Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Gabler
WKS Sochaczew
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 sierpnia 2003 r.
38
Występy
31
Zwycięstwa
7
Porażki
81.58%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wojciech Gabler - Krystian Marek 1 2:3 (12:10, 6:11, 9:11, 11:8, 4:11)
1 Wojciech Gabler - Robert Pędziak 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:2)
1 Wojciech Gabler - Sławomir Jędrasik 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
2 Robert Woźniak - Wojciech Gabler 1 1:3 (11:3, 7:11, 7:11, 11:13)
2 Mateusz Maciak - Wojciech Gabler 1 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
3 Wojciech Gabler - Mariusz Regulski 1 3:1 (4:11, 11:4, 11:5, 11:8)
3 Wojciech Gabler - Dominik Ocipka 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)
3 Wojciech Gabler - Artur Smarzyk 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:5)
4 Raghuveer Tandon - Wojciech Gabler 1 3:1 (11:6, 12:14, 11:3, 11:7)
4 Sławomir Rutkowski - Wojciech Gabler 1 1:3 (11:7, 4:11, 10:12, 4:11)
4 Piotr Lech - Wojciech Gabler 1 0:3 (11:13, 2:11, 6:11)
6 Wojciech Gabler - Grzegorz Ogrodnik 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
6 Wojciech Gabler - Tomasz Ogrodnik 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
8 Wojciech Gabler - Marcin Spurek 1 3:1 (11:5, 10:12, 11:2, 11:6)
8 Wojciech Gabler - Marcin Borucki 1 3:0 (11:8, 11:6, 12:10)
8 Wojciech Gabler - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
9 Szymon Grabarski - Wojciech Gabler 1 0:3 (4:11, 3:11, 7:11)
9 Mikołaj Matysiak - Wojciech Gabler 1 0:3 (5:11, 2:11, 6:11)
10 Wojciech Gabler - Jerome Jonah 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:4)
10 Wojciech Gabler - Marek Osiński 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
10 Wojciech Gabler - Damian Świerczek 1 3:2 (11:6, 11:6, 7:11, 8:11, 11:4)
11 Tomasz Walkiewicz - Wojciech Gabler 1 0:3 (13:15, 7:11, 7:11)
11 Zenon Klimek - Wojciech Gabler 1 3:1 (12:10, 10:12, 12:10, 16:14)
11 Kamil Borowy - Wojciech Gabler 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:13)
12 Damian Świerczek - Wojciech Gabler 1 3:1 (11:7, 10:12, 11:3, 11:9)
12 Grzegorz Pławski - Wojciech Gabler 1 0:3 (8:11, 4:11, 12:14 )
12 Piotr Kutek - Wojciech Gabler 1 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
13 Kamil Ocipka - Wojciech Gabler 1 1:3 (11:9; 6:11; 7:11; 5:11)
13 Mariusz Regulski - Wojciech Gabler 1 3:1 (13:11; 9:11; 13:11; 11:8)
13 Mateusz Jóźwiak - Wojciech Gabler 1 0:3 (3:11; 7:11; 6:11)
14 Wojciech Gabler - Raghuveer Tandon 1 0:3 (13:15, 6:11, 6:11)
14 Wojciech Gabler - Tomasz Gryziak 1 3:0 (11:5, 11:8, 15:13)
15 Wojciech Gabler - Kamil Borowy 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
15 Wojciech Gabler - Igor Zaytsev 1 3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:4)
15 Wojciech Gabler - Tomasz Walkiewicz 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:8)
16 Wojciech Gabler - Emil Orłowski 1 1:3 (7:11, 11:9, 9:11, 9:11)
16 Wojciech Gabler - Wojciech Kubój 1 3:1 (11:7, 7:11, 14:12, 11:8)
16 Wojciech Gabler - Dominik Kluczewski 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)