Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Sławomir
Mikołajewicz
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 maja 1987 r.
38
Występy
18
Zwycięstwa
20
Porażki
47.37%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sławomir Mikołajewicz - Ryszard Smoter 1 1:3 (11:2, 8:11, 9:11, 9:11)
1 Sławomir Mikołajewicz - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9)
1 Sławomir Mikołajewicz - Alan Cyps Albo Zyps 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:6)
2 Jerome Jonah - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
2 Grzegorz Pławski - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
3 Sławomir Mikołajewicz - Tomasz Walkiewicz 1 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 10:12)
3 Sławomir Mikołajewicz - Zenon Klimek 1 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
4 Piotr Karpienia - Sławomir Mikołajewicz 1 1:3 ((5:11);(10:12);(11:4);(11:13))
4 Małgorzata Rudnik - Sławomir Mikołajewicz 1 0:3 ((6:11);(2:11);(10:12))
4 Adam Skibniewski - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 ((11:9);(11:4);(11:6))
6 Dominik Ocipka - Sławomir Mikołajewicz 1 2:3 (12:10, 10:12, 10:12, 11:6, 8:11)
6 Mariusz Regulski - Sławomir Mikołajewicz 1 3:1 (11:5, 5:11, 11:3, 11:2)
5 Sławomir Mikołajewicz - Jaromir Domurad 1 3:0 (11:3, 11:7, 11:6)
5 Sławomir Mikołajewicz - Mateusz Maciak 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
5 Sławomir Mikołajewicz - Aleksandrs Volkovs 1 2:3 (11:8, 10:12, 13:15, 11:6, 7:11)
8 Maciej Jar - Sławomir Mikołajewicz 1 3:1 (9:11, 13:11, 12:10, 11:9)
8 Adam Ertman - Sławomir Mikołajewicz 1 1:3 (6:11, 6:11, 12:10, 8:11)
8 Wojciech Gabler - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:7)
7 Sławomir Mikołajewicz - Raghuveer Tandon 1 1:3 (4:11, 11:6, 10:12, 8:11)
7 Sławomir Mikołajewicz - Maciej Lewandowski 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 6:11)
7 Sławomir Mikołajewicz - Karol Wojtasik 1 0:3 (10:12, 8:11, 11:13)
10 Jakub Orłowski - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:3)
10 Gracjan Kubis - Sławomir Mikołajewicz 1 2:3 (7:11, 8:11, 11:8, 11:5, 12:14)
11 Sławomir Mikołajewicz - Marek Stefański 1 3:1 (10:12, 11:2, 12:10, 11:5)
11 Sławomir Mikołajewicz - Andrzej Rybaczuk 1 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:6)
12 Wojciech Grabarski - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
12 Krzysztof Strupiński - Sławomir Mikołajewicz 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
12 Michał Gaszyński - Sławomir Mikołajewicz 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 9:11)
13 Marek Stefański - Sławomir Mikołajewicz 1 3:2 (7:11,14:12,7:11,11:7,11:8)
13 Ryszard Gołyński - Sławomir Mikołajewicz 1 2:3 (11:9,8:11,11:9,7:11,6:11)
13 Marek Niewola - Sławomir Mikołajewicz 1 0:3 (7:11,6:11,7:11)
14 Rafał Hresiukiewicz - Sławomir Mikołajewicz 1 3:2 (12:10, 11:6, 13:11, 9:11, 11:7)
14 Grzegorz Ogrodnik - Sławomir Mikołajewicz 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:5)
15 Aleksandrs Volkovs - Sławomir Mikołajewicz 1 0:3 (10:12;10:12;8:11)
15 Jaromir Domurad - Sławomir Mikołajewicz 1 0:3 (2:11;7:11;7:11)
16 Sławomir Mikołajewicz - Adam Skibniewski 1 0:3 (7:11, 15:17, 8:11)
16 Sławomir Mikołajewicz - Piotr Karpienia 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 9:11, 14:16)
16 Sławomir Mikołajewicz - Małgorzata Rudnik 1 3:0 (12:10, 13:11, 11:9)