Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Michał
Gaszyński
UKS LUPUS KABATY III Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 lutego 2000 r.
31
Występy
14
Zwycięstwa
17
Porażki
45.16%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Radosław Jastrzębowski - Michał Gaszyński 1 3:2 (7:11, 7:11, 11:9, 13:11, 11:8)
1 Sławomir Mikołajewicz - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9)
2 Michał Gaszyński - Łukasz Łada 1 2:3 (8:11, 11:6, 11:4, 9:11, 7:11)
2 Michał Gaszyński - Andrzej Rybaczuk 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:6)
2 Michał Gaszyński - Marek Stefański 1 3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:8)
4 Cezary Walczak - Michał Gaszyński 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
6 Jaromir Domurad - Michał Gaszyński 1 0:3 (5:11, 5:11, 4:11)
6 Mateusz Maciak - Michał Gaszyński 1 0:3 (11:13, 7:11, 9:11)
6 Aleksandrs Volkovs - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
8 Tomasz Gryziak - Michał Gaszyński 1 1:3 (11:9, 9:11, 14:16, 8:11)
8 Piotr Gradek - Michał Gaszyński 1 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 8:11)
9 Michał Gaszyński - Maciej Jar 1 3:1 (11:4, 11:7, 5:11, 11:8)
9 Michał Gaszyński - Adam Ertman 1 2:3 (9:11, 9:11, 13:11, 11:8, 5:11)
10 Borys Massalski - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:6)
10 Tomasz Ogrodnik - Michał Gaszyński 1 2:3 (6:11, 11:8, 10:12, 11:9, 9:11)
10 Mateusz Burakowski - Michał Gaszyński 1 0:3 (9:11, 9:11, 9:11)
11 Michał Gaszyński - Emil Orłowski 1 0:3 (7:11, 4:11, 1:11)
11 Michał Gaszyński - Jakub Orłowski 1 1:3 (15:13, 4:11, 7:11, 10:12)
12 Michał Gaszyński - Radosław Jastrzębowski 1 2:3 (4:11, 11:5, 4:11, 11:9, 8:11)
12 Michał Gaszyński - Marcin Borucki 1 1:3 (4:11, 7:11, 11:8, 4:11)
12 Michał Gaszyński - Sławomir Mikołajewicz 1 1:3 (8:11, 8:11, 11:8, 9:11)
13 Krystian Marek - Michał Gaszyński 1 3:0 ((11:6);(11:7);(11:2))
13 Adam Skibniewski - Michał Gaszyński 1 3:1 ((11:8);(11:6);(7:11);(11:6))
13 Robert Pędziak - Michał Gaszyński 1 1:3 ((7:11);(16:18);(11:8);(11:13))
14 Michał Gaszyński - Jaromir Domurad 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:9)
14 Michał Gaszyński - Kamil Rebman 1 0:3 (5:11, 2:11, 7:11)
15 Marek Niewola - Michał Gaszyński 1 2:3 (11:7,11:13,6:11,11:8,2:11)
15 Andrzej Rybaczuk - Michał Gaszyński 1 0:3 (8:11,7:11,10:12)
15 Łukasz Łada - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:5,11:9,11:1)
16 Michał Gaszyński - Rafał Hresiukiewicz 1 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 9:11)
16 Michał Gaszyński - Grzegorz Ogrodnik 1 2:3 (6:11, 11:9, 8:11, 11:9, 2:11)