Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Aleksandra
Bogacka
UKS LUPUS KABATY III Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  24 maja 2001 r.
27
Występy
11
Zwycięstwa
16
Porażki
40.74%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. TRANSLUK SRS I Łomna 16 29 128:59
2. KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 16 25 123:81
3. ŁKTS Łochów 16 25 128:59
4. WKS Sochaczew 16 21 114:76
5. UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 16 18 100:89
6. AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 16 13 84:108

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN II Piaseczno 16 15 90:98
2. KS Kobyłka 16 14 98:102
3. SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 16 13 83:103
4. ULKS VIS II Wiskitki 16 11 76:117
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 16 5 62:127
6. SKS 40 III Warszawa 16 3 57:124

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Aleksandra Bogacka - Marek Stefański 1 3:2 (8:11, 11:4, 5:11, 11:8, 11:3)
2 Aleksandra Bogacka - Marek Niewola 1 3:1 (8:11, 11:2, 11:7, 11:6)
2 Aleksandra Bogacka - Łukasz Łada 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
3 Aleksandra Bogacka - Grzegorz Pławski 1 0:3 (6:11, 7:11, 11:13)
4 Zbigniew Skrzypczak - Aleksandra Bogacka 1 3:2 (11:6, 12:10, 9:11, 9:11, 11:8)
4 Kamil Borowy - Aleksandra Bogacka 1 3:1 (11:8, 11:7, 6:11, 11:4)
5 Aleksandra Bogacka - Mateusz Śledziewski 1 3:2 (11:9, 10:12, 13:11, 10:12, 11:8)
5 Aleksandra Bogacka - Piotr Karpienia 1 3:1 (12:10, 6:11, 11:5, 11:4)
5 Aleksandra Bogacka - Sławomir Jędrasik 1 2:3 (13:11, 5:11,. 7:11, 11:8, 7:11)
6 Kamil Rebman - Aleksandra Bogacka 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 13:11)
6 Aleksandrs Volkovs - Aleksandra Bogacka 1 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:6)
6 Mateusz Maciak - Aleksandra Bogacka 1 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 7:11)
7 Aleksandra Bogacka - Mariusz Regulski 1 0:3 (11:13, 5:11, 6:11)
7 Aleksandra Bogacka - Artur Smarzyk 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
10 Tomasz Ogrodnik - Aleksandra Bogacka 1 0:3 (3:11, 4:11, 6:11)
10 Borys Massalski - Aleksandra Bogacka 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:6)
10 Mikołaj Massalski - Aleksandra Bogacka 1 3:2 (10:12, 11:9, 11:13, 11:8, 13:11)
13 Adam Skibniewski - Aleksandra Bogacka 1 2:3 ((10:12);(9:11);(11:6);(11:7);(5:11))
13 Krystian Marek - Aleksandra Bogacka 1 3:0 ((11:9);(11:7);(11:8))
13 Piotr Karpienia - Aleksandra Bogacka 1 1:3 ((7:11);(11:4);(5:11);(10:12))
14 Aleksandra Bogacka - Kamil Rebman 1 2:3 (11:4, 9:11, 9:11, 11:7, 8:11)
14 Aleksandra Bogacka - Jaromir Domurad 1 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:3)
15 Łukasz Łada - Aleksandra Bogacka 1 3:0 (11:2,11:7,13:11)
15 Marek Stefański - Aleksandra Bogacka 1 1:3 (11:7,5:11,9:11,10:12)
15 Marek Niewola - Aleksandra Bogacka 1 3:2 (7:11,6:11,11:9,11:8,13:11)
16 Aleksandra Bogacka - Mateusz Burakowski 1 2:3 (13:11, 10:12, 6:11, 11:9, 7:11)
16 Aleksandra Bogacka - Borys Massalski 1 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 9:11, 11:7)