Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Michał
Bartoszuk
KTS III Kozienice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 maja 1994 r.
32
Występy
24
Zwycięstwa
8
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Michał Bartoszuk - Vladimir Butsko 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
1 Michał Bartoszuk - Rafał Pierzchałka 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:2)
2 Łukasz Marszałkiewicz - Michał Bartoszuk 1 0:3 (3:11, 3:11, 8:11)
2 Paweł Starzyński - Michał Bartoszuk 1 0:3 (10:12, 3:11, 9:11)
2 Mariusz Barszcz - Michał Bartoszuk 1 3:1 (5:11, 11:7, 11:7, 11:5)
4 Kamil Zakrzewski - Michał Bartoszuk 1 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:4)
4 Maciej Adamiak - Michał Bartoszuk 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:9)
6 Marek Sapryk - Michał Bartoszuk 1 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
6 Jan Durakiewicz - Michał Bartoszuk 1 0:3 (3:11, 7:11, 4:11)
7 Michał Bartoszuk - Mateusz Król 1 3:2 (12:10, 8:11, 11:3, 7:11, 11:4)
7 Michał Bartoszuk - Robert Król 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
8 Bogdan Religa - Michał Bartoszuk 1 1:3 (3:11, 11:7, 9:11, 7:11)
8 Michał Kraska - Michał Bartoszuk 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
8 Paweł Malinowski - Michał Bartoszuk 1 0:3 (8:11, 12:14, 9:11)
10 Nguyen Hong Chuong - Michał Bartoszuk 1 3:2 (11:8 3:11 9:11 11:2 11:5)
10 Robert Gozdalik - Michał Bartoszuk 1 0:3 (6:11 1:11 6:11)
10 Jarosław Klamut - Michał Bartoszuk 1 3:1 (11:2 11:6 7:11 11:7)
9 Michał Bartoszuk - Michał Grzybowski 1 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 9:11)
9 Michał Bartoszuk - Kinga Teodorczuk 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:4)
9 Michał Bartoszuk - Jerzy Głuchowski 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
11 Michał Bartoszuk - Bartosz Sokulski 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
11 Michał Bartoszuk - Hubert Mucha 1 3:0 (11:2, 11:7, 11:4)
12 Michał Bartoszuk - Dariusz Wieczorek 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
12 Michał Bartoszuk - Michał Kraska 1 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:9)
12 Michał Bartoszuk - Paweł Malinowski 1 3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:3)
13 Michał Bartoszuk - Rafał Polkowski 1 1:3 (11:6, 10:12, 8:11, 8:11)
13 Michał Bartoszuk - Anna Osińska 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
13 Michał Bartoszuk - Kamil Zakrzewski 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:3)
14 Eryk Skura - Michał Bartoszuk 1 3:1 (11:5, 15:17, 11:8, 11:3)
14 Przemysław Nowak - Michał Bartoszuk 1 2:3 (8:11. 11:9, 7:11, 11:6, 9:11)
16 Kinga Teodorczuk - Michał Bartoszuk 1 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 3:11)
16 Filip Rudnicki - Michał Bartoszuk 1 1:3 (8:11, 11:9, 6:11, 1:11)