Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Marcin
Gałązka
HoReCup AICR Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 października 1982 r.
24
Występy
0
Zwycięstwa
24
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Marek Płachta - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:7)
1 Tomasz Ziętkowski - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
3 Marcin Gałązka - Paweł Starzyński 1 0:3 (4:11, 7:11, 9:11)
3 Marcin Gałązka - Mariusz Barszcz 1 0:3 (3:11, 6:11, 3:11)
3 Marcin Gałązka - Kuba Kujawiak 1 0:3 (5:11, 7:11, 2:11)
5 Marcin Gałązka - Maciej Adamiak 1 0:3 (5:11, 10:12, 3:11)
6 Eryk Skura - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:2)
6 Mariusz Ablewski - Marcin Gałązka 1 3:1 (11:1, 11:3, 11:13, 11:2)
8 Robert Król - Marcin Gałązka 1 3:1 (7:11, 11:5, 11:4, 11:1)
8 Mateusz Król - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:8)
8 Wojciech Zagożdżon - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:3)
9 Marcin Gałązka - Artur Durak 1 0:3 (7:11, 6:11, 6:11)
9 Marcin Gałązka - Jarosław Chobot 1 1:3 (3:11, 10:12, 11:9, 6:11)
10 Jerzy Głuchowski - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
10 Kinga Teodorczuk - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:4, 11:1, 11:1)
10 Sylwester Dąbrowski - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:5)
13 Marcin Gałązka - Wojciech Zagożdżon 1 0:3 (3:11, 2:11, 2:11)
13 Marcin Gałązka - Dariusz Wilkiewicz 1 0:3 (9:11, 7:11, 3:11)
13 Marcin Gałązka - Robert Król 1 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
16 Arkadiusz Krupa - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:8)
16 Krzysztof Molenda - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
15 Robert Gozdalik - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
15 Piotr Szumilewicz - Marcin Gałązka 1 3:1 (11:9, 10:12, 15:13, 11:7)
15 Jarosław Klamut - Marcin Gałązka 1 3:0 (11:1, 11:7, 11:2)