Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Artur
Styczyński
HoReCup AICR Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 sierpnia 1969 r.
36
Występy
25
Zwycięstwa
11
Porażki
69.44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Kowala 16 30 133:40
2. GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 16 26 122:52
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 16 21 104:77
4. KTS III Kozienice 16 17 103:86
5. MKS POGOŃ III Siedlce 16 16 91:97
6. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 16 15 96:99

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 16 15 97:101
2. UKS TYMIANKA Stary Gózd 16 15 92:105
3. UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 16 13 85:111
4. HoReCup AICR Warszawa 16 10 79:116
5. SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 16 8 53:122
6. PONGORI IKRTS II Józefów 16 6 68:117

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Tomasz Ziętkowski - Artur Styczyński 1 1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 5:11)
1 Marek Płachta - Artur Styczyński 1 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 4:11)
3 Artur Styczyński - Kuba Kujawiak 1 3:0 (11:8, 11:6,11:9)
3 Artur Styczyński - Bartłomiej Kołacz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:9)
3 Artur Styczyński - Paweł Starzyński 1 2:3 (6:11, 6:11, 13:11, 11:7, 8:11)
4 Paweł Kowal - Artur Styczyński 1 1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 7:11)
4 Radosław Wasilak - Artur Styczyński 1 2:3 (12:10, 3:11, 7:11, 11:9, 7:11)
4 Ernest Orliński - Artur Styczyński 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
6 Mariusz Ablewski - Artur Styczyński 1 3:2 (11:9, 13:11, 5:11, 6:11, 11:9)
6 Eryk Skura - Artur Styczyński 1 3:0 (11:7, 11:6, 12:10)
7 Artur Styczyński - Arkadiusz Krupa 1 3:0 (11:6, 11:6, 14:12)
7 Artur Styczyński - Radosław Hernik 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
7 Artur Styczyński - Jan Durakiewicz 1 3:1 (12:14, 13:11, 13:11, 11:6)
8 Dariusz Wilkiewicz - Artur Styczyński 1 1:3 (3:11, 8:11, 11:8, 4:11)
8 Wojciech Zagożdżon - Artur Styczyński 1 0:3 (9:11, 10:12, 6:11)
8 Mateusz Król - Artur Styczyński 1 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:6)
9 Artur Styczyński - Paweł Malinowski 1 1:3 (5:11, 7:11, 11:6: 11:13)
9 Artur Styczyński - Michał Kraska 1 1:3 (11:6, 8:11, 7:11, 8:11)
10 Dominik Rojek - Artur Styczyński 1 0:3 (6:11, 11;13, 9:11)
10 Piotr Szczygielski - Artur Styczyński 1 0:3 (8:11, 8:11, 6:11,)
10 Kinga Teodorczuk - Artur Styczyński 1 3:2 (11:7, 8:11, 4:11, 11:9, 11:8)
11 Artur Styczyński - Jarosław Klamut 1 0:3 (5:11, 6:11, 3:11)
11 Artur Styczyński - Maciej Gozdalik 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:7)
11 Artur Styczyński - Nguyen Hong Chuong 1 3:0 (11:8, 11:3, 11:3)
12 Mariusz Barszcz - Artur Styczyński 1 3:0 (11:6, 11:2, 13:11)
12 Paweł Starzyński - Artur Styczyński 1 1:3 (8:11, 3:11, 11:3, 8:11)
12 Karol Rogoliński - Artur Styczyński 1 2:3 (15:13, 11:7, 6:11, 10:12, 8:11)
13 Artur Styczyński - Dariusz Wilkiewicz 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:9)
13 Artur Styczyński - Wojciech Zagożdżon 1 3:1 (11:9, 11:7, 7:11, 11:8)
13 Artur Styczyński - Mateusz Król 1 3:1 (4:11, 13:11, 11:9, 11:9)
14 Igor Murasicki - Artur Styczyński 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:3)
14 Bartosz Sokulski - Artur Styczyński 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
14 Hubert Mucha - Artur Styczyński 1 2:3 (7:11, 11:9, 9:11, 11:5, 9:11)
16 Krzysztof Molenda - Artur Styczyński 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
16 Arkadiusz Krupa - Artur Styczyński 1 0:3 (5:11, 7:11, 14:16)
16 Jan Durakiewicz - Artur Styczyński 1 1:3 (12:10, 4:11, 11:13, 7:11)