Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Michał
Gaszyński
UKS LUPUS KABATY III Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 lutego 2000 r.
26
Występy
6
Zwycięstwa
20
Porażki
23.08%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Paweł Gorzkowski - Michał Gaszyński 1 2:3 (7:11, 11:5, 11:4, 8:11, 6:11)
1 Remigiusz Rybak - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:4, 11:9)
1 Łukasz Knap - Michał Gaszyński 1 0:3 (8:11, 3:11, 3:11)
2 Michał Gaszyński - Stefan Wielgus 1 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 6:11)
2 Michał Gaszyński - Eryk Skura 1 2:3 (11:9, 8:11, 9:11, 15:13, 8:11)
3 Michał Gaszyński - Bartosz Wojtasik 1 3:2 (11:7, 5:11, 11:7, 9:11, 11:8)
4 Jarosław Klamut - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:3,11:7,11:4)
4 Kamil Świercz - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:7,11:9,8:11,11:9)
7 Michał Gaszyński - Kacper Woźniak 1 2:3 (17:15, 4:11, 7:11, 14:12, 9:11)
7 Michał Gaszyński - Michał Mendrek 1 1:3 (11:4, 10:12, 9:11, 11:13)
6 Damian Świerczek - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:8)
6 Marian Balak - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:7)
8 Igor Zaytsev - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 15:13)
8 Kamil Borowy - Michał Gaszyński 1 1:3 (11:6, 5:11, 4:11, 3:11)
8 Zenon Klimek - Michał Gaszyński 1 3:2 (9:11, 11:6, 7:11, 11:8, 11:4)
5 Michał Gaszyński - Wojciech Folwarski 1 2:3 (11:6, 11:9, 5:11, 5:11, 8:11)
5 Michał Gaszyński - Piotr Piegat 1 3:0 (11:6, 13:11, 11:8)
9 Michał Gaszyński - Jarosław Góralczyk 1 3:2 (11:6, 11:5, 7:11, 10:12, 11:9)
9 Michał Gaszyński - Krzysztof Lipka 1 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 3:11)
10 Jan Molęda - Michał Gaszyński 1 3:1 (13:11, 11:3, 8:11, 12:10)
10 Grzegorz Tamioła - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
11 Michał Gaszyński - Leszek Gil 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
11 Michał Gaszyński - Wiesław Wiśniewski 1 1:3 (13:11, 2:11, 9:11, 9:11)
11 Michał Gaszyński - Marzena Woźniak 1 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:8, 9:11)
12 Wojciech Folwarski - Michał Gaszyński 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
12 Remigiusz Pigłowski - Michał Gaszyński 1 3:1 (11:9, 7:11, 11:6, 17:15)