Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Uciński
STS Szydłowiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 lipca 1975 r.
29
Występy
19
Zwycięstwa
10
Porażki
65.52%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS II Kozienice 12 23 101:36
2. KS LIMA Pruszków 12 22 96:41
3. ULKS Kazanów 12 21 98:37
4. STS Szydłowiec 12 14 78:55
5. LUKS Kowala 12 12 66:81
6. UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 12 11 58:78

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 II Warszawa 12 13 69:78
2. TG SOKÓŁ Brwinów 12 10 68:69
3. MKS POGOŃ TREMET Siedlce 12 8 63:78
4. ULKS TENIS Węgrów 12 5 47:90
5. UKS LUPUS KABATY III Warszawa 12 5 51:91
6. ISKRA Kotuń 12 0 39:100

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Norbert Zielony - Rafał Uciński 1 0:3 (13:15, 6:11, 6:11)
1 Jan Molęda - Rafał Uciński 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:4, 11:4)
3 Krzysztof Figat - Rafał Uciński 1 2:3 (6:11, 11:7, 5:11, 11:6, 8:11)
3 Remigiusz Rybak - Rafał Uciński 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:8, 8:11, 7:11)
4 Rafał Uciński - Wojciech Grabarski 1 0:3 (15:17,10:12,8:11)
4 Rafał Uciński - Szymon Grabarski 1 3:0 (13:11,11:7,11:7)
5 Kacper Weikum - Rafał Uciński 1 3:1 (11:5, 11:6, 11:13, 11:8)
5 Mateusz Maciak - Rafał Uciński 1 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)
5 Mikołaj Jurek - Rafał Uciński 1 3:0 (12:10, 11:7, 11:3)
6 Stefan Wielgus - Rafał Uciński 1 3:0 (12:10, 11:9, 14:12)
6 Andrzej Krężel - Rafał Uciński 1 2:3 (7:11, 11:8, 11:4, 7:11, 7:11)
6 Eryk Skura - Rafał Uciński 1 3:2 (11:9, 6:11, 11:8, 7:11, 11:9)
2 Rafał Uciński - Leszek Gil 1 3:0 (11:3,11:5,11:5)
2 Rafał Uciński - Karol Chmielak 1 3:0 (11:6,11:2,11:4)
2 Rafał Uciński - Wiesław Wiśniewski 1 3:0 (12:10,11:4,11:8)
7 Rafał Uciński - Dawid Rejmer 1 3:0 (11:6,11:5,11:5)
7 Rafał Uciński - Piotr Piegat 1 3:1 (11:9,6:11,11:6,11:5)
7 Rafał Uciński - Łukasz Zaręba 1 3:1 (11:9,14:16,11:5,11:9)
8 Damian Świerczek - Rafał Uciński 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 12:10)
8 Arkadiusz Świtała - Rafał Uciński 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:6)
9 Rafał Uciński - Przemysław Nowak 1 3:1 (11:5,8:11,11:8,15:13)
9 Rafał Uciński - Stanisław Więcaszek 1 3:0 (11:2,11:7,11:6)
10 Tomasz Walkiewicz - Rafał Uciński 1 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
10 Zenon Klimek - Rafał Uciński 1 0:3 (5:11, 6:11, 12:14)
11 Rafał Uciński - Krzysztof Lipka 1 3:2 (11:4,8:11,5:11,11:5,11:4)
11 Rafał Uciński - Jarosław Góralczyk 1 3:1 (11:5,11:4,9:11,11:5)
12 Rafał Uciński - Stefan Wielgus 1 3:2 (8:11,8:11,15:13,11:4,11:3)
12 Rafał Uciński - Marian Woźniak 1 1:3 (8:11,11:8,7:11,7:11)
12 Rafał Uciński - Michał Gos 1 1:3 (12:10,8:11,8:11,9:11)