Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Justyn
Milewski
TRANSLUK SRS III Łomna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 lipca 1983 r.
28
Występy
28
Zwycięstwa
0
Porażki
100%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 10 20 88:24
2. TRANSLUK SRS III Łomna 10 18 78:36
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 10 14 71:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. UKS GROT Mała Wieś 10 7 51:63
6. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 10 6 50:63
7. UKS II Sanniki 9 4 39:68
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10 4 30:76
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 3 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Justyn Milewski - Wiktoria Zaniewska 1 3:1 (11:9, 11:7, 9:11, 11:7)
1 Justyn Milewski - Krystian Szajewski 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:9)
1 Justyn Milewski - Janusz Duch 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
2 Krystian Białecki - Justyn Milewski 1 0:3 (3:11, 8:11, 7:11)
2 Konrad Kuras - Justyn Milewski 1 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
2 Dariusz Jaros - Justyn Milewski 1 0:3 (7:11, 8:11, 4:11)
4 Justyn Milewski - Paweł Heleniak 1 3:0 (11:1, 11:0, 11:2)
4 Justyn Milewski - Stanisław Głowacki 1 3:0 (14:12, 11:2, 11:7)
5 Leszek Szynkowski - Justyn Milewski 1 1:3 (7:11, 11:6, 0:11, 6:11)
5 Paweł Majchrzak - Justyn Milewski 1 0:3 (3:11, 7:11, 4:11)
5 Ryszard Gołyński - Justyn Milewski 1 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)
6 Justyn Milewski - Patryk Szpejnowski 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:7)
6 Justyn Milewski - Kacper Farys 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:5)
6 Justyn Milewski - Paweł Milczarski 1 3:2 (8:11, 11:7, 7:11, 11:8, 11:8)
7 Michał Jędrzejczak - Justyn Milewski 1 1:3 (8:11, 12:10, 3:11, 5:11)
7 Wojciech Jędrzejczak - Justyn Milewski 1 0:3 (5:11, 6:11, 8:11)
7 Paweł Jędrzejczak - Justyn Milewski 1 0:3 (8:11, 6:11, 2:11)
8 Justyn Milewski - Andrzej Rybaczuk 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
8 Justyn Milewski - Jarosław Szkop 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:8)
8 Justyn Milewski - Łukasz Łada 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6)
9 Łukasz Chodkowski - Justyn Milewski 1 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
9 Adam Zaleski - Justyn Milewski 1 0:3 (8:11, 6:11, 4:11)
10 Łukasz Wyrębkowski - Justyn Milewski 1 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
10 Krystian Szajewski - Justyn Milewski 1 0:3 (3:11, 3:11, 9;11)
10 Leon Pawlak - Justyn Milewski 1 1:3 (10:12, 11:7, 3:11, 9:11)
11 Justyn Milewski - Dariusz Jaros 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 11:9)
11 Justyn Milewski - Marcin Dymek 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:7)
11 Justyn Milewski - Andrzej Pluta 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:2)