Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Sakowicz
TRANSLUK SRS III Łomna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  16 grudnia 2002 r.
23
Występy
19
Zwycięstwa
4
Porażki
82.61%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 10 20 88:24
2. TRANSLUK SRS III Łomna 10 18 78:36
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 10 14 71:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. UKS GROT Mała Wieś 10 7 51:63
6. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 10 6 50:63
7. UKS II Sanniki 9 4 39:68
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10 4 30:76
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 3 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szymon Sakowicz - Janusz Duch 1 3:1 (11:8, 11:1, 8:11, 11:5)
1 Szymon Sakowicz - Damian Szajewski 1 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:8)
2 Dariusz Jaros - Szymon Sakowicz 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:5)
2 Henryk Podsiadły - Szymon Sakowicz 1 2:3 (13:11, 11:13, 11:6, 7:11, 6:11)
2 Krystian Białecki - Szymon Sakowicz 1 0:3 (3:11, 7:11, 7:11)
4 Szymon Sakowicz - Szymon Wołowczyk 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:5)
4 Szymon Sakowicz - Hubert Włodarczyk 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
5 Miłosz Wójcicki - Szymon Sakowicz 1 0:3 (5:11, 7:11, 10:12)
5 Jakub Gołyński - Szymon Sakowicz 1 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
6 Szymon Sakowicz - Paweł Milczarski 1 0:3 (12:14, 9:11, 8:11)
6 Szymon Sakowicz - Bartłomiej Kapturowski 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:9)
6 Szymon Sakowicz - Patryk Szpejnowski 1 0:3 (8:11, 8:11, 3:11)
7 Paweł Jędrzejczak - Szymon Sakowicz 1 1:3 (5:11, 11:4, 6:11, 13:15)
7 Rafał Kamiński - Szymon Sakowicz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:8, 11:6)
7 Michał Jędrzejczak - Szymon Sakowicz 1 2:3 (7:11, 12:10, 15:13, 9:11, 11:13)
8 Szymon Sakowicz - Łukasz Łada 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:4)
8 Szymon Sakowicz - Marek Stefański 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:9)
9 Rafał Jaśpiński - Szymon Sakowicz 1 0:3 (10:12, 6:11, 8:11)
9 Mariusz Robak - Szymon Sakowicz 1 0:3 (5:11, 3:11, 6:11)
10 Leon Pawlak - Szymon Sakowicz 1 2:3 (5:11, 11:6, 11:8, 7:11, 4:11)
10 Damian Szajewski - Szymon Sakowicz 1 0:3 (4:11, 11:13, 5:11)
11 Szymon Sakowicz - Andrzej Pluta 1 3:0 (11:2, 11:2, 11:7)
11 Szymon Sakowicz - Krystian Białecki 1 3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:6)