Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Kamiński
GKS FALA Nowy Duninów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 grudnia 1981 r.
21
Występy
15
Zwycięstwa
6
Porażki
71.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS ALFA II Gostynin 10 20 88:24
2. TRANSLUK SRS III Łomna 10 18 78:36
3. ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 10 14 71:41
4. GKS FALA Nowy Duninów 9 12 61:41
5. UKS GROT Mała Wieś 10 7 51:63
6. ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 10 6 50:63
7. UKS II Sanniki 9 4 39:68
8. MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10 4 30:76
9. TĘCZA III Budki Piaseckie 10 3 26:82

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kacper Farys - Rafał Kamiński 1 3:1 (11:9, 11:6, 6:11, 11:6)
1 Arkadiusz Rutowski - Rafał Kamiński 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
3 Rafał Kamiński - Łukasz Łada 1 2:3 (6:11, 11:6, 11:6, 9:11, 6:11)
3 Rafał Kamiński - Andrzej Rybaczuk 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:5)
4 Adam Zaleski - Rafał Kamiński 1 0:3 (4:11, 4:11, 7:11)
4 Jan Zaleski - Rafał Kamiński 1 0:3 (0:11, 7:11, 10:12)
5 Rafał Kamiński - Grzegorz Białasiewicz 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)
5 Rafał Kamiński - Janusz Duch 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:7, 9:11, 11:8)
6 Krystian Białecki - Rafał Kamiński 1 3:2 (7:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:7)
6 Henryk Podsiadły - Rafał Kamiński 1 0:3 (2:11, 11:13, 6:11)
6 Dariusz Jaros - Rafał Kamiński 1 2:3 (11:4, 8:11, 11:4, 9:11, 8:11)
7 Rafał Kamiński - Jan Królak 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
7 Rafał Kamiński - Szymon Sakowicz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:8, 11:6)
7 Rafał Kamiński - Jakub Konieczny 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:4)
8 Paweł Heleniak - Rafał Kamiński 1 0:3 (1:11, 9:11, 3:11)
8 Szymon Wołowczyk - Rafał Kamiński 1 0:3 (5:11, 8:11, 5:11)
9 Rafał Kamiński - Jakub Gołyński 1 1:3 (9:11, 9:11, 16:14, 9:11)
9 Rafał Kamiński - Piotr Nowakowski 1 3:0 (11:9, 11:4, 11:1)
10 Rafał Kamiński - Paweł Milczarski 1 3:2 (8:11,11:6, 7:11, 11:4, 11:6)
10 Rafał Kamiński - Patryk Szpejnowski 1 1:3 (10:12, 7:11, 15:13, 8:11)
10 Rafał Kamiński - Bartłomiej Kapturowski 1 3:2 (11:5, 7:11, 6:11,11:8,11:9)