Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Rafał
Wandor
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 czerwca 1980 r.
21
Występy
10
Zwycięstwa
11
Porażki
47.62%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. ULKS II Kazanów 9 18 75:25
2. KTS III Kozienice 9 15 69:33
3. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 13 65:38
4. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 9 56:47
5. HoReCup AICR Warszawa 9 8 53:56
6. UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9 6 37:65
7. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 2 26:69
8. SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 9 1 26:74

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2019/2020

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Piotr Michalczuk - Rafał Wandor 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
2 Marcin Gałązka - Rafał Wandor 1 0:3 (4:11, 4:11, 5:11)
2 Artur Styczyński - Rafał Wandor 1 2:3 (10:12, 7:11, 11:8, 11:9, 9:11)
3 Rafał Wandor - Jarosław Kozłowski 1 1:3 (9:11,6:11,12:10,7:11)
3 Rafał Wandor - Roman Gołębiowski 1 3:1 (11:8,11:9,5:11,12:10)
4 Wojciech Boksa - Rafał Wandor 1 3:1 (8:11, 11:4, 11:3, 11:9)
4 Leszek Michalski - Rafał Wandor 1 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 11:9, 10:12)
4 Paweł Ziółkowski - Rafał Wandor 1 2:3 (6:11, 11:7, 10:7, 6:11, 8:11)
5 Rafał Wandor - Paweł Malinowski 1 0:3 (1:11, 8:11, 11:13)
5 Rafał Wandor - Artur Durak 1 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 4:11, 11:2)
6 Rafał Wandor - Bogusław Kmuk 1 2:3 (11:6, 6:11, 9:11, 11:4, 5:11)
6 Rafał Wandor - Mateusz Król 1 2:3 (9:11, 11:6, 11:8, 5:11, 3:11)
7 Bartłomiej Kołacz - Rafał Wandor 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
7 Kuba Kujawiak - Rafał Wandor 1 1:3 (5:11, 11:8, 4:11, 7:11)
7 Mariusz Barszcz - Rafał Wandor 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:7)
8 Radosław Wasilak - Rafał Wandor 1 3:2 (11:9, 11:7, 7:11, 8:11, 11:8)
8 Zbigniew Perzyna - Rafał Wandor 1 2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 4:11, 8:11)
8 Cezary Dębski - Rafał Wandor 1 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 8:11, 11:9)
9 Rafał Wandor - Piotr Michalczuk 1 0:3 (2:11,8:11,3:11)
9 Rafał Wandor - Rafał Pierzchałka 1 3:0 (13:11,11:4,11:7)
9 Rafał Wandor - Mikołaj Krzymień 1 0:3 (9:11,8:11,4:11)