Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Bartłomiej
Chołuń
IKTS BROŃ II Radom
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 listopada 1997 r.
20
Występy
12
Zwycięstwa
8
Porażki
60%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. MUKS START SPALONA MLECZARNIA V Nadarzyn 9 15 69:32
2. ULKS VICTORIA Jedlińsk 9 15 70:37
3. ISKRA Kotuń 9 14 67:33
4. IKTS BROŃ II Radom 9 14 72:31
5. UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 9 10 59:46
6. HoReCup AICR Warszawa 9 8 47:55
7. PUMA Puszcza Mariańska 9 6 37:61
8. ULKS III Kazanów 9 4 34:63
9. UKS TYMIANKA Stary Gózd 9 4 37:59
10. ULKS VICTORIA II Jedlińsk 9 0 8:83

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2020/2021

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Bartłomiej Chołuń - Patryk Żaczek 1 3:0 (11:5, 11:7, 12:10)
3 Bartłomiej Chołuń - Gabriela Serafin 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
4 Kamil Wojtyński - Bartłomiej Chołuń 1 2:3 (17:15, 9:11, 12:10, 7:11, 12:14)
4 Kacper Olczak - Bartłomiej Chołuń 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:8)
4 Radosław Wasilak - Bartłomiej Chołuń 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:8)
6 Bogdan Góra - Bartłomiej Chołuń 1 0:3 (11:13, 7:11, 5:11)
5 Bartłomiej Chołuń - Mariusz Cabaj 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
5 Bartłomiej Chołuń - Remigiusz Rybak 1 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
5 Bartłomiej Chołuń - Paweł Gorzkowski 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
7 Bartłomiej Chołuń - Bogdan Religa 1 1:3 (11:9, 3:11, 8:11, 13:15)
7 Bartłomiej Chołuń - Artur Durak 1 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
7 Bartłomiej Chołuń - Paweł Malinowski 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:7)
2 Łukasz Marszałkiewicz - Bartłomiej Chołuń 1 0:3 (12:14, 8:11, 9:11)
2 Mariusz Barszcz - Bartłomiej Chołuń 1 1:3 (12:10, 6:11, 7:11, 8:11)
8 Dariusz Wilkiewicz - Bartłomiej Chołuń 1 0:3 (10:12, 1:11, 7:11)
8 Wojciech Zagożdżon - Bartłomiej Chołuń 1 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
1 Bartłomiej Chołuń - Nhat Nam Nguyen 1 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11)
1 Bartłomiej Chołuń - Artur Styczyński 1 3:2 (12:10, 7:11, 11:6, 9:11, 14:12)
9 Bartłomiej Chołuń - Krzysztof Lesiewicz 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
9 Bartłomiej Chołuń - Piotr Michalczuk 1 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 7:11)