Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2014/2015

Dodatkowy baraż o utrzymanie się w 4. Lidze Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-06-21

 UKS 14 URSUS II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 5 : 8 K.Czerkies - A.Domaradzkki 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:3)
D.Grabowski - M.Skorupka 2:3 (11:9, 7:11, 14:12, 8:11, 10:12)
R.Niewidomski - W.Zawadzki 2:3 (10:12, 11:3, 9:11, 11:4, 10:12)
L.Pęda - D.Maaizga 2:3 (11:5, 3:11, 11:8, 9:11, 5:11)
Czerkies/Grabowski - Kamiński/Skorupka 3:0 (11:4, 11:6, 11:7)
Niewiadomski/Pęda - Domaradzki Zawadzki 3:2 (11:8, 5:11, 12:10, 9:11, 11:7)
K.Czerkies - M.Skorupka 3:1 (7:11, 11:5, 14:12, 11:8)
D.Grabowski -A.Domaradzki 0:3 (9:11, 7:11, 4:11)
L.Pęda - W.Zawadzki 1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 8:11)
R.Niewidomski - D.Miazga 0:3 (7:11, 10:12, 6:11)
K.Czerkies- D.Miazga 3:1 (8:11, 11:5, 11:4, 11:7)
L.Pęda - A.Domarradzki 2:3 (12:10, 11:8, 7:11, 9:11, 6:11)
D.Grabowski - W.Zawadzki 2:3 (6:11, 8:11, 11:7, 11:2, 13:15)


  SG: - Widzów: -
2015-06-24

SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS 14 URSUS II Warszawa 3 : 8 A.Domaradzki - D.Garbowski 3:2 (6:11, 11:5, 10:12, 11:8, 11:7)
D.Miazga - L.Pęda 3:1 (11:4, 6:11, 11:7, 11:5)
W.Zawadzki - R.Niewiadomski 0:3 (5:11, 7:11, 7:11)
M.Skorupka - K.Czerkies 0:3 (6:11, 4:11, 6:11)
Domaradzki/A.Szeliński - Pęda/Niewiadomski 0:3 (7:11, 5:11, 11:13)
Zawadzki/Miazga - Czerkies/Grabowski 2:3 (10:12, 11:9, 11:7, 10:12, 8:11)
A.Domaradzki - L.Pęda 3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 11:7)
D.Miazga - D.Grabowski 1:3 (5:11, 3:11, 12:10, 10:12)
M.Skorupka - R.Niewiadomski 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 10:12)
W.Zawadzki - K.Czerkies 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
A.Domaradzki - K.Czerkies 1:3 (10:12, 4:11, 11:8, 6:11)
  SG: - Widzów: -

Baraże o prawo gry w 2. Lidze Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-06-20
g. 13:00
 UWM Olsztyn IKRTS Józefów 3 : 7 P.Mazurkiewicz - M.Markowski 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 12:10, 9:11)
W.Ratyński - P.Chułerański 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
Bossowski/Ratyński - Buza/Smoliński 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 4:11)
P.Mazurkiewicz - P.Chułerański 3:2 (11:9, 10:12, 9:11, 14:12, 11:6)
W.Ratyński - M.Markowski 0:3 (3:11, 7:11, 9:11)
C.Bossowski - Ł.Buza 0:3 (12:14, 10:12, 7:11)
M.Ogrodniczak - K.Smiliński 3:1 (12:10, 11:5, 11:13, 11:7)
Ogrodniczak/Mazurkiewicz - Chułerański/Markowski 3:0 (12:10, 11:7, 15:13)
C.Bossowski - K.Smoliński 2:3 (11:9, 9:11, 11:5, 9:11, 8:11)
M.Ogrodniczak - Ł.Buza 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:8, 7:11)
  SG: - Widzów: -
2015-06-21
g. 16:00
IKRTS Józefów UWM Olsztyn 10:0
walkower
 drużyna UWM Olsztyn nie stawiła się na mecz
  SG: - Widzów: -

2. Liga Mężczyzn - play-off

W przypadku remisu w dwumeczu w fazie play-off o awansie do finału decyduje wyższe miejsce zajęte w lidze
po fazie zasadniczej – bez względu na stosunek setów w dwumeczu.

Finał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-24

 UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa 7 : 3 M.Chojnicki - D.Draczka 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
M.Karmoliński - M.Jarosławski 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)
Chojnicki/Xu - Draczka/Kleczkowski 3:0 (11:2, 11:8 11:4)
M.Chojnicki - M.Jarosławski 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
M.Karmoliński - D.Draczka 3:1 (11:3, 8:11, 11:6, 11:9)
Xu Kai - K.Kleczkowski 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
R.Najwer - C.Walichnowski 1:3 (6:11, 8:11, 12:10, 8:11)
Karmoliński/Najwer - Jarosławski/Walichnowski 1:3 (6:11, 11:5, 7:11, 9:11)
Xu Kai - C.Walichnowski 3:1 (11:5, 11:6, 8:11, 11:8)
R.Najwer - K.Kleczkowski 3:1 (11:7, 6:11, 11:9, 11:4)
  SG: - Marek Skorupka Widzów: -
2015-05-25

KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN  Piaseczno 4 : 6 D.Draczka - M. Chojnicki 0:3 (7:11, 4:11, 6:11)
M.Jarosłaski - M.Karmoliński 3:1 (11:9, 11:13, 11:7, 11:8)
Draczka/Kleczkowski - Chojnicki/Xu 1:3 (10:12, 4:11, 11:6, 8:11)
D.Draczka - M.Karmoliński 1:3 (11:9, 10:12, 8:11, 9:11)
K.Stępień - M.Chojnicki 0:3 (4:11, 1:11, 6:11)
K.Kleczkowski - R.Najwer 0:3 (7:11, 13:15, 7:11)
C.Walichnowski - Xu Kai 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
Jarosławski/Walichnowski - Najwer/Karmoliński 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
K.Kleczkowski - K.Bieniek 3:0 (11:7, 11:4, 11:9)
C.Walichnowski - D.Borowski 3:2 (11:2, 6:11, 11:6, 9:11, 11:1)
  SG: - Jarek Dąbrowski Widzów: -

Mecz o 3 miejsce

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-17

 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS VICTORIA REPRO Płock 3 : 7 P.Garbino - B.Cylwik 1:3 (10:12, 11:9, 4:11, 5:11)
W.Chrząszcz - R.Wojnarski 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 6:11)
Garbino/Chrząszcz - Cywlwik/Rozner 3:2 (11:7, 10:12, 5:11, 11:5, 11:7)
P.Garbino - R.Wojnarski 3:2 (11:4, 11:7, 7:11, 5:11, 11:7)
W.Chrząszcz - B.Cylwik 2:3 (7:11, 11:8, 14:12, 3:11, 7:11) 
S.Woźniak - A.Wawrzyniak 0:3 (3:11, 10:12, 8:11)
R.Polewczak - J.Rozner 3:0 (11:9, 11:1, 11:0)
Woźniak/Polewczak - Wawrzyniak/Wojnarski 0:3 (4:11, 7:11, 5:11)
S.Woźniak - J.Rozner 0:3 (10:12, 5:11, 2:11)
R.Polewczak - A.Wawrzyniak 0:3 (8:11, 9:11,, 9:11)
  SG: - Robert Woźniak Widzów: -
2015-05-24
UKS VICTORIA
REPRO  Płock
LUKS WARMIA Lidzbrak Warmiński 6 : 4 B. Cylwik -S.Szewczyk 2:3 (12:10, 8:11, 18:16, 3:11, 8:11)
R.Wojnarski - P.Garbino 0:3 (7:11, 7:11, 5:11)
Cylwik/Wawrzyniak - Szewczyk/Garbino 3:0 (11:2, 12:10, 11:6)
B.Cylwik - P.Garbino 1:3 (12:10, 1:11, 5:11, 4:11)
R.Wojnarski - S.Szewczyk 3:1 (11:2, 8:11, 11:6, 11:7)
J.Rozner - A.Linowski 0:3 (5:11, 5;11, 6:11)
A.Wawrzyniak - S.Woźniak 3:0 (11:2, 11:2, 11:3)
Rozner/Wojnarski - Linowski/Woźniak 3:0 (11:8, 12:10, 11:7)
J.Rozner - S.Woźniak 3:1 (11:5, 7:11, 11:4, 11:3)
A.Wawrzyniak - A.Linowski 3:0 (11:3, 11:5, 11:7)
  SG: - Maria Adamska Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-04-19

 LUKS WARMIA
Lidzbark Warmiński
KS SPÓJNIA II Warszawa 2 : 8 P.Garbino - M. Jarosławski 2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 10:12, 3 :11)
K. Urbanowicz - D. Draczka 3:0 (11:3, 13:11, 11:6)
Garbino/Chojnacki - Draczka/Stępiński 0:3 (11:13, 2:11, 9:11)
P. Garbino - D. Draczka 3:1 (13:11, 11:9, 16:18, 11:1)
K. Urbanowicz - M. Jarosławski 2:3 (8:11, 11:8, 1:11, 11:7, 16:18)
J. Chojnacki - P. Stępiński 0:3 (6:11, 9:11, 9:11)
S. Szewczyk - C. Walichnowski 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 5:11)
Szewczyk/Urbanowicz - Walichnowski/Jarosławski 0:3 (6:11, 10:12, 6:11)
W. Chrząszcz - C. Walichnowski 0:3 (7:11, 3:11, 5:11)
S. Szewczyk - P. Stępiński 0:3 (5:11, 9:11, 8:11)
  SG: Czesław Sienkiewicz Widzów: -
2015-05-10

 KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA
Lidzbark Warmiński 
 7 : 3
D.Draczka - P.Garbino 1:3 (5:11, 8:11, 11:5, 3:11)
P.Stepiński - J.Chojnacki 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
Draczka/Stępiński - Garbino/Chojnacki 2:3 (9:11, 11:8, 2:11, 11:9, 6:11)
D.Draczka - J.Chojnacki 3:1 (11:3, 11:13, 11:6, 11:7)
P.Stępiński - P.Garbino 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
K.Kleczkowski - S.Woźniak 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
D.Wasiak - W.Chrząszcz 3:1 (8;11, 11:4, 11:8, 11:7)
Kleczkowski/Wasiak - Woźniak/Chrząszcz 3:0 (11:5, 11:9, 11:3)
K.Kleczkowski - W.Chrząszcz 3:2 (6:11, 11:6, 7:11, 11:7, 11:5)
D.Wasiak - S.Woźniak 3:0 (11:4, 11:7, 11:7)
  SG: Krzysztof Pietrzykowski Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-04-18

 UKS RETURN Piaseczno UKS VICTORIA REPRO Płock 6 : 4 M. Chojnicki - D. Fareitarau 3:1 (10:12,11:7, 11:4, 11:6)
M. Karmoliński - B. Cylwik 0:3 (6:11, 6:11, 7:11)
Chojnicki/Kai - Fareitarau/Cylwik 3:0 (13:11, 13:11, 12:10)
M. Chojnicki - B. Cylwik 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
M. Karmoliński - D. Fareitarau 0:3 (5:11, 5:11, 7:11)
Xu Kai - R. Wojnarski  0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
R. Najwer - A. Wawrzyniak  2:3 (7:11, 14:12, 9:11, 11:8, 10:12)
Najwer/Karmoliński - Wojnarski/Wawrzyniak  3:0 (11:9, 11:7, 11:2)
Xu Kai - A. Wawrzyniak  3:0 (11:7, 11:5, 11:5)
R. Najwer - R. Wojnarski  3:0 (11:7, 11:4, 11:6)
  SG: Krystian Kilar Widzów: -
2015-05-10

 UKS VICTORIA REPRO Płock UKS RETURN Piaseczno  5 : 5
D.Fareitaurau - M. Karmoliński 3:1 (11:2, 11:8, 8:11, 11:7)
B. Cylwik - M. Chojnicki 1:3 (11:6, 5:11, 7:11, 8:11)
Fareitaurau/ Cylwik - Chojnicki/Xu Kai 1:3 (6:11, 11:7, 9:11, 3:11)
D.Fareitarau - M. Cojnicki 2:3 (11:7, 11:8, 7:11, 5:11, 6:11)
B. Cylwik - M. Karmoliński 3:1 (11:9, 11:7, 6:11, 11:4)
A. Wawrzyniak - Xu Kai 2:3 (13:11, 11:8, 6:11, 4:11, 6:11)
R. Wojnarski - R. Najwer 3:2 (11:7, 10:12, 11:7, 7:11, 11:7)
Wawrzyniak/Wojnarski - Najwer/Karmoliński 3:0 (11:9, 12:10, 11:9)
A. Wawrzyniak - R. Najwer 2:3 (11:8, 5:11, 11:8, 7:11, 5:11)
R. Wojnarski - Bieniek 3:0 (13:11, 11:7, 11:4)
  SG: Artur Kozak Widzów: -

Baraże o awans do 2. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-30
g. 18:00
 UWM Olsztyn ULKS Kazanów 10 : 0  C.Bossowski - R.Głód 3:0 (11:2,, 11:9, 11:5)
W.Ratyński - B.Kmuk 3:0 (11:7, 14:12, 11:7)
M.Ogrodniczak/P.Mazurkiewicz - R.Głód/B.Kmuk 3:0 (11:7, 13:11, 11:6)
C.Bossowski - B.Kmuk 3:2 (6:11, 12:10, 11:1, 7:11, 11:5)
W.Ratyński - R.Głód 3:2 (11:8, 10:12, 11:7, 9:11, 11:4)
P.Ogrodniczak - J.Molenda 3:0 (11:6, 11:4, 11:8)
P.Mazurkiewicz - R.Król 3:0 (11:6, 11:3, 11:9)
C.Bossowski - W.Ratyński - J.Molenda - R.Król 3:0 (11:3, 11:9, 11:6)
M.Ogrodniczak - M.Król 3:0 (11:7, 11:7, 12:10)
P.Mazurkiewicz - J.Molenda 3:2 (16:14, 16:18, 5:11, 11:8, 11:9)
  SG: - Widzów: -
2015-06-04
g. 14:00
ULKS Kazanów UWM Olsztyn 6 : 4 J.Molenda - C.Bossowski 3:1 (11:7, 10:12, 11:5, 11:9)
M.Król - W.Ratyński 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
Molenda/Głód - Bossowski/Ratyński 3:2 (9:11, 11:5, 9:11, 12:10, 11:9)
J.Molenda - W.Ratyński 3:0 (15:13, 11:7, 11:3)
M.Król - C.Bossowski 1:3 (4:11, 6:11, 11:2, 5:11)
B.Kmuk - M.Ogrodniczak 0:3 (3:11, 7:11, 3:11)
R.Głód - J.Ryba 3:0 ( 11:2, 11:4, 11:3)
Kmuk/Król - Ogrodniczak/Ryba 3:2 (11:7, 11:9, 10:12, 8:11, 11:3)
B.Kmuk - J.Ryba 3:0 (11:4, 11:4, 11:8)
R.Głód - M.Ogrodniczak 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)

  SG: - Widzów: -

Baraże o awans do 3. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-31
g. 17:00
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie STS Szydłowiec 8 : 2 A.Władysiuk - R.Uciński 3:2 (8:11, 14:12, 6:11, 11:6, 11:5)
D.Selerski - A.Radek 3:0 (11:1, 11:4, 11:3)
M.Selerski - P.Odelski 2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 12:14, 5:11)
P.Sękala - G.Majewski 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
P.Sękala/A.Władysiuk - P.Odelski/R.Ucinski 3:2 (11:9, 7:11, 11:8, 9:11, 11:7)
M.Selerski/D.Selerski - G.Majewski/A.Radek 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
A.Władysiuk - A.Radek 3:1 (7:11, 11:7, 11:4, 11:8)
D.Selerski - R.Uciński 1:3 (10:12, 11:8, 6:11, 7:11)
P.Sękala - P.Odelski 3:1 (11:8, 10:12, 11:9, 11:4)
M.Selerski - G.Majewski 3:0 (11:7, 13:11, 11:9)
  SG: - Widzów: -
2015-06-07
g. 17:00
STS Szydłowiec ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 4 : 8 R.Uciński - A.Władysiuk 3:2 (11:7, 8:11, 13:11, 8:11, 11:9)
A.Radek - P.Sękala 2:3 (11:8, 13:11, 8:11, 12:14, 8:11)
G.Majewski - M.Selerski 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 9:11)
P.Odelski - D.Selerski 0:3 (10:12, 8:11, 9:11)
Odelski/Uciński - Sękala/Władysiuk 3:1 (11:7, 10:12, 11:9, 11:6)
Majewski/Radek - D.Selerski/M.Selerski 3:2 (11:6, 6:11, 11:6, 10:12, 12:10)
R.Uciński - P.Sękala 2:3 11:5, 10:12, 11:6, 9:11, 10:12)
A.Radek - A.Władysiuk 2:3 (11:6, 3:11, 9:11, 11:9, 7:11)
P.Odelski - M.Selerski 2:3 (7:11, 2:11, 11:9, 11:7, 9:11)
G.Majewski - D.Selerski 2:3 (9:11, 12:10, 8:11, 11:5, 6:11)
R.Uciński - D.Selerski 3:2 (9:11, 11:7, 11:8, 8:11, 11:3)

  SG: - Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-24

 KTS ENERGIA Kozienice MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 7 : 7 J.Caban - T.Kowalczyk 3:0 (11:8, 15:13, 11:5)
M.Kuryłek - P.Sudoł 3:2 (11:8, 4:11, 11:8, 5:11, 11:5)
N.Zielony - M.Krzewicki 2:3 (7:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:13)
G.Tamioła - M. Buła 3:1 (11:3, 6:11, 11:9, 11:8)
Kuryłek/Caban - Kowalczyk/Buła 2:3 (11:4, 9:11, 5:11, 11:8, 8:11)
Tamioła/Zielony - Sudoł/Krzewicki 3:2 (11:8, 8:11, 11:3, 6:11, 17:15)
J.Caban - P.Sudoł 3:2 (11:9, 11:9, 8:11, 10:12, 11:9)
M.Kuryłek - T.Kowalczyk 3:0 (11:7, 12:10, 11:7)
G.Tamioła - M.Krzewicki 0:3 (6:11, 7:11, 4:11)
N.Zielony - M.Buła 0:3 (1:11, 5:11, 7:11)
J.Caban - M.Buła 0:3 (9:11, 10:12, 9:11)
G.Tamioła - T.Kowalczyk 1:3 (7:11, 6:11, 11:5, 8:11)
M.Kuryłek - M.Krzewicki 3:1 (5:11, 11:5, 11:5, 11:7)
N.Zielony - P.Sudoł 0:3 (6:11, 11:13, 5:11)
  SG: - Widzów: -
2015-06-07
g. 11:00
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KTS ENERGIA  Kozienice 8 : 4 M.Bula - J.Caban 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11)
T.Kowalczyk - M.Kuryłek 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:9)
M.Krzewicki - N.Zielony 3:1 ( 7:11, 11:8, 11:9, 11:8)
P.Sudoł - G.Tamioła 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:7)
Buła/Kowalczyk - Caban/Kuryłek 2:3 (8:11, 10:12, 11:3, 11:7, 6:11)
Krzewicki/Sudoł - G.Tamioła/Zielony 2:3 (11:7, 7:11, 11:4, 4:11, 6:11)
M.Buła - M.Kuryłek 3:1 (12:10, 5:11, 11:5, 11:6)
T.Kowalczyk - D.Caban 1:3 (9:11, 11:6, 7:11, 6:11)
P.Sudoł - J.Chołuń 3:0 (11:3, 11:8, 11:3)
M.Krzewicki - G.Tamioła 3:0 (11:6, 11:8, 12:10)
M.Buła - G.Tamioła 3:1 (11:3, 10:12, 11:9,11:8)
P.Sudoł - J.Caban 3:0 (12:10, 11:5, 11:6)

  SG: - Widzów: -

Baraże o awans do 4. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-31
g. 17:00
 STS Szydłowiec II LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 9 : 1 P.Łyjak -M.Kowalczyk 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
K.Świercz - M.Ciak 2:3 (11:7, 11:7, 9:11, 5:11, 11:13)
M.Zdziech - G.Kowalczyk 3:0 (11:2, 11:4, 13:11)
M.Gąciarski - M.Mierzejewski 3:0 (11:8. 11:8, 11:4)
M.Zdziech/K.Świercz - M.Kowalczyk/D.Ciak 3:2 (11:4, 11:7, 9:11, 7:11, 11:7)
P.Łyjak/M.Gaciarski - R.Mierzejewski/G.Kowalczyk 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
P.Łyjak - D.Ciak 3:0 (11:7, 14:12, 11:9)
R.Świercz - M.Kowalczyk 3:1 (11:5, 8:11, 18:16, 11:6)
M.Gąciarski - G.Kowalczyk 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6)
M.Zdziech - R.Mierzejewski 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:2)



  SG: - Widzów: -
2015-06-07
g. 11:00
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń STS Szydłowiec II 5 : 8 M.Kowalczyk - P.Łyjak 2:3 (6:11, 5:11, 11:9, 14:12, 8:11)
R.Mierzejwski - K,Świercz 3:1 (11:3, 8:11, 11:8, 11:6)
D.Ciak - M.Zdziech 3:0 (119, 14:12, 11:3)
G.Kowalczyk - M.Gąciarski 1:3 (4:11, 11:6, 7:11, 10:12)
G.Koowalczyk/Mierzejewski - K.Świercz/R.Świercz 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
M.Kowalczyk/Ciak - Łyjak//Gąciarski 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
M.Kowalczyk - K.Śwircz 3:2 (9:11, 11:6, 11:9, 7:11, 12:10)
R.Mierejewski - P.Łyjak 0:3 (7:11, 10:12, 3:11)
G.Kowalczyk - M.Zdziech 0:3 (12:14, 5:11, 7:11)
D.Ciak - M.Gąciarski 2:3 (11:4, 11:7, 11:13, 7:11, 12:14)
M.Kowalczyk - M.Gąciarski 1:3 (5:11, 11:7, 8:11, 11:13)
P.Dulewicz - P,Łyjak 1:3 (4:11, 12:10, 3:11, 8:11)
R.Mierzejewski - M.Zdziech 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 9:11)
  SG: - Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2015-05-31
g. 18:00
 UKS REDUTA Nowy Dwór Maz. KU AZS POLITECHNIKA 3 : 8 J.Wronka - A.Dorsz 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 8:11)
M.Błachnik - S.Borkowska 3:1 (11:9, 11:5, 13:15, 11:8)
K.Grela - M.Kajfasz 1:3 (5:11, 11:13, 11:4, 10:12)
M.Malita - J.Najmrocki 3:2 (11:7, 2:11, 10:12, 11:5, 11:9)
M.Błachnik/M.Malita-A.Dorsz/J.Najmrocki 0:3 (9:11, 5:11, 7:11)
J.Wronka/Z.Faber-S.Borkowska/M.Kajfasz 2:3 (11:5, 9:11, 11:5, 4:11, 8:11)
J.Wronka - S.Borkowska 0:3 (3:11, 8:11, 10:12)
M.Błachnik - A.Dorsz 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)
M.Malita - M.Kajfasz 3:2 (12:10, 6:11, 13:11, 9:11, 11:3)
K.Grela - J.Najmrocki 0:3 (10:12, 3:11, 4:11)
J.Wronka - J.Najmrocki 0:3 (8:11, 8:11, 8:11)
  SG: - Widzów: -
2015-06-07
g. 11:00
KU AZS POLITECHNIKA UKS REDUTA Nowy Dwór Maz. 8 : 3 A.Dorsz - M.Malita 3:1 (7:11, 11:6, 17:15, 12:10)
M.Kajfasz - K.Grela 2:3 (7:11, 6:11, 11:7, 11:7, 7:11)
S.Borkowska - Z.Faber 2:3 (5:11, 11:5, 11:7, 8:11, 9:11)
J.Najmrocki - J.Wronka 3:0 (11:2, 11:7, 11:1)
Dorsz/Najmrocki - Grela/Wronka 3:0 (11:9, 11:4, 11:6)
Borkowska/Kajfasz - Malita /Faber 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
A.Dprsz - K.Grela 3:0 (11:2, 11:2, 11:6)
J.Roszuk - M.Malita 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 3:11)
J.Najmrocki - Z.Faber 3:1 (11:8, 10:12, 11:5, 11:7)
S.Borkowska - J.Wronka 3:0 (11:1, 11:7, 11:4)
A.Dorsz - J.Wronka 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
  SG: - Widzów: -