Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2015/2016

2. Liga Mężczyzn - play-off

W przypadku remisu w dwumeczu w fazie play-off o awansie do finału decyduje wyższe miejsce zajęte w lidze
po fazie zasadniczej – bez względu na stosunek setów w dwumeczu.

Finał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-22
g. 11:00
 UKS VICTORIA REPRO PŁOCK SCKIS HALS WADWICZ WARSZAWA   5:5 M.Krzyżanowski - T. Makowski 3:2 (11:6, 11:8, 5:11, 6:11, 11:9)
M. Woskowicz - G. Janczewski 1:3 (9:11, 11:6, 16:18, 6:11)
M.Krzyżanowski/M.Woskowicz - G.Janczewski/A.Wieteska 3:2 (11:8, 4:11, 11:7, 6:11, 11:8)
M. Krzyżanowski - G. Janczewski 2:3 (8:11, 13:11, 4:11, 11:9, 9:11)
M. Woskowicz - T. Makowski 3:1 (11:6, 11:8, 3:11, 11:8)
M. Chojnicki - M. Brodzki 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
M. Jasiński - A. Wieteska 0:3 (2:11, 1:11, 3:11)
M.Chojnicki/M.Jasiński - T.Makowski/M.Brodzki 0:3 (9:11, 5:11, 5:11)
M. Chojnicki - A. Wieteska 3:1 (14:16, 11:7, 11:3, 11:9)
M. Jasiński - M. Brodzki 0:3 (6:11, 6:11, 6:11)
  SG: - Krystian Kilar / Monika Nogaj Widzów: -
2016-05-29
g. 17:00
 SCKIS HALS WADWICZ WARSZAWA UKS VICTORIA REPRO PŁOCK   8:2 G. Janczewski - M. Krzyżanowski 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
T. Makowski  - M. Woskowicz 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
G.Janczewski/A.Wieteska - M.Krzyżanowski/M.Woskowicz 3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:8, 11:7)
G. Janczewski - M. Woskowicz 3:0 (11:4, 11:7, 11:6)
T. Makowski - M. Krzyżanowski 3:1 (11:2, 11:9, 10:12, 14:12)
A. Wieteska - P. Siemieniako 3:0 (11:2, 11:2, 11:6)
M. Brodzki - M. Chojnicki 1:3 (9:11, 11:9, 5:11, 5:11)
T. Makowski/M.Brodzki - P.Siemieniako/M.Chojnicki 3:0 (11:2, 11:9, 11:7)
A. Wieteska - M. Chojnicki 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:9)
M. Brodzki - P. Siemieniako 3:0 (11:0, 11:4, 11:5)
  SG: - Jan Respondowski / Zbigniew Osiński Widzów: -

Mecz o 3 miejsce

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-08
g. 11:00
GKTS WIĄZOWNA  SKS 40 WARSZAWA   5:5 M. Niedzielski - P. Barnaś 3:2 (6:11, 11:6, 11:5, 8:11, 11:6)
F. Młynarski - A. Sas 3:0 (11:9, 11:5, 14:12)
M.Niedzielski/F.Młynarski - P.Barnaś/A.Sas 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 5:11, 11:13)
M. Niedzielski - A. Sas 0:3 (8:11, 6:11, 9:11)
F. Młynarski - P. Barnaś 3:0 (13:11, 11:9, 11:7)
K. Sitek - G. Sitarek 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 10:12)
T. Grzybowski - K. Borkowicz 3:1 (11:5, 11:7, 4:11, 11:8)
K.Sitek/T.Grzybowski - G.Sitarek/K.Borkowicz 1:3 (5:11, 11:9, 4:11, 10:12)
K. Sitek - K. Borkowicz 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 13:15)
T. Grzybowski - G. Sitarek 3:1 (11:4, 11:5, 8:11, 11:7)
  SG: Łukasz Naperty Widzów: -
2016-05-21
g. 16:00
SKS 40 WARSZAWA   GKTS WIĄZOWNA 3:7  P. Barnaś - F. Młynarski 1:3 (11:4, 6:11, 7:11, 3:11)
A. Sas - M. Niedzielski 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 4:11, 11:9)
P.Barnaś/A.Sas - F.Młynarski/M.Niedzielski 2:3 (12:10, 9:11, 11:6, 13:15, 7:11)
P. Barnaś - M. Niedzieslki 0:3 (9:11, 10:12, 5:11)
A. Sas - F. Młynarski 0:3 (5:11, 2:11, 9:11)
K. Borkowicz - T. Grzybowski 3:2 (7:11, 9:11, 11:9, 11:9, 11:6)
G. Sitarek - K. Sitek 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 9:11)
K.Borkowicz/G.Sitarek - T.Grzybowski/K.Sitek 3:1 (11:8, 4:11, 11:7, 11:8)
K. Borkowicz - K. Sitek 0:3 (8:11, 9:11, 7:11)
G. Sitarek - T. Grzybowski 1:3 (11:9, 9:11, 4:11, 7:11)
  SG: -Łukasz Naperty Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-04-24
g. 17:00
GKTS WIĄZOWNA   SCKIS HALS WADWICZ WARSZAWA  3:7 F. Młynarski - T. Makowski 3:0 (11:4, 11:7, 11:8)
M. Niedzielski - G. Janczewski 0:3 (9:11, 8:11, 9:11)
F.Młynarski/M.Niedzielski - G.Janczewski/A.Wieteska 0:3 (5:11, 10:12, 7:11)
F. Młynarski - G. Janczewski 2:3 (12:10, 12:10, 4:11, 6:11, 6:11)
M. Niedzielski - T. Makowski 0:3 (4:11, 12:14, 9:11)
T. Grzybowski - A. Wieteska 0:3 (15:17, 10:12, 7:11)
K. Sitek - M. Brodzki 3:1 (11:8, 11:9, 3:11, 11:8)
T.Grzybowski/K.Sitek - T.Makowski/M.Brodzki 3:0 (11:7, 11:5, 12:10)
T. Grzybowski - M. Brodzki 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 14:16)
K. Sitek - A. Wieteska 1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11)
  SG: Jarosław Dąbrowski Widzów: -
2016-04-30
g. 17:00
SCKIS HALS WADWICZ WARSZAWA   GKTS WIĄZOWNA  6:4 T. Makowski - F. Młynarski 2:3 (8:11, 11:7, 13:11, 6:11, 7:11)
G. Janczewski - M. Niedielski 3:2 (8:11, 11::8, 11:13, 11:5, 11:7)
T. Makowski - M. Niedielski 3:0 (11:6, 113, 11:7)
M. Zakrzewski - F. Młynarski 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
T. Makowski/M.Brodzk-F.Mlynarski/M.Niedzielski 0:3 (2:11, 7:11, 3:11)
A. Wieteska - K. Sitek 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 6:11, 11:6)
M. Brodzki - T. Grzybowski 3:0 (11:7, 20:18, 11:8)
A.Wieteska/M.Zakrzewski - K.Sitek/T.Grzybowski 1:3 (10:12, 13:11, 11:13, 8:11)
A. Wieteska - T. Grzybowski 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)
M. Brodzki - K. Sitek  3:1 (11:4, 11:8, 8:11, 11:6) 
  SG: Jan Radoński Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-04-10
g. 16:00
SKS 40 WARSZAWA  UKS VICTORIA REPRO PŁOCK  3:7  A. Sas - M. Krzyżanowski 2:3 (11:6, 9:11, 9:11, 13:11, 9:11)
P. Barnaś - M. Woskowicz 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
A.Sas/P.Barnaś - M.Krzyżanowski/M.Woskowicz 0:3 (6:11, 4:11, 8:11)
A. Sas - M. Woskowicz 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
P. Barnaś - M. Krzyżanowski 2:3 (11:9, 10:12, 11:6, 4:11, 6:11)
K. Borkowicz - M. Chojnicki 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 5:11)
G. Sitarek - S. Jonczak 3:0 (11:0, 11:1, 11:3)
K.Borkowicz/G.Sitarek - M.Chojnicki/J.Rozner 3:0 (11:5, 11:6, 12:10)
K. Borkowicz - S. Jonczak 3:0 (11:2, 11:2, 11:1)
S. Sitarek - M. Chojnicki 0:3 (7:11, 3:11, 0:11)
  SG: Robert Krusiński Widzów: -
2016-04-23
g. 11:00
UKS VICTORIA REPRO PŁOCK  SKS 40 WARSZAWA   7:3 M. Krzyżanowski - P. Barnaś 3:1 (11:9, 11:5, 9:11, 11:3)
M. Woskowicz - A. Sas 3:0 (18:16, 11:7, 11:6)
M.Krzyżanowski/M.Woskowicz - P.Barnaś/A.Sas 3:1 (10:12, 11:5, 17:15, 11:3)
M. Krzyżanowski - A. Sas 3:0 (11:3, 13:11, 12:10)
M. Woskowicz - P. Barnaś 3:1 (12:10, 11:9, 9:11, 11:4)
M. Chojnicki - K. Borkowicz 3:0 (11:3, 11:8, 11:3)
P. Siemieniako - G. Sitarek 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
P.Siemieniako/S.Jonczak - K.Borkowicz/G.Sitarek 0:3 (3:11, 3:11, 5:11)
M. Chpjnicki - G. Sitarek 3:1 (11:8, 11:6, 3:11, 11:7)
P. Siemieniako - K. Borkowicz 0:3 (1:11, 1:11, 4:11)
  SG: Maria Adamska Widzów: -

3. Liga Mężczyzn - play-off

W przypadku remisu w dwumeczu w fazie play-off o awansie do finału decyduje wyższe miejsce zajęte w lidze
po fazie zasadniczej – bez względu na stosunek setów w dwumeczu.

Finał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-08
g. 11:00
GLKS NADARZYN   MUKS FRUCTOPLANT GĄBINN   8:2  I. Misztal - D. Fareitarau 2:3 (5:11, 8:11, 11:7, 11:8, 9:11)
B. Lebrecht - M.Buła 3:1 (11:6, 4:11, 11:7, 11:8)
P. Bożek - A. Wawrzyniak 3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:7)
P. Napiórkowski - R. Wojnarski 3:0 (11:8, 11:9, 13:11)
P.Napiórkowski/P.Bożek - A.Wawrzyniak/R.Wojnarski 3:0 (11:9, 11:7, 11:4)
B.Lebrecht/I.Misztal - T.Kowalczyk/M.Buła 3:0 (11:9, 11:8, 11:4)
I. Misztal - M. Buła 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:6)
B. Lebrecht - D. Fareintarau 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:4)
P. Napiórkowski - T. Kowalczyk 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
P. Bożek - R. Wojnarski 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
  SG: -  Widzów: -
2016-05-21
g. 13:00
 MUKS FRUCTOPLANT GĄBIN  GLKS NADARZYN  8:6 D. Fareitarau - B. Lebrecht 3:1 (11:9, 8:11, 11:4, 11:6)
R. Wojnarski - P. Bożek 3:2 (5:11, 11:7, 11:8, 10:12, 14:12)
T. Kowalczyk - P. Napiórkowski 0:3 (2:11, 4:11, 6:11)
M. Buła - I. Misztal 0:3 (17:19, 8:11, 11:13)
M.Buła/T.Kowalczyk - I.Misztal/B.Lebrecht 0:3 (11:13, 6:11, 6:11)
R.Wojnarski/D.Rareitarau - P.Napiórkowski/P.Bożek 2:3 (8:11, 11:9, 11:5, 8:11, 8:11)
D.Fareitarau - P. Bożek 3:1 (13:15, 11:4, 11:4, 11:1)
R. Wojnarski - B. Lebrecht 3:0 (11:6, 11:6, 11:5)
M. Buła - P. Napiórkowski 3:0 (11:0, 11:0,11:0)
R. Wawrzyniak - I. Misztal 2:3 (11:9, 3:11, 11:8, 7:11, 12:14)
D. Fareitarau - I. Misztal 3:1 (11:4, 5:11, 11:8, 11:8)
M. Buła - B. Lebrecht 0:3 (9:11, 6:11, 6:11)
R. Wojnarski - P. Napiórkowski 3:0 (11:0, 11:0, 11:0)
A. Wawrzyniak - P. Bożek 3:1 (11:3, 12:10, 3:11, 11:5)
  SG: Widzów: -

Mecz o 3 miejsce

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-05-07
g. 10:00
ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE  SCKIS HALS WADWICZ II WARSZAWA   6:8 D. Selerski - M. Kwaśniewski 0:3 (10:12, 8:11, 6:11) 
P. Sękala - A. Szatecki 1:3 (2:11, 11:7, 4:11, 8:11)
A. Paruszewska - M. Szaliński 0:3 (7:11, 8:11, 11:13)
M. Selerski - J. Miszkurka 3:2 (11:5, 8:11, 10:12, 11:8, 11:9)
M.Selerski/D.Selerski - M.Kwaśniewski/M.Szaliński 3:1 (11:7, 4:11, 17:15, 11:6)
P.Sękala/A.Paruszewska - J.Miszkurak/A.Szatecki 1:3 (10:12, 5:11, 11:9, 3:11)
D. Selerski - A. Szatecki 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 13:11)
P. Sękala - M. Kwaśniewski 0:3 (1:11, 9:11, 5:11)
M. Selerski - M. Szaliński 3:2 (11:6, 9:11, 11:9, 7:11, 11:7)
A. Paruszewska - J. Miszkurka 1:3 (8:11, 8:11, 11:6, 4:11)
D. Selerski - M. Miszkurka 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:4)
M. Selerski - M. Kwaśniewski 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:9)
P. Sękala - M. Szaliński 1:3 (12:14, 11:7, 5:11, 13:15)
A. Paruszewska - A. Szatecki 0:3 (8:11, 9:11, 8:11)
  SG: - Widzów: -
2016-05-18
g. 18:00
 SCKIS HALS WADWICZ II WARSZAWA ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE   7:7 M. Kwaśniewski - P. Sękala 3:2 (11:9, 10:12, 11:6, 9:11, 11:8)
K.Czuryłowicz - A. Wojtczak 3:1 (7:11, 11:6, 11:4, 11:5)
M. Szaliński - D. Selerski 0:3 (3:11, 3:11, 8:11)
J. Miszkurka - M. Selerski 3:1 (8:11, 13:11, 13:11, 11:7)
M.Kwaśniewski/Ł.Jamorski - P.Sękala/A.Wojtczak 0:3 (7:11, 7:11, 6:11)
M.Szaliński/J.Miszkurka - M.Selerski/D.Selerski 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
M. Kwaśniewski - A. Wojtczak 3:0 (11:2, 11:3, 11:2)
Ł. Jamorski - P. Sękala 1:3 (8:11, 7:11, 13:11, 5:11)
J.  Miszkurka - D. Selerski 1:3 (5:11, 13:11, 4:11, 2:11)
M. Szaliński - M. Selerski 1:3 (11:13, 11:8, 6:11, 10:12)
M. Kwaśniewski - M. Selerski 1:3 (7:11, 9:11, 11:4, 7:11)
J. Miszkurka - P. Sękala 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:5)
Ł. Jamorski - D. Selerski 0:3 (3:11, 8:11, 2:11)
M. Szaliński - A. Wojtczak 3:2 (11:8, 9:11, 8:11, 11:7, 13:11)
  SG: - Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-04-10
g. 11:00
ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE  MUKS FRUCTOPLANT GĄBIN  2:8  D. Swierczek - D. Fareitarau 0:3 (4:11, 4:11, 10:12)
D. Selerski - T. Kowalczyk 0:3 (10:12, 4;11, 5:11)
P. Sękala - M. Buła 2:3 (7:11, 11:7, 9:11, 11:9, 10:12)
M. Selerski - R. Wojnarski 1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 8:11)
M.Selerski/D.Selerski - R. Wojnarski/D.Fareitarau 0:3 (12:14, 6:11, 6:11)
P.Sękala/D.Świerczek - M.Buła/T.Kowalczyk 0:3 (12:14, 5:11, 6:11)
D. Świerczek - T. Kowalczyk 3:2 (7:11, 11:6, 11:3, 11:13, 11:9)
D. Selerski - D. Fareitarau 1:3 (8:11, 11:5, 1:11, 5:11)
M. Selerski - M. Buła 3:1 (11:7, 12:10, 11:13, 11:8)
P. Sękala - R. Wojnarski 1:3 (11:13, 8:11, 11:8, 13:15)
  SG: - Widzów: -
2016-04-24
g. 11:00
MUKS FRUCTOPLANT GĄBIN   ULKS TĘCZA BUDKI PIASECKIE 9:1  R. Wojnarski - P. Sękala 3:1 (11:7, 11:6, 3:11, 11:7)
M. Krzewicki - M. Selerski 0:3 (11:13, 12:14, 7:11)
A. Wawrzyniak - M. Kowalczyk 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
T. Kowalczyk - D. Selerski 3:1 (7:11, 13:11, 11:5, 11:5)
A.Wawrzyniak/R.Wojnarski - M.Selerski/M.Kowalczyk 3:1 (8:11, 11:5, 11:7, 11:8)
T.Kowalczyk/M.Krzewicki - P.Sękala/D.Selerski 3:2 (11:3, 6:11, 11:7, 11:13, 12:10)
R. Wojnarski - M. Selerski 3:1 (1:11, 11:6, 16:14, 11:6)
M. Krzewicki - P. Sękala 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:7)
T. Kowalczyk - M. Kowalczyk 3:1 (11:6, 8:11, 11:2, 11:6)
A. Wawrzyniak - D. Selerski 3:1 (4:11, 11:9, 11:6, 11:8)
  SG: - Widzów: -

Półfinał

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-04-12
g. 18:00
SCKIS HALS WADWICZ II WARSZAWA  GLKS NADARZYN   1:9 M. Kwasniewski - P. Napiórkowski 1:3 (8:11, 9:11, 11:8, 4:11)
K. Czuryłowicz - I. Misztal 1:3 (4:11, 13:11, 8:11, 10:12)
J. Miszkurka - P. Bożek 2:3 (11:13, 14:12, 10:12, 11:9, 6:11)
M. Kubik - B. Lebrecht 0:3 (12:14, 11:13, 14:16)
M.Kwaśniewski/M.Kubik - I.Misztal/B.Lebrecht 2:3 (8:11, 11:3, 6:11, 11:4, 5:11)
K.Czuryłowicz/J.Miszkurka - P.Napiórkowski/P.Bożek 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 4:11)
M. Kwaśniewski - I. Misztal 1:3 (9:11, 6:11, 11:5, 6:11)
K. Czuryłowicz - P. Napiórkowski 0:3 (4:11, 5:11, 9:11
M. Kubik - P. Bożek 3:0 (11:6, 11:9, 15:13)
J. Miszkurka - B. Lebrecht 0:3 (6:11, 4:11, 5:11)
  SG: - Widzów: -
2016-04-27
g. 17:00
GLKS NADARZYN   SCKIS HALS WADWICZ II WARSZAWA  7:7 B. Lebrecht - M. Kubik 3:1 (11:9, 11:7, 8:11, 11:8)
I. Misztal - M. Kwaśniewski 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
P. Napiórkowski - A. Szatecki 3:0 (11:9, 12:10, 11:4)
P. Bożek - J. Miszkurka 3:0 (11:9, 11:7, 11:9)
B.Lebrecht/I.Misztal - M.Kubik/J.Miszkurka 2:3 (11:4, 11:3, 4:11, 8:11, 10:12)
PP.Bożek/A.Szeliga - M.Kwasniewski/A.Szatecki 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
B. Lebrech - M. Kwaśniewski 2:3 (6:11, 11:6, 7:11, 11:13, 10:12)
I. Misztal - M. Kubik 1:3 (8:11, 11:7, 6:11, 5:11)
P. Bożek - A. Szatecki 3:0 (11:8, 12:10, 11:7)
A. Szeliga - J. Miiszkurka 1:3 (8:11, 7:1, 11:6, 5:11)
B. Lebrecht - J. Miszkurka 3:0 (11:7, 11:9, 11:6)
P. Bożek - M. Kubik 1:3 (11:7, 8:11, 5:11, 9:11)
I. Misztal - A. Szatecki 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
A. Szeliga - M. Kwaśniewki 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
  SG: - Widzów: -

 

Baraże o awans do 3. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 11:00
KU AZS SGH WARSZAWA   STS SZYDŁOWIEC 7:7  Ł. Tkaczyk - A. Radek 1:3 (11:13, 11:5, 9:11, 9:11)
M. Pietrzykowski - M. Pyzik 3:1 (11:8, 11:6, 10:12, 11:6)
K. Kurak - G. Majewski 2:3 (11:7, 8:11, 9:11, 11:8, 7:11)
G. Buze - R. Uciński 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:4)
G.Buze/J.Jonah - A.Radek/R.Uciński 3:1 (11:8, 11:7, 5:11, 11:3)
K.Kurak - M.Pietrzykowski - G.Majewski/M.Zdziech 3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:6)
Ł. Tkaczyk - M. Pyzik 2:3 (11:3, 11:4, 10:12, 12:14, 8:11)
M. Pietrzykowski - A. Radek 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
G. Buze - G. Majewski 3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 11:4, 11:9)
K. Kurak - R. Uciński 0:3 (10:12, 8:11, 7:11)
J. Jonah - R. Uciński 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)
G. Buze - A. Radek 0:3 (8:11, 8:11, 6:11)
M. Pietrzykowski - G. Majewski 3:1 (4:11, 11:6, 12:10, 11:6)
K. Kurak - M. Pyzik 3:1 (13:11, 8:11, 11:6, 11:9)
  SG: - Widzów: -
2016-06-12
g. 11:00
STS SZYDŁOWIEC   KU AZS SGH WARSZAWA 8:6 R. Uciński - Ł. Tkaczyk 3:1 (11:7, 8:11, 11:9, 16:14)
M. Pyzik - K. Kurak 1:3 (9:11, 6:11, 11:7, 12:14)
G. Majewski - M. Pietrzykowski 2:3 (6:11, 14:12, 9:11, 12:10, 6:11)
A. Radek - G. Buze 3:0 (12:10, 11:8, 12:10)
M.Zdziech/G.Majewski - G.Buze/K.Kurak 2:3 (11:8, 12:10, 6:11, 8:11, 9:11)
R.Uciński/A.Radek - M.Pietrzykowski/Ł.Tkaczyk 2:3 (11:8, 10:12, 12:14, 11:9, 5:11)
R. Uciński - K. Kuark 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:8)
M.Pyzik - Ł. Tkaczyk 0:3 (5:11, 3:11, 6:11)
A. Radek - M. Pietrzykowski 3:0 (11:8, 11:8, 12:10)
G. Majewski - G. Buze 3:2 (11:7, 12:14, 11:4, 7:11, 12:10)
R. Uciński - G. Buze 3:1 (6:11, 11:4, 11:6, 11:4)
A. Radek - Ł. Tkaczyk 3:1 (11:8, 11:9, 6:11, 11:9)
M. Zdziech - M. Pietrzykowski 0:3 (5:11, 7:11, 9:11)
G. Majewski - K. Kurak 3:1 (11:4, 10:12, 12:10, 12:10)

  SG: - Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 11:00
KU AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA   TG SOKÓŁ BRWINÓW  8:3 D. Adam - M. Ratajczyk 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
J. Najmrocki - E. Batoriwicz 3:2 (11:7, 6:11, 8:11, 11:5, 11:4)
S. Borkowska - R. Pigłowski 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) 
K. Dębski - Ł. Zaręba 1:3 (9:11, 3:11, 11:4, 5:11)
A.Dorsz/J.Najmrocki - E.Batorowicz/Ł.Zaręba 3:2 (12:10, 6:11, 14:12, 9:11, 11:9)
S.Borkowska/K.Dębski - M.Ratajczyk/R.Pigłowski 3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 11:5)
A. Dorsz - D.Rejmer 3:2 (14:12, 11:8, 9:11, 11:13, 11:5)
J. Najmrocki - M. Ratajczyk 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:9)
K. Dębski - R. Pigłowski 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
S. Borkowska - Ł. Zaręba 0:3 (5:11, 7:11, 1:11)
A. Dorsz - Ł. Zaręba 3:2 (9:11, 12:10, 11:7, 9:11, 11:7)
  SG: - Widzów: -
2016-06-12
g. 11:00
TG SOKÓŁ BRWINÓW  KU AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA   7:7 M. Ratajczyk - M. Kajfasz 3:0 (11:6, 11:7, 15:13)
D. Rejmer - K. Dębski 0:3 (8:11, 7:11, 10:12)
R. Pigłowski - J. Najmrocki 0:3 (6:11, 6:11, 9:11)
Ł. Zaręba - A. Dorsz 2:3 (6:11, 11:7, 11:6, 8:11, 9:11)
M.Ratajczyk/R.Pigłowski - A.Dorsz/J.Najmrocki 2:3 (8:11, 11:6, 11:9, 5:11, 7:11)
E.Batorowicz/Ł.Zaręba - S.Borkowska/K.Dębski 1:3 (7:11, 10:12, 11:8, 8:11)
M. Ratajczyk - J. Roszuk 3:0 (11:6, 11:6, 13:11)
D. Rejmer - S. Borkowska 3:0 (11:3, 12:10, 11:5)
Ł. Zaręba - J. Najmrocki 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
R. Pigłowski - A. Dorsz 1:3 (16:14, 8:11, 5:11, 5:11)
M. Ratajczyk - A. Dorsz 0:3 (6:11, 1:11, 9:11)
Ł. Zaręba - S. Borkowska 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
D. Rejmer - J. Najmrocki 3:2 (9:11, 12:14, 11:7, 12:10, 11:8)
E. Batorowicz - J. Roszuk 3:1 (7:11, 11:6, 11:8, 21:19)

  SG: - Widzów: -

Baraże o awans do 4. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-08
g. 20:00
ULKS TĘCZA II BUDKI PIASECKIE  UKS LUPUS II KABATY  4:8  A. Nowak - M. Zalewski 0:3 (8:11, 10:12, 13:15)
M. Kowalczyk - M. Gaszyński 3:0 (11:2, 11:5, 11:3)
A. Wojtczak - M. Lengiewicz 2:3 (6:11, 11:7, 9:11, 11:6, 8:11)
R. Jurzyk - P. Wolff 1:3 (9:11, 11:7, 5:11, 6:11)
M.Kowalzyk/B.Skrzypkowski - M.Zalewski/M.Lengiewicz 2:3 (9:11, 11:9, 13:11, 6:11, 3:11)
R.Jurzyk/A.Nowak - P.Wolff/M.Gaszyński 3:1 (11:8, 11:7, 5:11, 11:8)
A. Nowak - M. Gaszyński 3:0 (11:7, 11:5, 11:3)
M. Kowalczyk - M. Zalewski 1:3 (13:11, 6:11, 11:13, 5:11)
R. Jurzyk - M. lengiewicz 1:3 (6:11, 7:11, 12:10, 9:11)
A. Wojtczak - P. Wolff 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
A. Nowak - P. Wolff 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
R. Jurzyk - M. Zalewski 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 8:11, 6:11)
  SG: - Widzów: -
2016-06-10
g. 20:00
UKS LUPUS II KABATY  ULKS TĘCZA II BUDKI PIASECKIE  7:7  A. Bogacka - A. Nowak 0:3 (8:11, 7:11, 4:11)
P. Wolff - A. Paruszewska 3:1 (9:11, 12:10, 11:3, 11:9)
B. Zadykowicz - M. Kowalczyk 0:3 (5:11, 6:11, 6:11)
M. Lengiewicz - R. Jurzyk 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 12:10)
B.Zadykowicz/M.Zalewski - A.Nowak/R.Jurzyk 0:3 (12:14, 8:11, 6:11)
M.Lengiewicz/P.Wolff - A.Paruszewska/M.Kowalczyk 3:2 (5:11, 9:11, 11:5, 11:7, 11:8)
A. Bogacka - A. Paruszewska 0:3 (4:11, 6:11, 10:12)
P. Wolff - A. Nowak 1:3 (9:11, 9:11, 17:15, 9:11)
M.Lengiewicz - M. Kowalczyk 3:2 (7:11, 11:2, 11:8, 6:11, 12:10)
M. Zalewski - R. Jurzyk 3:2 (5:11, 11:8, 11:8, 11:13, 11:7)
P. Płaskonka - R. Jurzyk 0:3 (7:11, 4:11, 5:11)
M. Lengiewicz - A. Nowak 3:1 (11:7, 5:11, 11:7, 11:7)
P. Wolff - M. Kowalczyk 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
M. Zalewski - A. Paruszewska 3:1 (11:7, 6:11, 12:10, 11:8)

  SG: - Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2016-06-05
g. 11:00
 UKS SANNIKI II 
(zamiana gospodarza)
SCKIS HALS WADWICZ IV WARSZAWA  8:3  D. Wiankowski - P. Jaworski 3:0 (11:6, 11:7, 13:11)
M. Dymek - P. Rudziński 2:3 (10:12, 11:6, 10:12, 11:9, 9:11)
J. Doański - W. Gabler 1:3 (11:7, 8:11, 8:11, 8:11)
M. Porębski - R. Czarnecki 3:0 (11:6, 11:6, 11:7)
D.Wiankowski/M.Dymek - W.Gabler/R.Czarnecki 3:2 (6:11, 12:10, 8:11, 11:7, 11:7)
M.Porębski/D.Białecki - P.Rudnicki/P.Jaworski 3:1 (7:11, 12:10, 11:6, 11:7)
D. Wiankowski - P. Rudnicki 3:0 (11:6, 11:5, 11:7)
M. Dymek - P. Jaworski 1:3 (7:11, 8:11, 11:6, 9:11)
M. Porębski - W. Gabler 3:0 (11:6, 11:5, 11:8)
J. Domański - R. Czarnecki 3:1 (11:5, 10:12, 11:7, 11:3)
D. Wiankowski - R. Czarnecki 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
  SG: - Widzów: -
2016-06-12
g. 11:00
SCKIS HALS WADWICZ IV WARSZAWA  UKS SANNIKI II
 
1:9 P. Rudnicki - M. Porębski 1:3 (11:3, 4:11, 6:11, 6:11)
P. Jaworski - D. Białecki 3:0 (11:6, 15:13, 11:9)
R. Czarnecki - J. Domański 2:3 (8:11, 11:9, 11:9, 8:11, 3:11)
W. Gabler - D. Wiankowski 1:3 (11:7, 6:11, 10:12, 9:11)
R.Czarnecki/W.Gabler - M.Porębski/D.Białecki 1:3 (8:11, 3:11, 11:8, 9:11)
P.Rudnicki - P.Jaworski - J.Domański/D.Wiankowski 0:3 (5:11, 11:13, 7:11)
P. Rudnicki - D. Białecki 1:3 (3:11, 13:15, 13:11, 9:11)
P. Jaworski - M. Porębski 1:3 (5:11, 11:5, 3:11, 5:11)
W. Gabler - J. Domański 0:3 (4:11, 7:11, 7:11)
R. Czarnecki - D. Wiankowski 1:3 (11:4, 11:13, 5:11, 8:11)


  SG: - Widzów: -