Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2017/2018

 

Baraże o awans do 3. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2018-05-20
g. 11:00

ULKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS RETURN Piaseczno  8:6
J.Klemendorf - R.Najwer 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 3:11)
M.Marciniak - J.Brzezik 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:9)
M.Kowalczyk - B.Szołkowski 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 14:16, 12:10)
G.Kowalczyk - J.Należyty 3:1 (11:7, 11:5, 4:11, 11:9)
J.Klemendorf/M.Kowalczyk - R.Najwer/K.Olczak 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 13:15)
G.Kowalczyk/M.Marciniak - B.Szołkowski/J.Należyty 3:2 (11:7, 1:11, 12:10, 7:11, 18:16)
J.Kemendorf - J.Brzezik 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 4:11, 6:11)
M.Marciniak - R.Najwer 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
G.Kowalczyk - B.Szołkowski 3:1 (7:11, 11:6, 11:7, 11:3)
M.Kowalczyk - J.Należyty 3:1 (15:13, 8:11, 11:9, 11:9)
J.Klemendorf - K.Olczak 3:0 (11:2, 11:5, 11:7)
G.Kowalczyk - R.Najwer 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 8:11)
M.Marciniak - B.Szołkowski 2:3 (11:8, 2:11, 15:13, 10:12, 6:11)
M.Kowalczyk - J.Brzezik 3:2 (12:10, 9:11, 14:12, 8:11, 11:3)
  SG:  Widzów: -

2018-05-20
g. 17:00

UKS RETURN Piaseczno ULKS RZEKUNIANKA Rzekuń -:-
 
  SG:  Widzów: -

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2018-05-27
g. 11:00

KTS Kozienice KS ATS Warszawa  2:8
N.Zielony - M.Kamiński 0:3 (6:11, 8:11, 5:11)
T.Tamioła - M.Malita 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
A.Moroz - A.Ziemiński 0:3 (11:13, 6:11, 6:11)
G.Tamioła - F.Młynarski 0:3 (5:11, 4:11, 7:11)
T.Tamioła/G.Tamioła - M.Kamiński/M.Malita 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:6)
N.Zielony/A.Moroz - M.Błachnik/F.Młynarski 0:3 (5:11, 2:11, 8:11)
N.Zielony - M.Malita 2:3 (9:11, 12:10, 11:7, 6:11, 7:11)
T.Tamioła - M.Kamiński 2:3 (11:3, 13:11, 4:11, 4:11, 4:11)
G.Tamioła - A.Ziemiński 3:0 (13:11, 11:6, 11:8)
A.Moroz - F.Młynarski 0:3 (8:11, 3:11, 5:11)
  SG:  Widzów: -

2018-05-27
g. 11:00

KS ATS Warszawa KTS Kozienice -:-
 
  SG:  Widzów: -

Turniej barażowy o awans do 4. Ligi Mężczyzn - Nadarzyn - 27.05.2018 
początek turnieju o godz. 10.00

(uczestniczące drużyny: GLKS Nadarzyn, MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin, LUKS Kowala)

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-27
g. 10:00
- -  -:-
 
  SG:  Widzów: -


Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-27

- -  -:-
 
  SG:  Widzów: -

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe
2018-05-27

- -  -:-
 
  SG:  Widzów: -