Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Selerski Damian
(TĘCZA Budki Piaseckie)
15 14 1 93%
2. Łażewski Kamil
(TĘCZA Budki Piaseckie)
16 14 2 88%
3. Selerski Mateusz
(TĘCZA Budki Piaseckie)
16 13 3 81%
4. Bieniek Krzysztof
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
16 11 5 69%
5. Łuczaj Marek
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
16 11 5 69%
6. Kopacki Sebastian
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
10 10 0 100%
7. Olewnik Jarosław
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
13 10 3 77%
8. Gałecki Paweł
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
15 10 5 67%
9. Milewski Justyn
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
14 9 5 64%
10. Łyjak Piotr
(KTS Kozienice)
15 9 6 60%
11. Kujawa Artur
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
16 9 7 56%
12. Lichocki Piotr
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
9 8 1 89%
13. Buze Grzegorz
(KU AZS SGH Warszawa)
11 8 3 73%
14. Redzimski Miłosz
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
11 8 3 73%
15. Rogowski Kamil
(KU AZS SGH Warszawa)
12 8 4 67%
16. Kiełbik Michał
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
14 8 6 57%
17. Majchrzak Adrian
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
15 8 7 53%
18. Krzemiński Marcin
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
15 8 7 53%
19. Pączkiewicz Miłosz
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
15 8 7 53%
20. Gąciarski Mateusz
(STS Szydłowiec)
16 8 8 50%
21. Uciński Rafał
(STS Szydłowiec)
16 8 8 50%
22. Łopatowski Marcin
(KU AZS PW Warszawa)
17 8 9 47%
23. Skowroński Dariusz
(TĘCZA Budki Piaseckie)
9 7 2 78%
24. Rutowski Arkadiusz
(UKS ALFA Gostynin)
11 7 4 64%
25. Stoklas Hubert
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
12 7 5 58%
26. Zieliński Artur
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
12 7 5 58%
27. Molęda Jan
(KTS Kozienice)
13 7 6 54%
28. Dębski Kamil
(KU AZS PW Warszawa)
14 7 7 50%
29. Zieliński Wojciech
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
14 7 7 50%
30. Dorsz Adam
(KU AZS PW Warszawa)
15 7 8 47%
31. Dąbrowski Wojciech
(KU AZS PW Warszawa)
15 7 8 47%
32. Brylak Paweł
(TĘCZA Budki Piaseckie)
8 6 2 75%
33. Kowalczyk Tomasz
(UKS ALFA Gostynin)
11 6 5 55%
34. Caban Jakub
(KTS Kozienice)
13 6 7 46%
35. Nguyen Nhat Nam
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
13 6 7 46%
36. Grześlak Zbigniew
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
6 5 1 83%
37. Banasik Adam
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
7 5 2 71%
38. Moliński Kacper
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
10 5 5 50%
39. Lewandowski Michał
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
11 4 7 36%
40. Kowalczuk Michał
(KU AZS SGH Warszawa)
12 4 8 33%
41. Kuryłek Mariusz
(KTS Kozienice)
15 4 11 27%
42. Molenda Adam
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
5 3 2 60%
43. Tusień Paweł
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
6 3 3 50%
44. Pietrzak Dariusz
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
9 3 6 33%
45. Kachniewski Kajetan
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
10 3 7 30%
46. Przybyła Adrian
(UKS ALFA Gostynin)
15 3 12 20%
47. Majewski Grzegorz
(STS Szydłowiec)
16 3 13 19%
48. Falęcki Jacek
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
2 2 0 100%
49. Dudziński Jakub
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
2 2 0 100%
50. Starczyński Marcin
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
2 2 0 100%
51. Bernatowicz Andrzej
(GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin)
2 2 0 100%
52. Piotrowski Łukasz
(KU AZS SGH Warszawa)
4 2 2 50%
53. Wiśniewski Szymon
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
5 2 3 40%
54. Czernecki Robert
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
5 2 3 40%
55. Lis Jakub
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
5 2 3 40%
56. Godawski Jakub
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
5 2 3 40%
57. Niedzielak Krzysztof
(MLUKS NADWIŚLANIN Płock)
6 2 4 33%
58. Oleksiuk Radosław
(KU AZS SGH Warszawa)
7 2 5 29%
59. Świercz Kamil
(STS Szydłowiec)
12 2 10 17%
60. Jaworski Piotr
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
16 2 14 13%
61. Jamorski Łukasz
(SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa)
16 2 14 13%
62. Kalita Jacek
(KU AZS SGH Warszawa)
1 1 0 100%
63. Jędrzejczak Jakub
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
1 1 0 100%
64. Świercz Roman
(STS Szydłowiec)
1 1 0 100%
65. Grabarski Wojciech
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
1 1 0 100%
66. Bańkosz Michał
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50%
67. Zalewski Krzysztof
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
2 1 1 50%
68. Stąporek Krzysztof
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50%
69. Kisiel Jacek
(KU AZS PW Warszawa)
3 1 2 33%
70. Wolff Paweł
(UKS IMOLA LUPUS KABATY Warszawa)
3 1 2 33%
71. Pietrzykowski Maciej
(KU AZS SGH Warszawa)
4 1 3 25%
72. Kurak Kamil
(KU AZS SGH Warszawa)
5 1 4 20%
73. Tkaczyk Łukasz
(KU AZS SGH Warszawa)
6 1 5 17%
74. Nowicki Radosław
(UKS ALFA Gostynin)
1 0 1 0%
75. Kozłowski Jarosław
(KTS Kozienice)
1 0 1 0%
76. Lis Martyna
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 0 1 0%
77. Gołębiowski Roman
(KTS Kozienice)
1 0 1 0%
78. Zielony Norbert
(KTS Kozienice)
1 0 1 0%
79. Florczak Piotr
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 0 1 0%
80. Gawin Jędrzej
(UKS ALFA Gostynin)
1 0 1 0%
81. Budzich Dawid
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
1 0 1 0%
82. Stępień Krzysztof
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
1 0 1 0%
83. Chołuń Jakub
(KTS Kozienice)
1 0 1 0%
84. Obszyński Jacek
(UKS ALFA Gostynin)
1 0 1 0%
85. Krusiński Robert
(KU AZS SGH Warszawa)
2 0 2 0%
86. Szpejnowski Patryk
(UKS ALFA Gostynin)
2 0 2 0%
87. Strygun Tomasz
(KS SPÓJNIA III Warszawa)
2 0 2 0%
88. Zdziech Marek
(STS Szydłowiec)
3 0 3 0%
89. Stąporek Adam
(BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
3 0 3 0%
90. Farys Kacper
(UKS ALFA Gostynin)
11 0 11 0%
91. Modzelewicz Igor
(UKS ALFA Gostynin)
11 0 11 0%