Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2018/2019

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KS DEKORGLASS II Działdowo 7 12 52:18
2. MORLINY II Ostróda 5 10 44:6
3. UKS Sanniki 5 7 31:19
4. KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5 7 30:20
5. EKS MLEXER Elbląg 6 6 33:27
6. KS SPÓJNIA II Warszawa 5 6 25:25
7. KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 4 4 23:17
8. SKS 40 Warszawa 5 3 16:34
9. TĘCZA Budki Piaseckie 5 2 19:31
10. SCKiS HALS WADWICZ Warszawa 5 2 14:36
11. ARTENGO IKRTS Józefów 5 1 9:41
12. MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3 0 4:26

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Szewczyk Szymon
(EKS MLEXER Elbląg)
6 6 0 100%
2. Urbanowicz Kamil
(EKS MLEXER Elbląg)
6 6 0 100%
3. Kurowski Kamil
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
7 6 1 86%
4. Xu Wenliang
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
7 6 1 86%
5. Kolasa Szymon
(MORLINY II Ostróda)
5 5 0 100%
6. Sokołowski Łukasz
(MORLINY II Ostróda)
5 5 0 100%
7. Dubniak Tomasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
4 4 0 100%
8. Wojnarski Robert
(UKS Sanniki)
4 4 0 100%
9. Wawrzyniak Andrzej
(UKS Sanniki)
4 4 0 100%
10. Lebrecht Bartosz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
5 4 1 80%
11. Karcz Jacek
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 3 0 100%
12. Jarmołowicz Kamil
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 3 0 100%
13. Strygun Tomasz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
4 3 1 75%
14. Szachnowski Jacek
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
4 3 1 75%
15. Miastowski Maksymilian
(MORLINY II Ostróda)
5 3 2 60%
16. Niedzielski Mateusz
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
5 3 2 60%
17. Lewandowski Patryk
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
6 3 3 50%
18. Redzimski Miłosz
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
3 2 1 67%
19. Pyśk Patryk
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
3 2 1 67%
20. Ogrodniczak Michał
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 2 1 67%
21. Chrząszcz Wojciech
(MORLINY II Ostróda)
3 2 1 67%
22. Wiśniewski Szymon
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
4 2 2 50%
23. Bossowski Cezary
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
4 2 2 50%
24. Selerski Damian
(TĘCZA Budki Piaseckie)
4 2 2 50%
25. Skowroński Dariusz
(TĘCZA Budki Piaseckie)
4 2 2 50%
26. Pieczynin Olaf
(SKS 40 Warszawa)
5 2 3 40%
27. Sztuka Rafał
(SKS 40 Warszawa)
5 2 3 40%
28. Cylwik Bogusław
(UKS Sanniki)
5 2 3 40%
29. Łażewski Kamil
(TĘCZA Budki Piaseckie)
5 2 3 40%
30. Selerski Mateusz
(TĘCZA Budki Piaseckie)
5 2 3 40%
31. Rutkowski Mateusz
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
5 2 3 40%
32. Piątkowski Paweł
(UKS Sanniki)
5 2 3 40%
33. Świtalski Jacek
(EKS MLEXER Elbląg)
6 2 4 33%
34. Grzelak Ryszard
(EKS MLEXER Elbląg)
2 1 1 50%
35. Golian Tomasz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 1 1 50%
36. Majchrzak Adrian
(KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki)
2 1 1 50%
37. Kuźmicz Jakub
(MORLINY II Ostróda)
2 1 1 50%
38. Nowocin Katarzyna
(SKS 40 Warszawa)
3 1 2 33%
39. Barbachowski Jacek
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
3 1 2 33%
40. Libura Tomasz
(EKS MLEXER Elbląg)
3 1 2 33%
41. Rubinstejn Georgij
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
3 1 2 33%
42. Krzewicki Mikołaj
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
3 1 2 33%
43. Bielicki Jakub
(KS DEKORGLASS II Działdowo)
3 1 2 33%
44. Pawlik Mateusz
(ARTENGO IKRTS Józefów)
4 1 3 25%
45. Smoliński Kamil
(ARTENGO IKRTS Józefów)
4 1 3 25%
46. Kwaśniewski Michał
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
5 1 4 20%
47. Barnaś Paweł
(SKS 40 Warszawa)
5 1 4 20%
48. Milewski Justyn
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
5 1 4 20%
49. Szatecki Adam
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
1 0 1 0%
50. Sokulski Bartosz
(ARTENGO IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
51. Link Michał
(EKS MLEXER Elbląg)
1 0 1 0%
52. Oklesińska Magda
(ARTENGO IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
53. Legat Mateusz
(ARTENGO IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
54. Chułerański Paweł
(ARTENGO IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
55. Murasicki Igor
(ARTENGO IKRTS Józefów)
1 0 1 0%
56. Władysiuk Adam
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0%
57. Więckowska Julia
(SKS 40 Warszawa)
2 0 2 0%
58. Brylak Paweł
(TĘCZA Budki Piaseckie)
2 0 2 0%
59. Tusień Paweł
(KS SPÓJNIA II Warszawa)
2 0 2 0%
60. Soszyński Jan
(ARTENGO IKRTS Józefów)
2 0 2 0%
61. Siedlczyński Maciej
(ARTENGO IKRTS Józefów)
3 0 3 0%
62. Buła Michał
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
3 0 3 0%
63. Buła Marcin
(MUKS FRUCTOPLANT Gąbin)
3 0 3 0%
64. Czuryłowicz Krzysztof
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
4 0 4 0%
65. Jamorski Łukasz
(SCKiS HALS WADWICZ Warszawa)
5 0 5 0%