Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2014/2015

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2014-09-23
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
KU AZS SGH Warszawa KS ATS Warszawa 7:7 Szczegóły
2014-09-24
g. 17:00
W: pozytywna
003
1
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa SCKiS HALS Warszawa Mateusz Kozanowski 10:0 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
1
KS SPÓJNIA Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Marek Snopiński 8:2 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
IKTS BROŃ Radom KS 1996 Puznówka (wycofana) Mirosław Guziński 8:2 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
1
UKS VICTORIA REPRO Płock UKS RETURN I Piaseczno Izabela Rozner 7:3 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
MKS POGOŃ II Siedlce GKTS Wiązowna Andrzej Wierzbicki 3:7 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
003
1
IKRTS I Józefów GLKS II Nadarzyn Wojciech Węgrowicz 7:3 Szczegóły
2014-09-28
g. 14:00
W: pozytywna
004
1
IKTS BROŃ Radom MORLINY III Ostróda Mirosław Guziński 3:7 Szczegóły
2014-09-28
g. 16:00
W: pozytywna
005
1
SKS 40 I Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa Artur Kozak 4:6 Szczegóły
2014-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
006
1
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
2014-09-28
g. 16:00
W: pozytywna
001
1
SKS 40 II Warszawa UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 14:00
W: pozytywna
003
1
LUKS Kowala UKS Sanniki 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
004
1
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
1
UKS LUPUS Kabaty TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
006
1
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
007
1
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
SM 1
UKS LUPUS II Kabaty TG SOKÓŁ III Brwinów 5:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
1
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa GKS WKRA Sochocin 1:9 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
KS SOKÓŁ Serock KS SPARTA Nasielsk 10:0 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
003
1
UKS ALFA Gostynin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
004
1
KS Wąsewo ULKS TENIS Węgrów 9:1 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
1
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
006
1
UKS Sarbiewo (-1 pkt) TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
1
SCKiS HALS V Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 0:10 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
STS Szydłowiec KTS ENERGIA Kozienice 8:4 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
003
1
IKRTS II Józefów TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
004
1
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
005
1
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:3 Szczegóły
2014-09-28
g. 14:00
W: pozytywna
006
1
UKS 14 II Ursus MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2014-09-30
g. 18:00
W: pozytywna
003
1
UKS II Sanniki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2014-10-04
g. 10:00
W: pozytywna
009
2
ULKS Kazanów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-05
g. 17:00
W: pozytywna
007
2
UKS RETURN I Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Krzysztof Pietrzykowski 6:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
2
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Marek Zakrzewski 5:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 13:00
W: pozytywna
009
2
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
2
GLKS II Nadarzyn IKTS BROŃ Radom Mateusz Kozanowski 5:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
2
UKS VICTORIA REPRO Płock MKS POGOŃ II Siedlce Izabela Rozner 8:2 Szczegóły
2014-10-05
g. 14:00
W: pozytywna
008
2
UKS 14 Ursus MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
2
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
011
2
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS Kabaty 8:3 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
2
UKS Sanniki GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 16:30
W: pozytywna
013
2
KS ATS Warszawa LUKS Kowala 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 16:00
W: pozytywna
014
2
SKS 40 II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 17:30
W: pozytywna
001
1
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS Wiskitki 4:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
002
1
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 9:1 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
004
1
KS SOKÓŁ II Serock UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
001
SM 1
STS II Szydłowiec ULKS VIS II Wiskitki 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 14:30
W: pozytywna
003
SM 1
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
004
SM 1
ULKS II Kazanów KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
007
2
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
2
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS Sarbiewo (-1 pkt) 6:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
009
2
ULKS TENIS Węgrów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
2
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
011
2
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
2
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KS SOKÓŁ Serock 4:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 17:00
W: pozytywna
007
2
UKS RETURN II Piaseczno MKS POGOŃ III Siedlce 8:4 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS 14 II Ursus 8:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
009
2
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 8:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
2
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 8:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
011
2
KTS ENERGIA Kozienice IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
2
SCKiS HALS V Warszawa STS Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2014-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
017
3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
2014-10-10
g. 19:00
W: pozytywna
011
2
GKTS Wiązowna IKRTS I Józefów Marek Skorupka 7:3 Szczegóły
2014-10-11
g. 17:00
W: pozytywna
015
3
IKTS BROŃ Radom GKTS Wiązowna Katarzyna Bielak 6:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
014
3
IKRTS I Józefów UKS VICTORIA REPRO Płock Krzysztof Miszkurka 4:6 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
015
3
KU AZS SGH Warszawa UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
016
3
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
018
3
UKS LUPUS Kabaty UKS Sanniki 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 16:00
W: pozytywna
019
3
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
020
3
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 14:00
W: pozytywna
021
3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
013
3
KS SOKÓŁ Serock GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
014
3
UKS ALFA Gostynin SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 0:10 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
015
3
KS Wąsewo KS SPARTA Nasielsk 10:0 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
016
3
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
017
3
UKS Sarbiewo (-1 pkt) ULKS TENIS Węgrów 1:9 Szczegóły
2014-10-12
g. 15:00
W: pozytywna
027
5
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
013
3
STS Szydłowiec UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
014
3
IKRTS II Józefów SCKiS HALS V Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
015
3
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna KTS ENERGIA Kozienice 4:8 Szczegóły
2014-10-12
g. 16:00
W: pozytywna
016
3
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-10-12
g. 14:00
W: pozytywna
017
3
UKS 14 II Ursus GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
018
3
MKS POGOŃ III Siedlce GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:3 Szczegóły
2014-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
018
3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa Jan Radoński 1:9 Szczegóły
2014-10-16
g. 19:00
W: pozytywna
017
3
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS ATS Warszawa 7:7 Szczegóły
2014-10-19
g. 13:00
W: pozytywna
004
2
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock Artur Bruśniak 4:6 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
4
MORLINY III Ostróda SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:3 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
4
GLKS II Nadarzyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Jarosław Dąbrowski 2:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
4
GKTS Wiązowna SKS 40 I Warszawa Marek Skorupka 5:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
4
UKS VICTORIA REPRO Płock IKTS BROŃ Radom Maria Adamska 5:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
4
MKS POGOŃ II Siedlce IKRTS I Józefów Andrzej Wierzbicki 7:3 Szczegóły
2014-10-19
g. 14:00
W: pozytywna
022
4
UKS 14 Ursus ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
4
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
025
4
UKS Sanniki MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
026
4
KS ATS Warszawa UKS LUPUS Kabaty 4:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 16:00
W: pozytywna
027
4
SKS 40 II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:6 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
028
4
KU AZS SGH Warszawa LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
019
4
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
4
ULKS TENIS Węgrów TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
4
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
4
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
4
KS SOKÓŁ Serock UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
4
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń MKS POGOŃ III Siedlce 8:5 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
4
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS 14 II Ursus 7:7 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
4
KTS ENERGIA Kozienice KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 8:3 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
4
SCKiS HALS V Warszawa TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 3:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
4
STS Szydłowiec IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2014-10-21
g. 18:00
W: pozytywna
029
5
LUKS Kowala UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-10-22
g. 18:00
W: pozytywna
018
3
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2014-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
007
2
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie KS SOKÓŁ II Serock 8:5 Szczegóły
2014-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
007
SM 2
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS II Kazanów 8:4 Szczegóły
2014-10-23
g. 18:00
W: pozytywna
021
4
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie UKS Sarbiewo (-1 pkt) 10:0 Szczegóły
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
016
3
SKS 40 I Warszawa GLKS II Nadarzyn Jacek Kozanowski 8:2 Szczegóły
2014-10-25
g. 17:00
W: pozytywna
023
4
TG SOKÓŁ Brwinów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
006
2
KS 1996 Puznówka (wycofana) SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Łukasz Sęk 0:10 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
025
5
IKRTS I Józefów UKS RETURN I Piaseczno Krzysztof Miszkurka 4:6 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
026
5
IKTS BROŃ Radom MKS POGOŃ II Siedlce Mirosław Guziński 5:5 Szczegóły
2014-10-26
g. 16:00
W: pozytywna
027
5
SKS 40 I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2014-10-26
g. 17:00
W: pozytywna
028
5
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
5
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda Marek Snopiński 6:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
5
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KU AZS SGH Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
031
5
UKS LUPUS Kabaty SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
033
5
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS Sanniki 3:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
032
5
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS ATS Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
035
5
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
005
2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
006
2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
008
2
ULKS VIS Wiskitki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
005
SM 2
TG SOKÓŁ III Brwinów STS II Szydłowiec 6:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
006
SM 2
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska KTS ENERGIA II Kozienice 8:5 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
008
SM 2
ULKS VIS II Wiskitki UKS LUPUS II Kabaty 3:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
026
5
KS Wąsewo KS SOKÓŁ Serock 7:7 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
028
5
UKS Sarbiewo (-1 pkt) KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
029
5
TS Ciechanów ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
5
GUKS ORZEŁ II Siedlin ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
025
5
IKRTS II Józefów UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
026
5
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 14:00
W: pozytywna
028
5
UKS 14 II Ursus KTS ENERGIA Kozienice 2:8 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
029
5
MKS POGOŃ III Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
027
5
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) SCKiS HALS V Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
5
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2014-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
029
5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS II Nadarzyn Marek Skorupka 4:6 Szczegóły
2014-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
033
6
GKTS Wiązowna SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Jacek Kozanowski 5:5 Szczegóły
2014-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
013
3
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN I Piaseczno Andrzej Wierzbicki 4:6 Szczegóły
2014-11-07
g. 19:00
W: pozytywna
041
7
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna Michał Zientara 9:1 Szczegóły
2014-11-07
g. 16:00
W: negatywna
034
6
SCKiS HALS V Warszawa UKS 14 II Ursus 0:10 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
056
10
UKS VICTORIA REPRO Płock GLKS II Nadarzyn Izabela Rozner 10:0 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
034
5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
011
3
KS SOKÓŁ II Serock MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:4 Szczegóły
2014-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
025
5
UKS ALFA Gostynin GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2014-11-08
g. 17:00
W: pozytywna
035
6
KS SOKÓŁ Serock MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 2:8 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
019
4
UKS RETURN II Piaseczno GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 4:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 10:00
W: pozytywna
005
2
SCKiS HALS Warszawa IKTS BROŃ Radom Wojciech Węgrowicz 2:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 14:00
W: pozytywna
008
3
KS SPÓJNIA Warszawa SCKiS HALS Warszawa Jan Fuglewicz 10:0 Szczegóły
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
031
6
UKS RETURN I Piaseczno MORLINY III Ostróda Marek Snopiński 5:5 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
032
6
GLKS II Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa Artur Kozak 1:9 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
034
6
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Izabela Rozner 5:5 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
035
6
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 I Warszawa Andrzej Wierzbicki 5:5 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
036
6
IKRTS I Józefów IKTS BROŃ Radom Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2014-11-09
g. 14:00
W: pozytywna
036
6
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
037
6
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
038
6
UKS Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
039
6
KS ATS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 2:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 16:00
W: pozytywna
040
6
SKS 40 II Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
041
6
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS Kabaty 5:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
042
6
LUKS Kowala GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 5:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
009
3
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
010
3
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
012
3
UKS II Sanniki ULKS VIS Wiskitki 3:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
009
SM 3
STS II Szydłowiec ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
011
SM 3
ULKS II Kazanów TG SOKÓŁ III Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
031
6
GKS WKRA Sochocin ULKS TENIS Węgrów 2:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
032
6
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin 10:0 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
033
6
KS SPARTA Nasielsk TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2014-11-09
g. 10:00
W: pozytywna
034
6
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS Sarbiewo (-1 pkt) 9:1 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
036
6
UKS ALFA Gostynin KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
031
6
UKS RETURN II Piaseczno GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
032
6
TG SOKÓŁ II Brwinów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:3 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
033
6
KTS ENERGIA Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 8:6 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
035
6
STS Szydłowiec KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 8:6 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
036
6
IKRTS II Józefów TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 7:7 Szczegóły
2014-11-10
g. 15:30
W: pozytywna
007
3
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock KS 1996 Puznówka (wycofana) Sławomir Bor 10:0 Szczegóły
2014-11-11
g. 16:00
W: pozytywna
049
9
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin GKS WKRA Sochocin 8:2 Szczegóły
2014-11-15
g. 11:00
W: pozytywna
012
SM 3
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2014-11-15
g. 15:00
W: pozytywna
040
7
TS Ciechanów SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
037
7
IKTS BROŃ Radom UKS RETURN I Piaseczno Mirosław Guziński 5:5 Szczegóły
2014-11-16
g. 16:00
W: pozytywna
038
7
SKS 40 I Warszawa IKRTS I Józefów Robert Krusiński 6:4 Szczegóły
2014-11-16
g. 17:00
W: pozytywna
039
7
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
040
7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock Mateusz Kozanowski 3:7 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
042
7
MORLINY III Ostróda GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
044
7
UKS LUPUS Kabaty LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
045
7
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
047
7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS ATS Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
048
7
ULKS Kazanów UKS Sanniki 8:5 Szczegóły
2014-11-16
g. 17:00
W: pozytywna
049
7
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
010
SM 3
UKS LUPUS II Kabaty KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 3:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
038
7
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
039
7
UKS Sarbiewo (-1 pkt) KS SOKÓŁ Serock 0:10 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
042
7
ULKS TENIS Węgrów ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
037
7
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna UKS RETURN II Piaseczno 6:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 14:00
W: pozytywna
039
7
UKS 14 II Ursus STS Szydłowiec 6:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 15:00
W: negatywna
040
7
MKS POGOŃ III Siedlce SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
041
7
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ KTS ENERGIA Kozienice 1:9 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
042
7
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
009
3
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Adrian Kostewicz 7:3 Szczegóły
2014-11-19
g. 18:00
W: pozytywna
013
4
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:5 Szczegóły
2014-11-19
g. 17:30
W: pozytywna
038
7
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) IKRTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2014-11-20
g. 16:00
W: pozytywna
043
8
UKS RETURN I Piaseczno GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
2014-11-20
g. 18:00
W: pozytywna
046
7
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 16:00
W: pozytywna
010
4
SCKiS HALS Warszawa NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock Adam Dorsz 1:9 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
011
4
KS 1996 Puznówka (wycofana) KS SPÓJNIA Warszawa Łukasz Sęk 0:10 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
012
4
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj IKTS BROŃ Radom Magdalena Olszewska 8:2 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
044
8
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda Adrian Kostewicz 5:5 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
045
8
UKS VICTORIA REPRO Płock KS SPÓJNIA II Warszawa Sławomir Załęski 5:5 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
046
8
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Andrzej Wierzbicki 7:3 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
047
8
IKRTS I Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Artur Kozak 4:6 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
048
8
IKTS BROŃ Radom SKS 40 I Warszawa Mirosław Guziński 5:5 Szczegóły
2014-11-23
g. 14:00
W: pozytywna
050
8
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
051
8
UKS Sanniki TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 17:00
W: pozytywna
052
8
KS ATS Warszawa ULKS Kazanów 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 16:00
W: pozytywna
053
8
SKS 40 II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
054
8
KU AZS SGH Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
055
8
LUKS Kowala MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
056
8
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS LUPUS Kabaty 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
015
4
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS II Sanniki 0:10 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
016
4
ULKS VIS Wiskitki KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
013
SM 4
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska STS II Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
015
SM 4
TG SOKÓŁ III Brwinów KTS ENERGIA II Kozienice 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
016
SM 4
ULKS VIS II Wiskitki ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
043
8
GKS WKRA Sochocin ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
044
8
KS SPARTA Nasielsk ULKS TENIS Węgrów 1:9 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
045
8
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 17:00
W: pozytywna
043
8
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:4 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
044
8
KTS ENERGIA Kozienice GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
045
8
SCKiS HALS V Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 4:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
046
8
STS Szydłowiec MKS POGOŃ III Siedlce 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
047
8
IKRTS II Józefów UKS 14 II Ursus 7:7 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
048
8
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 4:8 Szczegóły
2014-11-26
g. 18:00
W: pozytywna
017
5
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SOKÓŁ II Serock 8:3 Szczegóły
2014-11-27
g. 20:00
W: pozytywna
043
7
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2014-11-27
g. 18:00
W: pozytywna
070
10
UKS LUPUS Kabaty MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2014-11-28
g. 18:30
W: pozytywna
047
8
UKS ALFA Gostynin UKS Sarbiewo (-1 pkt) 8:3 Szczegóły
2014-11-28
g. 18:00
W: pozytywna
048
8
KS Wąsewo MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 5:8 Szczegóły
2014-11-29
g. 17:00
W: pozytywna
019
4
UKS RETURN I Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa Katarzyna Adamkiewicz 5:5 Szczegóły
2014-11-29
g. 11:00
W: pozytywna
041
7
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SPARTA Nasielsk 8:4 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00
W: pozytywna
014
4
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) 4:8 Szczegóły
2014-11-30
g. 11:00
W: pozytywna
014
SM 4
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie UKS LUPUS II Kabaty 8:4 Szczegóły
2014-11-30
g. 12:00
W: pozytywna
037
7
KS Wąsewo GKS WKRA Sochocin 9:1 Szczegóły
2014-12-01
g. 18:00
W: pozytywna
049
9
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2014-12-03
g. 18:00
W: pozytywna
046
8
KS SOKÓŁ Serock TS Ciechanów 8:6 Szczegóły
2014-12-04
g. 16:00
W: pozytywna
054
9
GLKS II Nadarzyn GKTS Wiązowna Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2014-12-04
g. 20:00
W: pozytywna
057
9
UKS LUPUS Kabaty UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2014-12-06
g. 11:00
W: pozytywna
061
9
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
014
5
KS SPÓJNIA Warszawa IKTS BROŃ Radom Miłosz Pączkiewicz 9:1 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
015
5
KS 1996 Puznówka (wycofana) GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Łukasz Sęk 0:10 Szczegóły
2014-12-07
g. 16:00
W: pozytywna
049
9
SKS 40 I Warszawa UKS RETURN I Piaseczno Robert Krusiński 3:7 Szczegóły
2014-12-07
g. 17:00
W: pozytywna
050
9
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
051
9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKRTS I Józefów 4:6 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
052
9
KS SPÓJNIA II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce Jan Fuglewicz 7:3 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
053
9
MORLINY III Ostróda UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
058
9
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 4:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
060
9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
062
9
TG SOKÓŁ Brwinów KS ATS Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
063
9
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS Sanniki 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
020
5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VIS Wiskitki 5:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
017
SM 5
STS II Szydłowiec ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
018
SM 5
UKS LUPUS II Kabaty KTS ENERGIA II Kozienice 8:5 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
019
SM 5
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie TG SOKÓŁ III Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
020
SM 5
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
050
9
UKS Sarbiewo (-1 pkt) KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
051
9
TS Ciechanów UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
052
9
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SOKÓŁ Serock 7:7 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
053
9
ULKS TENIS Węgrów SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
054
9
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS SPARTA Nasielsk 10:0 Szczegóły
2014-12-07
g. 14:00
W: pozytywna
050
9
UKS 14 II Ursus TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 7:7 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
052
9
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
053
9
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
054
9
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS ENERGIA Kozienice 7:7 Szczegóły
2014-12-10
g. 18:00
W: pozytywna
055
10
GKS WKRA Sochocin KS SPARTA Nasielsk 9:1 Szczegóły
2014-12-10
g. 16:00
W: pozytywna
060
10
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin UKS Sarbiewo (-1 pkt) 10:0 Szczegóły
2014-12-10
g. 18:30
W: pozytywna
062
11
TS Ciechanów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 0:10 Szczegóły
2014-12-12
g. 18:00
W: pozytywna
019
5
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 9:1 Szczegóły
2014-12-13
g. 11:00
W: pozytywna
059
9
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 14:00
W: pozytywna
064
10
UKS 14 Ursus UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2014-12-14
g. 17:00
W: pozytywna
065
10
KS ATS Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 16:00
W: pozytywna
066
10
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
068
10
LUKS Kowala MLUKS NADWIŚLANIN Płock 3:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
069
10
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-12-14
g. 15:00
W: pozytywna
018
5
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
023
6
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
023
SM 6
TG SOKÓŁ III Brwinów KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 4:8 Szczegóły
2014-12-14
g. 10:00
W: pozytywna
051
9
MKS POGOŃ III Siedlce IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
W: pozytywna
060
10
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) UKS 14 II Ursus 8:3 Szczegóły
2014-12-19
g. 16:00
W: pozytywna
059
10
KS Wąsewo TS Ciechanów 9:1 Szczegóły
2014-12-19
g. 16:00
W: pozytywna
061
11
UKS Sarbiewo (-1 pkt) GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 14:00
W: pozytywna
016
6
IKTS BROŃ Radom NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock Andrzej Wiatrak 3:7 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
017
6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa Katarzyna Adamkiewicz 8:2 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
018
6
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS Warszawa Magdalena Olszewska 10:0 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
057
10
MKS POGOŃ II Siedlce MORLINY III Ostróda Andrzej Wierzbicki 4:6 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
058
10
IKRTS I Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa Jan Radoński 1:9 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
059
10
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Katarzyna Bielak 10:0 Szczegóły
2014-12-21
g. 16:00
W: pozytywna
060
10
SKS 40 I Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Adrian Kostewicz 8:2 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
071
11
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
072
11
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS LUPUS Kabaty 7:7 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
073
11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
074
11
ULKS Kazanów LUKS Kowala 8:2 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
075
11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
076
11
KS SPÓJNIA III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
077
11
UKS Sanniki KS ATS Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
021
6
UKS II Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
022
6
KS SOKÓŁ II Serock LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) 1:9 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
024
6
ULKS VIS Wiskitki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
021
SM 6
KTS ENERGIA II Kozienice STS II Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
022
SM 6
ULKS II Kazanów UKS LUPUS II Kabaty 8:2 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
024
SM 6
ULKS VIS II Wiskitki ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
056
10
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
057
10
KS SOKÓŁ Serock ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
058
10
UKS ALFA Gostynin GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 17:00
W: pozytywna
055
10
UKS RETURN II Piaseczno KTS ENERGIA Kozienice 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
056
10
SCKiS HALS V Warszawa TG SOKÓŁ II Brwinów 1:9 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
057
10
STS Szydłowiec GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
058
10
IKRTS II Józefów GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
059
10
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna MKS POGOŃ III Siedlce 9:1 Szczegóły
2014-12-22
g. 19:00
W: pozytywna
013
5
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Sławomir Bor 3:7 Szczegóły
2015-01-04
g. 11:00
W: pozytywna
065
11
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie KS SOKÓŁ Serock 9:1 Szczegóły
2015-01-08
g. 19:00
W: pozytywna
019
7
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock KS SPÓJNIA Warszawa Sławomir Bor 4:6 Szczegóły
2015-01-08
g. 19:30
W: pozytywna
020
7
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Andrzej Wiatrak 0:10 Szczegóły
2015-01-08
g. 17:00
W: pozytywna
055
10
UKS RETURN I Piaseczno GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
2015-01-09
g. 19:00
W: pozytywna
028
7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS VIS Wiskitki 1:9 Szczegóły
2015-01-11
g. 10:00
W: pozytywna
021
7
SCKiS HALS Warszawa KS 1996 Puznówka (wycofana) Stanisław Janiszewski 7:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 17:00
W: pozytywna
061
11
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS RETURN I Piaseczno 4:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
062
11
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa SKS 40 I Warszawa Adrian Kostewicz 3:7 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
063
11
KS SPÓJNIA II Warszawa IKTS BROŃ Radom Michał Zientara 5:5 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
064
11
MORLINY III Ostróda IKRTS I Józefów 7:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
065
11
GLKS II Nadarzyn MKS POGOŃ II Siedlce Jarosław Dąbrowski 4:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
066
11
GKTS Wiązowna UKS VICTORIA REPRO Płock Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
025
7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) 0:10 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
026
7
UKS II Sanniki KS SOKÓŁ II Serock 10:0 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
027
7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
025
SM 7
STS II Szydłowiec UKS LUPUS II Kabaty 7:7 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
026
SM 7
KTS ENERGIA II Kozienice ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
027
SM 7
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
028
SM 7
TG SOKÓŁ III Brwinów ULKS VIS II Wiskitki 10:0 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
063
11
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
064
11
ULKS TENIS Węgrów UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
066
11
KS SPARTA Nasielsk SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 14:00
W: pozytywna
061
11
UKS 14 II Ursus UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
062
11
MKS POGOŃ III Siedlce KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
063
11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
064
11
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
065
11
TG SOKÓŁ II Brwinów STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
066
11
KTS ENERGIA Kozienice SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2015-01-11
g. 14:00
W: pozytywna
078
12
UKS 14 Ursus KS ATS Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 16:00
W: pozytywna
079
12
SKS 40 II Warszawa UKS Sanniki 8:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
080
12
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
081
12
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
082
12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
083
12
UKS LUPUS Kabaty MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2015-01-15
g. 18:00
W: pozytywna
084
12
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-01-25
g. 11:00
W: pozytywna
067
10
KU AZS SGH Warszawa ULKS Kazanów 0:10 Szczegóły
2015-02-01
g. 12:30
W: pozytywna
085
13
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
086
13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
087
13
ULKS Kazanów UKS LUPUS Kabaty 8:3 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
088
13
TG SOKÓŁ Brwinów GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
089
13
KS SPÓJNIA III Warszawa LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
W: pozytywna
090
13
UKS Sanniki KU AZS SGH Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-02-01
g. 16:00
W: pozytywna
091
13
KS ATS Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-02-08
g. 11:00
W: pozytywna
001
12
GKS WKRA Sochocin MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 1:9 Szczegóły
2015-02-11
g. 18:00
W: pozytywna
001
8
SCKiS HALS Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Katarzyna Adamkiewicz 0:10 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
001
8
ULKS VIS Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 10:0 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) KS SOKÓŁ II Serock 8:4 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
003
8
UKS II Sanniki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
004
8
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
001
SM 8
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS II Wiskitki 8:5 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
SM 8
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska UKS LUPUS II Kabaty 8:2 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
12
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
016
12
TS Ciechanów KS SPARTA Nasielsk 8:3 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
001
12
MKS POGOŃ III Siedlce STS Szydłowiec 4:8 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
003
12
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 8:2 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
018
12
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2015-02-15
g. 17:00
W: pozytywna
001
12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
12
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN I Piaseczno Jan Radoński 7:3 Szczegóły
2015-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
009
12
IKTS BROŃ Radom IKRTS I Józefów Andrzej Wiatrak 6:4 Szczegóły
2015-02-15
g. 15:00
W: pozytywna
010
12
GKTS Wiązowna MKS POGOŃ II Siedlce Grzegorz Lewandowski 6:4 Szczegóły
2015-02-15
g. 16:00
W: pozytywna
003
14
SKS 40 II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2015-02-15
g. 16:00
W: pozytywna
016
14
KS ATS Warszawa UKS Sanniki 6:8 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
018
14
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2015-02-16
g. 17:00
W: pozytywna
004
SM 8
ULKS II Kazanów STS II Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2015-02-21
g. 12:00
W: pozytywna
006
15
ULKS Kazanów KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
W: pozytywna
003
12
KS SOKÓŁ Serock KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
W: pozytywna
018
12
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2015-02-22
g. 13:00
W: pozytywna
016
12
UKS 14 II Ursus SCKiS HALS V Warszawa 9:1 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
W: pozytywna
017
12
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ UKS RETURN II Piaseczno 8:6 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
002
14
ULKS Kazanów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2015-02-22
g. 13:00
W: pozytywna
017
14
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
019
14
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2015-02-22
g. 16:30
W: pozytywna
011
17
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00
W: pozytywna
002
8
IKTS BROŃ Radom KS SPÓJNIA Warszawa Mirosław Guziński 2:8 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00
W: pozytywna
003
8
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Grzegorz Bor 6:4 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00
W: pozytywna
001
14
UKS 14 Ursus UKS LUPUS Kabaty 7:7 Szczegóły
2015-03-06
g. 19:00
W: pozytywna
006
9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2015-03-07
g. 15:00
W: pozytywna
017
12
UKS Sarbiewo (-1 pkt) SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2015-03-08
g. 11:00
W: pozytywna
003
SM 8
KTS ENERGIA II Kozienice TG SOKÓŁ III Brwinów 9:1 Szczegóły
2015-03-08
g. 11:00
W: pozytywna
002
12
KTS ENERGIA Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-03-09
g. 19:00
W: pozytywna
005
13
GKS WKRA Sochocin KS SOKÓŁ Serock 8:4 Szczegóły
2015-03-14
g. 16:00
W: pozytywna
007
12
SKS 40 I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Jarosław Dąbrowski 6:4 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
005
9
SCKiS HALS Warszawa GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Sylwia Borkowska 2:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
006
9
KS SPÓJNIA Warszawa NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock Adrian Kostewicz 7:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
005
9
KS SOKÓŁ II Serock ULKS VIS Wiskitki 2:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
007
9
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
008
9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) 1:9 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
005
SM 9
UKS LUPUS II Kabaty ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
006
SM 9
STS II Szydłowiec KTS ENERGIA II Kozienice 8:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
007
SM 9
TG SOKÓŁ III Brwinów ULKS II Kazanów 0:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
008
SM 9
ULKS VIS II Wiskitki KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 0:10 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
004
13
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
020
13
KS SPARTA Nasielsk GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
021
13
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa UKS ALFA Gostynin 6:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
004
13
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ II Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
005
13
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) MKS POGOŃ III Siedlce 4:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
006
13
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń KTS ENERGIA Kozienice 2:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 14:00
W: pozytywna
019
13
UKS 14 II Ursus GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 8:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
020
13
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna SCKiS HALS V Warszawa 10:0 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
021
13
UKS RETURN II Piaseczno IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
003
13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
004
13
UKS RETURN I Piaseczno UKS VICTORIA REPRO Płock Artur Kozak 5:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 16:30
W: pozytywna
008
12
GLKS II Nadarzyn MORLINY III Ostróda Marek Snopiński 4:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
011
13
GLKS II Nadarzyn SKS 40 I Warszawa Jan Radoński 4:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
012
13
MKS POGOŃ II Siedlce IKTS BROŃ Radom Andrzej Wierzbicki 5:5 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
014
13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MORLINY III Ostróda Mateusz Kozanowski 4:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
004
15
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2015-03-15
g. 16:00
W: pozytywna
005
15
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS Kabaty 5:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
020
15
UKS Sanniki SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
021
15
TG SOKÓŁ Brwinów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
022
15
KU AZS SGH Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2015-03-18
g. 18:00
W: pozytywna
019
13
TS Ciechanów UKS Sarbiewo (-1 pkt) 8:2 Szczegóły
2015-03-19
g. 18:00
W: pozytywna
017
SM 12
ULKS II Kazanów ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2015-03-21
g. 13:00
W: pozytywna
025
16
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
10
SCKiS HALS Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa Katarzyna Adamkiewicz 1:9 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
10
ULKS VIS Wiskitki UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
010
10
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:2 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
012
10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:2 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
SM 10
TG SOKÓŁ III Brwinów ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 17:00
W: pozytywna
010
SM 10
STS II Szydłowiec KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 8:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
011
SM 10
UKS LUPUS II Kabaty ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
012
SM 10
ULKS VIS II Wiskitki KTS ENERGIA II Kozienice 0:10 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
007
14
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS SOKÓŁ Serock 10:0 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
008
14
ULKS TENIS Węgrów KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
14
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 10:0 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
022
14
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
024
14
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa KS SPARTA Nasielsk 9:1 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
007
14
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
008
14
TG SOKÓŁ II Brwinów GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
14
MKS POGOŃ III Siedlce KTS ENERGIA Kozienice 8:4 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
022
14
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
023
14
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ IKRTS II Józefów 1:9 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
14
IKRTS I Józefów SKS 40 I Warszawa Artur Kozak 5:5 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
016
14
MORLINY III Ostróda MKS POGOŃ II Siedlce 7:3 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
018
14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKTS BROŃ Radom Paweł Siry 3:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 17:00
W: pozytywna
027
17
SKS 40 I Warszawa IKTS BROŃ Radom Jacek Kozanowski 8:2 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
007
16
UKS 14 Ursus SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
008
16
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
009
16
UKS LUPUS Kabaty ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
024
16
KU AZS SGH Warszawa UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 16:00
W: pozytywna
027
16
KS ATS Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2015-03-25
g. 18:00
W: pozytywna
024
14
UKS RETURN II Piaseczno SCKiS HALS V Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-03-26
g. 18:00
W: pozytywna
008
10
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock IKTS BROŃ Radom Sławomir Załęski 8:2 Szczegóły
2015-03-28
g. 16:30
W: pozytywna
031
17
KS ATS Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 17:00
W: pozytywna
004
9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa IKTS BROŃ Radom Krzysztof Miszkurka 9:1 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
007
10
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Magdalena Olszewska 1:9 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
013
11
ULKS VIS Wiskitki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
014
11
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) 2:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
015
11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SOKÓŁ II Serock 8:6 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
016
11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
013
SM 11
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie STS II Szydłowiec 6:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 14:00
W: pozytywna
014
SM 11
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska TG SOKÓŁ III Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
015
SM 11
KTS ENERGIA II Kozienice UKS LUPUS II Kabaty 8:2 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
016
SM 11
ULKS II Kazanów ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2015-03-29
g. 12:00
W: pozytywna
006
13
KS Wąsewo ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 16:00
W: pozytywna
023
15
KS ATS Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 14:00
W: pozytywna
028
17
UKS Sanniki LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
029
17
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 2:8 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
W: pozytywna
030
17
TG SOKÓŁ Brwinów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-03-31
g. 17:00
W: pozytywna
013
13
IKRTS I Józefów GKTS Wiązowna Wojciech Węgrowicz 1:9 Szczegóły
2015-04-02
g. 17:00
W: pozytywna
023
14
UKS Sarbiewo (-1 pkt) UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2015-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
017
14
GKTS Wiązowna GLKS II Nadarzyn Marek Skorupka 5:5 Szczegóły
2015-04-11
g. 16:00
W: pozytywna
010
15
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2015-04-11
g. 15:30
W: pozytywna
020
15
IKRTS I Józefów MORLINY III Ostróda Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2015-04-11
g. 17:00
W: pozytywna
023
16
SKS 40 I Warszawa GKTS Wiązowna Grzegorz Lewandowski 4:6 Szczegóły
2015-04-11
g. 15:00
W: pozytywna
032
18
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
018
12
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) 7:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
019
12
KS SOKÓŁ II Serock UKS II Sanniki 2:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
019
SM 12
TG SOKÓŁ III Brwinów UKS LUPUS II Kabaty 8:6 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
020
SM 12
ULKS VIS II Wiskitki STS II Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
011
15
KS SOKÓŁ Serock ULKS TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
012
15
ULKS TENIS Węgrów GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
025
15
UKS ALFA Gostynin TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
026
15
GUKS ORZEŁ II Siedlin SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
010
15
GULKS ŻAK ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
011
15
KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) KTS ENERGIA Kozienice 8:5 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
012
15
TG SOKÓŁ II Brwinów MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 14:00
W: pozytywna
025
15
UKS 14 II Ursus IKRTS II Józefów 6:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
026
15
UKS RETURN II Piaseczno TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna 6:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
027
15
GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ SCKiS HALS V Warszawa 8:2 Szczegóły
2015-04-12
g. 12:00
W: pozytywna
005
14
UKS RETURN I Piaseczno LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński Robert Krusiński 4:6 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
006
14
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock Jacek Kozanowski 6:4 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
021
15
IKTS BROŃ Radom GLKS II Nadarzyn Katarzyna Bielak 8:2 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
010
17
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 Ursus 3:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 17:00
W: pozytywna
012
17
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS Kabaty 8:4 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
033
18
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
035
18
LUKS Kowala KS ATS Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-04-14
g. 17:00
W: pozytywna
018
SM 12
KTS ENERGIA II Kozienice KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 4:8 Szczegóły
2015-04-15
g. 18:00
W: pozytywna
011
10
KS SOKÓŁ II Serock ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2015-04-15
g. 18:00
W: pozytywna
034
18
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-04-16
g. 17:00
W: pozytywna
023
13
KS SOKÓŁ II Serock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2015-04-16
g. 16:00
W: pozytywna
027
15
KS SPARTA Nasielsk UKS Sarbiewo (-1 pkt) 3:8 Szczegóły
2015-04-17
g. 19:00
W: pozytywna
017
12
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie ULKS VIS Wiskitki 8:4 Szczegóły
2015-04-18
g. 16:00
W: pozytywna
025
16
GLKS II Nadarzyn IKRTS I Józefów Marek Snopiński 5:5 Szczegóły
2015-04-18
g. 15:00
W: pozytywna
026
16
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
010
11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock Sylwia Borkowska 8:2 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
011
11
GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj KS SPÓJNIA Warszawa Artur Bruśniak 5:5 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
012
11
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS Warszawa Mirosław Guziński 5:5 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
12
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:5 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
13
ULKS VIS Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
SM 13
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie KTS ENERGIA II Kozienice 3:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 18:00
W: pozytywna
022
SM 13
KU AZS POLITECHNIKA Warszawska ULKS II Kazanów 9:1 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
SM 13
UKS LUPUS II Kabaty STS II Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
SM 13
ULKS VIS II Wiskitki TG SOKÓŁ III Brwinów 3:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 10:00
W: pozytywna
013
16
ULKS TĘCZA Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
014
16
MKS POGOŃ III Siedlce GULKS ŻAK ISKRA Kotuń 8:2 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
16
MORLINY III Ostróda IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
2015-04-19
g. 16:00
W: pozytywna
026
16
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce Michał Zientara 4:6 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
013
18
ULKS Kazanów UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
014
18
UKS LUPUS Kabaty KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
015
18
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKS 40 II Warszawa 8:5 Szczegóły
2015-04-19
g. 15:00
W: pozytywna
036
19
TG SOKÓŁ Brwinów UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
037
19
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
038
19
LUKS Kowala SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 5:8 Szczegóły
2015-04-21
g. 20:30
W: pozytywna
039
19
KS ATS Warszawa KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-04-22
g. 18:00
W: pozytywna
022
15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GKTS Wiązowna Michał Zientara 1:9 Szczegóły
2015-04-24
g. 18:00
W: pozytywna
015
12
IKTS BROŃ Radom GLUKS NAPRZÓD Skórzec Grzybowy Raj Zbigniew Osiński 7:3 Szczegóły
2015-04-24
g. 17:00
W: pozytywna
027
14
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS II Sanniki 8:3 Szczegóły
2015-04-25
g. 17:00
W: pozytywna
024
13
UKS II Sanniki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 10:0 Szczegóły
2015-04-26
g. 11:00
W: pozytywna
013
16
KTS ENERGIA Kozienice STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2015-04-26
g. 16:00
W: pozytywna
019
15
SKS 40 I Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce Jan Fuglewicz 6:4 Szczegóły
2015-04-26
g. 16:30
W: pozytywna
040
20
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-04-28
g. 17:00
W: pozytywna
029
17
MKS POGOŃ II Siedlce GLKS II Nadarzyn Andrzej Wierzbicki 5:5 Szczegóły
2015-05-07
g. 17:00
W: pozytywna
026
SM 14
ULKS II Kazanów KTS ENERGIA II Kozienice 8:2 Szczegóły
2015-05-07
g. 19:00
W: pozytywna
043
20
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa KS ATS Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-05-09
g. 11:00
W: pozytywna
025
SM 14
ULKS TĘCZA III Budki Piaseckie KU AZS POLITECHNIKA Warszawska 1:9 Szczegóły
2015-05-09
g. 12:00
W: pozytywna
028
17
MORLINY III Ostróda GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
2015-05-09
g. 15:00
W: pozytywna
030
17
IKRTS I Józefów SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Wojciech Węgrowicz 6:4 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
013
12
KS SPÓJNIA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Robert Krusiński 1:9 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
014
12
NADWIŚLANIN BS MAZOWSZE Płock SCKiS HALS Warszawa Sławomir Bor 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
025
14
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń (-2 pkt) ULKS VIS Wiskitki 9:1 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
026
14
ULKS TĘCZA II Budki Piaseckie UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 14:00
W: pozytywna
028
14
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin KS SOKÓŁ II Serock 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 17:00
W: pozytywna
027
SM 14
STS II Szydłowiec TG SOKÓŁ III Brwinów 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
028
SM 14
UKS LUPUS II Kabaty ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
014
16
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
015
16
ULKS TENIS Węgrów KS SOKÓŁ Serock 8:6 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
028
16
SCKiS HALS WADWICZ IV Warszawa TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
029
16
UKS ALFA Gostynin KS SPARTA Nasielsk 8:5 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
030
16
UKS Sarbiewo (-1 pkt) GUKS ORZEŁ II Siedlin 1:9 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
015
16
TG SOKÓŁ II Brwinów KS ATS MALIN Warszawa (-2 pkt) 4:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 17:00
W: pozytywna
028
16
UKS RETURN II Piaseczno UKS 14 II Ursus 8:2 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
029
16
SCKiS HALS V Warszawa IKRTS II Józefów 2:8 Szczegóły
2015-05-10
g. 11:00
W: pozytywna
030
16
TOPSPIN GOSIR Konstancin-Jeziorna GLUKS NAPRZÓD Skórzec GRZYBOWY RAJ 7:7 Szczegóły
2015-05-10
g. 16:00
W: pozytywna
031
18
SKS 40 I Warszawa MORLINY III Ostróda Mateusz Kozanowski 7:3 Szczegóły
2015-05-16
g. 16:00
W: pozytywna
033
18
IKRTS I Józefów MKS POGOŃ II Siedlce Krzysztof Miszkurka 7:3 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00
W: pozytywna
032
18
GKTS Wiązowna IKTS BROŃ Radom Marek Skorupka 5:5 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00
W: pozytywna
041
20
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00
W: pozytywna
042
20
LUKS Kowala KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-05-22
g. 16:00
W: pozytywna
034
18
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 5:5 Szczegóły