Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Warning: mysql_fetch_assoc(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/mztsab/public_html/ligi/sedziaa.php on line 28

Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2018/2019

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
0000-00-00
g. 00:00
062
11
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Marcin Rozner -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
064
11
ISKRA Kotuń SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
002
12
STS Szydłowiec LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
007
13
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) KTS II Kozienice -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
012
14
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) GLKS Nadarzyn -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
018
15
ISKRA Kotuń LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
021
16
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-09-25
g. 17:00
003
1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Krystian Kilar -:- Szczegóły
2018-09-29
g. 17:00
004
1
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-09-30
g. 15:00
002
1
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
004
1
UKS Sanniki TĘCZA Budki Piaseckie Michał Pawlak 5:5 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
1
KS SPÓJNIA II Warszawa EKS MLEXER Elbląg Marek Snopiński 7:3 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
001
1
KU AZS PW I Warszawa KTS Kozienice 8:4 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
002
1
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
1
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
001
1
KU AZS PW II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
002
1
UKS 14 Ursus LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
003
1
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
004
1
TS Ciechanów GKS WKRA Sochocin 4:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
1
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
1
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
004
1
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
1
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
1
KTS II Kozienice TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:3 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
001
1
ULKS VIS I Wiskitki TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
002
1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
003
1
TĘCZA III Budki Piaseckie KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
1
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 1:9 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
1
UKS GROT Mała Wieś ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
001
1
ULKS VIS II Wiskitki TRANSLUK SRS I Łomna 0:10 Szczegóły
2018-09-30
g. 17:00
004
1
UKS RETURN II Piaseczno UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
1
ŁKTS Łochów KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 7:7 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
1
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
001
1
PONGORI IKRTS II Józefów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
003
1
ULKS VICTORIA Jedlińsk GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 3:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
004
1
MKS POGOŃ III Siedlce UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
005
1
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 4:8 Szczegóły
2018-09-30
g. 11:00
006
1
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-02
g. 17:00
004
1
UKS RETURN Piaseczno BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2018-10-04
g. 18:00
009
2
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec MKS POGOŃ III Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-10-06
g. 11:00
002
1
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-10-06
g. 13:00
002
1
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-06
g. 10:00
002
1
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-06
g. 17:00
013
3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo Krystian Kilar 1:9 Szczegóły
2018-10-06
g. 18:00
009
2
KS SPARTA Nasielsk SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2018-10-07
g. 11:00
003
1
WKS Sochaczew KS Kobyłka 8:5 Szczegóły
2018-10-07
g. 17:00
007
2
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
2018-10-09
g. 18:00
005
1
SKS 40 Warszawa MORLINY II Ostróda Marek Zakrzewski 0:10 Szczegóły
2018-10-12
g. 18:30
012
2
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki ULKS VIS I Wiskitki 8:5 Szczegóły
2018-10-14
g. 13:00
009
2
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa UKS Sanniki Paweł Siry -:- Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
2
TĘCZA Budki Piaseckie SKS 40 Warszawa Grzegorz Lewandowski 5:5 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
2
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
2
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
2
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS PW I Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
2
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
2
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TĘCZA II Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
009
2
UKS II Sanniki TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
GUKS ORZEŁ II Siedlin TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
2
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
2
TOPSPIN Konstancin Jeziorna LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 1:9 Szczegóły
2018-10-14
g. 14:00
007
2
TRANSLUK SRS II Łomna UKS ALFA II Gostynin 0:10 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
2
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2018-10-14
g. 17:00
007
2
TRANSLUK SRS I Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
2
SKS 40 III Warszawa WKS Sochaczew 2:8 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
009
2
KS Kobyłka UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
010
2
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria ŁKTS Łochów 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
012
2
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
007
2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ULKS II Kazanów 8:6 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
008
2
LUKS Kowala ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2018-10-14
g. 15:00
W: negatywna
010
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-14
g. 11:00
011
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-10-16
g. 17:30
007
2
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa ULKS Kazanów 9:1 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
008
2
SKS 40 II Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2018-10-16
g. 18:00
014
3
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS FALA Nowy Duninów 10:0 Szczegóły
2018-10-18
g. 18:00
013
3
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2018-10-19
g. 19:00
016
3
KS SPÓJNIA III Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-10-20
g. 12:00
012
2
EKS MLEXER Elbląg PONGORI IKRTS Józefów 9:1 Szczegóły
2018-10-20
g. 16:30
015
3
SKS 40 Warszawa SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Marek Zakrzewski -:- Szczegóły
2018-10-20
g. 17:00
018
3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn PONGORI IKRTS Józefów 5:5 Szczegóły
2018-10-20
g. 14:00
W: negatywna
012
2
HoReCup AICR Warszawa PONGORI IKRTS II Józefów 0:10 Szczegóły
2018-10-20
g. 11:00
014
3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) SKS 40 II Warszawa -:- Szczegóły
2018-10-20
g. 16:00
013
3
WKS Sochaczew TRANSLUK SRS I Łomna 5:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
3
UKS Sanniki MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Sławomir Załęski 9:1 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
W: negatywna
016
3
KS SPÓJNIA II Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie Adrian Kostewicz 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
EKS MLEXER Elbląg MORLINY II Ostróda 3:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice 3:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 17:00
014
3
UKS RETURN Piaseczno MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3
KTS Nowy Dwór Mazowiecki BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
3
TS Ciechanów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 7:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
3
TG SOKÓŁ Brwinów GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3
UKS 14 Ursus KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
3
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 8:6 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ISKRA Kotuń 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3
ULKS Kazanów LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 2:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin KS SPARTA Nasielsk 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
3
UKS GROT Mała Wieś UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS I Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3
ŁKTS Łochów KS Kobyłka 8:2 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
3
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 0:10 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2018-10-21
g. 16:30
018
3
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
013
3
ULKS VICTORIA Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
014
3
MKS POGOŃ III Siedlce LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
015
3
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:5 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
016
3
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
017
3
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 5:8 Szczegóły
2018-10-21
g. 11:00
018
3
ULKS II Kazanów PONGORI IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-10-23
g. 18:00
019
4
TRANSLUK SRS II Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-10-24
g. 18:30
022
4
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2018-10-26
g. 00:00
009
2
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 1:9 Szczegóły
2018-10-27
g. 13:00
001
1
PONGORI IKRTS Józefów KS DEKORGLASS II Działdowo Jan Radoński 1:9 Szczegóły
2018-10-27
g. 15:00
021
4
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa Magdalena Olszewska -:- Szczegóły
2018-10-27
g. 13:00
023
4
KU AZS PW I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin SKS 40 Warszawa Izabela Rozner 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4
TĘCZA Budki Piaseckie EKS MLEXER Elbląg Michał Pawlak 4:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
PONGORI IKRTS Józefów MORLINY II Ostróda Jarosław Dąbrowski 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:4 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY I Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4
KS SPÓJNIA IV Warszawa TS Ciechanów 8:4 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4
UKS II Sanniki TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4
GKS WKRA Sochocin UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
UKS 14 Ursus TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 16:00
019
4
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4
STS Szydłowiec TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:2 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
ULKS Kazanów GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4
KS SPARTA Nasielsk UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
ULKS VIS I Wiskitki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 17:00
019
4
TRANSLUK SRS I Łomna UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
SKS 40 III Warszawa ŁKTS Łochów 1:9 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
022
4
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
ULKS VIS II Wiskitki KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa WKS Sochaczew 5:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
019
4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ III Siedlce 0:10 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
020
4
LUKS Kowala UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
021
4
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-10-28
g. 15:00
022
4
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
023
4
PONGORI IKRTS II Józefów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
024
4
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 4:8 Szczegóły
2018-10-28
g. 11:00
001
1
IKTS BROŃ Radom LKS LOTOS Jabłonna Benedykt Mąkosa 10:0 Szczegóły
2018-10-31
g. 18:00
021
4
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-10-31
g. 17:00
053
9
UKS GROT Mała Wieś SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-11-02
g. 17:30
019
4
KTS Kozienice UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-11-03
g. 20:00
031
6
KS DEKORGLASS II Działdowo KS SPÓJNIA II Warszawa Magdalena Olszewska 9:1 Szczegóły
2018-11-03
g. 12:00
025
5
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-11-03
g. 09:00
027
5
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2018-11-03
g. 17:00
025
5
ŁKTS Łochów TRANSLUK SRS I Łomna 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 16:00
003
1
GLKS Nadarzyn MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo Marek Zakrzewski 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
MORLINY II Ostróda TĘCZA Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
UKS Sanniki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Grzegorz Bor 6:4 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5
UKS LUPUS KABATY I Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 17:00
029
5
UKS RETURN Piaseczno UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5
TG SOKÓŁ Brwinów LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5
TĘCZA II Budki Piaseckie KU AZS PW II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5
ULKS TENIS Węgrów SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5
KTS II Kozienice SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00
028
5
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS I Wiskitki 4:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2018-11-04
g. 17:00
029
5
UKS RETURN II Piaseczno AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 15:00
030
5
WKS Sochaczew ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
025
5
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
026
5
KTS III Kozienice LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
027
5
HoReCup AICR Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
028
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 5:8 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
029
5
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2018-11-04
g. 11:00
030
5
ULKS VICTORIA Jedlińsk PONGORI IKRTS II Józefów 8:2 Szczegóły
2018-11-06
g. 19:00
010
2
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2018-11-09
g. 18:00
030
5
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki PONGORI IKRTS Józefów Jan Radoński 9:1 Szczegóły
2018-11-10
g. 12:00
009
2
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-11-10
g. 15:00
013
3
GLKS Nadarzyn SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-11-10
g. 18:00
014
3
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-11-11
g. 11:00
019
4
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS Sanniki 6:4 Szczegóły
2018-11-11
g. 11:00
002
1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa Sławomir Bor -:- Szczegóły
2018-11-12
g. 12:00
027
5
EKS MLEXER Elbląg SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
2018-11-12
g. 17:30
037
7
EKS MLEXER Elbląg KS DEKORGLASS II Działdowo 4:6 Szczegóły
2018-11-12
g. 11:00
032
6
GKS FALA Nowy Duninów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2018-11-14
g. 18:00
033
6
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-11-16
g. 18:30
037
7
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2018-11-16
g. 18:15
066
11
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS I Wiskitki 0:10 Szczegóły
2018-11-17
g. 17:00
035
6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SKS 40 Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-11-17
g. 18:00
045
8
PONGORI IKRTS Józefów SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Krzysztof Piwowarski -:- Szczegóły
2018-11-17
g. 15:30
066
11
KS SPÓJNIA II Warszawa PONGORI IKRTS Józefów Krzysztof Piwowarski 7:3 Szczegóły
2018-11-17
g. 16:00
036
6
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-11-17
g. 11:00
035
6
ULKS II Kazanów UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
026
5
KS SPÓJNIA II Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Jan Fuglewicz 9:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MORLINY II Ostróda Mateusz Kozanowski -:- Szczegóły
2018-11-18
g. 12:00
036
6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki Jacek Kozanowski 7:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
6
KTS Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
034
6
KU AZS PW I Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
6
UKS ALFA Gostynin KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:30
010
2
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
6
KS SPÓJNIA IV Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
6
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
UKS II Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
6
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 2:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
6
UKS 14 Ursus KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
TĘCZA II Budki Piaseckie TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 16:00
031
6
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa KTS II Kozienice 9:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ISKRA Kotuń 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
6
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) STS Szydłowiec 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
6
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 14:00
031
6
TRANSLUK SRS II Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:4 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
KS SPARTA Nasielsk MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
6
ULKS VIS I Wiskitki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
6
UKS ALFA II Gostynin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
TĘCZA III Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2018-11-18
g. 17:00
031
6
TRANSLUK SRS I Łomna SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
6
SKS 40 III Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
KS Kobyłka KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 5:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
6
ULKS VIS II Wiskitki UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
035
6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ŁKTS Łochów 6:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
WKS Sochaczew UKS RETURN II Piaseczno 10:0 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
031
6
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
032
6
LUKS Kowala HoReCup AICR Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
033
6
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
034
6
PONGORI IKRTS II Józefów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2018-11-18
g. 11:00
036
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk MKS POGOŃ III Siedlce 8:6 Szczegóły
2018-11-24
g. 15:00
039
7
TĘCZA Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ Warszawa Michał Pawlak -:- Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
017
3
UKS LUPUS KABATY I Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
025
5
KS Wąsewo KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
026
5
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-11-25
g. 11:00
003
2
LKS LOTOS Jabłonna MLUKS NADWIŚLANIN Płock Paweł Siry 0:10 Szczegóły
2018-11-27
g. 18:30
039
7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2018-12-01
g. 11:00
001
1
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2018-12-01
g. 18:00
034
6
PONGORI IKRTS Józefów TĘCZA Budki Piaseckie Krzysztof Piwowarski 7:3 Szczegóły
2018-12-01
g. 15:00
004
2
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKTS BROŃ Radom Mirosław Guziński -:- Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
003
1
KU AZS SGH Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
043
8
KS DEKORGLASS II Działdowo MORLINY II Ostróda 6:4 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00
042
7
UKS RETURN Piaseczno KU AZS PW I Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
015
3
KS Wąsewo UKS II Sanniki 8:5 Szczegóły
2018-12-02
g. 15:00
020
4
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 14:30
030
5
GLKS Nadarzyn LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 4:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 16:00
037
7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2018-12-02
g. 11:00
047
8
WKS Sochaczew SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-12-02
g. 12:00
049
9
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2018-12-07
g. 18:00
040
7
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2018-12-07
g. 18:30
042
7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS VIS I Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-12-08
g. 16:00
037
7
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
MORLINY II Ostróda MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 18:00
040
7
KS SPÓJNIA II Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Jacek Kozanowski 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
7
UKS Sanniki PONGORI IKRTS Józefów Grzegorz Bor 9:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
7
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
GUKS ORZEŁ II Siedlin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
7
GKS WKRA Sochocin UKS II Sanniki 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
7
TG SOKÓŁ Brwinów UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
7
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
7
TS Ciechanów KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
037
7
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
7
STS Szydłowiec MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 9:1 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
7
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
7
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
7
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków SKS 40 III Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
039
7
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria KS Kobyłka 8:5 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
7
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
7
ŁKTS Łochów WKS Sochaczew 8:4 Szczegóły
2018-12-09
g. 17:00
042
7
UKS RETURN II Piaseczno ULKS VIS II Wiskitki 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
037
7
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
038
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd LUKS Kowala 8:6 Szczegóły
2018-12-09
g. 15:00
039
7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
040
7
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
041
7
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 0:10 Szczegóły
2018-12-09
g. 11:00
042
7
MKS POGOŃ III Siedlce PONGORI IKRTS II Józefów 8:4 Szczegóły
2018-12-11
g. 18:00
032
6
SKS 40 II Warszawa TOPSPIN Konstancin Jeziorna 6:8 Szczegóły
2018-12-12
g. 18:30
045
8
KU AZS PW I Warszawa BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2018-12-13
g. 18:30
041
7
ULKS TENIS Węgrów GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2018-12-15
g. 16:00
037
7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2018-12-15
g. 11:00
048
8
MKS POGOŃ III Siedlce UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 16:00
008
2
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Izabela Rozner 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
8
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie Michał Pawlak 5:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 18:00
046
8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn EKS MLEXER Elbląg 6:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
8
UKS Sanniki SKS 40 Warszawa Sławomir Załęski 6:4 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
8
KTS Kozienice GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
8
UKS ALFA Gostynin UKS LUPUS KABATY I Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
8
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
8
KS SPÓJNIA IV Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
8
KU AZS PW II Warszawa UKS II Sanniki 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
8
UKS 14 Ursus UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
8
TĘCZA II Budki Piaseckie TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
8
TS Ciechanów KS Wąsewo 3:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 16:00
043
8
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:30
044
8
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 3:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
8
ULKS Kazanów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 7:7 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
8
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2018-12-16
g. 17:00
044
8
GKS FALA Nowy Duninów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
8
ULKS VIS I Wiskitki KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
8
UKS ALFA II Gostynin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
8
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
048
8
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 9:1 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
8
TRANSLUK SRS I Łomna KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
8
SKS 40 III Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 3:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
8
ULKS VIS II Wiskitki KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 14:00
046
8
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 17:00
048
8
UKS RETURN II Piaseczno ŁKTS Łochów 2:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
043
8
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 3:8 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
044
8
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
045
8
PONGORI IKRTS II Józefów GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
046
8
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-12-16
g. 11:00
047
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 4:8 Szczegóły
2018-12-18
g. 17:45
041
7
SKS 40 Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Marek Zakrzewski 3:7 Szczegóły
2018-12-18
g. 17:00
047
8
GLKS Nadarzyn KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-12-19
g. 18:00
059
10
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) TOPSPIN Konstancin Jeziorna -:- Szczegóły
2018-12-20
g. 18:30
043
8
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2018-12-21
g. 18:00
055
10
KTS Kozienice BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2018-12-22
g. 16:00
055
10
TRANSLUK SRS I Łomna KS Kobyłka 8:3 Szczegóły
2018-12-23
g. 16:00
056
10
PONGORI IKRTS Józefów MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Paweł Siry 5:5 Szczegóły
2018-12-23
g. 11:00
044
8
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2019-01-03
g. 20:00
051
9
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2019-01-04
g. 18:30
052
9
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-01-05
g. 17:30
054
9
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS PW I Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-05
g. 13:00
060
10
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-01-05
g. 10:00
052
9
TOPSPIN Konstancin Jeziorna GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
9
SCKiS HALS WADWICZ Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Jan Fuglewicz -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
9
TĘCZA Budki Piaseckie KS DEKORGLASS II Działdowo Grzegorz Lewandowski 3:7 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 6:4 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
9
EKS MLEXER Elbląg KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
SKS 40 Warszawa PONGORI IKRTS Józefów Marek Zakrzewski 5:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
9
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 14:00
050
9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
9
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
9
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:6 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
9
UKS II Sanniki LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
9
GKS WKRA Sochocin KS SPÓJNIA IV Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
GUKS ORZEŁ II Siedlin UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
9
TG SOKÓŁ Brwinów TS Ciechanów 9:1 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
9
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 8:4 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
9
KTS II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa (wycofany w trakcie 1. rundy rozgrywek) -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
ULKS TENIS Węgrów LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
049
9
KS SPARTA Nasielsk GKS FALA Nowy Duninów 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
050
9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin ULKS VIS I Wiskitki 1:9 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa WKS Sochaczew 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
053
9
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
ŁKTS Łochów ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 15:00
050
9
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
051
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
052
9
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa PONGORI IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2019-01-06
g. 14:00
005
3
IKTS BROŃ Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock Mirosław Guziński 8:2 Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
006
3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa LKS LOTOS Jabłonna Marek Snopiński -:- Szczegóły
2019-01-06
g. 11:00
054
9
KS Wąsewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-01-11
g. 18:00
047
8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa Magdalena Olszewska 9:1 Szczegóły
2019-01-11
g. 19:00
058
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:30
053
9
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS Sanniki 4:6 Szczegóły
2019-01-12
g. 19:00
057
10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TĘCZA Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2019-01-12
g. 13:00
058
10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki MORLINY II Ostróda Jarosław Dąbrowski 4:6 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
060
10
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa Marek Zakrzewski 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 14:00
056
10
KU AZS PW I Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
UKS RETURN Piaseczno UKS LUPUS KABATY I Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
057
10
UKS 14 Ursus GKS WKRA Sochocin 8:5 Szczegóły
2019-01-12
g. 12:00
058
10
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin 4:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
TS Ciechanów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00
063
11
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 16:00
050
9
STS Szydłowiec SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
056
10
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) SKS 40 II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-01-12
g. 09:00
058
10
GLKS Nadarzyn ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
055
10
TRANSLUK SRS II Łomna KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
060
10
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS GROT Mała Wieś 8:4 Szczegóły
2019-01-12
g. 18:00
049
9
KS Kobyłka SKS 40 III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-01-12
g. 15:00
050
9
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
058
10
WKS Sochaczew KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 8:5 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
UKS RETURN II Piaseczno UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
060
10
ŁKTS Łochów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-01-12
g. 11:00
059
10
MKS POGOŃ III Siedlce HoReCup AICR Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00
032
6
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin EKS MLEXER Elbląg Izabela Rozner 4:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
10
KS DEKORGLASS II Działdowo SCKiS HALS WADWICZ Warszawa -:- Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
059
10
UKS Sanniki EKS MLEXER Elbląg Izabela Rozner 6:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 14:00
044
8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
058
10
KU AZS SGH Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 0:10 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
10
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
KU AZS PW II Warszawa LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 12:00
060
10
KS Wąsewo TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
045
8
LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
055
10
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 8:4 Szczegóły
2019-01-13
g. 10:00
057
10
ULKS Kazanów STS Szydłowiec 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
10
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
ULKS VIS I Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
UKS ALFA II Gostynin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
ULKS VIS II Wiskitki SKS 40 III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2019-01-13
g. 16:00
053
9
KTS III Kozienice MKS POGOŃ III Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
055
10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
056
10
PONGORI IKRTS II Józefów LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
057
10
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
060
10
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2019-01-13
g. 11:00
064
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd MKS POGOŃ III Siedlce 1:9 Szczegóły
2019-01-14
g. 19:00
064
11
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-01-15
g. 18:00
058
10
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 5:8 Szczegóły
2019-01-16
g. 16:30
048
8
UKS RETURN Piaseczno KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2019-01-18
g. 18:00
066
11
KTS III Kozienice PONGORI IKRTS II Józefów 9:1 Szczegóły
2019-01-19
g. 15:00
064
11
GUKS ORZEŁ II Siedlin TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2019-01-19
g. 16:30
065
11
HoReCup AICR Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo Michał Pawlak 5:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
11
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Sławomir Załęski 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
11
MORLINY II Ostróda UKS Sanniki 7:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 12:00
W: negatywna
065
11
EKS MLEXER Elbląg SKS 40 Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 13:00
063
11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 17:00
064
11
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS RETURN Piaseczno 8:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
11
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW I Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
UKS II Sanniki UKS 14 Ursus 1:9 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
061
11
SKS 40 II Warszawa SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
11
STS Szydłowiec GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 12:30
066
11
KTS II Kozienice LUPUS IMOLA Warszawa (wycofany z 2. rundy rozgrywek) 7:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
KS SPARTA Nasielsk UKS ALFA II Gostynin 8:4 Szczegóły
2019-01-20
g. 14:00
063
11
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 17:00
061
11
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
063
11
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria WKS Sochaczew 8:6 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
064
11
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków UKS RETURN II Piaseczno 8:5 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ŁKTS Łochów 0:10 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
066
11
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
061
11
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-01-20
g. 11:00
062
11
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2019-01-20
g. 15:00
063
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk 5:8 Szczegóły
2019-02-17
g. 11:00
001
12
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS I Łomna 2:8 Szczegóły
2019-02-22
g. 18:00
006
12
ULKS VIS II Wiskitki UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2019-02-23
g. 13:00
003
12
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Magdalena Olszewska 8:2 Szczegóły
2019-02-23
g. 11:00
005
12
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
12
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY II Ostróda Marek Snopiński 0:10 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
12
UKS Sanniki KS DEKORGLASS II Działdowo Izabela Rozner 9:1 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
12
EKS MLEXER Elbląg MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 3:7 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
12
TĘCZA Budki Piaseckie PONGORI IKRTS Józefów Michał Pawlak 3:7 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
12
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
12
KU AZS PW I Warszawa UKS LUPUS KABATY I Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
12
UKS ALFA Gostynin UKS RETURN Piaseczno 5:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
12
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS 14 Ursus 8:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
12
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
12
UKS II Sanniki KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
12
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
12
TS Ciechanów TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
12
GKS WKRA Sochocin LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
12
UKS ALFA II Gostynin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
12
KS SPARTA Nasielsk ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
12
ULKS VIS I Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
12
GKS FALA Nowy Duninów UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
12
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 8:5 Szczegóły
2019-02-24
g. 14:00
006
12
TRANSLUK SRS II Łomna UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
002
12
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków WKS Sochaczew 7:7 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
12
ŁKTS Łochów UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 10:0 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
12
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
001
12
LUKS Kowala MKS POGOŃ III Siedlce 9:1 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
003
12
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 6:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
004
12
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
005
12
PONGORI IKRTS II Józefów UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-02-24
g. 11:00
006
12
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-03-01
g. 19:00
007
13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 12:00
001
4
LKS LOTOS Jabłonna IKTS BROŃ Radom Jarosław Dąbrowski 0:10 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
006
13
UKS Sanniki MORLINY II Ostróda Sławomir Załęski 3:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
13
KS DEKORGLASS II Działdowo KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
13
EKS MLEXER Elbląg TĘCZA Budki Piaseckie 3:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
13
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
13
KTS Kozienice UKS LUPUS KABATY I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
13
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
13
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
13
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
13
UKS II Sanniki KS SPÓJNIA IV Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
13
TS Ciechanów GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:6 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
13
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin 6:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
13
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
13
ULKS VIS I Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 14:00
012
13
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
007
13
TRANSLUK SRS I Łomna WKS Sochaczew Paweł Siry 8:5 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
13
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 5:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
13
ŁKTS Łochów AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
13
KS Kobyłka UKS LUPUS KABATY III Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
011
13
ULKS VIS II Wiskitki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-03-03
g. 17:00
012
13
SKS 40 III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 1:9 Szczegóły
2019-03-03
g. 15:00
007
13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria LUKS Kowala 3:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
13
KTS III Kozienice GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 6:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
13
MKS POGOŃ III Siedlce ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
13
UKS TYMIANKA Stary Gózd PONGORI IKRTS II Józefów 8:6 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
012
13
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
008
13
ISKRA Kotuń GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
009
13
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 8:2 Szczegóły
2019-03-03
g. 11:00
010
13
MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:5 Szczegóły
2019-03-05
g. 18:40
002
12
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:4 Szczegóły
2019-03-06
g. 18:00
004
12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-03-07
g. 18:00
008
13
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2019-03-08
g. 18:00
029
16
UKS GROT Mała Wieś TRANSLUK SRS II Łomna 8:5 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
009
13
KS Wąsewo UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
001
12
ISKRA Kotuń SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
010
13
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
011
13
MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-03-10
g. 11:00
004
12
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
2019-03-12
g. 18:30
006
12
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2019-03-16
g. 11:00
018
14
PONGORI IKRTS II Józefów HoReCup AICR Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-03-17
g. 14:00
011
13
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-03-17
g. 11:00
006
13
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa STS Szydłowiec 8:3 Szczegóły
2019-03-21
g. 18:00
013
14
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2019-03-23
g. 18:00
013
14
TRANSLUK SRS I Łomna UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00
009
13
SKS 40 Warszawa MUKS FRUCTOPLANT Gąbin 6:4 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00
005
12
KU AZS SGH Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-03-24
g. 11:00
029
16
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-03-26
g. 19:00
018
14
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-03-30
g. 17:00
008
13
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA II Warszawa 6:4 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
018
15
KS SPÓJNIA II Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo 6:4 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
013
14
UKS II Sanniki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-03-30
g. 11:00
022
16
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń 10:0 Szczegóły
2019-03-30
g. 18:00
019
15
TRANSLUK SRS I Łomna ŁKTS Łochów 6:8 Szczegóły
2019-03-31
g. 12:00
012
14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS DEKORGLASS II Działdowo 1:9 Szczegóły
2019-03-31
g. 12:00
003
12
KTS II Kozienice GLKS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2019-03-31
g. 11:00
013
14
LUKS Kowala KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2019-04-05
g. 17:00
014
14
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 7:7 Szczegóły
2019-04-06
g. 19:00
019
15
PONGORI IKRTS Józefów SKS 40 Warszawa Adrian Kostewicz 8:2 Szczegóły
2019-04-06
g. 10:00
023
15
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 5:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
W: negatywna
002
5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock LKS LOTOS Jabłonna Sławomir Bor 0:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
011
14
MORLINY II Ostróda KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki 6:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 14:30
014
14
SKS 40 Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie Marek Zakrzewski 4:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 13:00
015
14
PONGORI IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg Magdalena Olszewska 7:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
14
UKS Sanniki KS SPÓJNIA II Warszawa Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
14
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin KU AZS PW I Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
14
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS Kozienice 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
017
14
KU AZS SGH Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
14
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
017
14
TĘCZA II Budki Piaseckie LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń 8:5 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
14
KU AZS PW II Warszawa TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
013
14
STS Szydłowiec ISKRA Kotuń 10:0 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
14
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 5:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
14
ULKS VIS I Wiskitki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
14
UKS ALFA II Gostynin KS SPARTA Nasielsk 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 14:00
016
14
TRANSLUK SRS II Łomna GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
018
14
UKS GROT Mała Wieś MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin 3:8 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
14
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków ŁKTS Łochów 8:6 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
14
WKS Sochaczew AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
016
14
KS Kobyłka ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2019-04-07
g. 17:00
017
14
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
014
14
GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec ULKS VICTORIA Jedlińsk 9:1 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
016
14
UKS TYMIANKA Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-04-07
g. 11:00
015
14
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria MKS POGOŃ III Siedlce 6:8 Szczegóły
2019-04-09
g. 17:00
016
14
UKS RETURN Piaseczno BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
016
14
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
024
16
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-04-10
g. 18:00
017
14
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-04-11
g. 18:00
020
15
TĘCZA Budki Piaseckie MUKS FRUCTOPLANT Gąbin Grzegorz Lewandowski 7:3 Szczegóły
2019-04-12
g. 18:00
017
14
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:6 Szczegóły
2019-04-13
g. 15:30
018
14
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 III Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-04-13
g. 17:00
025
16
LUKS Kowala GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 8:3 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
15
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:5 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
022
15
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
15
BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
15
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
15
TG SOKÓŁ Brwinów UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
15
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
15
GKS WKRA Sochocin TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
15
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
15
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 18:00
020
15
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II TREMET SIEDLCE 7:7 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
15
ULKS VIS I Wiskitki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 1:9 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
15
KS SPARTA Nasielsk TĘCZA III Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
15
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2019-04-14
g. 14:00
022
15
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
15
UKS GROT Mała Wieś MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 4:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
020
15
WKS Sochaczew UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
15
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków 0:10 Szczegóły
2019-04-14
g. 17:00
022
15
UKS RETURN II Piaseczno KS Kobyłka 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
023
15
ULKS VIS II Wiskitki UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 15:00
024
15
SKS 40 III Warszawa SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
019
15
ULKS VICTORIA Jedlińsk LUKS Kowala 2:8 Szczegóły
2019-04-14
g. 15:00
020
15
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice 8:6 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
021
15
MKS POGOŃ III Siedlce GLUKS NAPRZÓD GRZYBOWY RAJ Skórzec 1:9 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
022
15
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:4 Szczegóły
2019-04-14
g. 11:00
024
15
UKS AURUS URSYNÓW Warszawa HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-04-17
g. 18:00
022
16
KS SPÓJNIA II Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Piwowarski 2:8 Szczegóły
2019-04-18
g. 18:00
015
14
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2019-04-25
g. 18:30
030
16
KTS Nowy Dwór Mazowiecki BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-04-27
g. 16:00
017
15
STS Szydłowiec KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
W: negatywna
017
15
UKS Sanniki KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Sławomir Załęski 10:0 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
019
15
GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY I Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
019
15
KS Wąsewo UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 16:00
011
14
KTS II Kozienice SPALONA MLECZARNIA I Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-04-28
g. 11:00
023
15
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa PONGORI IKRTS II Józefów 8:3 Szczegóły
2019-05-04
g. 16:00
016
15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
2019-05-05
g. 11:00
022
15
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń GUKS ORZEŁ II Siedlin 5:8 Szczegóły
2019-05-09
g. 19:00
028
16
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2019-05-10
g. 18:00
020
15
KU AZS PW I Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-05-11
g. 12:00
023
16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS Sanniki 3:7 Szczegóły
2019-05-11
g. 14:00
016
15
SPALONA MLECZARNIA I Warszawa GLKS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
003
6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ Radom Sławomir Bor 3:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
021
16
MORLINY II Ostróda KS DEKORGLASS II Działdowo 7:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
024
16
SKS 40 Warszawa EKS MLEXER Elbląg Jan Fuglewicz 7:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
MUKS FRUCTOPLANT Gąbin PONGORI IKRTS Józefów Michał Pawlak 7:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
KTS Kozienice KU AZS PW I Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
UKS LUPUS KABATY I Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-05-12
g. 17:00
028
16
UKS RETURN Piaseczno KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
16
UKS ALFA Gostynin BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
KS SPÓJNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
UKS 14 Ursus UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
TG SOKÓŁ Brwinów KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
16
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
16
LUKS RZEKUNIANKA Rzekuń TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
023
16
GLKS Nadarzyn STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 12:00
025
16
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin 6:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
KS SPARTA Nasielsk ULKS VIS I Wiskitki 8:4 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
GKS FALA Nowy Duninów MUKS FRUCTOPLANT II Gąbin 8:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
16
MUKS FRUCTOPLANT III Gąbin UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
025
16
KS OŻAROWIANKA LIMA Pruszków TRANSLUK SRS I Łomna 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
UKS BUDOWLANI I Góra Kalwaria AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
WKS Sochaczew ŁKTS Łochów 4:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS Kobyłka 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
029
16
SKS 40 III Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 6:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
16
UKS LUPUS KABATY III Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 1:9 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
026
16
MKS POGOŃ III Siedlce KTS III Kozienice 3:8 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
027
16
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
028
16
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS AURUS URSYNÓW Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-05-12
g. 11:00
030
16
PONGORI IKRTS II Józefów ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły