Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
IMOLA Warszawa
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
510 777 777
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Fundacja PRIMUS, ul. Zoltana Balo 1,
02-793 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Ryszard Smoter
510 777 777
kontakt@lupuskabaty.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP 1 (stara szkoła), ul. Szkolna 1,
Ożarów Mazowiecki
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IMOLA Warszawa 18 34 156:37
2. GLKS Nadarzyn 18 33 153:35
3. KS SPÓJNIA V Warszawa 18 27 126:74
4. UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 18 23 117:76
5. TĘCZA III Budki Piaseckie 18 22 107:92
6. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 18 15 80:119
7. TRANSLUK SRS Łomna 18 12 82:116
8. UKS RETURN II Piaseczno 18 9 70:134
9. ULKS VIS II Wiskitki 18 4 51:149
10. UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 18 1 44:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06956 Piotr Sękala Polska 20.12.1988 36 3 108:9
06929 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 35 3 105:9
06928 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 33 5 99:15
06938 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 11 11 33:33
06930 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 7 3 21:9
06949 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 2 0 6:0
06946 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 1 0 3:0
06955 Adam Smoter Polska 07.10.2008 1 5 3:15
06948 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 0 0 0:0
06944 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
06947 Bartosz Zadykowicz Polska 29.03.2005 0 0 0:0
06945 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 0 0 0:0
06951 Bartosz Wójtowicz Polska 18.01.2001 0 0 0:0
06954 Piotr Zadykowicz Polska 12.08.2001 0 0 0:0
06958 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 0 0 0:0
06953 Aleksandra Wójcik Polska 30.04.2003 0 0 0:0
06952 Juliusz Wagner Polska 12.03.2009 0 0 0:0
06943 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 0 0 0:0
06950 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 0 0 0:0
06940 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 0 0 0:0
06934 Michał Lengiewicz Polska 24.09.1988 0 0 0:0
06935 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 0 0 0:0
06933 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 0 0 0:0
06932 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
06931 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
06936 Michał Paczuła Polska 13.05.1988 0 0 0:0
06937 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 0 0 0:0
06941 Oskar Ciałowicz Polska 14.11.1984 0 0 0:0
06927 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 0 0 0:0
06939 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 0 0 0:0
06957 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 0 0 0:0
06942 Mateusz Stańczak Polska 14.11.1999 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
002
5LMB 1
ULKS VIS II Wiskitki IMOLA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
5LMB 2
IMOLA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
5LMB 3
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
017
5LMB 4
IMOLA Warszawa TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
022
5LMB 5
TRANSLUK SRS Łomna IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-02
g. 18:00
027
5LMB 6
IMOLA Warszawa UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 10:0 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
032
5LMB 7
KS SPÓJNIA V Warszawa IMOLA Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
037
5LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
041
5LMB 9
IMOLA Warszawa GLKS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
002
5LMB 10
IMOLA Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
5LMB 11
IMOLA Warszawa UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
012
5LMB 12
IMOLA Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
017
5LMB 13
IMOLA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
5LMB 14
TĘCZA III Budki Piaseckie IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
027
5LMB 15
IMOLA Warszawa KS SPÓJNIA V Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
032
5LMB 16
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-05-13
g. 17:00
037
5LMB 17
UKS RETURN II Piaseczno IMOLA Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
041
5LMB 18
GLKS Nadarzyn IMOLA Warszawa 5:8 Szczegóły