Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2020/2021

Baraże o awans do 3. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2021-07-02

TRANSLUK SRS II            
Łomna
ULKS Kazanów
               
5:8  K.Wroniewski-S.Wielgus: 2x3 (13:11, 3:11, 12:10, 4:11, 3:11)
K.Ocipka-E.Skura: 1x3 (4:11, 10:12, 11:6, 9:11)
D.Ocipka-M.Gos: 0x3 (6:11, 4:11, 5:11)
M.Regulski-M.Wielgus: 3x0 (11:8, 11:7, 11:8)
Wroniewski/Regulski-Skura/Gos: 3x1 (11:6, 9:11, 11:9, 11:9)
D.Ocipka/K.Ocipka-S.Wielgus/M.Wielgus: 1x3 (5:11, 11:8, 9:11, 7:11)
K.Wroniewski-E.Skura: 3x2 (11:7, 7:11, 11:9, 5:11, 11:4)
K.Ocipka-S.Wielgus: 0x3 (3:11, 5:11, 4:11)
M.Regulski-M.Gos: 3x0 (11:4, 12:10, 11:6)
D.Ocipka-M.Wielgus: 2x3 (11:8, 11:8, 10:12, 13:15, 4:11)
K.Wroniewski-M.Wielgus: 3x0 (11:7, 11:6, 11:9)
M.Regulski-S.Wielgus: 1x3 (4:11, 11:8, 12:14, 4:11)
K.Ocipka-M.Gos: 2x3 (11:8, 8:11, 9:11, 11:8, 7:11)
  SG:   


2021-07-03


ULKS Kazanów TRANSLUK SRS II            
Łomna
9:1 S.Wielgus-D.Ocipka: 3x0 (11:5, 11:9, 13:11)
E.Skura-K.Ocipka: 3x1 (13:15, 11:8, 11:7, 11:6)
M.Gos-M.Regulski: 3x0 (11:8, 12:10, 11:9)
M.Wielgus-K.Wroniewski: 3x0 (11:5, 11:5, 11:9)
S.Wielgus/M.Wielgus- Regulski/Wroniewski: 3x2 (11:8, 7:11, 7:11, 11:6, 11:6)
Gos/Skura-D.Ocipka/K.Ocipka: 3x1 (11:7. 13:15, 11:7, 11:8)
S.Wielgus-K.Ocipka: 3x0 (11:8, 11:4, 11:3)
E.Skura-D.Ocipka: 3x0 ( 11:7, 11:7, 11:2)
M.Wielgus-M.Regulski: 0x3 (7:11, 7:11, 7:11)
M.Gos- K.Wronewski: 3x0 (14:12, 11:8, 11:9)                                                   
  SG:   

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe


2021-06-20


KTS III Kozienice     UKS Sanniki             1:9
M.Kuryłek-P.Piątkowski: 0x3 (10:12, 6:11, 11:13)
J.Kozłowski-D.Białecki: 0x3 (8:11, 8:11, 6:11)
J.Chołuń-W.Ziemkiewicz: 0x3 (6:11, 12:14, 8:11)
M.Bartoszuk-A.Domański: 1x3 (9:11, 11:9, 6:11, 6:11)
Chołuń/Kozłowski-Białecki/Ziemkiewicz: 3x0 911:9, 11:5, 11:1)
Kuryłek/Bartoszuk-Domański/Piątkowski:
 0x3 (3:11, 5:11, 5:11)
M.Kuryłek--D.Białecki: 2x3 (8:11, 8:11, 11:9, 11:6, 4:11)
J.Kozłowski-P.Piątkowski: 0x3 (7:11, 7:11, 5:11)
M.bartoszuk-W. Ziemkiewicz: 0x3 (9:11, 7:11, 9:11)
J.Chołuń-A.Domański: 1x3 (9:11, 1:11, 11:6, 9:11)
  SG:   


2021-06-26


UKS Sanniki                       KTS III Kozienice              7:7
P.Piątkowski-M.Bartoszuk: 3x1 (11:4, 7:11, 11:2, 11:5)
A.Domański-J.Chołuń: 3x1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:8)
K.Kuras-J.Kozłowski: 0x3 (7:11, 8:11, 5:11)
D.Białecki-M.Kuryłek: 2x3 (9:11, 11:7, 11:9,, 10:12, 3:11)
Piątkowski/Domański-Kuryłek/Bartoszuk: 3x1 (11:5, 10:12, 13:11, 11:7)
Kuras/Pluta-Chołuń/Kozłowski: 1x3 (6:11, 11:5, 5:11, 4:11)
P.Piątkowski-J.Chołuń: 3x1 (11:6, 11:3, 9:11, 11:3)
A.Domański-M.Bartoszuk: 3x2 (12:10, 7:11, 11:6, 8:11, 11:9)
A.Pluta- J.Kozłowski: 1x3 (6:11, 9:11, 11:8, 7:11)
K.Kuras-M.Kuryłek: 1x3 (11:9, 2:11, 7:11, 3:11)
P.Piątkowski-M.Kuryłek: 3x0 (11:6, 11:5, 11:5)
A.Pluta-M.Bartoszuk: 1x3 (8:11, 11:9, 6:11, 8:11)
A.Domański-J.Kozłowski: 3x1 (11:4, 11:6, 5:11, 13:11)
K.Kuras-J.Chołuń: 0x3 (5:11, 7:11, 4:11)                                                          
  SG:   

 

Baraże o awans do 4. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2021-06-13


GKS FALA Nowy Duninów GUKS SPARTA Szczytno  1:9 P.Jędrzejczak-J.Falęcki: 1x3 (11:6, 6:11, 6:11, 11:13)
R.Kamiński-W.Wachol: 1x3 (11:9, 8:11, 5:11, 11:13)
W.Jędrzejczak-A.Kujawa: 0x3 (6:11, 8:11, 10:12)
M.Jędrzejczak--J.Olewnik: 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
P.Jędrzejczak/M.Jędrzejczak-J.Falęcki/J.Olewnik: 0x3 (3:11, 8:11, 9:11)
R.Kamiński/W.Jędrzejczak-W.Wachol/A.Kujawa: 1x3 (11:9, 11:13, 8:11, 12:14)
P.Jędrzejczak-W.Wachol: 3x0 (11:9, 11:6, 11:7)
R.Kamiński-J.Falęcki: 0x3
 (8:11, 6:11, 8:11)
M.Jędrzejczak-A.Kujawa:
:0x3 (7:11, 8:11, 4:11)
W.Jędrzejczak-J.Olewnik: 0x3 (6:11, 3:11, 7:11)
  SG:  

2021-06-20


GUKS SPARTA Szczytno GKS FALA Nowy Duninów  8:3 M.Krzemiński-P.Jędrzejczak: 3x0 911:5, 11:7, 11:2)
J.Falęcki-W.Jędrzejczak: 3x0 (11;3, 11:6, 11:0)
K.Kamiński-A.Jaskóła: 3x2 (5:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:3)
J.Olewnik-R.Kamiński: 3x0 (12:10, 11:4, 11:8)
Olewnik/Kamiński-Jędrzejczak/Jaskóła: 3x0 (11:4, 11:9, 11:5)
Podolski/Wachol-Jaskóła/Kamiński: 2x3 (9:11, 11:9, 9:11, 11:7, 8:11)
M.Krzemiński-W.Jędrzejczak: 3x0 (11:1, 11:7, 11:4)
M.Łysiak-P.Jędrzejczak: 0x3 (8:11, 8:11, 3:11)
M.Łysiak-P.Jędrzejczak: 0x3 (8:11, 8:11, 3:11)
B.Podolski- A.Jaskóła:: 3x1 ( 11:7, 11:13, 11:4, 11:9)
K.Kamiński-R.Kamiński: 1x3 (7:11, 11;6, 8:11, 5:11)
M.Krzemiński-R.Kamiński: 3x0 (11:3, 11:5, 12:10)
B.Podolski-P.Jędrzejczak: 1x3 (6:11, 9:11, 11:4, 10:12)                                     
  SG:  

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2021-06-17


MAG Ostrołęka IKS KUŹNIA Stare Babice  8:4 M.Kowalczyk-P.Wikło: 3x1 (11:9, 13:15, 11:8, 11:9)
G.Kowalczyk-P.Michalski: 1x3 (11:1, 5:11, 9:11, 7:11)
M.Perzanowski-M.Osiński: 3x2 (6:11, 11:5, 10:12, 11:5, 11:3)
J.Klemendorf-J.Malinowski: 3x0 (11:7, 11:4, 11:3)
Perzanowski/Obidziński-Wikło/Michalski: 2x3 (12:14, 11:7, 11:8, 5:11, 4:11)
Klemendorf/M.Kowalczyk-Osiński/Malinowski: 3x1 (7:11, 11:8, 12:10, 11:9)
M.Kowalczyk-P.Michalski: 1x3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11)
J.Obidziński-P.Wikło: 0x3 (7:11, 8:11, 9:11)
J.Klemendorf-M.Osiński: 3x1 (11:8, 11:8, 11:13, 11:6)
M.Perzanowski-J.Malinowski: 3x0 (11:7, 11:9, 11:7)
M.Kowalczyk-J.Malinowski: 3x0 (11:3, 11:3, 11:5)
J.Klemendorf-P.Wikło: 3x1 (11:2, 4:11, 11:7, 11:9)
  SG:  
2021-06-20
IKS KUŹNIA Stare Babice  MAG Ostrołęka 5:8 P.Wikło-M.Perzanowski: 3x2 (12:10, 11:8, 8:11, 9:11, 11:8)
J.Malinowski-M.Obidziński: 0x3 (8:11, 5:11, 6:11)
M.Osiński-J.Klemendorf: 1x3 (12:10, 5:11, 6:11, 5:11)
P.Michalski-M.Kowalczyk: 3x2 (11:9, 11:13, 11:4, 11:13, 11:8)
Wikło/Michalski-Perzanowski/Obidziński: 3x0 (11:7, 11:6, 18:16)
Malinowski/Osiński-Klemendorf/M.Kowalczyk: 1x3 (11:6, 6:11, 6:11, 8:11)
P.Wikło-J.Obidziński: 2x3 (11:5, 6:11, 11:6, 6:11, 10:12)
J.Malinowski-M.Perzanowski: 0x3 (8:11, 6:11, 7:11)
P.Michalski-J.Klemendorf: 3x0 (14:12, 11:8, 11:6)
M.Osiński-M.Kowalczyk: 3x0 (13:11, 11:9, 11:9)
P.Wikło-M.Kowalczyk: 1x3 (11:5, 2:11, 9:11, 12:14)
P.Michalski-M.Perzanowski: 1x3 (3:11, 1:11, 12:10, 10:12)
J.Malinowski-J.Klemendorf: 2x3 (11:8, 9:11, 13:11, 9:11, 9:11)                         
  SG:

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2021-06-16

MB MOTORS Ząbki MUKS START
SPALONA MLECZARNIA V 
Nadarzyn
2:8  A.Szatecki-Dawid Budzich: 0x3 (11:13, 6:11, 7:11)
R.Baranowski-Nhat NanmGNgyen: 2x3 (3:11, 8:11, 11:3, 11:7, 7:11)
C.Zasikowski-M.Kucharski: 1x3 (11:4, 6:11, 12:14, 5:11)
M.Jurek-Dariusz Budzich: 0x3 (8:11, 5:11, 7:11)
Baranowski/Zasikowski-Kucharski/Nhat Nam: 3x2 (11:7, 5:11, 11:9, 4:11, 11:8)
Jurek/Szatecki-Da.Budzich/Daw.Budzich: 1x3 (8:11, 7:11, 11:4, 7:11)
A.Szatecki- Nhat Nam Nguyen: 3x0 (11:8, 11:9, 11:4)
R.Baranowski-Dawid Budzich: 0x3 (7:11, 8:11, 5:11)
M.Jurek-M.Kucharski: 2x3 (6:11, 3:11, 11:9, 11:9, 7:11)
C.Zasikowski-Dariusz Budzich: 0x3 (5:11, 6:11, 2:11)
  SG:   



2021-06-22


MUKS START
SPALONA MLECZARNIA V 
Nadarzyn
MB MOTORS Ząbki 9:1 Nhat Nam Nguyen-C.Zasikowski: 3x0 (11:7, 11:9, 11:4)
Dawid Budzich-J.Zgórka: 3x0 (11:5, 11:6, 11:2)
A.Styczyńki-R.Maksymilian: 3x0 (14:12, 11:4, 11:4)
M.Kucharski-P.Seremak: 3x0 (11:6, 11:8, 11:6)
Nhat Nam/A.Styczyński-C.Zasikowski/J.Zgórka: 3x1 (11:5, 11:5, 5:11, 11:7)
M.Kucharski/R.Jastrzębowski-R.Maksymilian/P.Seremak: 3x0 (11:5, 11:7, 11:5)
Nhat Nam Nguyen-J.Zgórka: 3x1 (11:2, 11:8, 9:11, 11:6)
R.Jastrzębowski-C.Zasikowski: 1x3 (11:5, 10:12, 9:11, 10:12)
M.Kucharski-R.Maksymilian: 3x0 (11:3, 11:3, 11:5)
A.Styczyński-P.Seremak: 3x0 (11:8, 12:10, 11:6)
  SG:   

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2021-05-24

ULKS VICTORIA Jedlińsk  UKS RETURN II Piaseczno  2:8
B.Religa-R.Hresiukiewicz: 3x1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:9)
D.Wieczorek-M.Burakowski: 1x3 (11:9, 10:12, 7:11, 8:11)
P.Malinowsk-Sz.Polaszek: 0x3 (2:11,7:11, 7:11)
M.Kraska-K.Bieniek: 0x3 (11:13, 5:11, 5:11)
Religa/Malinowski-Polaszek/Murasicki: 1x3 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11)
Kraska/Wieczorek-Bieniek/Hresiukiewicz: 0x3 (7:11,  7:11, 5:11)
B.Religa-M.Burakowski: 3x0 (11:5, 13:11, 11:4)
D.Wieczorek-R.Hresiukiewicz: 2x3 (3:11, 11:9, 11:8, 8:11, 9:11)
J.Chobot-Sz.Polaszek: 0x3 (2:11, 1:11, 6:11)
P.Malinowski-K.Bieniek: 0x3 (7:11, 6:11, 7:11)                                                 
  SG:   

2021-05-24

UKS RETURN II Piaseczno ULKS VICTORIA Jedlińsk  8:2
R.Hresiukiewicz-B.Religa: 0x3 (3:11, 6:11, 4:11)
M.Burakowski-D.Wieczorek: 3x0 (11:7, 11:6, 11:5)
Sz.Polaszek-A.Durak: 3x0 (11:6, 11:6, 11:4)
K.Bieniek-M.Kraska: 3x0 (11:3, 11:4, 11:6)
Polaszek/Burakowski-Durak/Wieczorek: 3x1 (12:10, 8:11, 11:8, 11:8)
Bieniek/Hresiukiewicz-Religa/Malinowski: 3x1 (11:3, 11:7, 7:11, 11:3)
R.Hresiukiewicz-J.Serafin: 3x0 (12:10, 11:7, 11:7)
M.Burakowski-B.Religa: 2x3 (11:6, 10:12, 7:11, 11:9, 7:11)
K.Bieniek-A.Durak: 3x0 (11:5, 11:3, 11:8)
Sz.Polaszek-R.Malinowski: 3x0 (11:8, 11:3, 11:9)
  SG:   

 

Baraże o utrzymanie się w 4. Lidze Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe


2021-08-01


KS LIMA II Pruszków         UKS ALFA II Gostynin         8:5 K.Kowalczyk-B.Kapturowski: 0x0 (9:11, 7:11, 5:11)
P.Strójwąs-P.Milczarski: 3x1 (11:4, 6:11, 11:1, 11:7)
T.Kaszlewicz-I.Milczarski: 3x0 (11:5, 13:11, 11:8)
M.Kacperczyk-K.Farys: 2x3 (7:11, 2:11, 11:8, 11:9, 7:11)
Strójwąs/Kacperczyk-Kapturowski/Farys: 3x2 (11:7, 10:12, 11:9, 9:11, 11:9)
Kaszlewicz/Kowalczyk-I.Milczarski/P.Milczarski: 3x1 (11:8, 11:13, 11:9, 11:9)
K.Kowalczyk-P.Milczarski: 0x3 (7:11, 11:13, 6:11)
P.Strójwąs-B.Kapturowski; 3x0 (11:9, 11:8, 14:12)
M.Kacperczyk-I.Milczarski: 3x0 (11:9, 11:1, 11:6)
t.Kaszlewicz-P.Farys: 0x3 (7:11, 8:11, 3:11)
K.Kowalczyk-P.Farys: 1x3 (11:8, 2:11, 8:11, 7:11)
M.Kacperczyk-B.Kapturowski: 3x2 (11:9, 8:11, 9:11, 11:4, 11:7)
P.Strójwąs- I.Milczarski: 3x0 (11:4, 11:5, 11:6)                                               
  SG:    


2021-07-28


UKS ALFA II Gostynin KS LIMA II Pruszków  6:8 K.Farys-M.Kacperczyk: 3x1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:4)
P.Milczarski-P.Strójwąs: 1x3 (7:11, 4:11, 13:11, 9:11)
M.Cichońska-T.Kaszlewicz: 0x3 (8:11, 9:11, 9:11)
B.Kapturowski-K.Kowalczyk: 3x0 (15:13, 11:8, 11:9)
Farys/Kapturowski-Kaszlewicz/Kowalczyk: 3x2 (11:9, 5:11, 11:4, 7:11, 12:10)
Cichońska/Milczarski-Strójwąs/Kacperczyk: 1x3 (5:11, 6:11, 11:8, 7:11)
K.Farys-P.Strójwąs: 0x3 (4:11, 10:12, 6:11)
P.Milczarski-M.Kacperczyk: 3x1 (11:5, 7:11, 11:7, 11:8)
B.Kapturowski-T.Kaszlewicz: 0x3 (7:11, 7:11, 3:11)
M.Cichońska-K.Kowalczyk: 3x1 (11:8, 8:11 11:5, 11:8)
K.Farys-K.Kowalczyk: 3x0 (11:7, 11:9, 11:6)
B.Kapturowski-M.Kacperczyk: 2x3 (11:9, 5:11, 11:7, 7:11, 9:11)
P.Milczarski-T.Kaszlewicz: 2x3 (8:11, 11:9, 8:11, 10:12, 3:11)
M.Cichońska-P.Strójwąs: 0x3 (6:11, 8:11, 10:12)
  SG: