Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Faza play-off i mecze barażowe
Sezon 2021/2022

Baraże o awans do 3. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe



2022-06-05   


TRANSLUK SRS II Łomna         
-  KS SPÓJNIA III Warszawa             
8:5 M.Jar - J.Szczypek: 3-1 (13:11, 11:4, 11:13, 11:6)
M.Regulski - A.Maciaszczyk: 3-2 (11:7, 9:11, 11:13, 11:6, 12:10)
K.Ocipka - W.Szczygieł: 2-3 (4:11, 11:9, 6:11, 11:6, 4:11)
P.Sękala - M.Janik: 1-3 (11:3, 7:11, 8:11, 5:11)
D.Ocipka/K.Ocipka-J.Szczypek/M.Sawecki: 3-1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:5)
M.Regulski/P.Sękala-M.Janik/W.Szczygieł: 3-2(6:11, 11:9, 10:12, 11:9, 11:7)
M.Jar - A.Maciaszczyk: 0-3 (1:11, 9:11, 8:11)
M.Regulski - J.Szczypek: 3-1 (10:12, 11:5, 11:4, 11:9)
P.Sękala - W.Szczygieł: 3-1 (3:11, 11:4, 11:4, 11:3)
D.Ocipka - M.Janik: 1-3 (2:11, 11:9, 3:11, 9:11)
M.Jar - M.Janik: 1-3 (7:11, 9:11, 11:9, 8:11)
P.Sękala - J.Szczypek: 3-1 (11:4, 11:3, 8:11, 11:9)
M.Regulski - W.Szczygieł: 3-2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:9, 11:7
  SG:   



2022-06-12   


KS SPÓJNIA III Warszawa          

 - TRANSLUK SRS II Łomna 
          (awans do 3 ligi)         
7:7  M.Janik - M.Regulski: 3-1 (8:11, 11:5, 11:2, 11:6)
W.Szczygieł - D.Ocipka: 0-3 (8:11, 8:11, 11:13)
J.Szczypek - P.Sękala: 0-3 (12:14, 7:11, 3:11)
A.Maciaszczyk - M.Jar: 0-3 (14:16, 8:11, 8:11)
M.Janik/A.Maciaszczyk-D.Ocipka/K.Ocipka: 3-0 (11:8, 11:9, 15:13)
R.Romaniuk/M.Sawecki-M.Regulski/P.Sękala: 1-3 (12:10, 9:11, 8:11, 7:11)
M.Janik - K.Ocipka: 3-0 (11:4, 11:3, 11:4)
R.Romaniuk-M.Regulski: 0-3 (4:11, 8:11, 11:13)
M.Maciaszczyk-P.Sękala: 1-3 (4:11, 11:6, 9:11, 2:11)
M.Sawecki - M.Jar: 3-2 (8:11, 11:5, 12:14, 11:6, 11:8)
M.Janik - M.Jar: 3-0 (11:4, 11:6, 11:7)
A.Maciaszczyk - M.Regulski: 3-2 (11:7, 11:9, 5:11, 6:11, 11:9)
R.Romaniuk - P.Sękala: 0-3 (3:11, 4:11, 9:11)
M.Sawecki - K.Ocipka: 3-1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:5)
  SG:   

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe


2022-06-05       

    

UKS RETURN II Piaseczno              
- GUKS SPARTA Szczczytno               
                         
5:8 M.Burakowski - J.Falęcki: 1-3 (8:11, 11:4, 4:11, 2:11)
R.Hresiukiewicz - A.Kujawa 3-2 (8:11, 11:6, 8:11, 11:8, 11:5)
K.Burakowski - J.Olewnik: 1-3 (16:14, 7:11, 14:16, 3:11)
B.Massalski - M.Krzemiński: 3-0 (11:3, 11:6, 18:16)
R.Hresiukiewicz/K.Mołas-J.Olewnik/M.Krzemiński: 1-3 (9:11, 4:11, 12:10, 5:11)
B.Massalski/M.Burakowski- A.Kujawa/J.Falęcki: 1-3 (8:11, 11:6, 7:11, 9:11)
M.Burakowski - A.Kujawa: 3-0 (11:8. 11:6, 11:7)
R.Hresiukiewicz - J.Falęcki: 2-3 (11:9, 13:11, 5:11, 8:11, 10:12)
B.Massalski - J.Olewnik: 3-1 (12:10, 14:12, 12:14, 11:6)
K.Burakowski - M.Krzemiński: 0-3 (12:14, 4:11, 9:11)
M.Burakowski - M.Krzemiński: 0-3 (6:11, 14:16, 6:11)
B.Massalski - J.Falęcki: 3-2 (11:7, 9:11, 12:14, 11:7, 11:7)
R.Hresiukiewicz - J.Olewnik: 0-3 (7:11, 3:11, 8:11)
  SG:   


2022-06-11



GUKS SPARTA Szczytno
    (awans do 3 ligi)

- UKS RETURN II Piaeczno            
9:1 M.Krzemiński - M.Burakowski: 3-0 (11:6, 11:5, 11:3)
J.Olewnik - R.Hresiukiewicz: 3-1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:9)
A.Kujawa - K.Burakowski: 3-0 (11:4, 11:2, 11:4)
J.Falęcki - B.Massalski: 3-0 (11:9, 11:9, 11:7)
A.Kujawa/J.Falęcki- B.Massalski/M.Burakowski: 3-2 (11:9, 11:8, 6:11, 8:11, 11:6)
J.Olewnik/M.Krzemiński/K.Burakowski/R.Hresiukiewicz: 3-0 (11:7, 11:3, 15:13)
M.Krzemiński - R.Hresiukiewicz: 3-0 (11:8, 11:3, 11:7)
J.Olewnik-M.Burakowski: 3-2 (11:9, 11:5, 9:11, 7:11, 11:4)
G.Lewandowski - K.Burakowski: 3-0 (11:9, 12:10, 11:8)
A.Kujawa - B.Masalski: 0-3 (9:11, 9:11, 7:11)

  SG:   

 

Baraże o awans do 4. Ligi Mężczyzn

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe


2022-06-05                 
          

UKS 14 Ursus                                                     -  SPALONA MLECZARNIA II
   UATS BATIMEX  Pruszków                                          
4:8  I.Wróblewski - Dariusz Budzich: 0-3 (1:11, 3:11, 2:11)
M.Tokarski - M.Borucki: 3-0 (11:7, 11:9, 11:3)
W.Żmijewski - S.Mikołajewicz: 3-1 (11:7, 11:2, 8:11, 11:2)
D. Grabowski - Dawid Budzich: 0-3 (9:11, 6:11, 8:11)
I.Wróblewski/M.Tokarski-M.Borucki/S.Mikołajewicz: 3-0 (11:5, 11:9, 11:6)
D.Grabowski/W.Żmijewski-D.Budzich/D.Budzich: 0-3 (4:11, 6:11, 7:11)
I.Wróblewski - M.Borucki: 0-3 (7:11, 6:11, 4:11)
M.Tokarski - Dariusz Budzich: 0-3 (6:11, 8:11, 4:11)
D.Grabowski - S.Mikołajewicz: 3-2 (13:11, 9:11, 12:10, 8:11, 11:5)
W.Żmijewski - Dawid Budzich: 0-3 (15:17, 6:11, 7:11)
I.Wróblewski - Dawid Budzich: 0-3 (4:11, 5:11, 5:11)
D.Grabowski - Dariusz Budzich: 0-3 (2:11, 8:11, 4:11)                                                                                                    
                                                                                                      
  SG:  

2022-06-12


SPALONA MLECZARNIA II
UATS BATIMEX Pruszków    
      (awans do 4 ligi)
-  UKS 14 Ursus              8:4 Dariusz Budzich - W.Żmijewski: 3-0 (11:1, 11:4, 11:2)
M.Borucki - I.Wróblewski: 3-0 (11:4, 11:6, 11:7)
K.Kubkowski - D.Grabowski: 0-3 (5:11, 7:11, 8:11)
Dawid Budzich - M.Tokarski: 3-0 (11:7, 11:5, 11:8)
M.Borucki/S.Mikołajewicz-M.Tokarski/I.Wróblewski: 2-3 (8:11, 8:11, 14:12, 11:5, 9:11)
D.Budzich/D.Budzich-W.Żmijewski/D.Grabowski: 3-1 (6:11, 11:6, 11:8, 11:8)
Dariusz Budzich - I.Wróblewski: 3-0 (11:2, 11:1, 11:1)
S.Mikołajewicz - W.Zmijewski: 1-3 (13:15, 11:8, 9:11, 5:11)
Dawid Budzich - D.Grabowski: 3-0 (11:6, 11:2, 11:6)
K.Kubkowski - M.Tokarski: 0-3 (8:11, 9:11, 8:11)
Dariusz Budzich - M.Tokarski: 3-0 (11:4, 11:4, 11:6)
Dawid Budzich - W.Żmijewski: 3-0 (11:5, 11:3, 11:9)

  SG:  

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe

2022-06-18
godz. 12.00             

KS ZJEDNOCZENI Bulkowo                            -  TRANSLUK SRS III Łomna                                                2:8  M.Przedpełski - A.Smarzyk: 3-2 913:11, 6:11, 6:11, 11:7, 11:4)
D.Szajewski - T.Pawłowski: 2-3 (11:7, 8:11, 8:11, 11:7, 6:11) 
W.Milczarek - D.Brylak: 0-3 (7:11, 6:11, 8:11)
M.Godziemski - K.Wroniewski: 0-3 98:11, 4:11, 3:11)
D.Szajewski/K.Szajewski-K.Wroniewski/T.Pawłowski: 0-3 (7:11, 7:11, 3:11)
M.Przedpełski/M.Godziemski-A.Smarzyk/D.Brylak: 1-3 (6:11, 11:9, 7:11, 5:11)
M.Przedpełski - T.Pawłowski: 3-0 (11:5, 11:6, 11:9)
D.Szajewski - A.Smarzyk: 1-3 (11:9, 6:11, 9:11, 9:11)
M.Godziemski - D.Brylak: 2-3 (4:11, 7:11, 11:8, 13:11, 7:11)
K.Szajewski - K.Wroniewski: 0-3 ( 8:11, 7:11, 8:11)                                                                                                    
  SG:  

2022-06-19     godz. 11.00


TRANSLUK SRS III Łomna
      (awans do 4 ligi)

-  KS ZJEDNOCZENI Bulkowo          
8:3 K.Wroniewski - M.Godziemski: 3-1 (12:10, 11:3, 9:11, 11:6)
D.Brylak - W.Milczarek: 3-0 (11:8, 11:7, 11:9)
T.Pawłowski - K.Szajewski: 3-2 911:4, 8:11, 8:11, 11:5, 11:3)
A.Smarzyk - M.Przedpełski: 1-3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11)
K.Wroniewski/T.Pawłowski- W.Milczarek/K.Szajewski: 3-0 ( 11:3, 11:3, 11:3)
D.Brylak/A.Smarzyk-M.Godziemski/M.Przedpełski: 2-3 ( 15:17, 9:11, 11:8, 16:14, 8:11)
K.Wroniewski - W.Milczarek: 3-0 ( 11:3, 11:4, 11:5)
D.Brylak - M.Godziemski: 3-2 (11:8, 11:9, 8:11, 7:11, 11:9)
A.Smarzyk - K.Szajewski: 3-0 ( 11:3, 11:8, 11:4)
T.Pawłowski - M.Przedpełski: 0-3 ( 6:11, 6:11, 8:11)
K.Wroniewski - M.Przedpełski: 3-0 (11:4, 15:13, 11:4)
  SG:

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe


2022-06-05          

UKS RETURN III Piaseczno             -  IKRTS II Józefow                                   6:8  P.Jaroszewski - Ł. Buza: 0-3 (4:11, 3:11, 10:12)
J.Kownacki - P.Kowalski: 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
D.Zaręba - M.Zapaśnik: 1-3 (11:8, 6;11, 10:12, 8:11)
K.Bieniek - W.Ćmoch: 3-0 (11:8, 11:7, 11:6)
E.Celik/J.Kownacki-W.Ćmoch/Ł.Buza: 0-3 (8:11, 9:11, 5:11)
K.Bieniek/P.Jaroszewski-P.Kowalski/M.Zapaśnik: 3-1 (7:11, 11:7, 11:7, 11:8)
P.Jaroszewski - P.Kowalski: 2-3 (9:11, 11:8, 11:8, 7:11, 7:11)
J.Kownacki - Ł.Buza: 0-3 (4:11, 8;11, 4:11)
K.Bieniek - A.Pląsek: 3-0 (11:0, 11:3, 11:2)
D.Zaręba - W.Ćmoch: 1-3 (9:11, 11:5, 6:11, 11:13)
P.Jaroszewski - W. Ćmoch: 3-2 (13:11, 7:11, 4:11, 11:8, 11:7)
K.Bieniek - Ł.Buza: 3-2 (5:11, 11:9, 10:12, 11:7, 12:10)
J.Kownacki - M. Pląsek: 3-0 (11:7, 11:7, 11:3)
D.Zaręba - P.Kowalski: 0-3 (6:11, 11:13, 9:11)
 
  SG:   


2022-06-10


IKRTS II Józefów
  (awans do 4 ligi)

-  UKS RETURN III Piaseczno             
8:2 Ł.Buza - D.Zaręba: 3-0 (11:5, 11:2, 11:8)
W.Ćmoch - J.Kownacki: 3-2 (8:11, 7:11, 11:8, 13:11, 11:4)
M.Zapaśnik - P.Jaroszewski: 3-1 (11:2, 11:6, 9:11, 11:7)
P.Kowalski - K.Bieniek: 0-3 (8:11, 5:11, 7:11)
Ł.Buza/W.Ćmoch- D.Zaręba/J.Kownacki: 3-1 (14:12, 11:8, 11:13, 11:7)
P.Kowalski/M.Zapaśnik - P.Jaroszewski/K.Bieniek: 3-2 ( 11:7, 11:8, 8:11, 2:11, 11:5)
Ł.Buza - J.Kownacki: 3-0 (11:6, 11:5, 11:4)
W.Ćmoch - D.Zaręba: 3-1 (13:15, 11:3, 11:7, 11:9)
J.Stachurski - P.Jaroszewski: 3-2 911:8, 11:8, 8:11, 9:11, 11:6)
M.Zapaśnik - K.Bieniek: 0-3 (5:11, 4:11, 3:11)

  SG:   

 

Data Gospodarz Gość Wynik  Wyniki szczegółowe



2022-06-05       
  
      

IKTS BROŃ II Radom               

  
-   KS BOGORIA IV   
    Grodzisk Mazowiecki                    

           
0:10 M.Grzmil - R.Tandon: 0-3 (4:11, 4:11, 5:11)
M.Mendrek - J.Dobosz: 1-3 (7:11, 8:11, 11:9, 10:12)
P.Olędzki - T.Fabisiak: 0-3 (7:11, 5:11, 8:11)
M.Marszałkiewicz - K.Sadowski: 2-3 (11:8, 9:11, 11:9, 8:11, 9:11)
M.Grzmil/B.Choduń- R.Tandon/K.Sadowski: 0-3 (6:11, 6:11, 5:11)
M.Marszałkiewicz/M.Mendrek- J.Dobosz/T.Fabisiak: 0-3 (6:11, 7:11, 7:11)
M.Grzmil - J.Dobosz: 0-3 (6:11, 8:11, 10:12)
M.Mendrek - R.Tandon: 0-3 (1:11, 10:12, 7:11)
M.Marszałkiewicz - T.Fabisiak: 0-3 (4:11, 7:11, 5:11)
P.Olędzki - K.Sadowski: 1-3 (4:11, 11:9, 5:11, 8:11)
  SG:   

2022-06-12



KS BOGORIA IV
Grodzisk Mazowiecki
     (awans do 4 ligi)
-  IKTS BROŃ II Radom             9:1  M.Zieliński - M.Marszałkiewicz: 3-0 (11:5, 11:6, 11:7)
J.Dobosz - M.Grzmil: 3-1 (11:8, 11:9, 8:11, 13:11)
K.Sadowski - P.Olędzki: 3-0 (11:0, 11:0, 11:0 - krecz)
T.Fabisiak - M.Mendrek: 3-0 (11:0, 11:0, 110:0 - krecz)
M.Zieliński/J.Dobosz-M.Grzmil/M.Marszałkiewicz: 3-0 (11:8, 12:10, 13:11)
K.Sadowski/T.Fabisiak-P.Oledzki/M.Mendrek: 3-0 (11:0, 11:0, 11:0 - krecz)
M.Zieliński - M.Grzmil: 3-2 (11:6, 8:11, 11:4, 7:11, 11:5)
J.Dobosz - M.Marszałkiewicz: 2-3 (10:12, 11:9, 8:11, 11:7, 5:11)
T.Fabisiak - P.Olędzki: 3-0 (11:0, 11:0, 11:0 - krecz)
K.Sadowski - M.Mendrek: 3-0 (11:0 11:0 11:0 - krecz)

  SG: