Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IMOLA Warszawa 18 34 156:37
2. GLKS Nadarzyn 18 33 153:35
3. KS SPÓJNIA V Warszawa 18 27 126:74
4. UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 18 23 117:76
5. TĘCZA III Budki Piaseckie 18 22 107:92
6. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 18 15 80:119
7. TRANSLUK SRS Łomna 18 12 82:116
8. UKS RETURN II Piaseczno 18 9 70:134
9. ULKS VIS II Wiskitki 18 4 51:149
10. UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 18 1 44:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kostecki Filip
(GLKS Nadarzyn )
17 16 1 94%
2. Olszewski Krzysztof
(IMOLA Warszawa)
18 15 3 83%
3. Trzaskowski Tomasz
(GLKS Nadarzyn )
18 15 3 83%
4. Sękala Piotr
(IMOLA Warszawa)
17 14 3 82%
5. Nawarski Maksymilian
(GLKS Nadarzyn )
14 13 1 93%
6. Jędrzejczak Jakub
(IMOLA Warszawa)
17 13 4 76%
7. Jar Maciej
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
18 13 5 72%
8. Cymerman Mateusz
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
16 11 5 69%
9. Ertman Adam
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
18 11 7 61%
10. Smoter Ryszard
(IMOLA Warszawa)
13 10 3 77%
11. Mamaj Jarosław
(TRANSLUK SRS Łomna)
15 10 5 67%
12. Gabler Wojciech
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
15 10 5 67%
13. Mitas Jacek
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
15 10 5 67%
14. Skrzypkowski Błażej
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
16 10 6 63%
15. Michalczuk Piotr
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
12 9 3 75%
16. Ocipka Kamil
(TRANSLUK SRS Łomna)
17 9 8 53%
17. Jurzyk Radosław
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
17 9 8 53%
18. Ocipka Dominik
(TRANSLUK SRS Łomna)
18 9 9 50%
19. Buchalski Antoni
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
14 8 6 57%
20. Jurek Mikołaj
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
17 8 9 47%
21. Borowski Dominik
(GLKS Nadarzyn )
7 7 0 100%
22. Kostecki Adam
(GLKS Nadarzyn )
9 7 2 78%
23. Jóźwiak Mateusz
(TRANSLUK SRS Łomna)
12 7 5 58%
24. Weikum Kacper
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
15 7 8 47%
25. Trochimiuk Katarzyna
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
8 6 2 75%
26. Malinowski Jacek
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
13 6 7 46%
27. Napiórkowski Piotr
(GLKS Nadarzyn )
5 5 0 100%
28. Kaźmierski Jakub
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
10 5 5 50%
29. Hresiukiewicz Rafał
(UKS RETURN II Piaseczno)
13 5 8 38%
30. Rybaczuk Andrzej
(ULKS VIS II Wiskitki)
15 5 10 33%
31. Malinowski Rafał
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
16 5 11 31%
32. Łada Łukasz
(ULKS VIS II Wiskitki)
17 5 12 29%
33. Ogrodnik Grzegorz
(UKS RETURN II Piaseczno)
10 4 6 40%
34. Jurek Przemysław
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
10 4 6 40%
35. Massalski Borys
(UKS RETURN II Piaseczno)
12 4 8 33%
36. Zofczak Nikodem
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
14 4 10 29%
37. Mitrowski Dariusz
(ULKS VIS II Wiskitki)
16 4 12 25%
38. Wojtasik Bartosz
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
16 4 12 25%
39. Stefański Marek
(ULKS VIS II Wiskitki)
18 4 14 22%
40. Draczka Daniel
(IMOLA Warszawa)
4 3 1 75%
41. Durakiewicz Jan
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
7 3 4 43%
42. Michalczuk Artur
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
7 3 4 43%
43. Ogrodnik Tomasz
(UKS RETURN II Piaseczno)
16 3 13 19%
44. Matyjek Karol
(IMOLA Warszawa)
2 2 0 100%
45. Kordel Jakub
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
3 2 1 67%
46. Mamaj Rafał
(TRANSLUK SRS Łomna)
6 2 4 33%
47. Burakowski Mateusz
(UKS RETURN II Piaseczno)
9 2 7 22%
48. Albinowski Marek
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
10 2 8 20%
49. Szczepaniak Jacek
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
13 2 11 15%
50. Mucha Piotr
(GLKS Nadarzyn )
1 1 0 100%
51. Brylak Paweł
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
1 1 0 100%
52. Gaszyński Michał
(IMOLA Warszawa)
1 1 0 100%
53. Kornacka Oliwia
(UKS RETURN II Piaseczno)
2 1 1 50%
54. Ocipka Andrzej
(TRANSLUK SRS Łomna)
3 1 2 33%
55. Sakowicz Mateusz
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
4 1 3 25%
56. Hałubek Krzysztof
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
5 1 4 20%
57. Brzeska Helena
(UKS RETURN II Piaseczno)
5 1 4 20%
58. Drewnik Dominik
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
6 1 5 17%
59. Cieplak Maciej
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
8 1 7 13%
60. Janusz Piotr
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
14 1 13 7%
61. Sosnowski Jacek
(ULKS VIS II Wiskitki)
1 0 1 0%
62. Gajdak Aleksander
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 0 1 0%
63. Massalski Mikołaj
(UKS RETURN II Piaseczno)
1 0 1 0%
64. Frankowski Filip
(GLKS Nadarzyn )
1 0 1 0%
65. Pacholak Hubert
(TRANSLUK SRS Łomna)
1 0 1 0%
66. Chrzanowski Oliwer
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
2 0 2 0%
67. Skrocki Cezary
(ULKS VIS II Wiskitki)
2 0 2 0%
68. Wójcik Adam
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
2 0 2 0%
69. Rutkowski Kacper
(ULKS VIS II Wiskitki)
2 0 2 0%
70. Sadowska Karolina
(UKS RETURN II Piaseczno)
3 0 3 0%
71. Włodarczyk Hubert
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
3 0 3 0%
72. Głowacki Stanisław
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
3 0 3 0%
73. Maciejewski Maciej
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
4 0 4 0%