Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2021/2022

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking deblowy

  Nazwisko i imię (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność
1. Kwapiś Kuba
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
14 14 0 100%
2. Miastowski Maksymilian
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
15 14 1 93%
3. Kołaciński Piotr
(EKS MLEXER Elbląg)
16 13 3 81%
4. Lebrecht Bartosz
(IKRTS Józefów)
16 12 4 75%
5. Kamiński Mikołaj
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
16 12 4 75%
6. Chojnicki Maciej
(UKS RETURN Piaseczno)
13 11 2 85%
7. Stępiński Piotr
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
15 11 4 73%
8. Wasiak Damian
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
15 11 4 73%
9. Makowski Andrzej
(EKS MLEXER Elbląg)
15 11 4 73%
10. Kuźmicz Jakub
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
15 11 4 73%
11. Mitas Jacek
(UKS RETURN Piaseczno)
15 11 4 73%
12. Olek Jan
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
16 11 5 69%
13. Draczka Daniel
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
14 10 4 71%
14. Kotarski Maciej
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
14 10 4 71%
15. Sitek Kamil
(COCCINE GKTS Wiązowna)
15 10 5 67%
16. Grzybowski Tomasz
(COCCINE GKTS Wiązowna)
15 10 5 67%
17. Barbachowski Jacek
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
16 10 6 63%
18. Niedzielski Mateusz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
14 9 5 64%
19. Smoliński Kamil
(IKRTS Józefów)
16 9 7 56%
20. Adamiak Jan
(KS SPÓJNIA Warszawa)
16 9 7 56%
21. Wiśniewski Tomasz
(COCCINE GKTS Wiązowna)
16 9 7 56%
22. Chrząszcz Wojciech
(EKS MLEXER Elbląg)
16 9 7 56%
23. Sakowicz Mateusz
(KS SPÓJNIA Warszawa)
10 8 2 80%
24. Stawikowski Mateusz
(COCCINE GKTS Wiązowna)
14 8 6 57%
25. Franc Wiktor
(EKS MLEXER Elbląg)
8 7 1 88%
26. Łuczaj Marek
(KS SPÓJNIA Warszawa)
13 7 6 54%
27. Rutkowski Mateusz
(KTS Kozienice)
14 6 8 43%
28. Kopacki Sebastian
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
15 6 9 40%
29. Dubniak Tomasz
(IKRTS Józefów)
15 6 9 40%
30. Strygun Tomasz
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
15 6 9 40%
31. Musiał Sebastian
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
16 6 10 38%
32. Należyty Jan
(UKS RETURN Piaseczno)
13 5 8 38%
33. Caban Jakub
(KTS Kozienice)
13 5 8 38%
34. Urbanowicz Kamil
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
13 5 8 38%
35. Szołkowski Bartłomiej
(UKS RETURN Piaseczno)
14 5 9 36%
36. Szaliński Mikołaj
(KTS Kozienice)
14 5 9 36%
37. Chilicki Dawid
(IKRTS Józefów)
15 5 10 33%
38. Lewandowski Michał
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
15 5 10 33%
39. Wawrzyniak Andrzej
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
16 5 11 31%
40. Matyjek Karol
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
11 4 7 36%
41. Witkowski Jakub
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
3 3 0 100%
42. Pawlik Mateusz
(IKRTS Józefów)
3 3 0 100%
43. Kleczkowski Kamil
(KTS Nowy Dwór Mazowiecki)
4 3 1 75%
44. Zajkowski Rafał
(COCCINE GKTS Wiązowna)
4 3 1 75%
45. Bożek Patryk
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
12 3 9 25%
46. Świtalski Jacek
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
13 3 10 23%
47. Piszczatowski Paweł
(KTS Kozienice)
14 3 11 21%
48. Walichnowski Cezary
(KS SPÓJNIA Warszawa)
2 2 0 100%
49. Ogrodniczak Michał
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
7 2 5 29%
50. Warpas Jakub
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
10 2 8 20%
51. Religa Bogdan
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
14 2 12 14%
52. Malinowski Paweł
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
15 2 13 13%
53. Sokołowski Łukasz
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
1 1 0 100%
54. Jastrzębowski Radosław
(SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa)
1 1 0 100%
55. Susło Łukasz
(EKS MLEXER Elbląg)
1 1 0 100%
56. Janik Maciej
(KS SPÓJNIA Warszawa)
1 1 0 100%
57. Jankowski Igor
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
1 1 0 100%
58. Balak Marian
(IKRTS Józefów)
1 1 0 100%
59. Kuryłek Mariusz
(KTS Kozienice)
2 1 1 50%
60. Bagan Kamil
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
2 1 1 50%
61. Kawiak Krystian
(EKS MLEXER Elbląg)
7 1 6 14%
62. Bossowski Cezary
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
11 1 10 9%
63. Libura Tomasz
(EKS MLEXER Elbląg)
1 0 1 0%
64. Wieczorek Dariusz
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
1 0 1 0%
65. Molęda Jan
(KTS Kozienice)
1 0 1 0%
66. Buła Michał
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
1 0 1 0%
67. Chobot Jarosław
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
1 0 1 0%
68. Bardon Piotr
(ENERGA-MORLINY II Ostróda)
1 0 1 0%
69. Burakowski Mateusz
(UKS RETURN Piaseczno)
1 0 1 0%
70. Stachowiak Adam
(KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn)
1 0 1 0%
71. Puternicki Michał
(MUKS BEINTERACTIVE Gąbin)
1 0 1 0%
72. Polaszek Szymon
(UKS RETURN Piaseczno)
1 0 1 0%
73. Łyjak Piotr
(KTS Kozienice)
2 0 2 0%
74. Najwer Robert
(UKS RETURN Piaseczno)
2 0 2 0%
75. Mołas Kacper
(UKS RETURN Piaseczno)
5 0 5 0%
76. Buchalski Antoni
(KS SPÓJNIA Warszawa)
8 0 8 0%
77. Król Mariusz
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
9 0 9 0%
78. Serafin Julia
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
9 0 9 0%
79. Kraska Michał
(ULKS VICTORIA Jedlińsk)
13 0 13 0%