Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IMOLA Warszawa 18 34 156:37
2. GLKS Nadarzyn 18 33 153:35
3. KS SPÓJNIA V Warszawa 18 27 126:74
4. UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 18 23 117:76
5. TĘCZA III Budki Piaseckie 18 22 107:92
6. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 18 15 80:119
7. TRANSLUK SRS Łomna 18 12 82:116
8. UKS RETURN II Piaseczno 18 9 70:134
9. ULKS VIS II Wiskitki 18 4 51:149
10. UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 18 1 44:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Ranking indywidualny

  Imię i nazwisko (klub) Mecze Zwycięstwa Porażki Skuteczność Punkty
1. Piotr Sękala
(IMOLA Warszawa)
39 36 3 92% 108:9
2. Jakub Jędrzejczak
(IMOLA Warszawa)
38 35 3 92% 105:9
3. Krzysztof Olszewski
(IMOLA Warszawa)
38 33 5 87% 99:15
4. Tomasz Trzaskowski
(GLKS Nadarzyn )
37 31 6 84% 93:18
5. Jacek Mitas
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
40 31 9 78% 93:27
6. Wojciech Gabler
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
34 27 7 79% 81:21
7. Filip Kostecki
(GLKS Nadarzyn )
34 26 8 76% 78:24
8. Antoni Buchalski
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
37 25 12 68% 75:36
9. Radosław Jurzyk
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
34 23 11 68% 69:33
10. Błażej Skrzypkowski
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
36 23 13 64% 69:39
11. Mateusz Cymerman
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
36 23 13 64% 69:39
12. Maksymilian Nawarski
(GLKS Nadarzyn )
28 22 6 79% 66:18
13. Maciej Jar
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
39 22 17 56% 66:51
14. Mateusz Jóźwiak
(TRANSLUK SRS Łomna)
27 21 6 78% 63:18
15. Jakub Kaźmierski
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
36 21 15 58% 63:45
16. Piotr Michalczuk
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
24 20 4 83% 60:12
17. Mikołaj Jurek
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
38 20 18 53% 60:54
18. Adam Ertman
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
39 20 19 51% 60:57
19. Łukasz Łada
(ULKS VIS II Wiskitki)
34 17 17 50% 51:51
20. Rafał Hresiukiewicz
(UKS RETURN II Piaseczno)
30 16 14 53% 48:42
21. Jacek Malinowski
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
32 16 16 50% 48:48
22. Dominik Borowski
(GLKS Nadarzyn )
18 15 3 83% 45:9
23. Adam Kostecki
(GLKS Nadarzyn )
19 15 4 79% 45:12
24. Kamil Ocipka
(TRANSLUK SRS Łomna)
29 15 14 52% 45:42
25. Kacper Weikum
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
34 14 20 41% 42:60
26. Dominik Ocipka
(TRANSLUK SRS Łomna)
40 14 26 35% 42:78
27. Katarzyna Trochimiuk
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
19 13 6 68% 39:18
28. Rafał Malinowski
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
33 12 21 36% 36:63
29. Marek Stefański
(ULKS VIS II Wiskitki)
40 12 28 30% 36:84
30. Piotr Napiórkowski
(GLKS Nadarzyn )
11 11 0 100% 33:0
31. Ryszard Smoter
(IMOLA Warszawa)
22 11 11 50% 33:33
32. Borys Massalski
(UKS RETURN II Piaseczno)
26 11 15 42% 33:45
33. Grzegorz Ogrodnik
(UKS RETURN II Piaseczno)
26 11 15 42% 33:45
34. Przemysław Jurek
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
18 10 8 56% 30:24
35. Mateusz Burakowski
(UKS RETURN II Piaseczno)
19 10 9 53% 30:27
36. Nikodem Zofczak
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
31 10 21 32% 30:63
37. Jarosław Mamaj
(TRANSLUK SRS Łomna)
33 10 23 30% 30:69
38. Stanisław Głowacki
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
15 8 7 53% 24:21
39. Jan Durakiewicz
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
16 8 8 50% 24:24
40. Bartosz Wojtasik
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
41 8 33 20% 24:99
41. Daniel Draczka
(IMOLA Warszawa)
10 7 3 70% 21:9
42. Mateusz Sakowicz
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
16 7 9 44% 21:27
43. Dariusz Mitrowski
(ULKS VIS II Wiskitki)
33 6 27 18% 18:81
44. Tomasz Ogrodnik
(UKS RETURN II Piaseczno)
37 6 31 16% 18:93
45. Artur Michalczuk
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
15 5 10 33% 15:30
46. Dominik Drewnik
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
10 4 6 40% 12:18
47. Marek Albinowski
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
26 4 22 15% 12:66
48. Paweł Brylak
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
3 3 0 100% 9:0
49. Maciej Cieplak
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
4 3 1 75% 9:3
50. Oliwia Kornacka
(UKS RETURN II Piaseczno)
5 3 2 60% 9:6
51. Jakub Kordel
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
7 3 4 43% 9:12
52. Maciej Maciejewski
(SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa)
9 3 6 33% 9:18
53. Jacek Sosnowski
(ULKS VIS II Wiskitki)
10 3 7 30% 9:21
54. Helena Brzeska
(UKS RETURN II Piaseczno)
11 3 8 27% 9:24
55. Rafał Mamaj
(TRANSLUK SRS Łomna)
21 3 18 14% 9:54
56. Michał Gaszyński
(IMOLA Warszawa)
2 2 0 100% 6:0
57. Krzysztof Hałubek
(KS SPÓJNIA V Warszawa)
6 2 4 33% 6:12
58. Cezary Skrocki
(ULKS VIS II Wiskitki)
13 2 11 15% 6:33
59. Andrzej Rybaczuk
(ULKS VIS II Wiskitki)
27 2 25 7% 6:75
60. Jacek Szczepaniak
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
31 2 29 6% 6:87
61. Piotr Janusz
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
34 2 32 6% 6:96
62. Karol Matyjek
(IMOLA Warszawa)
1 1 0 100% 3:0
63. Filip Frankowski
(GLKS Nadarzyn )
2 1 1 50% 3:3
64. Hubert Włodarczyk
(TĘCZA III Budki Piaseckie)
4 1 3 25% 3:9
65. Adam Smoter
(IMOLA Warszawa)
6 1 5 17% 3:15
66. Radosław Przychodzki
(TRANSLUK SRS Łomna)
1 0 1 0% 0:3
67. Piotr Pytlak
(ULKS VIS II Wiskitki)
1 0 1 0% 0:3
68. Mikołaj Massalski
(UKS RETURN II Piaseczno)
2 0 2 0% 0:6
69. Aleksander Gajdak
(UKS RETURN II Piaseczno)
2 0 2 0% 0:6
70. Piotr Mucha
(GLKS Nadarzyn )
2 0 2 0% 0:6
71. Tadeusz Kręźlewicz
(TRANSLUK SRS Łomna)
3 0 3 0% 0:9
72. Kacper Rutkowski
(ULKS VIS II Wiskitki)
6 0 6 0% 0:18
73. Adam Wójcik
(UKS MOSiR BASKET I Sochaczew)
6 0 6 0% 0:18
74. Oliwer Chrzanowski
(UKS MOSiR BASKET II Sochaczew)
6 0 6 0% 0:18
75. Hubert Pacholak
(TRANSLUK SRS Łomna)
8 0 8 0% 0:24
76. Karolina Sadowska
(UKS RETURN II Piaseczno)
10 0 10 0% 0:30