Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2021/2022

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
2021-09-26
g. 16:00
002
1
IKTS BROŃ II Radom UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:3 Szczegóły
2021-10-01
g. 18:00
003
1
ŁKTS PROFILTER II Łochów ULKS TENIS Węgrów 4:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 16:00
004
1
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 8:2 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
006
1
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 9:1 Szczegóły
2021-10-03
g. 12:00
004
1
KS DEKORGLASS III Działdowo UKS NAPRZÓD Skórzec 10:0 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
003
1
EKS MLEXER Elbląg KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 9:1 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
003
1
TĘCZA Budki Piaseckie IKS KUŹNIA Stare Babice 10:0 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
004
1
TRANSLUK SRS Łomna ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
005
1
KS Nadarzyn KU AZS PW I Warszawa 8:6 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
006
1
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
001
1
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
002
1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-10-03
g. 14:00
003
1
GUKS SPARTA Szczytno GUKS ORZEŁ Siedlin 6:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
004
1
TRANSLUK SRS II Łomna MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2021-10-03
g. 10:00
005
1
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ŁKTS PROFILTER Łochów 3:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
006
1
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
001
1
UKS RETURN II Piaseczno KS SPÓJNIA III Warszawa 4:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
002
1
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 4:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
003
1
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MKS POGOŃ Siedlce 8:6 Szczegóły
2021-10-03
g. 17:00
004
1
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 8:2 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
006
1
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
001
1
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków TRANSLUK SRS IV Łomna 8:3 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
002
1
UKS ALFA II Gostynin WKS Sochaczew 1:9 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
003
1
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
004
1
VIS Wiskitki UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
006
1
UKS GROT Mała Wieś IKS KUŹNIA II Stare Babice 6:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
001
1
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
002
1
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
004
1
MKS Pułtusk KS SPARTA Nasielsk 8:4 Szczegóły
2021-10-03
g. 14:00
005
1
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 9:1 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
001
1
UATS BATIMEX Pruszków TRANSLUK SRS V Łomna 6:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
002
1
UKS RETURN III Piaseczno LKS RYŚ Laski 8:2 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
004
1
MATEUS Ząbki KU AZS PW II Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
005
1
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
006
1
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
001
1
ISKRA Kotuń ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
003
1
ULKS III Kazanów HoReCup AICR Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-10-03
g. 17:00
004
1
KTS IV Kozienice UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2021-10-03
g. 11:00
005
1
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2021-10-10
g. 16:00
011
2
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki Adrian Kostewicz 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 13:00
010
2
KTS Kozienice EKS MLEXER Elbląg 4:6 Szczegóły
2021-10-10
g. 14:00
008
2
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin COCCINE GKTS Wiązowna 6:4 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
001
1
STS REBEL GMINA Łaskarzew KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
003
1
IKTS BROŃ Radom UKS LUPUS Kabaty Mirosław Guziński 3:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 13:00
005
1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock CIA Łaskarzew Sławomir Bor 7:3 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
007
2
KU AZS PW I Warszawa UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 4:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
009
2
IKS KUŹNIA Stare Babice TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
2
KTS II Kozienice TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 14:00
011
2
UKS Sanniki KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 18:00
009
2
GUKS ORZEŁ Siedlin TRANSLUK SRS II Łomna 1:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
2
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno 5:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
009
2
MKS POGOŃ Siedlce KTS III Kozienice 7:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 13:30
010
2
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
011
2
KS SPÓJNIA III Warszawa LUKS Kowala 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
012
2
MAXI PLAST Ząbki UKS RETURN II Piaseczno 2:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
007
2
TRANSLUK SRS IV Łomna IKS KUŹNIA II Stare Babice 2:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
008
2
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
009
2
UKS II Sanniki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
2
TĘCZA III Budki Piaseckie VIS Wiskitki 0:10 Szczegóły
2021-10-10
g. 14:00
011
2
WKS Sochaczew GKS FALA Nowy Duninów 8:6 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
012
2
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków UKS ALFA II Gostynin 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
006
2
KS SPARTA Nasielsk KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 7:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
007
2
ULKS TENIS Węgrów MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
008
2
UKS 14 Ursus ŁKTS PROFILTER II Łochów 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 14:30
009
2
TRANSLUK SRS III Łomna KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
2
TS Ciechanów ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
008
2
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 10:0 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
009
2
KU AZS PW II Warszawa KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
2
PUMA Puszcza Mariańska MATEUS Ząbki 8:3 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
011
2
LKS RYŚ Laski KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
012
2
UATS BATIMEX Pruszków UKS RETURN III Piaseczno 3:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
006
2
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 1:9 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
007
2
HoReCup AICR Warszawa KTS IV Kozienice 9:1 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
008
2
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS III Kazanów 7:7 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
009
2
ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2021-10-10
g. 11:00
010
2
IKTS II Józefów ISKRA Kotuń 7:7 Szczegóły
2021-10-15
g. 19:00
021
4
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2021-10-16
g. 14:00
002
1
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice Michał Pawlak 8:2 Szczegóły
2021-10-16
g. 14:00
002
1
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KTS II Kozienice 8:4 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
008
2
ULKS Kazanów KS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
018
3
KU AZS SGH Warszawa KU AZS PW I Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-10-17
g. 09:00
008
2
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:6 Szczegóły
2021-10-17
g. 11:00
005
1
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 2:8 Szczegóły
2021-10-17
g. 15:00
007
2
TRANSLUK SRS V Łomna UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-10-20
g. 18:00
001
1
UKS ALFA Gostynin UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2021-10-22
g. 19:00
012
2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 8:2 Szczegóły
2021-10-22
g. 18:30
011
2
KS SPÓJNIA II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
2021-10-23
g. 13:00
021
4
KTS Kozienice COCCINE GKTS Wiązowna 0:10 Szczegóły
2021-10-23
g. 17:00
012
2
IKRTS Józefów UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
2021-10-23
g. 14:00
007
2
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2021-10-23
g. 11:00
012
2
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 4:8 Szczegóły
2021-10-23
g. 13:00
008
2
ULKS II Kazanów AKADEMIA Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-10-23
g. 14:00
013
3
MKS Pułtusk UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 17:00
014
3
EKS MLEXER Elbląg ENERGA-MORLINY II Ostróda 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 16:00
013
3
KTS Nowy Dwór Mazowiecki IKRTS Józefów Dariusz Raczkowski 6:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
015
3
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Kozienice Jan Fuglewicz 8:2 Szczegóły
2021-10-24
g. 17:00
016
3
COCCINE GKTS Wiązowna KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Marek Zakrzewski 6:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 16:30
017
3
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Paweł Siry 8:2 Szczegóły
2021-10-24
g. 12:00
006
2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn CIA Łaskarzew 9:1 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
007
2
UKS NAPRZÓD Skórzec MLUKS NADWIŚLANIN Płock Magdalena Olszewska 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
008
2
UKS LUPUS Kabaty KS DEKORGLASS III Działdowo 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 18:00
009
2
TRANSLUK SRS Łomna IKTS BROŃ Radom Adrian Kostewicz 3:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
010
2
STS REBEL GMINA Łaskarzew MUKS START Nadarzyn Krystian Kilar 3:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
013
3
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
014
3
TĘCZA Budki Piaseckie UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 14:30
015
3
TRANSLUK SRS Łomna KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
016
3
KS Nadarzyn IKS KUŹNIA Stare Babice 8:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
017
3
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
013
3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock TĘCZA II Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 14:00
014
3
GUKS SPARTA Szczytno KS SPÓJNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 10:00
016
3
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GUKS ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
018
3
KS Wąsewo ŁKTS PROFILTER Łochów 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
014
3
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 13:00
015
3
KTS III Kozienice TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
016
3
AKADEMIA Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 5:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
017
3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
013
3
UKS ALFA II Gostynin TRANSLUK SRS IV Łomna 8:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
015
3
VIS Wiskitki WKS Sochaczew 5:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
016
3
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
017
3
UKS GROT Mała Wieś UKS II Sanniki 8:6 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
018
3
IKS KUŹNIA II Stare Babice KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 8:2 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
011
3
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 14:00
014
3
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
015
3
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków KS SPARTA Nasielsk 2:8 Szczegóły
2021-10-24
g. 14:00
013
3
UKS RETURN III Piaseczno TRANSLUK SRS V Łomna 8:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
014
3
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki UATS BATIMEX Pruszków 8:4 Szczegóły
2021-10-24
g. 14:00
015
3
MATEUS Ząbki LKS RYŚ Laski 8:3 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
016
3
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki PUMA Puszcza Mariańska 10:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
017
3
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin KU AZS PW II Warszawa 0:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
018
3
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 8:5 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
011
3
IKTS BROŃ II Radom IKTS II Józefów 7:7 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
012
3
ULKS III Kazanów ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2021-10-24
g. 13:00
013
3
KTS IV Kozienice UKS TYMIANKA Stary Gózd 0:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
014
3
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin HoReCup AICR Warszawa 0:10 Szczegóły
2021-10-24
g. 11:00
015
3
SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-10-25
g. 17:00
022
4
KS SPÓJNIA II Warszawa TRANSLUK SRS II Łomna 4:8 Szczegóły
2021-10-30
g. 13:00
023
4
IKRTS Józefów EKS MLEXER Elbląg Jan Fuglewicz 5:5 Szczegóły
2021-10-30
g. 17:00
030
5
ŁKTS PROFILTER Łochów MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2021-10-30
g. 10:30
047
8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2021-10-30
g. 17:00
012
3
ŁKTS PROFILTER II Łochów TRANSLUK SRS III Łomna 1:9 Szczegóły
2021-10-31
g. 11:00
017
3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 7:7 Szczegóły
2021-10-31
g. 12:00
019
4
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-10-31
g. 11:00
003
1
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki PUMA Puszcza Mariańska 4:8 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:30
012
3
IKTS BROŃ Radom STS REBEL GMINA Łaskarzew Mirosław Guziński 3:7 Szczegóły
2021-11-05
g. 18:00
020
4
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
019
4
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin ULKS VICTORIA Jedlińsk Michał Pawlak 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
022
4
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS SPÓJNIA Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 17:00
024
4
UKS RETURN Piaseczno KTS Nowy Dwór Mazowiecki Katarzyna Osińska 3:7 Szczegóły
2021-11-06
g. 17:00
011
3
MUKS START Nadarzyn KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Karolina Osińska 5:5 Szczegóły
2021-11-06
g. 10:00
013
3
KS DEKORGLASS III Działdowo TRANSLUK SRS Łomna 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 17:00
015
3
CIA Łaskarzew UKS NAPRZÓD Skórzec Krystian Kilar 5:5 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
020
4
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 15:00
021
4
KTS II Kozienice KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
024
4
UKS ALFA Gostynin KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
019
4
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
020
4
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
023
4
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS SPARTA Szczytno 2:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
024
4
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
013
3
LUKS Kowala MAXI PLAST Ząbki 2:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
020
4
MKS POGOŃ Siedlce UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
024
4
UKS RETURN II Piaseczno LUKS Kowala 8:2 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
019
4
TRANSLUK SRS IV Łomna KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 4:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
022
4
WKS Sochaczew MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:2 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
023
4
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków VIS Wiskitki 8:3 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
024
4
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 4:8 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
019
4
TS Ciechanów ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:3 Szczegóły
2021-11-06
g. 14:30
019
4
TRANSLUK SRS V Łomna UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
020
4
KU AZS PW II Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
021
4
PUMA Puszcza Mariańska KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
022
4
LKS RYŚ Laski KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
023
4
UATS BATIMEX Pruszków MATEUS Ząbki 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 16:00
024
4
UKS RETURN III Piaseczno KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
016
4
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 8:3 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
018
4
ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk KTS IV Kozienice 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
019
4
IKTS II Józefów ULKS III Kazanów 9:1 Szczegóły
2021-11-06
g. 11:00
020
4
ISKRA Kotuń IKTS BROŃ II Radom 5:8 Szczegóły
2021-11-07
g. 17:00
002
1
MUKS START Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna Adrian Kostewicz 10:0 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
021
4
TG SOKÓŁ Brwinów AKADEMIA Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
022
4
KS SPÓJNIA III Warszawa KTS III Kozienice 9:1 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
020
4
UKS II Sanniki IKS KUŹNIA II Stare Babice 1:9 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
016
4
ULKS TENIS Węgrów SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2021-11-07
g. 18:00
017
4
UKS 14 Ursus KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 8:2 Szczegóły
2021-11-07
g. 14:00
018
4
TRANSLUK SRS III Łomna MKS Pułtusk 8:2 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
043
8
TRANSLUK SRS V Łomna PUMA Puszcza Mariańska 10:0 Szczegóły
2021-11-07
g. 11:00
017
4
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 8:5 Szczegóły
2021-11-08
g. 17:00
015
3
TRANSLUK SRS II Łomna ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2021-11-09
g. 18:30
026
5
KS SPÓJNIA Warszawa IKRTS Józefów Marek Zakrzewski 8:2 Szczegóły
2021-11-09
g. 17:00
021
4
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś 8:2 Szczegóły
2021-11-11
g. 18:30
038
7
COCCINE GKTS Wiązowna UKS RETURN Piaseczno Marek Zakrzewski 5:5 Szczegóły
2021-11-11
g. 18:00
014
3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS Kabaty Sławomir Bor 8:2 Szczegóły
2021-11-11
g. 11:00
022
4
UKS Sanniki TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2021-11-12
g. 18:00
025
5
TĘCZA Budki Piaseckie UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2021-11-13
g. 11:00
027
5
COCCINE GKTS Wiązowna ENERGA-MORLINY II Ostróda 1:9 Szczegóły
2021-11-13
g. 16:00
029
5
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ Siedlin 8:6 Szczegóły
2021-11-14
g. 13:00
025
5
EKS MLEXER Elbląg UKS RETURN Piaseczno 4:6 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
028
5
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Kozienice Marek Snopiński 6:4 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
029
5
ULKS VICTORIA Jedlińsk KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 19:00
040
7
ULKS VICTORIA Jedlińsk ENERGA-MORLINY II Ostróda 0:10 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
018
4
UKS LUPUS Kabaty CIA Łaskarzew 4:6 Szczegóły
2021-11-14
g. 12:00
019
4
STS REBEL GMINA Łaskarzew KS DEKORGLASS III Działdowo Paweł Siry 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 14:00
016
4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS NAPRZÓD Skórzec 8:2 Szczegóły
2021-11-14
g. 18:00
017
4
TRANSLUK SRS Łomna MLUKS NADWIŚLANIN Płock Adrian Kostewicz 3:7 Szczegóły
2021-11-14
g. 17:00
042
9
CIA Łaskarzew KS DEKORGLASS III Działdowo Paweł Siry 3:7 Szczegóły
2021-11-14
g. 14:30
026
5
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 14:30
027
5
KS Nadarzyn UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
028
5
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KTS II Kozienice 4:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
029
5
KU AZS SGH Warszawa IKS KUŹNIA Stare Babice 8:5 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
030
5
KU AZS PW I Warszawa ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 18:00
027
5
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
028
5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2021-11-14
g. 10:30
049
9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GUKS SPARTA Szczytno 1:9 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
025
5
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS RETURN II Piaseczno 7:7 Szczegóły
2021-11-14
g. 10:00
026
5
KTS III Kozienice MAXI PLAST Ząbki 5:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 10:30
028
5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
029
5
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 8:4 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
025
5
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS IV Łomna 8:4 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
026
5
VIS Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 10:0 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
028
5
UKS GROT Mała Wieś WKS Sochaczew 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
029
5
IKS KUŹNIA II Stare Babice TĘCZA III Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
030
5
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2021-11-14
g. 14:00
023
5
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin TRANSLUK SRS III Łomna 7:7 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
024
5
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
025
5
KS SPARTA Nasielsk ULKS TENIS Węgrów 6:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
026
5
MATEUS Ząbki UKS RETURN III Piaseczno 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
027
5
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki UATS BATIMEX Pruszków 9:1 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
028
5
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin LKS RYŚ Laski 3:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
029
5
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa PUMA Puszcza Mariańska 8:2 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
030
5
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
021
5
ULKS III Kazanów ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 17:00
022
5
KTS IV Kozienice IKTS II Józefów 0:10 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
023
5
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 8:2 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
024
5
SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków UKS TYMIANKA Stary Gózd 4:8 Szczegóły
2021-11-14
g. 11:00
025
5
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa HoReCup AICR Warszawa 3:8 Szczegóły
2021-11-16
g. 18:30
020
4
MUKS START Nadarzyn IKTS BROŃ Radom Krystian Kilar 7:3 Szczegóły
2021-11-16
g. 18:00
023
4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2021-11-16
g. 17:00
025
5
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS V Łomna 0:10 Szczegóły
2021-11-18
g. 18:00
032
7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ Radom Grzegorz Bor 7:3 Szczegóły
2021-11-19
g. 19:00
036
6
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2021-11-19
g. 18:00
023
4
MAXI PLAST Ząbki MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-11-19
g. 19:00
027
5
AKADEMIA Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 0:10 Szczegóły
2021-11-19
g. 18:00
036
6
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki MATEUS Ząbki 1:9 Szczegóły
2021-11-20
g. 18:00
020
4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-11-20
g. 11:00
023
5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock STS REBEL GMINA Łaskarzew Michał Pawlak 5:5 Szczegóły
2021-11-20
g. 11:00
025
5
UKS NAPRZÓD Skórzec UKS LUPUS Kabaty Magdalena Olszewska 5:5 Szczegóły
2021-11-20
g. 11:00
032
6
PUMA Puszcza Mariańska UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
032
6
KTS Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
033
6
ENERGA-MORLINY II Ostróda SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
034
6
IKRTS Józefów COCCINE GKTS Wiązowna Marek Zakrzewski 7:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 17:00
035
6
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA Warszawa Magdalena Olszewska 7:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 16:00
036
6
KTS Nowy Dwór Mazowiecki EKS MLEXER Elbląg Paweł Siry 6:4 Szczegóły
2021-11-21
g. 18:00
024
5
CIA Łaskarzew TRANSLUK SRS Łomna Krystian Kilar 7:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
031
6
IKS KUŹNIA Stare Babice KU AZS PW I Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-11-21
g. 13:00
032
6
KTS II Kozienice KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
033
6
UKS Sanniki UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-11-21
g. 18:00
035
6
UKS ALFA Gostynin TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
031
6
GUKS ORZEŁ Siedlin ŁKTS PROFILTER Łochów 2:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
032
6
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS Wąsewo 7:7 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
033
6
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
034
6
TĘCZA II Budki Piaseckie SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
035
6
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL TRANSLUK SRS II Łomna 3:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
036
6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS SPARTA Szczytno 0:10 Szczegóły
2021-11-21
g. 13:30
032
6
TG SOKÓŁ Brwinów SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2021-11-21
g. 16:00
035
6
UKS RETURN II Piaseczno KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
036
6
LUKS Kowala MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
031
6
TRANSLUK SRS IV Łomna UKS II Sanniki 8:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
032
6
TĘCZA III Budki Piaseckie KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 4:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 12:00
033
6
WKS Sochaczew IKS KUŹNIA II Stare Babice 7:7 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
034
6
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków UKS GROT Mała Wieś 9:1 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
036
6
GKS FALA Nowy Duninów VIS Wiskitki 8:4 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
026
6
UKS 14 Ursus KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2021-11-21
g. 14:30
027
6
TRANSLUK SRS III Łomna SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
028
6
TS Ciechanów KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 1:9 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
029
6
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki MKS Pułtusk 2:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
030
6
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:4 Szczegóły
2021-11-21
g. 18:00
031
6
TRANSLUK SRS V Łomna KU AZS PW II Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
033
6
LKS RYŚ Laski UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
034
6
UATS BATIMEX Pruszków KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 9:1 Szczegóły
2021-11-21
g. 16:00
035
6
UKS RETURN III Piaseczno KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
026
6
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
027
6
ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 7:7 Szczegóły
2021-11-21
g. 17:00
028
6
IKTS II Józefów KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 8:2 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
029
6
ISKRA Kotuń KTS IV Kozienice 8:3 Szczegóły
2021-11-21
g. 11:00
030
6
IKTS BROŃ II Radom ULKS III Kazanów 8:5 Szczegóły
2021-11-23
g. 19:00
050
9
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki Izabela Rozner 3:7 Szczegóły
2021-11-23
g. 18:00
014
3
GKS FALA Nowy Duninów SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków 4:8 Szczegóły
2021-11-25
g. 18:00
026
5
TRANSLUK SRS II Łomna TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2021-11-26
g. 18:00
035
6
UKS ALFA II Gostynin MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:5 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
019
4
ULKS Kazanów KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
034
6
MAXI PLAST Ząbki AKADEMIA Warszawa 8:2 Szczegóły
2021-11-27
g. 11:00
027
5
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków 0:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
037
7
KS SPÓJNIA Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki Jan Fuglewicz 6:4 Szczegóły
2021-11-28
g. 17:00
039
7
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa IKRTS Józefów Jan Radoński 4:6 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
026
6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS LUPUS Kabaty 6:4 Szczegóły
2021-11-28
g. 18:00
027
6
TRANSLUK SRS Łomna UKS NAPRZÓD Skórzec Grzegorz Lewandowski 5:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
028
6
STS REBEL GMINA Łaskarzew CIA Łaskarzew Paweł Siry 9:1 Szczegóły
2021-11-28
g. 14:30
037
7
TRANSLUK SRS Łomna KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
038
7
KS Nadarzyn UKS ALFA Gostynin 9:1 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
040
7
KU AZS SGH Warszawa UKS Sanniki 8:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
041
7
KU AZS PW I Warszawa KTS II Kozienice 7:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
042
7
ULKS Kazanów IKS KUŹNIA Stare Babice 8:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
039
7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
040
7
KS Wąsewo KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 18:00
042
7
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin GUKS ORZEŁ Siedlin 8:4 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
037
7
KTS III Kozienice LUKS Kowala 9:1 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
038
7
AKADEMIA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 0:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
039
7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa MAXI PLAST Ząbki 2:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
040
7
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 0:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
042
7
ULKS II Kazanów MKS POGOŃ Siedlce 6:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
037
7
VIS Wiskitki TRANSLUK SRS IV Łomna 8:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
038
7
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 1:9 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
039
7
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 7:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
040
7
IKS KUŹNIA II Stare Babice SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków 5:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
041
7
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo WKS Sochaczew 7:7 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
042
7
UKS II Sanniki TĘCZA III Budki Piaseckie 4:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
031
7
MKS Pułtusk KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2021-11-28
g. 14:00
031
7
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
033
7
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków TS Ciechanów 0:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
035
7
ULKS TENIS Węgrów UKS 14 Ursus 3:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
037
7
MATEUS Ząbki TRANSLUK SRS V Łomna 4:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
039
7
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin UKS RETURN III Piaseczno 0:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
040
7
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UATS BATIMEX Pruszków 2:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
041
7
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa LKS RYŚ Laski 8:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
042
7
KU AZS PW II Warszawa PUMA Puszcza Mariańska 8:2 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
031
7
KTS IV Kozienice IKTS BROŃ II Radom 0:10 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
032
7
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
033
7
SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków IKTS II Józefów 1:9 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
034
7
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 6:8 Szczegóły
2021-11-28
g. 11:00
035
7
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:6 Szczegóły
2021-11-30
g. 18:00
034
6
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Nadarzyn 8:4 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
041
7
ŁKTS PROFILTER Łochów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2021-12-01
g. 18:00
038
7
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2021-12-02
g. 18:30
047
8
KTS Nowy Dwór Mazowiecki COCCINE GKTS Wiązowna Jan Radoński 8:2 Szczegóły
2021-12-03
g. 18:00
048
8
TĘCZA Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 9:1 Szczegóły
2021-12-03
g. 19:00
033
6
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-12-03
g. 18:00
021
5
ŁKTS PROFILTER II Łochów ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
043
8
KTS Kozienice MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
2021-12-05
g. 15:00
045
8
IKRTS Józefów ULKS VICTORIA Jedlińsk Magdalena Olszewska 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 17:00
046
8
UKS RETURN Piaseczno SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa Marek Zakrzewski 3:7 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
048
8
EKS MLEXER Elbląg KS SPÓJNIA Warszawa 4:6 Szczegóły
2021-12-05
g. 13:00
021
5
IKTS BROŃ Radom KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Mirosław Guziński 3:7 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
043
8
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
045
8
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 16:00
046
8
UKS ALFA Gostynin UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 5:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
047
8
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
044
8
KS SPÓJNIA II Warszawa ŁKTS PROFILTER Łochów 0:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
045
8
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 8:5 Szczegóły
2021-12-05
g. 13:00
046
8
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:5 Szczegóły
2021-12-05
g. 13:30
043
8
TG SOKÓŁ Brwinów ULKS II Kazanów 8:3 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
045
8
MAXI PLAST Ząbki SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
046
8
UKS RETURN II Piaseczno UKS LUPUS KABATY III Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
047
8
LUKS Kowala AKADEMIA Warszawa 4:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
048
8
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS III Kozienice 5:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 14:30
043
8
TRANSLUK SRS IV Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
044
8
WKS Sochaczew UKS II Sanniki 9:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
045
8
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 8:4 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
046
8
UKS ALFA II Gostynin IKS KUŹNIA II Stare Babice 2:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
047
8
GKS FALA Nowy Duninów UKS GROT Mała Wieś 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
036
8
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
037
8
TS Ciechanów KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
039
8
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 5:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
040
8
ŁKTS PROFILTER II Łochów MKS Pułtusk 2:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
044
8
LKS RYŚ Laski KU AZS PW II Warszawa 2:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 15:00
045
8
UATS BATIMEX Pruszków UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 8:4 Szczegóły
2021-12-05
g. 16:00
046
8
UKS RETURN III Piaseczno UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
047
8
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 9:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
048
8
MATEUS Ząbki KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
036
8
ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 3:8 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
037
8
IKTS II Józefów UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
038
8
ISKRA Kotuń SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
039
8
IKTS BROŃ II Radom KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 9:1 Szczegóły
2021-12-05
g. 11:00
040
8
ULKS III Kazanów KTS IV Kozienice 8:2 Szczegóły
2021-12-07
g. 18:00
039
7
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-12-07
g. 17:00
037
7
TRANSLUK SRS II Łomna MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2021-12-07
g. 19:00
050
9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
2021-12-08
g. 19:00
033
7
CIA Łaskarzew MUKS START Nadarzyn Marek Zakrzewski 0:10 Szczegóły
2021-12-10
g. 19:30
041
9
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:3 Szczegóły
2021-12-11
g. 18:00
042
7
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
2021-12-11
g. 11:00
W: negatywna
025
5
GUKS SPARTA Szczytno UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 10:0 Szczegóły
2021-12-12
g. 13:00
049
9
COCCINE GKTS Wiązowna EKS MLEXER Elbląg Marek Zakrzewski 7:3 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
051
9
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS RETURN Piaseczno 1:9 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
053
9
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin ENERGA-MORLINY II Ostróda Izabela Rozner 6:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
054
9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Kozienice 4:6 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
035
7
UKS LUPUS Kabaty TRANSLUK SRS Łomna Jan Fuglewicz 7:3 Szczegóły
2021-12-12
g. 18:00
049
9
KS Nadarzyn TĘCZA Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
050
9
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
051
9
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 6:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
053
9
ULKS Kazanów UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2021-12-12
g. 16:00
054
9
IKS KUŹNIA Stare Babice KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
051
9
KS Wąsewo UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 8:3 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
052
9
ŁKTS PROFILTER Łochów TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
054
9
GUKS ORZEŁ Siedlin ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
049
9
AKADEMIA Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
050
9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa LUKS Kowala 5:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 12:00
051
9
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
054
9
MKS POGOŃ Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 5:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
050
9
UKS GROT Mała Wieś VIS Wiskitki 7:7 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
052
9
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
053
9
UKS II Sanniki SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków 4:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
054
9
TĘCZA III Budki Piaseckie WKS Sochaczew 7:7 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
042
9
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
W: negatywna
043
9
KS SPARTA Nasielsk ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
044
9
ULKS TENIS Węgrów TS Ciechanów 6:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
045
9
UKS 14 Ursus TRANSLUK SRS III Łomna 5:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
050
9
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin MATEUS Ząbki 2:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
051
9
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
052
9
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa UKS RETURN III Piaseczno 4:8 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
053
9
KU AZS PW II Warszawa UATS BATIMEX Pruszków 8:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
054
9
PUMA Puszcza Mariańska LKS RYŚ Laski 8:2 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
041
9
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin ULKS III Kazanów 8:4 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
042
9
SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków IKTS BROŃ II Radom 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
043
9
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa ISKRA Kotuń 0:10 Szczegóły
2021-12-12
g. 11:00
045
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 8:2 Szczegóły
2021-12-16
g. 18:00
034
7
UKS NAPRZÓD Skórzec STS REBEL GMINA Łaskarzew Magdalena Olszewska 4:6 Szczegóły
2021-12-17
g. 19:00
044
9
HoReCup AICR Warszawa IKTS II Józefów 3:8 Szczegóły
2021-12-18
g. 11:00
049
9
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TRANSLUK SRS IV Łomna 4:8 Szczegóły
2021-12-19
g. 14:00
031
7
KS DEKORGLASS III Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 5:5 Szczegóły
2021-12-19
g. 13:00
044
8
UKS Sanniki KU AZS PW I Warszawa 1:9 Szczegóły
2021-12-19
g. 17:00
043
8
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 4:8 Szczegóły
2021-12-19
g. 14:00
048
8
GUKS SPARTA Szczytno TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
053
9
ULKS II Kazanów KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
048
8
VIS Wiskitki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:2 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
051
9
IKS KUŹNIA II Stare Babice GKS FALA Nowy Duninów 8:5 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
022
5
MKS Pułtusk TS Ciechanów 8:5 Szczegóły
2021-12-19
g. 11:00
049
9
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki TRANSLUK SRS V Łomna 9:1 Szczegóły
2022-01-02
g. 11:00
060
10
TRANSLUK SRS II Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2022-01-02
g. 15:00
072
12
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS LUPUS KABATY II Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-01-02
g. 11:00
055
11
TRANSLUK SRS III Łomna TS Ciechanów 8:3 Szczegóły
2022-01-06
g. 11:00
009
2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS SPÓJNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2022-01-06
g. 12:00
W: negatywna
022
5
KS DEKORGLASS III Działdowo MUKS START Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2022-01-06
g. 17:00
040
8
KS DEKORGLASS III Działdowo MLUKS NADWIŚLANIN Płock 6:4 Szczegóły
2022-01-06
g. 12:00
055
10
TRANSLUK SRS IV Łomna WKS Sochaczew 7:7 Szczegóły
2022-01-06
g. 11:00
034
7
KS SPARTA Nasielsk TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2022-01-07
g. 16:30
030
6
IKTS BROŃ Radom KS DEKORGLASS III Działdowo Benedykt Mąkosa 3:7 Szczegóły
2022-01-08
g. 16:00
001
1
UKS RETURN Piaseczno ENERGA-MORLINY II Ostróda Magdalena Olszewska 2:8 Szczegóły
2022-01-08
g. 11:00
038
7
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 6:8 Szczegóły
2022-01-08
g. 11:00
058
10
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 1:9 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
055
10
ENERGA-MORLINY II Ostróda KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 10:0 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
056
10
IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Paweł Siry 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 16:00
058
10
KTS Nowy Dwór Mazowiecki ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2022-01-09
g. 13:00
059
10
EKS MLEXER Elbląg SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa 7:3 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
060
10
KS SPÓJNIA Warszawa COCCINE GKTS Wiązowna Jan Fuglewicz 7:3 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
036
8
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
037
8
STS REBEL GMINA Łaskarzew UKS LUPUS Kabaty Katarzyna Bielak 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
038
8
MUKS START Nadarzyn UKS NAPRZÓD Skórzec Magdalena Olszewska 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
055
10
UKS Sanniki IKS KUŹNIA Stare Babice 6:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
056
10
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki ULKS Kazanów 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
057
10
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW I Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 13:00
059
10
TĘCZA Budki Piaseckie UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 14:00
060
10
TRANSLUK SRS Łomna KS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
055
10
KS SPÓJNIA II Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 8:5 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
056
10
TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
057
10
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL ŁKTS PROFILTER Łochów 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
058
10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS Wąsewo 0:10 Szczegóły
2022-01-09
g. 14:00
059
10
GUKS SPARTA Szczytno UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 15:00
066
11
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 14:30
073
13
KS Wąsewo SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
055
10
KS SPÓJNIA III Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 9:1 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
058
10
LUKS Kowala SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 8:6 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
059
10
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
060
10
KTS III Kozienice AKADEMIA Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
056
10
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
057
10
UKS ALFA II Gostynin UKS II Sanniki 8:6 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
058
10
GKS FALA Nowy Duninów KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 5:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
059
10
VIS Wiskitki IKS KUŹNIA II Stare Babice 8:6 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
046
10
TS Ciechanów UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
047
10
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki ULKS TENIS Węgrów 5:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
049
10
ŁKTS PROFILTER II Łochów SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
050
10
MKS Pułtusk KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 7:7 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
055
10
TRANSLUK SRS V Łomna LKS RYŚ Laski 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
056
10
UATS BATIMEX Pruszków PUMA Puszcza Mariańska 8:2 Szczegóły
2022-01-09
g. 17:00
057
10
UKS RETURN III Piaseczno KU AZS PW II Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
059
10
MATEUS Ząbki UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
046
10
IKTS II Józefów UKS TYMIANKA Stary Gózd 10:0 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
048
10
IKTS BROŃ II Radom UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
049
10
ULKS III Kazanów SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 5:8 Szczegóły
2022-01-09
g. 11:00
050
10
KTS IV Kozienice KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 0:10 Szczegóły
2022-01-12
g. 19:30
048
10
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 4:8 Szczegóły
2022-01-13
g. 18:00
056
10
MAXI PLAST Ząbki ULKS II Kazanów 8:5 Szczegóły
2022-01-13
g. 19:00
060
10
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 10:0 Szczegóły
2022-01-14
g. 19:00
065
11
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin 8:3 Szczegóły
2022-01-15
g. 11:00
058
10
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2022-01-16
g. 13:00
062
11
ULKS VICTORIA Jedlińsk EKS MLEXER Elbląg Ewa Serafin 2:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 13:00
066
11
KTS Kozienice ENERGA-MORLINY II Ostróda Wojciech Stankiewicz 0:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
029
6
MUKS START Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock Jarosław Dąbrowski 3:7 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
039
8
IKTS BROŃ Radom CIA Łaskarzew Mirosław Guziński 7:3 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
061
11
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
062
11
KU AZS SGH Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie 0:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
063
11
KU AZS PW I Warszawa KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
064
11
ULKS Kazanów UKS ALFA Gostynin 8:6 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
065
11
IKS KUŹNIA Stare Babice KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
066
11
KTS II Kozienice UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
062
11
KS Wąsewo GUKS SPARTA Szczytno 4:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
063
11
ŁKTS PROFILTER Łochów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
065
11
GUKS ORZEŁ Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
061
11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
062
11
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
065
11
MKS POGOŃ Siedlce MAXI PLAST Ząbki 2:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
066
11
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 15:00
071
12
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
060
10
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS GROT Mała Wieś 2:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 12:00
066
11
WKS Sochaczew SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków 8:6 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
038
8
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 8:2 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
063
11
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa MATEUS Ząbki 8:3 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
066
11
LKS RYŚ Laski UATS BATIMEX Pruszków 5:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
047
10
ISKRA Kotuń HoReCup AICR Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-01-16
g. 11:00
052
11
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa ULKS III Kazanów 2:8 Szczegóły
2022-01-18
g. 18:00
067
12
TĘCZA II Budki Piaseckie ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2022-01-21
g. 18:30
071
12
KS SPÓJNIA Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk Marek Zakrzewski 10:0 Szczegóły
2022-01-21
g. 18:00
054
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2022-01-22
g. 16:00
068
12
UKS RETURN Piaseczno KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Katarzyna Kozanowska 7:3 Szczegóły
2022-01-22
g. 12:30
067
12
IKRTS Józefów KTS Kozienice Marek Snopiński 7:3 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
041
9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Sławomir Bor 3:7 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
043
9
UKS NAPRZÓD Skórzec IKTS BROŃ Radom Agnieszka Prokurat-Potyra 6:4 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
044
9
UKS LUPUS Kabaty MUKS START Nadarzyn Jan Fuglewicz 2:8 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
045
9
TRANSLUK SRS Łomna STS REBEL GMINA Łaskarzew Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
072
12
COCCINE GKTS Wiązowna SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa Marek Zakrzewski 6:4 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
067
12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
068
12
UKS ALFA Gostynin IKS KUŹNIA Stare Babice 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
069
12
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2022-01-22
g. 14:00
071
12
TRANSLUK SRS Łomna KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-01-22
g. 15:00
053
9
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
068
12
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL GUKS ORZEŁ Siedlin 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
069
12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 0:10 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
070
12
GUKS SPARTA Szczytno ŁKTS PROFILTER Łochów 9:1 Szczegóły
2022-01-22
g. 16:00
071
12
TRANSLUK SRS II Łomna KS Wąsewo 8:2 Szczegóły
2022-01-22
g. 16:00
068
12
UKS RETURN II Piaseczno MKS POGOŃ Siedlce 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 16:00
069
12
LUKS Kowala ULKS II Kazanów 7:7 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
072
12
AKADEMIA Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
061
11
UKS GROT Mała Wieś TRANSLUK SRS IV Łomna 2:8 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
062
11
IKS KUŹNIA II Stare Babice MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 9:1 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
063
11
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo VIS Wiskitki 8:2 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
064
11
UKS II Sanniki GKS FALA Nowy Duninów 3:8 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
051
11
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków MKS Pułtusk 0:10 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
052
11
KS SPARTA Nasielsk ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
053
11
ULKS TENIS Węgrów KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
054
11
UKS 14 Ursus ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
061
11
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin TRANSLUK SRS V Łomna 0:10 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
062
11
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
064
11
KU AZS PW II Warszawa KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
065
11
PUMA Puszcza Mariańska UKS RETURN III Piaseczno 2:8 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
051
11
SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków KTS IV Kozienice 10:0 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
053
11
HoReCup AICR Warszawa IKTS BROŃ II Radom 5:8 Szczegóły
2022-01-22
g. 11:00
055
11
ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk IKTS II Józefów 1:9 Szczegóły
2022-01-23
g. 16:00
075
13
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin EKS MLEXER Elbląg Grzegorz Bor 1:9 Szczegóły
2022-01-23
g. 11:00
070
12
TĘCZA Budki Piaseckie KU AZS PW I Warszawa 10:0 Szczegóły
2022-01-23
g. 14:00
077
13
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 6:8 Szczegóły
2022-01-23
g. 14:00
067
12
MAXI PLAST Ząbki TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2022-01-25
g. 20:00
078
13
KS SPÓJNIA II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2022-01-29
g. 15:00
072
12
KS Nadarzyn UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-01-29
g. 16:00
074
13
ŁKTS PROFILTER Łochów TRANSLUK SRS II Łomna 7:7 Szczegóły
2022-01-29
g. 11:00
075
13
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin GUKS SPARTA Szczytno 8:4 Szczegóły
2022-01-30
g. 11:00
052
9
KU AZS PW I Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-02-05
g. 16:00
064
11
ULKS II Kazanów UKS RETURN II Piaseczno 6:8 Szczegóły
2022-02-06
g. 11:00
075
13
ULKS Kazanów TĘCZA Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2022-02-06
g. 17:00
061
11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa TRANSLUK SRS II Łomna 4:8 Szczegóły
2022-02-06
g. 11:00
064
11
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 8:4 Szczegóły
2022-02-11
g. 19:00
061
11
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa Marek Snopiński 7:3 Szczegóły
2022-02-12
g. 16:00
069
12
KTS Nowy Dwór Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Dariusz Raczkowski 9:1 Szczegóły
2022-02-12
g. 10:00
064
11
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS RETURN Piaseczno Michał Pawlak 5:5 Szczegóły
2022-02-12
g. 17:00
065
11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
2022-02-12
g. 18:30
077
13
KTS Kozienice UKS RETURN Piaseczno 3:7 Szczegóły
2022-02-12
g. 11:00
078
13
ENERGA-MORLINY II Ostróda IKRTS Józefów 7:3 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
073
13
ULKS VICTORIA Jedlińsk COCCINE GKTS Wiązowna Ewa Serafin 0:10 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
076
13
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS Nowy Dwór Mazowiecki 5:5 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
073
13
KU AZS SGH Warszawa KS Nadarzyn 8:2 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
074
13
KU AZS PW I Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
076
13
IKS KUŹNIA Stare Babice KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
077
13
KTS II Kozienice UKS ALFA Gostynin 1:9 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
078
13
UKS Sanniki KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
076
13
GUKS ORZEŁ Siedlin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
073
13
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa AKADEMIA Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
075
13
ULKS II Kazanów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
076
13
MKS POGOŃ Siedlce LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
077
13
TG SOKÓŁ Brwinów UKS RETURN II Piaseczno 3:8 Szczegóły
2022-02-13
g. 11:00
078
13
KS SPÓJNIA III Warszawa MAXI PLAST Ząbki 7:7 Szczegóły
2022-03-07
g. 18:00
012
17
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
2022-03-12
g. 14:00
001
14
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa ENERGA-MORLINY II Ostróda Marek Snopiński 3:7 Szczegóły
2022-03-12
g. 17:00
001
14
UKS LUPUS KABATY II Warszawa GUKS SPARTA Szczytno 1:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
10
UKS NAPRZÓD Skórzec TRANSLUK SRS Łomna Magdalena Olszewska 6:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
10
UKS LUPUS Kabaty IKTS BROŃ Radom Jan Fuglewicz 7:3 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS RETURN Piaseczno 5:5 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
14
COCCINE GKTS Wiązowna ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn EKS MLEXER Elbląg 3:7 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
14
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KTS Kozienice Izabela Rozner 5:5 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
14
TĘCZA Budki Piaseckie KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
14
UKS Sanniki KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
14
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 2:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
14
KU AZS PW I Warszawa KU AZS SGH Warszawa 3:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
14
TRANSLUK SRS II Łomna UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 8:6 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
14
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin ŁKTS PROFILTER Łochów 8:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
14
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 3:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
14
GUKS ORZEŁ Siedlin KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
14
AKADEMIA Warszawa LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
14
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
12
VIS Wiskitki SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków 4:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
12
GKS FALA Nowy Duninów WKS Sochaczew 7:7 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
12
TRANSLUK SRS IV Łomna MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 9:1 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
12
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:3 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
12
UKS ALFA II Gostynin UKS GROT Mała Wieś 5:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
12
ULKS TENIS Węgrów TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
12
UKS 14 Ursus TS Ciechanów 8:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
12
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin MKS Pułtusk 8:4 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
12
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-03-13
g. 16:00
002
12
ŁKTS PROFILTER II Łochów KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
12
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-03-13
g. 16:00
002
12
UKS RETURN III Piaseczno UATS BATIMEX Pruszków 8:2 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
12
KU AZS PW II Warszawa TRANSLUK SRS V Łomna 4:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
12
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
12
PUMA Puszcza Mariańska KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
12
LKS RYŚ Laski MATEUS Ząbki 10:0 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
001
12
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin IKTS BROŃ II Radom 4:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
12
UKS TYMIANKA Stary Gózd IKTS II Józefów 2:8 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
003
12
HoReCup AICR Warszawa ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2022-03-13
g. 11:00
002
12
ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-03-17
g. 18:00
W: negatywna
003
12
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo IKS KUŹNIA II Stare Babice 10:0 Szczegóły
2022-03-19
g. 12:30
002
14
IKRTS Józefów KTS Nowy Dwór Mazowiecki Paweł Siry 7:3 Szczegóły
2022-03-19
g. 14:00
003
14
MAXI PLAST Ząbki KTS III Kozienice 8:3 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00
001
14
KS SPÓJNIA III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 9:1 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00
003
14
MKS POGOŃ Siedlce ULKS II Kazanów 6:8 Szczegóły
2022-03-20
g. 11:00
001
12
KTS IV Kozienice ULKS III Kazanów 3:8 Szczegóły
2022-03-25
g. 17:00
002
14
UKS RETURN II Piaseczno MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2022-03-26
g. 12:30
009
16
IKRTS Józefów SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa Katarzyna Kozanowska 5:5 Szczegóły
2022-03-26
g. 15:00
005
15
EKS MLEXER Elbląg KTS Kozienice 7:3 Szczegóły
2022-03-26
g. 15:00
004
15
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL GUKS SPARTA Szczytno 3:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 13:00
003
11
KS DEKORGLASS III Działdowo STS REBEL GMINA Łaskarzew 7:3 Szczegóły
2022-03-27
g. 18:00
003
11
TRANSLUK SRS Łomna CIA Łaskarzew Adrian Kostewicz 3:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
11
IKTS BROŃ Radom UKS NAPRZÓD Skórzec Mirosław Guziński 6:4 Szczegóły
2022-03-27
g. 16:00
005
15
KTS Nowy Dwór Mazowiecki UKS RETURN Piaseczno Dariusz Raczkowski 9:1 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
15
KS SPÓJNIA Warszawa SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa Paweł Siry 3:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
15
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn COCCINE GKTS Wiązowna 2:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
15
TĘCZA Budki Piaseckie ULKS Kazanów 10:0 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
15
KS Nadarzyn KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
15
UKS Sanniki UKS ALFA Gostynin 1:9 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
15
IKS KUŹNIA Stare Babice KU AZS SGH Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
15
UKS LUPUS KABATY II Warszawa ŁKTS PROFILTER Łochów 3:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
15
TĘCZA II Budki Piaseckie MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
15
GUKS ORZEŁ Siedlin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
15
KS Wąsewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
15
KS SPÓJNIA III Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2022-03-27
g. 17:00
005
15
KTS III Kozienice UKS RETURN II Piaseczno 1:9 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
15
TG SOKÓŁ Brwinów MAXI PLAST Ząbki 7:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
15
LUKS Kowala UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
15
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
15
MKS POGOŃ Siedlce AKADEMIA Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
13
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
13
UKS II Sanniki TRANSLUK SRS IV Łomna 4:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
13
UKS GROT Mała Wieś TĘCZA III Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
13
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
13
TS Ciechanów TRANSLUK SRS III Łomna 5:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
13
UKS 14 Ursus MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
13
ULKS TENIS Węgrów KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 8:3 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
003
13
KS SPARTA Nasielsk SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
13
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:3 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
13
UATS BATIMEX Pruszków KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
13
TRANSLUK SRS V Łomna UKS RETURN III Piaseczno 1:9 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
13
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa KU AZS PW II Warszawa 6:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
13
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
13
LKS RYŚ Laski PUMA Puszcza Mariańska 8:5 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
13
MATEUS Ząbki KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 9:1 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
004
13
UKS TYMIANKA Stary Gózd IKTS BROŃ II Radom 2:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
005
13
ISKRA Kotuń IKTS II Józefów 2:8 Szczegóły
2022-03-27
g. 11:00
006
13
HoReCup AICR Warszawa KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 8:6 Szczegóły
2022-03-27
g. 17:00
004
13
ULKS III Kazanów UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa 8:3 Szczegóły
2022-03-29
g. 18:00
002
14
ULKS Kazanów KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
002
10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock MUKS START Nadarzyn Grzegorz Lipczyński 2:8 Szczegóły
2022-03-30
g. 19:00
006
15
ULKS VICTORIA Jedlińsk MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Ewa Serafin 1:9 Szczegóły
2022-03-30
g. 18:00
005
15
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TRANSLUK SRS Łomna 9:1 Szczegóły
2022-03-31
g. 18:00
005
12
CIA Łaskarzew IKTS BROŃ Radom Krystian Kilar 5:5 Szczegóły
2022-04-01
g. 19:00
003
14
KS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2022-04-01
g. 19:30
002
14
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2022-04-01
g. 18:00
009
14
VIS Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów 8:4 Szczegóły
2022-04-01
g. 18:30
006
14
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2022-04-02
g. 11:30
011
17
KTS II Kozienice IKS KUŹNIA Stare Babice 9:1 Szczegóły
2022-04-02
g. 20:00
007
16
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TĘCZA II Budki Piaseckie 8:6 Szczegóły
2022-04-02
g. 11:00
003
13
KTS IV Kozienice SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 17:00
006
12
UKS LUPUS Kabaty UKS NAPRZÓD Skórzec Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
007
16
COCCINE GKTS Wiązowna KTS Kozienice Jan Fuglewicz 8:2 Szczegóły
2022-04-03
g. 13:00
008
16
EKS MLEXER Elbląg MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 9:1 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
16
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:2 Szczegóły
2022-04-03
g. 14:30
007
16
TRANSLUK SRS Łomna TĘCZA Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
16
ULKS Kazanów KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
007
16
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
16
KTS II Kozienice KU AZS PW I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
16
UKS Sanniki KU AZS SGH Warszawa 0:10 Szczegóły
2022-04-03
g. 16:00
016
19
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa UKS ALFA Gostynin 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 14:00
007
16
GUKS SPARTA Szczytno MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 10:0 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
16
TRANSLUK SRS II Łomna ŁKTS PROFILTER Łochów 10:0 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
16
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 8:3 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
16
GUKS ORZEŁ Siedlin KS SPÓJNIA II Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
16
KS Wąsewo MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
007
16
KTS III Kozienice KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 16:00
008
16
UKS RETURN II Piaseczno MAXI PLAST Ząbki 8:2 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
16
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
007
16
ULKS II Kazanów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
16
MKS POGOŃ Siedlce SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-04-03
g. 16:00
007
14
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
14
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
14
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS II Sanniki 7:7 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
14
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
14
TS Ciechanów ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
005
14
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
008
14
KU AZS PW II Warszawa UKS RETURN III Piaseczno 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
14
UATS BATIMEX Pruszków UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-04-03
g. 16:00
007
14
LKS RYŚ Laski UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
14
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
007
14
IKTS BROŃ II Radom ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:30
008
14
IKTS II Józefów HoReCup AICR Warszawa 8:5 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
009
14
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:5 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
005
14
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków 2:8 Szczegóły
2022-04-03
g. 11:00
006
14
ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk ULKS III Kazanów 8:6 Szczegóły
2022-04-07
g. 18:00
005
13
WKS Sochaczew KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 7:7 Szczegóły
2022-04-09
g. 18:00
008
16
KTS Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa Dariusz Raczkowski 6:4 Szczegóły
2022-04-09
g. 16:00
010
17
COCCINE GKTS Wiązowna MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 7:3 Szczegóły
2022-04-09
g. 11:00
010
17
KU AZS PW I Warszawa UKS ALFA Gostynin 1:9 Szczegóły
2022-04-09
g. 11:00
012
17
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa UKS Sanniki 10:0 Szczegóły
2022-04-09
g. 11:00
010
17
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ Siedlin 1:9 Szczegóły
2022-04-09
g. 18:00
007
14
TRANSLUK SRS V Łomna KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2022-04-10
g. 11:00
005
15
UKS LUPUS Kabaty I Warszawa KU AZS PW I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-04-10
g. 18:00
011
17
KS SPÓJNIA II Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-04-10
g. 11:00
009
16
UKS LUPUS KABATY III Warszawa AKADEMIA Warszawa 6:8 Szczegóły
2022-04-12
g. 19:00
008
13
IKTS BROŃ Radom TRANSLUK SRS Łomna Mirosław Guziński 7:3 Szczegóły
2022-04-14
g. 15:00
005
12
MUKS START Nadarzyn KS DEKORGLASS III Działdowo 3:7 Szczegóły
2022-04-19
g. 20:00
014
18
KS SPÓJNIA II Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 6:8 Szczegóły
2022-04-21
g. 18:00
008
14
IKS KUŹNIA II Stare Babice WKS Sochaczew 4:8 Szczegóły
2022-04-23
g. 17:00
001
10
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn STS REBEL GMINA Łaskarzew 7:3 Szczegóły
2022-04-24
g. 14:30
007
14
TRANSLUK SRS IV Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:5 Szczegóły
2022-04-24
g. 09:00
012
15
UKS 14 Ursus ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2022-04-27
g. 18:00
006
13
IKS KUŹNIA II Stare Babice VIS Wiskitki 6:8 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
004
11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS START Nadarzyn 6:4 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
007
13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS DEKORGLASS III Działdowo Sławomir Bor 4:6 Szczegóły
2022-04-28
g. 18:00
007
15
KS SPARTA Nasielsk KTS III NOWY Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2022-04-30
g. 12:00
004
15
IKRTS Józefów ENERGA-MORLINY II Ostróda Paweł Siry 3:7 Szczegóły
2022-05-07
g. 11:00
014
18
KTS II Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2022-05-08
g. 12:00
006
12
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2022-05-08
g. 12:00
014
18
KTS II Kozienice UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00
005
15
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin TRANSLUK SRS II Łomna 7:7 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00
007
14
MKS Pułtusk TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00
011
15
TRANSLUK SRS V Łomna UATS BATIMEX Pruszków 8:4 Szczegóły
2022-05-08
g. 11:00
008
14
MATEUS Ząbki PUMA Puszcza Mariańska 2:8 Szczegóły
2022-05-09
g. 17:30
008
16
KS Nadarzyn KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 0:10 Szczegóły
2022-05-11
g. 19:00
019
20
UKS ALFA Gostynin KTS II Kozienice 7:7 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00
012
15
WKS Sochaczew VIS Wiskitki 9:1 Szczegóły
2022-05-13
g. 18:00
011
15
UKS II Sanniki UKS GROT Mała Wieś 8:6 Szczegóły
2022-05-14
g. 12:00
011
17
UKS RETURN Piaseczno IKRTS Józefów 1:9 Szczegóły
2022-05-14
g. 11:00
013
18
ENERGA-MORLINY II Ostróda KTS Nowy Dwór Mazowiecki 7:3 Szczegóły
2022-05-14
g. 18:00
012
17
TRANSLUK SRS II Łomna UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-05-14
g. 11:00
013
18
KS Wąsewo TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2022-05-14
g. 12:00
011
17
ULKS II Kazanów UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:4 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
W: negatywna
008
13
MUKS START Nadarzyn STS REBEL GMINA Łaskarzew Jarosław Dąbrowski 10:0 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
007
13
CIA Łaskarzew UKS LUPUS Kabaty Krystian Kilar 6:4 Szczegóły
2022-05-15
g. 17:00
007
16
ENERGA-MORLINY II Ostróda UKS RETURN Piaseczno Piotr Siry 8:2 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
010
17
KS SPÓJNIA Warszawa ENERGA-MORLINY II Ostróda Stanisław Janiszewski 2:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
17
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa KTS Nowy Dwór Mazowiecki Marek Snopiński 3:7 Szczegóły
2022-05-15
g. 13:00
011
17
KTS Kozienice KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn 4:6 Szczegóły
2022-05-15
g. 13:00
012
17
EKS MLEXER Elbląg ULKS VICTORIA Jedlińsk 10:0 Szczegóły
2022-05-15
g. 15:00
010
17
TĘCZA Budki Piaseckie KS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
17
ULKS Kazanów TRANSLUK SRS Łomna 8:3 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
17
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KTS II Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
013
18
UKS ALFA Gostynin KU AZS SGH Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
015
18
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS Sanniki 8:6 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
010
17
ŁKTS PROFILTER Łochów GUKS SPARTA Szczytno 0:10 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
17
UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
015
18
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
2022-05-15
g. 16:00
010
17
MAXI PLAST Ząbki KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
17
KTS III Kozienice MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 16:00
012
17
UKS RETURN II Piaseczno TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
010
17
LUKS Kowala MKS POGOŃ Siedlce 4:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
17
AKADEMIA Warszawa SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
010
15
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków IKS KUŹNIA II Stare Babice 8:2 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
010
15
TRANSLUK SRS IV Łomna UKS ALFA II Gostynin 8:2 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
15
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:3 Szczegóły
2022-05-15
g. 14:30
010
15
TRANSLUK SRS III Łomna KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin 7:7 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
15
TS Ciechanów MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
008
15
SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków ŁKTS PROFILTER II Łochów 5:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
010
15
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
15
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS RETURN III Piaseczno 1:9 Szczegóły
2022-05-15
g. 16:00
010
15
MATEUS Ząbki UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa 3:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
15
KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki LKS RYŚ Laski 1:9 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
15
KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin PUMA Puszcza Mariańska 2:8 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
010
15
IKTS BROŃ II Radom HoReCup AICR Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
011
15
ISKRA Kotuń UKS TYMIANKA Stary Gózd 9:1 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
012
15
KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin IKTS II Józefów 0:10 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
007
15
SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 8:6 Szczegóły
2022-05-15
g. 11:00
008
15
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA II Warszawa KTS IV Kozienice 8:6 Szczegóły
2022-05-17
g. 18:00
011
15
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo GKS FALA Nowy Duninów 8:6 Szczegóły
2022-05-19
g. 20:00
013
16
KS BOGORIA IV Grodzisk Mazowiecki UKS RETURN III Piaseczno 10:0 Szczegóły
2022-05-20
g. 18:30
014
16
VIS Wiskitki KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 2:8 Szczegóły
2022-05-21
g. 10:00
010
14
STS REBEL GMINA Łaskarzew MLUKS NADWIŚLANIN Płock Krystian Kilar 4:6 Szczegóły
2022-05-21
g. 17:30
009
14
UKS NAPRZÓD Skórzec CIA Łaskarzew Magdalena Olszewska 3:7 Szczegóły
2022-05-21
g. 14:00
010
14
TRANSLUK SRS Łomna UKS LUPUS Kabaty Jarosław Dąbrowski 5:5 Szczegóły
2022-05-21
g. 18:00
014
18
SPALONA MLECZARNIA LUPUS Warszawa UKS RETURN Piaseczno Paweł Siry 10:0 Szczegóły
2022-05-21
g. 09:00
013
16
TRANSLUK SRS III Łomna UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2022-05-21
g. 11:00
014
16
MKS Pułtusk ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 15:30
009
14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS DEKORGLASS III Działdowo 3:7 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
18
IKRTS Józefów KS SPÓJNIA Warszawa Piotr Siry 6:4 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
18
EKS MLEXER Elbląg COCCINE GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
014
18
KTS Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:2 Szczegóły
2022-05-22
g. 12:00
015
18
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 6:4 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
18
KS Nadarzyn ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
017
19
KU AZS SGH Warszawa KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
018
19
KU AZS PW I Warszawa UKS Sanniki 8:3 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
18
TRANSLUK SRS II Łomna GUKS SPARTA Szczytno 1:9 Szczegóły
2022-05-22
g. 09:00
014
18
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
18
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS MAG Ostrołęka - CZOPIARZE.PL 8:2 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
017
19
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
018
19
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS ORZEŁ Siedlin 4:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 16:00
021
20
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki GUKS ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
18
UKS RETURN II Piaseczno KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
014
18
TG SOKÓŁ Brwinów KTS III Kozienice 8:2 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
18
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MAXI PLAST Ząbki 8:6 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
18
SPALONA MLECZARNIA LUPUS IV Warszawa LUKS Kowala 9:1 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
014
18
ULKS II Kazanów AKADEMIA Warszawa 9:1 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
18
UKS LUPUS KABATY III Warszawa MKS POGOŃ Siedlce 0:10 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
16
SPALONA MLECZARNIA II UATS BATIMEX Pruszków WKS Sochaczew 8:5 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
16
GKS FALA Nowy Duninów IKS KUŹNIA II Stare Babice 8:5 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
16
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS IV Łomna 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
014
16
UKS GROT Mała Wieś MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:2 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
16
UKS II Sanniki UKS ALFA II Gostynin 1:9 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
16
KTS MS-CENTER PIRANIA Radzymin TS Ciechanów 8:6 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
009
16
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
010
16
KTS III NOWY Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA III UATS BATIMEX Pruszków 10:0 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
014
16
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa TRANSLUK SRS V Łomna 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
16
UATS BATIMEX Pruszków KU AZS PW II Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
16
UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA I Warszawa PUMA Puszcza Mariańska 3:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
014
16
LKS RYŚ Laski KTS MS-CENTER PIRANIA II Radzymin 8:3 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
16
MATEUS Ząbki KTS IV Nowy Dwór Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
013
16
IKTS II Józefów IKTS BROŃ II Radom 9:1 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
014
16
ISKRA Kotuń KTS DEFENSO PIRANIA Radzymin 9:1 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
015
16
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa 6:8 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
009
16
SPALONA MLECZARNIA IV UATS BATIMEX Pruszków ULKS III Kazanów 8:6 Szczegóły
2022-05-22
g. 11:00
010
16
KTS IV Kozienice ULKS VICTORIA JADAR Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2022-05-24
g. 18:00
013
18
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2022-05-25
g. 19:00
016
19
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2022-05-25
g. 16:30
020
20
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS Wąsewo 6:8 Szczegóły
2022-05-29
g. 11:00
020
20
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS Kabaty I Warszawa 4:8 Szczegóły
2022-05-29
g. 11:00
021
20
KU AZS PW I Warszawa IKS KUŹNIA Stare Babice 8:3 Szczegóły
2022-05-29
g. 11:00
019
20
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA II Warszawa 5:8 Szczegóły