Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IMOLA Warszawa 18 34 156:37
2. GLKS Nadarzyn 18 33 153:35
3. KS SPÓJNIA V Warszawa 18 27 126:74
4. UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 18 23 117:76
5. TĘCZA III Budki Piaseckie 18 22 107:92
6. SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 18 15 80:119
7. TRANSLUK SRS Łomna 18 12 82:116
8. UKS RETURN II Piaseczno 18 9 70:134
9. ULKS VIS II Wiskitki 18 4 51:149
10. UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 18 1 44:154

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
5LMB 1
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
5LMB 1
ULKS VIS II Wiskitki IMOLA Warszawa 0:10 Szczegóły
2017-10-03
g. 17:00
003
5LMB 1
UKS RETURN II Piaseczno KS SPÓJNIA V Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
004
5LMB 1
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 0:10 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
005
5LMB 1
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 8:6 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
006
5LMB 2
GLKS Nadarzyn ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
5LMB 2
IMOLA Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
008
5LMB 2
KS SPÓJNIA V Warszawa UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:2 Szczegóły
2017-10-07
g. 11:00
009
5LMB 2
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
5LMB 2
TRANSLUK SRS Łomna SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-10-19
g. 17:00
011
5LMB 3
UKS RETURN II Piaseczno GLKS Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
012
5LMB 3
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
5LMB 3
TĘCZA III Budki Piaseckie KS SPÓJNIA V Warszawa 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
014
5LMB 3
TRANSLUK SRS Łomna UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 0:10 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
5LMB 3
ULKS VIS II Wiskitki SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 10:00
016
5LMB 4
GLKS Nadarzyn UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
017
5LMB 4
IMOLA Warszawa TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
018
5LMB 4
KS SPÓJNIA V Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 8:4 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
5LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 2:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
5LMB 4
ULKS VIS II Wiskitki UKS RETURN II Piaseczno 2:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
021
5LMB 5
TĘCZA III Budki Piaseckie GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
022
5LMB 5
TRANSLUK SRS Łomna IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
023
5LMB 5
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew KS SPÓJNIA V Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-10-29
g. 11:00
024
5LMB 5
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2017-11-15
g. 17:00
025
5LMB 5
UKS RETURN II Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-11-21
g. 19:00
026
5LMB 6
GLKS Nadarzyn TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
2017-12-02
g. 18:00
027
5LMB 6
IMOLA Warszawa UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 10:0 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
028
5LMB 6
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa KS SPÓJNIA V Warszawa 4:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
029
5LMB 6
ULKS VIS II Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 17:00
030
5LMB 6
UKS RETURN II Piaseczno UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
031
5LMB 7
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew GLKS Nadarzyn 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
032
5LMB 7
KS SPÓJNIA V Warszawa IMOLA Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
033
5LMB 7
TRANSLUK SRS Łomna ULKS VIS II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
034
5LMB 7
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
035
5LMB 7
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-12-29
g. 11:00
036
5LMB 8
GLKS Nadarzyn KS SPÓJNIA V Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
037
5LMB 8
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
038
5LMB 8
ULKS VIS II Wiskitki UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 0:10 Szczegóły
2017-12-17
g. 17:00
039
5LMB 8
UKS RETURN II Piaseczno TRANSLUK SRS Łomna 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
040
5LMB 8
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew TĘCZA III Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
041
5LMB 9
IMOLA Warszawa GLKS Nadarzyn 7:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
042
5LMB 9
KS SPÓJNIA V Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
043
5LMB 9
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
044
5LMB 9
TRANSLUK SRS Łomna UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 9:1 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
045
5LMB 9
TĘCZA III Budki Piaseckie SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
001
5LMB 10
GLKS Nadarzyn UKS RETURN II Piaseczno 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
002
5LMB 10
IMOLA Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
003
5LMB 10
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:4 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
004
5LMB 10
TRANSLUK SRS Łomna KS SPÓJNIA V Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
005
5LMB 10
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
006
5LMB 11
ULKS VIS II Wiskitki GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
007
5LMB 11
IMOLA Warszawa UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:3 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
008
5LMB 11
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew TRANSLUK SRS Łomna 8:2 Szczegóły
2018-02-18
g. 11:00
009
5LMB 11
KS SPÓJNIA V Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-02-18
g. 17:00
010
5LMB 11
UKS RETURN II Piaseczno TĘCZA III Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 14:30
011
5LMB 12
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew GLKS Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
012
5LMB 12
IMOLA Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 10:0 Szczegóły
2018-03-17
g. 11:00
013
5LMB 12
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
014
5LMB 12
KS SPÓJNIA V Warszawa TĘCZA III Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2018-03-04
g. 17:00
015
5LMB 12
UKS RETURN II Piaseczno ULKS VIS II Wiskitki 7:7 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
016
5LMB 13
TRANSLUK SRS Łomna GLKS Nadarzyn 2:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
017
5LMB 13
IMOLA Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
018
5LMB 13
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 8:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
019
5LMB 13
KS SPÓJNIA V Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
020
5LMB 13
ULKS VIS II Wiskitki UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:6 Szczegóły
2018-04-08
g. 16:00
021
5LMB 14
GLKS Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
022
5LMB 14
TĘCZA III Budki Piaseckie IMOLA Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
023
5LMB 14
KS SPÓJNIA V Warszawa UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 8:5 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
024
5LMB 14
ULKS VIS II Wiskitki TRANSLUK SRS Łomna 6:8 Szczegóły
2018-04-07
g. 11:00
025
5LMB 14
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew UKS RETURN II Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 15:00
026
5LMB 15
GLKS Nadarzyn TĘCZA III Budki Piaseckie 8:2 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
027
5LMB 15
IMOLA Warszawa KS SPÓJNIA V Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 17:00
028
5LMB 15
UKS RETURN II Piaseczno UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 7:7 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
029
5LMB 15
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
030
5LMB 15
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew TRANSLUK SRS Łomna 1:9 Szczegóły
2018-04-27
g. 18:00
031
5LMB 16
KS SPÓJNIA V Warszawa GLKS Nadarzyn 3:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
032
5LMB 16
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew IMOLA Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
033
5LMB 16
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
034
5LMB 16
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:2 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
035
5LMB 16
TRANSLUK SRS Łomna UKS RETURN II Piaseczno 8:3 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
036
5LMB 17
GLKS Nadarzyn UKS MOSiR BASKET I Sochaczew 10:0 Szczegóły
2018-05-13
g. 17:00
037
5LMB 17
UKS RETURN II Piaseczno IMOLA Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
038
5LMB 17
ULKS VIS II Wiskitki KS SPÓJNIA V Warszawa 1:9 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
039
5LMB 17
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS MOSiR BASKET II Sochaczew 8:4 Szczegóły
2018-05-10
g. 18:30
040
5LMB 17
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 8:6 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
041
5LMB 18
GLKS Nadarzyn IMOLA Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
042
5LMB 18
UKS MOSiR BASKET I Sochaczew ULKS VIS II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
043
5LMB 18
UKS MOSiR BASKET II Sochaczew KS SPÓJNIA V Warszawa 0:10 Szczegóły
2018-05-15
g. 18:30
044
5LMB 18
TRANSLUK SRS Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 2:8 Szczegóły
2018-05-20
g. 11:00
045
5LMB 18
SCKiS HALS WADWICZ-M Warszawa UKS RETURN II Piaseczno 8:4 Szczegóły