Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
www.tswarmia.pl
Adres hali podstawowej:
Miejska Hala Sportowa
ul. Polna 36, Lidzbark Warmiński
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Zbyszek Pietkiewicz
602 247 724
gimnazjum2.lw@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA II Warszawa 14 23 93:47
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 22 86:54
3. UKS RETURN I Piaseczno 14 18 76:64
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 14 17 76:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 I Warszawa 18 24 103:77
2. IKTS BROŃ Radom 18 23 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 21 96:84
4. MORLINY III Ostróda 18 21 96:84
5. MKS POGOŃ II Siedlce 18 12 78:102
6. IKRTS I Józefów 18 10 75:105
7. GLKS II Nadarzyn 18 7 62:118
8. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 2 59:121

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
03016 Piotr Garbino Polska 17.01.1993 22 6 48:14
03019 Kamil Urbanowicz Polska 27.07.1999 16 12 48:36
03017 Szymon Szewczyk Polska 05.12.1997 13 15 36:43
03023 Jakub Chojnacki Polska 02.01.1999 4 17 8:35
03015 Wojciech Chrząszcz Polska 24.03.2000 2 4 4:8
03022 Wiesław Drapała Polska 14.12.1964 0 0 0:0
07121 Roman Polewczak Polska 16.02.1971 0 0 0:0
03021 Szymon Woźniak Polska 12.05.2003 0 0 0:0
07120 Yingying Pan Chiny 16.01.1993 0 0 0:0
03018 Adrian Linowski Polska 24.09.1983 0 1 0:2
03020 Yaning Zhang Chiny 19.12.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
006
2LM 1
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG:
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2014-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
017
2LM 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG:
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
2LM 4
GLKS II Nadarzyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2014-10-26
g. 17:00
W: pozytywna
028
2LM 5
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG:
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
034
2LM 6
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2014-11-16
g. 17:00
W: pozytywna
039
2LM 7
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
SG:
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
047
2LM 8
IKRTS I Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 4:6 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2014-12-07
g. 17:00
W: pozytywna
050
2LM 9
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG:
2014-12-21
g. 16:00
W: pozytywna
060
2LM 10
SKS 40 I Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-01-11
g. 17:00
W: pozytywna
061
2LM 11
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS RETURN I Piaseczno 4:6 Szczegóły
SG:
2015-02-15
g. 17:00
W: pozytywna
001
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG:
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
003
2LM 13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2015-04-12
g. 12:00
W: pozytywna
005
2LM 14
UKS RETURN I Piaseczno LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński