Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA II Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Cezary Walichnowski
665 651 665
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA II Warszawa 14 23 93:47
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 22 86:54
3. UKS RETURN I Piaseczno 14 18 76:64
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 14 17 76:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 I Warszawa 18 24 103:77
2. IKTS BROŃ Radom 18 23 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 21 96:84
4. MORLINY III Ostróda 18 21 96:84
5. MKS POGOŃ II Siedlce 18 12 78:102
6. IKRTS I Józefów 18 10 75:105
7. GLKS II Nadarzyn 18 7 62:118
8. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 2 59:121

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00816 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 16 7 33:19
00820 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 15 9 38:25
00819 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 12 5 35:15
00815 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 12 3 24:7
00814 Kamil Kleczkowski Polska 12.06.1993 9 12 24:35
00817 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 9 1 19:2
00328 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 1 1 2:3
03566 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 0 0 0:0
03575 Marcin Kuczkowski Polska 19.05.1997 0 0 0:0
03573 Piotr Koniczuk Polska 04.05.1965 0 0 0:0
03589 Michał Wojdecki Polska 20.08.1968 0 0 0:0
03581 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 0 0 0:0
03565 Artur Bachliński Polska 18.11.1995 0 0 0:0
03582 Daniel Sierota Polska 14.10.1997 0 0 0:0
00956 Wiktor Gniewek Polska 19.04.1987 0 0 0:0
03584 Arkadiusz Śliwiński Polska 12.07.1998 0 0 0:0
03572 Paweł Koniczuk Polska 15.04.1997 0 0 0:0
03597 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 0 0 0:0
03588 Łukasz Wojdecki Polska 18.11.1998 0 0 0:0
03586 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 0 0 0:0
03578 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 0 0 0:0
00812 Przemysław Sałaciński Polska 09.05.1992 0 0 0:0
03596 Kacper Modelewski Polska 11.04.1999 0 0 0:0
03568 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 0 0 0:0
03576 Tadeusz Kudryk Polska 21.11.1991 0 0 0:0
00818 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 0 0 0:0
00813 Jan Olek Polska 02.11.1992 0 0 0:0
03580 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 16:00
W: pozytywna
005
2LM 1
SKS 40 I Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2014-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LM 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2014-11-29
g. 17:00
W: pozytywna
019
2LM 4
UKS RETURN I Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Katarzyna Adamkiewicz
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
032
2LM 6
GLKS II Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2014-11-07
g. 19:00
W: pozytywna
041
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 9:1 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
045
2LM 8
UKS VICTORIA REPRO Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
052
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
058
2LM 10
IKRTS I Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
063
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
2LM 12
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN I Piaseczno 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
003
2LM 13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
006
2LM 14
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski