Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 I Warszawa
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 68
ul. Hoża 11/15, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Paweł Barnaś
500 107 292
barney24@interia.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA II Warszawa 14 23 93:47
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 22 86:54
3. UKS RETURN I Piaseczno 14 18 76:64
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 14 17 76:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 I Warszawa 18 24 103:77
2. IKTS BROŃ Radom 18 23 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 21 96:84
4. MORLINY III Ostróda 18 21 96:84
5. MKS POGOŃ II Siedlce 18 12 78:102
6. IKRTS I Józefów 18 10 75:105
7. GLKS II Nadarzyn 18 7 62:118
8. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 2 59:121

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08487 Maciej Brodzki Polska 12.09.1991 25 7 75:21
08486 Krzysztof Borkowicz Polska 04.11.1992 23 11 50:22
08484 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 20 16 60:48
08500 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 13 11 26:22
08506 Michał Tokarski Polska 08.02.1990 2 2 4:4
08509 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 2 6 4:12
08485 Sebastian Bąk Polska 22.01.1993 0 0 0:0
08503 Sylwia Składanek Polska 09.11.1992 0 0 0:0
08498 Andrzej Ochal Polska 25.12.1979 0 0 0:0
08493 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 0 0 0:0
08499 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 0 4 0:8
08501 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 0 2 0:4
08488 Dariusz Brzeziński Polska 05.06.1967 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 16:00
W: pozytywna
005
2LM 1
SKS 40 I Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2014-10-05
g. 13:00
W: pozytywna
009
2LM 2
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
016
2LM 3
SKS 40 I Warszawa GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
2LM 4
GKTS Wiązowna SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2014-10-26
g. 16:00
W: pozytywna
027
2LM 5
SKS 40 I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
035
2LM 6
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2014-11-16
g. 16:00
W: pozytywna
038
2LM 7
SKS 40 I Warszawa IKRTS I Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
048
2LM 8
IKTS BROŃ Radom SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2014-12-07
g. 16:00
W: pozytywna
049
2LM 9
SKS 40 I Warszawa UKS RETURN I Piaseczno 3:7 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2014-12-21
g. 16:00
W: pozytywna
060
2LM 10
SKS 40 I Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
062
2LM 11
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa SKS 40 I Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-03-14
g. 16:00
W: pozytywna
007
2LM 12
SKS 40 I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
011
2LM 13
GLKS II Nadarzyn SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
2LM 14
IKRTS I Józefów SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2015-04-26
g. 16:00
W: pozytywna
019
2LM 15
SKS 40 I Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2015-04-11
g. 17:00
W: pozytywna
023
2LM 16
SKS 40 I Warszawa GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2015-03-22
g. 17:00
W: pozytywna
027
2LM 17
SKS 40 I Warszawa IKTS BROŃ Radom 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2015-05-10
g. 16:00
W: pozytywna
031
2LM 18
SKS 40 I Warszawa MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski