Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MORLINY III Ostróda
2. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala Widowiskowo Sportowa OCSiR
ul. Kościuszki 22A, Ostróda
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Sposób
506 125 986
krzeszaa@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA II Warszawa 14 23 93:47
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 22 86:54
3. UKS RETURN I Piaseczno 14 18 76:64
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 14 17 76:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 I Warszawa 18 24 103:77
2. IKTS BROŃ Radom 18 23 100:80
3. GKTS Wiązowna 18 21 96:84
4. MORLINY III Ostróda 18 21 96:84
5. MKS POGOŃ II Siedlce 18 12 78:102
6. IKRTS I Józefów 18 10 75:105
7. GLKS II Nadarzyn 18 7 62:118
8. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 2 59:121

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00941 Georgij Rubinstejn Rosja 06.05.1970 21 5 63:15
00436 Jacek Karcz Polska 02.02.1990 16 6 46:18
00942 Kamil Jarmołowicz Polska 05.11.1996 15 14 34:32
00943 Ryszard Grzelak Polska 08.02.1972 15 9 40:26
00945 Kacper Petaś Polska 15.07.2000 7 5 14:10
00944 Jacek Barbachowski Polska 18.10.1998 7 10 14:20
07638 Jędrzej Żebrowski Polska 22.03.2000 2 4 4:8
07633 Paweł Michalak Polska 08.02.2000 0 4 0:8
07636 Kamil Staniszewski Polska 11.04.1999 0 0 0:0
07637 Jakub Włostowski Polska 20.06.1999 0 2 0:4
07629 Krystian Kawiak Polska 27.11.1999 0 2 0:4

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 14:00
W: pozytywna
004
2LM 1
IKTS BROŃ Radom MORLINY III Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2014-10-05
g. 13:00
W: pozytywna
009
2LM 2
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2014-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
017
2LM 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG:
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
2LM 4
MORLINY III Ostróda SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
031
2LM 6
UKS RETURN I Piaseczno MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
042
2LM 7
MORLINY III Ostróda GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG:
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
044
2LM 8
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
053
2LM 9
MORLINY III Ostróda UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG:
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
057
2LM 10
MKS POGOŃ II Siedlce MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
064
2LM 11
MORLINY III Ostróda IKRTS I Józefów 7:3 Szczegóły
SG:
2015-03-15
g. 16:30
W: pozytywna
008
2LM 12
GLKS II Nadarzyn MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
014
2LM 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
016
2LM 14
MORLINY III Ostróda MKS POGOŃ II Siedlce 7:3 Szczegóły
SG:
2015-04-11
g. 15:30
W: pozytywna
020
2LM 15
IKRTS I Józefów MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
2LM 16
MORLINY III Ostróda IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG:
2015-05-09
g. 12:00
W: pozytywna
028
2LM 17
MORLINY III Ostróda GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG:
2015-05-10
g. 16:00
W: pozytywna
031
2LM 18
SKS 40 I Warszawa MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski