Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 68
ul. Hoża 11/15, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Marchewka
513 256 097
adam@arinfor.waw.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08509 Wojciech Zieliński Polska 03.06.1980 26 13 78:39
08506 Michał Tokarski Polska 08.02.1990 22 16 66:48
08485 Sebastian Bąk Polska 22.01.1993 10 21 30:63
08499 Mateusz Pawlik Polska 22.03.1995 9 14 27:42
08500 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 9 3 27:9
08501 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 8 13 24:39
08493 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 3 11 9:33
08503 Sylwia Składanek Polska 09.11.1992 2 7 6:21
08486 Krzysztof Borkowicz Polska 04.11.1992 0 0 0:0
08488 Dariusz Brzeziński Polska 18.08.1974 0 3 0:9
08487 Maciej Brodzki Polska 12.09.1991 0 0 0:0
08498 Andrzej Ochal Polska 25.12.1979 0 0 0:0
08484 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 16:00
001
3LM 1
SKS 40 II Warszawa UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 16:00
014
3LM 2
SKS 40 II Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
016
3LM 3
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 16:00
027
3LM 4
SKS 40 II Warszawa GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:6 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
031
3LM 5
UKS LUPUS Kabaty SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 16:00
040
3LM 6
SKS 40 II Warszawa MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2014-11-20
g. 18:00
046
3LM 7
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa SKS 40 II Warszawa 2:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 16:00
053
3LM 8
SKS 40 II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-12-06
g. 11:00
061
3LM 9
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-12-14
g. 16:00
066
3LM 10
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
076
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 16:00
079
3LM 12
SKS 40 II Warszawa UKS Sanniki 8:6 Szczegóły
2015-02-01
g. 16:00
091
3LM 13
KS ATS Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-02-15
g. 16:00
003
3LM 14
SKS 40 II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 16:00
005
3LM 15
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS Kabaty 5:8 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
007
3LM 16
UKS 14 Ursus SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-02-22
g. 16:30
011
3LM 17
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
015
3LM 18
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKS 40 II Warszawa 8:5 Szczegóły