Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS 14 Ursus
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Sosnkowskiego 10, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Wojciech Dąbrowski
501 644 538
mlopatowski@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06942 Dariusz Skowroński Polska 30.07.1964 40 6 120:18
06936 Marcin Łopatowski Polska 28.08.1976 39 11 117:33
06932 Wojciech Dąbrowski Polska 15.09.1956 18 24 54:72
06939 Rafał Niemiec Polska 03.01.1995 14 13 42:39
06938 Adam Molenda Polska 08.12.1970 5 14 15:42
06931 Kamil Czerkies Polska 17.03.1988 2 1 6:3
06940 Robert Niewiadomski Polska 20.04.1959 0 0 0:0
06944 Ireneusz Wróblewski Polska 02.11.1973 0 0 0:0
06943 Piotr Tuszyński Polska 04.01.1980 0 6 0:18
06935 Piotr Kutek Polska 09.06.1974 0 1 0:3
06941 Leszek Pęda Polska 20.04.1957 0 0 0:0
06933 Dariusz Grabowski Polska 08.05.1972 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 16:00
001
3LM 1
SKS 40 II Warszawa UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 14:00
008
3LM 2
UKS 14 Ursus MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
015
3LM 3
KU AZS SGH Warszawa UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 14:00
022
3LM 4
UKS 14 Ursus ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2014-10-21
g. 18:00
029
3LM 5
LUKS Kowala UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2014-11-09
g. 14:00
036
3LM 6
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2014-11-27
g. 20:00
043
3LM 7
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin UKS 14 Ursus 4:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 14:00
050
3LM 8
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-12-04
g. 20:00
057
3LM 9
UKS LUPUS Kabaty UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2014-12-14
g. 14:00
064
3LM 10
UKS 14 Ursus UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
071
3LM 11
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły
2015-01-11
g. 14:00
078
3LM 12
UKS 14 Ursus KS ATS Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-02-01
g. 12:30
085
3LM 13
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa UKS 14 Ursus 2:8 Szczegóły
2015-03-01
g. 11:00
001
3LM 14
UKS 14 Ursus UKS LUPUS Kabaty 7:7 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
004
3LM 15
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
007
3LM 16
UKS 14 Ursus SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
010
3LM 17
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 Ursus 3:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
013
3LM 18
ULKS Kazanów UKS 14 Ursus 6:8 Szczegóły