Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KS SPÓJNIA III Warszawa
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
©

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
ul. Wybrzeże Gdyńskie 2, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Michał Wojdecki
603 220 142
klub@ksspojnia.pl
Osoba odpowiedzialna:
Damian Wasiak

damwas4@gmail.com
Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
00818 Damian Wasiak Polska 04.02.1997 24 20 72:60
03568 Mateusz Jarosławski Polska 28.07.1997 23 19 69:57
03578 Marek Łuczaj Polska 21.05.1981 22 7 66:21
03576 Tadeusz Kudryk Polska 21.11.1991 14 11 42:33
03597 Łukasz Sokołowski Polska 14.07.2002 7 8 21:24
03575 Marcin Kuczkowski Polska 19.05.1997 4 7 12:21
03589 Michał Wojdecki Polska 20.08.1968 3 0 9:0
03596 Kacper Modelewski Polska 11.04.1999 1 6 3:18
03586 Paweł Tusień Polska 11.04.1969 0 2 0:6
03573 Piotr Koniczuk Polska 04.05.1965 0 0 0:0
03565 Artur Bachliński Polska 18.11.1995 0 0 0:0
03582 Daniel Sierota Polska 14.10.1997 0 4 0:12
03581 Kacper Moliński Polska 25.12.2000 0 0 0:0
03584 Arkadiusz Śliwiński Polska 12.07.1998 0 0 0:0
03588 Łukasz Wojdecki Polska 18.11.1998 0 0 0:0
03566 Jacek Adamiak Polska 26.07.1966 0 0 0:0
03580 Marcin Starczyński Polska 03.11.1989 0 0 0:0
00820 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
00819 Michał Jarosławski Polska 09.07.1982 0 0 0:0
00815 Cezary Walichnowski Polska 20.01.1979 0 0 0:0
00817 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 0 0 0:0
00814 Kamil Kleczkowski Polska 06.06.1994 0 0 0:0
03572 Paweł Koniczuk Polska 15.04.1997 0 2 0:6
00816 Piotr Stępiński Polska 09.07.1996 0 0 0:0
00813 Jan Olek Polska 02.11.1992 0 0 0:0
00812 Przemysław Sałaciński Polska 09.05.1992 0 0 0:0
00956 Wiktor Gniewek Polska 19.04.1987 0 0 0:0
00328 Krzysztof Stępień Polska 10.07.1970 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
004
3LM 1
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
011
3LM 2
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS LUPUS Kabaty 8:3 Szczegóły
2014-10-12
g. 16:00
019
3LM 3
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2014-10-19
g. 11:00
024
3LM 4
KS SPÓJNIA III Warszawa SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 8:3 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00
034
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
037
3LM 6
KS SPÓJNIA III Warszawa ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2014-11-16
g. 17:00
049
3LM 7
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 14:00
050
3LM 8
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
063
3LM 9
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS Sanniki 8:2 Szczegóły
2014-12-14
g. 17:00
065
3LM 10
KS ATS Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
076
3LM 11
KS SPÓJNIA III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
080
3LM 12
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
089
3LM 13
KS SPÓJNIA III Warszawa LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2015-02-15
g. 16:00
003
3LM 14
SKS 40 II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 2:8 Szczegóły
2015-02-21
g. 12:00
006
3LM 15
ULKS Kazanów KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
008
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
010
3LM 17
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS 14 Ursus 3:8 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
014
3LM 18
UKS LUPUS Kabaty KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły