Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
MLUKS NADWIŚLANIN Płock
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Ekonomiczno-Kupieckich
ul. Nowowiejskiego 4, Płock
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Tomasz Korczak
604 934 525
grzegorzbor@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05775 Sebastian Kopacki Polska 21.01.1982 40 6 120:18
08380 Michał Lewandowski Polska 03.08.1983 29 13 87:39
05784 Krzysztof Niedzielak Polska 10.05.1982 17 19 51:57
05782 Piotr Lichocki Polska 18.10.1993 16 10 48:30
05786 Dariusz Pietrzak Polska 29.10.1969 6 19 18:57
05785 Leon Pawlak Polska 20.02.1944 0 2 0:6
08383 Mariusz Kraśniewski Polska 20.09.1989 0 2 0:6
05777 Tomasz Korczak Polska 26.08.1962 0 2 0:6
05773 Adrian Graczyk Polska 08.09.1996 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
007
3LM 1
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 2:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 14:00
008
3LM 2
UKS 14 Ursus MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-10-12
g. 14:00
021
3LM 3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2014-10-25
g. 17:00
023
3LM 4
TG SOKÓŁ Brwinów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2014-11-08
g. 11:00
034
3LM 5
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2014-11-09
g. 11:00
038
3LM 6
UKS Sanniki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 5:8 Szczegóły
2014-11-16
g. 11:00
047
3LM 7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS ATS Warszawa 8:4 Szczegóły
2014-11-23
g. 16:00
053
3LM 8
SKS 40 II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
060
3LM 9
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-12-14
g. 11:00
068
3LM 10
LUKS Kowala MLUKS NADWIŚLANIN Płock 3:8 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
073
3LM 11
MLUKS NADWIŚLANIN Płock GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 8:3 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
083
3LM 12
UKS LUPUS Kabaty MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
086
3LM 13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2015-02-22
g. 11:00
002
3LM 14
ULKS Kazanów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:2 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
004
3LM 15
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS 14 Ursus 8:6 Szczegóły
2015-03-22
g. 11:00
008
3LM 16
KS SPÓJNIA III Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2015-04-12
g. 17:00
012
3LM 17
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS Kabaty 8:4 Szczegóły
2015-04-19
g. 11:00
015
3LM 18
MLUKS NADWIŚLANIN Płock SKS 40 II Warszawa 8:5 Szczegóły