Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
TG SOKÓŁ Brwinów
3. Liga Mężczyzn
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
E-mail:
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Nr 2
ul. Żwirowa 16, 05-840 Brwinów
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Marcin Ratajczyk
512 096 330
t.g.sokol_brwinow@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2014/2015

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06031 Justyn Milewski Polska 09.07.1983 35 15 105:45
06034 Arkadiusz Postek Polska 27.01.1992 20 32 60:96
06023 Emil Batorowicz Polska 16.08.1989 18 31 54:93
06035 Marcin Ratajczyk Polska 07.12.1971 11 29 33:87
06040 Łukasz Zaręba Polska 05.10.1988 8 7 24:21
06026 Wojciech Folwarski Polska 27.10.1964 2 1 6:3
06033 Remigiusz Pigłowski Polska 22.11.1973 1 1 3:3
06030 Artur Kupisz Polska 01.03.1979 0 0 0:0
06037 Dawid Rejmer Polska 05.02.1993 0 0 0:0
06038 Leszek Sotek Polska 03.06.1956 0 0 0:0
06029 Ryszard Koniewicz Polska 02.04.1960 0 0 0:0
06036 Dariusz Rączkowski Polska 11.11.1973 0 0 0:0
06027 Agata Grabowska Polska 10.12.1989 0 0 0:0
06028 Jerzy Kiełbik Polska 12.02.1957 0 2 0:6
06039 Dawid Szajna Polska 13.03.1989 0 0 0:0
06024 Wojciech Dębowski Polska 09.07.1962 0 0 0:0
06032 Piotr Piegat Polska 09.02.1977 0 0 0:0
06025 Zbigniew Firkowski Polska 08.05.1963 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
005
3LM 1
UKS LUPUS Kabaty TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-10-05
g. 11:00
010
3LM 2
TG SOKÓŁ Brwinów MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2014-10-12
g. 11:00
020
3LM 3
SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2014-10-25
g. 17:00
023
3LM 4
TG SOKÓŁ Brwinów MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:4 Szczegóły
2014-10-26
g. 11:00
035
3LM 5
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2014-11-09
g. 14:00
036
3LM 6
UKS 14 Ursus TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2014-11-16
g. 17:00
049
3LM 7
TG SOKÓŁ Brwinów KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2014-11-23
g. 11:00
051
3LM 8
UKS Sanniki TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2014-12-07
g. 11:00
062
3LM 9
TG SOKÓŁ Brwinów KS ATS Warszawa 9:1 Szczegóły
2014-12-14
g. 16:00
066
3LM 10
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 8:5 Szczegóły
2014-12-21
g. 11:00
075
3LM 11
TG SOKÓŁ Brwinów KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2015-01-11
g. 11:00
081
3LM 12
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2015-02-01
g. 11:00
088
3LM 13
TG SOKÓŁ Brwinów GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 7:7 Szczegóły
2015-02-15
g. 11:00
018
3LM 14
KU AZS SGH Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 6:8 Szczegóły
2015-03-15
g. 11:00
021
3LM 15
TG SOKÓŁ Brwinów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2015-03-22
g. 16:00
027
3LM 16
KS ATS Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 Szczegóły
2015-03-29
g. 11:00
030
3LM 17
TG SOKÓŁ Brwinów SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 7:7 Szczegóły
2015-04-12
g. 11:00
033
3LM 18
GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin TG SOKÓŁ Brwinów 8:3 Szczegóły
2015-04-19
g. 15:00
036
3LM 19
TG SOKÓŁ Brwinów UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2015-05-17
g. 11:00
041
3LM 20
MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły