Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
SKS 40 II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
513 256 097
E-mail:
adam@arinfor.waw.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Zespół Szkół Integracyjnych nr 75,
ul. Sylwestra Bartosika 5, Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Adam Marchewka
513 256 097
adam@arinfor.waw.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
08228 Piotr Pluta Polska 09.02.1987 33 12 99:36
08222 Adam Marchewka Polska 04.10.1967 13 16 39:48
08230 Ewelina Tkaczyk Polska 04.10.1991 12 4 36:12
08226 Mateusz Szczepański Polska 31.03.2004 11 29 33:87
08223 Michał Nowak Polska 10.03.1998 2 28 6:84
08229 Marek Zakrzewski Polska 29.09.1953 0 0 0:0
08221 Daria Chervinska Ukraina 04.10.1999 0 0 0:0
08224 Olaf Pieczynin Polska 26.05.1995 0 0 0:0
08225 Andrzej Sas Polska 12.02.1989 0 0 0:0
08227 Rafał Sztuka Polska 10.04.1998 0 0 0:0
08220 Paweł Barnaś Polska 02.02.1979 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-22
g. 11:00
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-10-13
g. 18:30
017
4LMB 3
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-10-28
g. 11:00
022
4LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa SKS 40 II Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
027
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-12-08
g. 18:00
037
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2017-12-17
g. 12:30
046
4LMB 8
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:00
059
4LMB 10
UKS RETURN Piaseczno SKS 40 II Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 5:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
4LMB 12
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
4LMB 13
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
4LMB 14
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
022
4LMB 15
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-21
g. 15:00
030
4LMB 16
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły