Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
ISKRA Kotuń
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
602 310 587
E-mail:
remas0@poczta.onet.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Szkoła Podstawowa ul. Szkolna,
08-130 Kotuń
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Remigiusz Rybak
602 310 587
remas0@poczta.onet.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
04188 Łukasz Skonecki Polska 12.03.1993 34 10 102:30
04187 Leszek Gil Polska 03.06.1971 26 14 78:42
04185 Krzysztof Figat Polska 04.10.1968 16 21 48:62
04184 Remigiusz Rybak Polska 22.02.1974 14 23 42:69
04186 Łukasz Murawski Polska 11.07.1988 0 6 0:18

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
005
4LMB 1
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
4LMB 2
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
4LMB 3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 10:0 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4LMB 4
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2017-11-24
g. 17:00
025
4LMB 5
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
035
4LMB 6
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
4LMB 7
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 17:00
048
4LMB 8
UKS RETURN Piaseczno ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
4LMB 9
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
4LMB 10
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 5:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
002
4LMB 12
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
4LMB 13
ISKRA Kotuń UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00
015
4LMB 14
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
020
4LMB 15
ISKRA Kotuń TOPSPIN Konstancin Jeziorna 9:1 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
027
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły