Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
662 275 835
E-mail:
kontakt@lupuskabaty.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Fundacja PRIMUS, ul. Zoltana Balo 1,
02-793 Warszawa
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Krzysztof Zalewski
662 275 835
kontakt@lupuskabaty.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
SP 1 (stara szkoła), ul. Szkolna 1,
Ożarów Mazowiecki
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
06935 Krzysztof Zalewski Polska 14.04.1975 21 14 63:42
06933 Paweł Wolff Polska 28.05.1987 15 6 45:18
06944 Wojciech Grabarski Polska 26.08.2004 9 13 27:39
06943 Szymon Grabarski Polska 26.08.2004 7 10 21:30
06927 Miłosz Pączkiewicz Polska 27.08.1994 3 0 9:0
06936 Michał Paczuła Polska 13.05.1988 3 5 9:15
06940 Barbara Płaskonka Polska 19.10.1998 3 8 9:24
06945 Piotr Płaskonka Polska 05.04.2002 2 1 6:3
06939 Adam Grabarski Polska 02.02.1974 1 4 3:12
06950 Aleksandra Bogacka Polska 24.05.2001 1 5 3:15
06949 Michał Gaszyński Polska 03.02.2000 1 3 3:9
06948 Artur Stanisz Polska 22.10.2002 1 4 3:12
06946 Karol Matyjek Polska 17.08.2004 1 5 3:15
06941 Oskar Ciałowicz Polska 14.11.1984 1 4 3:12
06934 Michał Lengiewicz Polska 24.09.1988 1 4 3:12
06947 Bartosz Zadykowicz Polska 29.03.2005 0 0 0:0
06951 Bartosz Wójtowicz Polska 18.01.2001 0 0 0:0
06958 Paweł Gałecki Polska 31.10.1989 0 0 0:0
06954 Piotr Zadykowicz Polska 12.08.2001 0 0 0:0
06953 Aleksandra Wójcik Polska 30.04.2003 0 0 0:0
06952 Juliusz Wagner Polska 12.03.2009 0 0 0:0
06956 Piotr Sękala Polska 20.12.1988 0 0 0:0
06957 Nhat Nam Nguyen Wietnam 15.02.1982 0 0 0:0
06937 Michał Kiełbik Polska 02.04.1984 0 0 0:0
06930 Daniel Draczka Polska 03.07.1993 0 0 0:0
06931 Grzegorz Smyk Polska 24.02.1982 0 0 0:0
06938 Ryszard Smoter Polska 19.10.1974 0 0 0:0
06929 Jakub Jędrzejczak Polska 04.04.1997 0 0 0:0
06932 Marek Zalewski Polska 06.06.1980 0 0 0:0
06955 Adam Smoter Polska 07.10.2008 0 0 0:0
06942 Mateusz Stańczak Polska 14.11.1999 0 3 0:9
06928 Krzysztof Olszewski Polska 04.11.1965 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
4LMB 1
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
018
4LMB 3
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4LMB 4
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
4LMB 5
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
4LMB 6
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-12-16
g. 15:00
042
4LMB 7
UKS RETURN Piaseczno UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
4LMB 8
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
4LMB 9
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
4LMB 10
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
4LMB 12
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-17
g. 16:30
011
4LMB 13
ULKS Kazanów UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
4LMB 14
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 4:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
023
4LMB 15
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
029
4LMB 16
MKS POGOŃ II Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły