Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
KTS II Kozienice
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Rok powstania:  
Trener:  
fot. Rafał Oleksiewicz

Adres korespondencyjny:
Telefon:
694 912 170
E-mail:
nzielony@wp.pl
WWW:
Adres hali podstawowej:
Hala sportowa KCRiS,
ul.Głowaczowska 48, 26-900 Kozienice
Prezes Klubu:


Osoba odpowiedzialna:
Norbert Zielony
694 912 170
nzielony@wp.pl
Osoba odpowiedzialna:


Adres hali rezerwowej:
Rodzaj stołów:
Rodzaj piłek:
Rodzaj podłoża:

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Skład zespołu w sezonie 2017/2018

Nr licencji Imię i nazwisko Narodowość Data ur. Zwycięstwa Porażki Punkty
05850 Grzegorz Tamioła Polska 16.11.1971 29 16 87:48
05854 Tomasz Tamioła Polska 04.07.1999 25 14 75:42
05858 Artur Moroz Polska 20.06.1963 21 13 63:39
05849 Norbert Zielony Polska 20.05.1986 14 22 42:66
05856 Jarosław Kozłowski Polska 14.02.1988 5 3 15:9
05861 Anna Rybarczyk Polska 02.07.1977 1 2 3:6
05852 Jakub Chołuń Polska 03.12.1996 1 4 3:12
05864 Julia Witek Polska 13.01.2003 0 0 0:0
05865 Daniel Delikowski Polska 26.03.1989 0 0 0:0
05866 Mikołaj Maciejewski Polska 05.06.2002 0 0 0:0
05867 Wiktor Wasiński Polska 07.02.2002 0 0 0:0
05863 Wojciech Stankiewicz Polska 29.03.1959 0 0 0:0
05860 Tomasz Ziętkowski Polska 12.02.1983 0 0 0:0
05855 Jan Molęda Polska 31.01.1959 0 0 0:0
05851 Piotr Łyjak Polska 02.12.1997 0 0 0:0
05848 Mariusz Kuryłek Polska 19.06.1988 0 0 0:0
05859 Mateusz Kacprzak Polska 04.09.1989 0 0 0:0
05853 Jakub Caban Polska 05.08.1997 0 0 0:0
05857 Roman Gołębiowski Polska 03.02.1971 0 0 0:0
05862 Marek Płachta Polska 23.10.1954 0 0 0:0

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
005
4LMB 1
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
4LMB 2
KTS II Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-10-13
g. 18:30
017
4LMB 3
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4LMB 4
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
028
4LMB 5
KTS II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
033
4LMB 6
MKS POGOŃ II Siedlce KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
4LMB 7
KTS II Kozienice ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2018-01-11
g. 18:00
043
4LMB 8
ULKS Kazanów KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
4LMB 9
KTS II Kozienice TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:4 Szczegóły
2018-01-14
g. 18:00
058
4LMB 10
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
4LMB 11
KTS II Kozienice UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
002
4LMB 12
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
4LMB 13
TOPSPIN Konstancin Jeziorna KTS II Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
4LMB 14
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
021
4LMB 15
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-04-26
g. 17:00
025
4LMB 16
UKS RETURN Piaseczno KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły