Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
2. Liga Mężczyzn
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KS SPÓJNIA II Warszawa 14 23 93:47
2. UKS VICTORIA REPRO Płock 14 22 86:54
3. UKS RETURN I Piaseczno 14 18 76:64
4. LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 14 17 76:64

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. SKS 40 I Warszawa 18 24 103:77
2. IKTS BROŃ Radom 18 23 100:80
3. MORLINY III Ostróda 18 21 96:84
4. GKTS Wiązowna 18 21 96:84
5. MKS POGOŃ II Siedlce 18 12 78:102
6. IKRTS I Józefów 18 10 75:105
7. GLKS II Nadarzyn 18 7 62:118
8. SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 18 2 59:121

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
001
2LM 1
UKS VICTORIA REPRO Płock UKS RETURN I Piaseczno 7:3 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
002
2LM 1
MKS POGOŃ II Siedlce GKTS Wiązowna 3:7 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2014-09-28
g. 11:00
W: pozytywna
003
2LM 1
IKRTS I Józefów GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2014-09-28
g. 14:00
W: pozytywna
004
2LM 1
IKTS BROŃ Radom MORLINY III Ostróda 3:7 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2014-09-28
g. 16:00
W: pozytywna
005
2LM 1
SKS 40 I Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2014-09-28
g. 17:00
W: pozytywna
006
2LM 1
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG:
2014-10-05
g. 17:00
W: pozytywna
007
2LM 2
UKS RETURN I Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Krzysztof Pietrzykowski
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
008
2LM 2
KS SPÓJNIA II Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Marek Zakrzewski
2014-10-05
g. 13:00
W: pozytywna
009
2LM 2
MORLINY III Ostróda SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG:
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
010
2LM 2
GLKS II Nadarzyn IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2014-10-10
g. 19:00
W: pozytywna
011
2LM 2
GKTS Wiązowna IKRTS I Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2014-10-05
g. 11:00
W: pozytywna
012
2LM 2
UKS VICTORIA REPRO Płock MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2014-11-07
g. 18:00
W: pozytywna
013
2LM 3
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN I Piaseczno 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2014-10-12
g. 11:00
W: pozytywna
014
2LM 3
IKRTS I Józefów UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2014-10-11
g. 17:00
W: pozytywna
015
2LM 3
IKTS BROŃ Radom GKTS Wiązowna 6:4 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2014-10-25
g. 16:00
W: pozytywna
016
2LM 3
SKS 40 I Warszawa GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2014-10-08
g. 17:00
W: pozytywna
017
2LM 3
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG:
2014-10-15
g. 18:00
W: pozytywna
018
2LM 3
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2014-11-29
g. 17:00
W: pozytywna
019
2LM 4
UKS RETURN I Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Katarzyna Adamkiewicz
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
020
2LM 4
MORLINY III Ostróda SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG:
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
021
2LM 4
GLKS II Nadarzyn LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 2:8 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
022
2LM 4
GKTS Wiązowna SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
023
2LM 4
UKS VICTORIA REPRO Płock IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Maria Adamska
2014-10-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
2LM 4
MKS POGOŃ II Siedlce IKRTS I Józefów 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
025
2LM 5
IKRTS I Józefów UKS RETURN I Piaseczno 4:6 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
026
2LM 5
IKTS BROŃ Radom MKS POGOŃ II Siedlce 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2014-10-26
g. 16:00
W: pozytywna
027
2LM 5
SKS 40 I Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2014-10-26
g. 17:00
W: pozytywna
028
2LM 5
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG:
2014-10-28
g. 18:00
W: pozytywna
029
2LM 5
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GLKS II Nadarzyn 4:6 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2014-10-26
g. 11:00
W: pozytywna
030
2LM 5
KS SPÓJNIA II Warszawa MORLINY III Ostróda 6:4 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2014-11-09
g. 17:00
W: pozytywna
031
2LM 6
UKS RETURN I Piaseczno MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
032
2LM 6
GLKS II Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2014-11-05
g. 18:00
W: pozytywna
033
2LM 6
GKTS Wiązowna SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
034
2LM 6
UKS VICTORIA REPRO Płock LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 5:5 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
035
2LM 6
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2014-11-09
g. 11:00
W: pozytywna
036
2LM 6
IKRTS I Józefów IKTS BROŃ Radom 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
037
2LM 7
IKTS BROŃ Radom UKS RETURN I Piaseczno 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2014-11-16
g. 16:00
W: pozytywna
038
2LM 7
SKS 40 I Warszawa IKRTS I Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2014-11-16
g. 17:00
W: pozytywna
039
2LM 7
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
SG:
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
040
2LM 7
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 3:7 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2014-11-07
g. 19:00
W: pozytywna
041
2LM 7
KS SPÓJNIA II Warszawa GKTS Wiązowna 9:1 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2014-11-16
g. 11:00
W: pozytywna
042
2LM 7
MORLINY III Ostróda GLKS II Nadarzyn 7:3 Szczegóły
SG:
2014-11-20
g. 16:00
W: pozytywna
043
2LM 8
UKS RETURN I Piaseczno GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG:
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
044
2LM 8
GKTS Wiązowna MORLINY III Ostróda 5:5 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
045
2LM 8
UKS VICTORIA REPRO Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Sławomir Załęski
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
046
2LM 8
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 7:3 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
047
2LM 8
IKRTS I Józefów LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 4:6 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2014-11-23
g. 11:00
W: pozytywna
048
2LM 8
IKTS BROŃ Radom SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Mirosław Guziński
2014-12-07
g. 16:00
W: pozytywna
049
2LM 9
SKS 40 I Warszawa UKS RETURN I Piaseczno 3:7 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2014-12-07
g. 17:00
W: pozytywna
050
2LM 9
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG:
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
051
2LM 9
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKRTS I Józefów 4:6 Szczegóły
SG:
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
052
2LM 9
KS SPÓJNIA II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2014-12-07
g. 11:00
W: pozytywna
053
2LM 9
MORLINY III Ostróda UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG:
2014-12-04
g. 16:00
W: pozytywna
054
2LM 9
GLKS II Nadarzyn GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2015-01-08
g. 17:00
W: pozytywna
055
2LM 10
UKS RETURN I Piaseczno GKTS Wiązowna 7:3 Szczegóły
SG:
2014-11-08
g. 11:00
W: pozytywna
056
2LM 10
UKS VICTORIA REPRO Płock GLKS II Nadarzyn 10:0 Szczegóły
SG: Izabela Rozner
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
057
2LM 10
MKS POGOŃ II Siedlce MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
058
2LM 10
IKRTS I Józefów KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2014-12-21
g. 11:00
W: pozytywna
059
2LM 10
IKTS BROŃ Radom SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 10:0 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2014-12-21
g. 16:00
W: pozytywna
060
2LM 10
SKS 40 I Warszawa LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 8:2 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-01-11
g. 17:00
W: pozytywna
061
2LM 11
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS RETURN I Piaseczno 4:6 Szczegóły
SG:
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
062
2LM 11
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa SKS 40 I Warszawa 3:7 Szczegóły
SG: Adrian Kostewicz
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
063
2LM 11
KS SPÓJNIA II Warszawa IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
064
2LM 11
MORLINY III Ostróda IKRTS I Józefów 7:3 Szczegóły
SG:
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
065
2LM 11
GLKS II Nadarzyn MKS POGOŃ II Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2015-01-11
g. 11:00
W: pozytywna
066
2LM 11
GKTS Wiązowna UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2015-02-15
g. 17:00
W: pozytywna
001
2LM 12
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński UKS VICTORIA REPRO Płock 4:6 Szczegóły
SG:
2015-02-15
g. 11:00
W: pozytywna
002
2LM 12
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN I Piaseczno 7:3 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-03-14
g. 16:00
W: pozytywna
007
2LM 12
SKS 40 I Warszawa SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Jarosław Dąbrowski
2015-03-15
g. 16:30
W: pozytywna
008
2LM 12
GLKS II Nadarzyn MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2015-02-15
g. 18:00
W: pozytywna
009
2LM 12
IKTS BROŃ Radom IKRTS I Józefów 6:4 Szczegóły
SG: Andrzej Wiatrak
2015-02-15
g. 15:00
W: pozytywna
010
2LM 12
GKTS Wiązowna MKS POGOŃ II Siedlce 6:4 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
003
2LM 13
LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński KS SPÓJNIA II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG:
2015-03-15
g. 17:00
W: pozytywna
004
2LM 13
UKS RETURN I Piaseczno UKS VICTORIA REPRO Płock 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
011
2LM 13
GLKS II Nadarzyn SKS 40 I Warszawa 4:6 Szczegóły
SG: Jan Radoński
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
012
2LM 13
MKS POGOŃ II Siedlce IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2015-03-31
g. 17:00
W: pozytywna
013
2LM 13
IKRTS I Józefów GKTS Wiązowna 1:9 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2015-03-15
g. 11:00
W: pozytywna
014
2LM 13
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2015-04-12
g. 12:00
W: pozytywna
005
2LM 14
UKS RETURN I Piaseczno LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński 4:6 Szczegóły
SG: Robert Krusiński
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
006
2LM 14
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS VICTORIA REPRO Płock 6:4 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
015
2LM 14
IKRTS I Józefów SKS 40 I Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: Artur Kozak
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
016
2LM 14
MORLINY III Ostróda MKS POGOŃ II Siedlce 7:3 Szczegóły
SG:
2015-04-09
g. 18:00
W: pozytywna
017
2LM 14
GKTS Wiązowna GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2015-03-22
g. 11:00
W: pozytywna
018
2LM 14
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2015-04-26
g. 16:00
W: pozytywna
019
2LM 15
SKS 40 I Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 6:4 Szczegóły
SG: Jan Fuglewicz
2015-04-11
g. 15:30
W: pozytywna
020
2LM 15
IKRTS I Józefów MORLINY III Ostróda 4:6 Szczegóły
SG: Paweł Siry
2015-04-12
g. 11:00
W: pozytywna
021
2LM 15
IKTS BROŃ Radom GLKS II Nadarzyn 8:2 Szczegóły
SG: Katarzyna Bielak
2015-04-22
g. 18:00
W: pozytywna
022
2LM 15
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa GKTS Wiązowna 1:9 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2015-04-11
g. 17:00
W: pozytywna
023
2LM 16
SKS 40 I Warszawa GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG: Grzegorz Lewandowski
2015-04-19
g. 11:00
W: pozytywna
024
2LM 16
MORLINY III Ostróda IKTS BROŃ Radom 3:7 Szczegóły
SG:
2015-04-18
g. 16:00
W: pozytywna
025
2LM 16
GLKS II Nadarzyn IKRTS I Józefów 5:5 Szczegóły
SG: Marek Snopiński
2015-04-19
g. 16:00
W: pozytywna
026
2LM 16
SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 4:6 Szczegóły
SG: Michał Zientara
2015-03-22
g. 17:00
W: pozytywna
027
2LM 17
SKS 40 I Warszawa IKTS BROŃ Radom 8:2 Szczegóły
SG: Jacek Kozanowski
2015-05-09
g. 12:00
W: pozytywna
028
2LM 17
MORLINY III Ostróda GKTS Wiązowna 4:6 Szczegóły
SG:
2015-04-28
g. 17:00
W: pozytywna
029
2LM 17
MKS POGOŃ II Siedlce GLKS II Nadarzyn 5:5 Szczegóły
SG: Andrzej Wierzbicki
2015-05-09
g. 15:00
W: pozytywna
030
2LM 17
IKRTS I Józefów SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 6:4 Szczegóły
SG: Wojciech Węgrowicz
2015-05-10
g. 16:00
W: pozytywna
031
2LM 18
SKS 40 I Warszawa MORLINY III Ostróda 7:3 Szczegóły
SG: Mateusz Kozanowski
2015-05-17
g. 11:00
W: pozytywna
032
2LM 18
GKTS Wiązowna IKTS BROŃ Radom 5:5 Szczegóły
SG: Marek Skorupka
2015-05-16
g. 16:00
W: pozytywna
033
2LM 18
IKRTS I Józefów MKS POGOŃ II Siedlce 7:3 Szczegóły
SG: Krzysztof Miszkurka
2015-05-22
g. 16:00
W: pozytywna
034
2LM 18
GLKS II Nadarzyn SCKiS HALS WADWICZ II Warszawa 5:5 Szczegóły
SG: