Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2017/2018

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2017-10-01
g. 11:00
001
4LMB 1
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa ULKS Kazanów 8:5 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
002
4LMB 1
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-09-26
g. 17:00
003
4LMB 1
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2017-10-01
g. 17:00
004
4LMB 1
UKS RETURN Piaseczno SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 9:1 Szczegóły
2017-10-01
g. 11:00
005
4LMB 1
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2017-10-22
g. 11:00
006
4LMB 1
TG SOKÓŁ II Brwinów SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
007
4LMB 2
ULKS Kazanów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 4:8 Szczegóły
2017-10-10
g. 18:00
008
4LMB 2
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
009
4LMB 2
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN Piaseczno 1:9 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
010
4LMB 2
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ISKRA Kotuń 2:8 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
011
4LMB 2
KTS II Kozienice TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2017-10-08
g. 11:00
012
4LMB 2
SKS 40 II Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
013
4LMB 3
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce ULKS Kazanów 6:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 17:00
014
4LMB 3
UKS RETURN Piaseczno ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
015
4LMB 3
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ II Siedlce 10:0 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
016
4LMB 3
TG SOKÓŁ II Brwinów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-10-13
g. 18:30
017
4LMB 3
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2017-10-15
g. 11:00
018
4LMB 3
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
019
4LMB 4
ULKS Kazanów UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
020
4LMB 4
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
021
4LMB 4
MKS POGOŃ II Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-10-28
g. 11:00
022
4LMB 4
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa SKS 40 II Warszawa 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
023
4LMB 4
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2017-11-05
g. 11:00
024
4LMB 4
TOPSPIN Konstancin Jeziorna MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-11-24
g. 17:00
025
4LMB 5
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 8:6 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
026
4LMB 5
TG SOKÓŁ II Brwinów ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2017-11-12
g. 11:00
027
4LMB 5
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
028
4LMB 5
KTS II Kozienice SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:5 Szczegóły
2017-11-15
g. 16:30
029
4LMB 5
UKS RETURN Piaseczno TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:3 Szczegóły
2017-11-11
g. 11:00
030
4LMB 5
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
031
4LMB 6
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ II Brwinów 5:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
032
4LMB 6
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
033
4LMB 6
MKS POGOŃ II Siedlce KTS II Kozienice 2:8 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
034
4LMB 6
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2017-11-26
g. 11:00
035
4LMB 6
TOPSPIN Konstancin Jeziorna ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2017-12-10
g. 11:00
036
4LMB 6
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce UKS RETURN Piaseczno 3:8 Szczegóły
2017-12-08
g. 18:00
037
4LMB 7
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
038
4LMB 7
KTS II Kozienice ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
039
4LMB 7
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:4 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
040
4LMB 7
TG SOKÓŁ II Brwinów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:6 Szczegóły
2017-12-03
g. 11:00
041
4LMB 7
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-12-16
g. 15:00
042
4LMB 7
UKS RETURN Piaseczno UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 9:1 Szczegóły
2018-01-11
g. 18:00
043
4LMB 8
ULKS Kazanów KTS II Kozienice 3:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
044
4LMB 8
ULKS TENIS Węgrów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
045
4LMB 8
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:6 Szczegóły
2017-12-17
g. 12:30
046
4LMB 8
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2017-12-17
g. 11:00
047
4LMB 8
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce TG SOKÓŁ II Brwinów 2:8 Szczegóły
2017-12-17
g. 17:00
048
4LMB 8
UKS RETURN Piaseczno ISKRA Kotuń 8:6 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
049
4LMB 9
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS TENIS Węgrów 0:10 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
050
4LMB 9
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
051
4LMB 9
KTS II Kozienice TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:4 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
052
4LMB 9
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
053
4LMB 9
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-01-07
g. 11:00
054
4LMB 9
ISKRA Kotuń UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-01-16
g. 15:00
055
4LMB 10
ULKS Kazanów MKS POGOŃ II Siedlce 8:2 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
056
4LMB 10
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa ULKS TENIS Węgrów 7:7 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
057
4LMB 10
TOPSPIN Konstancin Jeziorna SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-01-14
g. 18:00
058
4LMB 10
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2018-01-14
g. 14:00
059
4LMB 10
UKS RETURN Piaseczno SKS 40 II Warszawa 10:0 Szczegóły
2018-01-14
g. 11:00
060
4LMB 10
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-01-30
g. 18:00
061
4LMB 11
ULKS TENIS Węgrów ULKS Kazanów 8:4 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
062
4LMB 11
MKS POGOŃ II Siedlce TOPSPIN Konstancin Jeziorna 5:8 Szczegóły
2018-01-28
g. 11:00
063
4LMB 11
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
064
4LMB 11
KTS II Kozienice UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
065
4LMB 11
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 5:8 Szczegóły
2018-02-04
g. 11:00
066
4LMB 11
TG SOKÓŁ II Brwinów UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
001
4LMB 12
ULKS TENIS Węgrów UKS RETURN Piaseczno 3:8 Szczegóły
2018-03-18
g. 11:00
002
4LMB 12
KTS II Kozienice ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 16:00
003
4LMB 12
TOPSPIN Konstancin Jeziorna TG SOKÓŁ II Brwinów 3:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
004
4LMB 12
MKS POGOŃ II Siedlce MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 5:8 Szczegóły
2018-03-04
g. 15:30
005
4LMB 12
ULKS Kazanów SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-03-04
g. 11:00
006
4LMB 12
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
007
4LMB 13
ISKRA Kotuń UKS RETURN Piaseczno 6:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
008
4LMB 13
TOPSPIN Konstancin Jeziorna KTS II Kozienice 8:5 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
009
4LMB 13
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ II Brwinów 6:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
010
4LMB 13
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:3 Szczegóły
2018-03-17
g. 16:30
011
4LMB 13
ULKS Kazanów UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2018-03-11
g. 11:00
012
4LMB 13
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
013
4LMB 14
TOPSPIN Konstancin Jeziorna UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
014
4LMB 14
TG SOKÓŁ II Brwinów KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2018-03-25
g. 11:00
015
4LMB 14
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
016
4LMB 14
UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 4:8 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
017
4LMB 14
ULKS Kazanów SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-08
g. 11:00
018
4LMB 14
MKS POGOŃ II Siedlce SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:2 Szczegóły
2018-04-22
g. 17:00
019
4LMB 15
UKS RETURN Piaseczno TG SOKÓŁ II Brwinów 8:5 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
020
4LMB 15
ISKRA Kotuń TOPSPIN Konstancin Jeziorna 9:1 Szczegóły
2018-04-15
g. 11:00
021
4LMB 15
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 7:7 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
022
4LMB 15
MKS POGOŃ III TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 8:4 Szczegóły
2018-04-15
g. 16:00
023
4LMB 15
SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 8:6 Szczegóły
2018-04-17
g. 15:30
024
4LMB 15
MKS POGOŃ II Siedlce ULKS Kazanów 3:8 Szczegóły
2018-04-26
g. 17:00
025
4LMB 16
UKS RETURN Piaseczno KTS II Kozienice 8:3 Szczegóły
2018-04-22
g. 11:00
026
4LMB 16
ULKS TENIS Węgrów TOPSPIN Konstancin Jeziorna 8:4 Szczegóły
2018-05-13
g. 11:00
027
4LMB 16
TG SOKÓŁ II Brwinów ISKRA Kotuń 8:4 Szczegóły
2018-04-17
g. 17:30
028
4LMB 16
ULKS Kazanów MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 8:5 Szczegóły
2018-04-29
g. 11:00
029
4LMB 16
MKS POGOŃ II Siedlce UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2018-04-21
g. 15:00
030
4LMB 16
SKS 40 II Warszawa SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 8:4 Szczegóły