Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
3. Liga Mężczyzn
Sezon 2014/2015

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS 14 Ursus 18 31 139:91
2. ULKS Kazanów 18 27 137:81
3. MLUKS NADWIŚLANIN Płock 18 24 125:92
4. KS SPÓJNIA III Warszawa 18 21 114:106
5. UKS LUPUS Kabaty 18 18 116:118
6. SKS 40 II Warszawa 18 18 109:117

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. GUKS LIBERPOL ORZEŁ I Siedlin 20 23 131:112
2. UKS Sanniki 20 21 132:130
3. MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 20 21 140:117
4. TG SOKÓŁ Brwinów 20 17 116:137
5. LUKS Kowala 20 15 121:139
6. SCKiS HALS WADWICZ III Warszawa 20 14 102:135
7. KU AZS SGH Warszawa 20 9 94:151
8. KS ATS Warszawa 20 9 98:148

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Dane meczu

Data: 2015-03-15, godz. 11:00
Mecz nr: 021 3LM 15 (15. kolejka)

Weryfikacja: pozytywna

TG SOKÓŁ Brwinów 7:7 LUKS Kowala

Przebieg meczu

      Stół Wynik  
Justyn Milewski - Dariusz Świątek 1 3:1 (11:8, 8:11, 11:6, 11:8)
Emil Batorowicz - Mirosław Pachniewski 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)
Arkadiusz Postek - Patryk Gucio 1 3:2 (9:11, 12:10, 9:11, 12:10, 11:5)
Marcin Ratajczyk - Artur Moroz 1 1:3 (11:13, 12:10, 4:11, 2:11)
Justyn Milewski - Mirosław Pachniewski 1 3:0 (11:4, 11:0, 11:1)
Emil Batorowicz - Dariusz Świątek 1 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
Marcin Ratajczyk - Patryk Gucio 1 0:3 (2:11, 10:12, 4:11)
Arkadiusz Postek - Artur Moroz 1 2:3 (12:14, 11:9, 11:8, 8:11, 2:11)
Justyn Milewski - Artur Moroz 1 3:2 (9:11, 11:6, 9:11, 11:7, 11:6)
Marcin Ratajczyk - Dariusz Świątek 1 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
Emil Batorowicz - Patryk Gucio 1 2:3 (6:11, 11:4, 12:10, 8:11, 9:11)
Arkadiusz Postek - Mirosław Pachniewski 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9)
J. Milewski / E. Batorowicz - D. Świątek / P. Gucio 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:8, 7:11)
A. Postek / M. Ratajczyk - A. Moroz / M. Pachniewski 1 3:1 (5:11, 14:12, 11:9, 13:11)