Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego

Sędzia
Telefon:  
Miejscowość:  
Województwo:  
fot. ITTF World

Mecze w sezonie 2019/2020

Data Numer Gospodarz Gość Sędzia Główny Sędzia Liczący Wynik  
0000-00-00
g. 00:00
002
1
UKS RETURN II Piaseczno SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
006
2
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
009
3
UKS RETURN II Piaseczno KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
014
4
TRANSLUK SRS IV Łomna UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
023
6
UKS RETURN II Piaseczno SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
027
7
MKS POGOŃ II Siedlce UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
031
8
UKS RETURN II Piaseczno ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
035
9
KS Kobyłka UKS RETURN II Piaseczno -:- Szczegóły
0000-00-00
g. 00:00
003
12
KU AZS PW Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2019-09-27
g. 18:00
003
1
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:2 Szczegóły
2019-09-29
g. 14:00
001
1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS NAPRZÓD Skórzec Grzegorz Lipczyński 5:5 Szczegóły
2019-09-29
g. 14:00
002
1
KS DEKORGLASS II Działdowo KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
004
1
GUKS ORZEŁ Siedlin TĘCZA Budki Piaseckie Sławomir Załęski 7:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
1
UKS VICTORIA Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Izabela Rozner 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
1
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów UKS LUPUS KABATY Warszawa Paweł Siry 7:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 14:30
001
1
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
1
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS RETURN Piaseczno 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 16:00
004
1
KTS Kozienice KU AZS SGH Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
1
UKS ALFA Gostynin KU AZS PW Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
1
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
001
1
UKS 14 Ursus KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
1
TRANSLUK SRS Łomna KS Wąsewo 8:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
1
GUKS ORZEŁ II Siedlin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
1
UKS Sanniki KU AZS PW II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
1
GKS WKRA Sochocin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
W: negatywna
001
1
ULKS Kazanów LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
1
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KS LIMA Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
1
ULKS TENIS Węgrów TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 16:00
004
1
KTS II Kozienice STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
005
1
MKS POGOŃ TREMET Siedlce SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
006
1
ISKRA Kotuń UKS LUPUS KABATY III Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 14:00
001
1
TRANSLUK SRS III Łomna UKS GROT Mała Wieś 8:3 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
1
TĘCZA III Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 3:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
004
1
UKS ALFA II Gostynin GKS FALA Nowy Duninów 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
1
TS Ciechanów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
1
KS SPARTA Nasielsk UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
004
1
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów 0:10 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
001
1
TRANSLUK SRS IV Łomna AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
1
SKS 40 III Warszawa KS Kobyłka 5:8 Szczegóły
2019-09-29
g. 14:00
004
1
MKS POGOŃ II Siedlce ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
001
1
KTS III Kozienice ULKS VICTORIA Jedlińsk 7:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
002
1
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
003
1
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 1:9 Szczegóły
2019-09-29
g. 11:00
004
1
ULKS II Kazanów UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-09-30
g. 18:00
001
1
TRANSLUK SRS II Łomna GUKS SPARTA Szczytno 7:7 Szczegóły
2019-10-01
g. 19:00
004
1
TĘCZA II Budki Piaseckie KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-10-05
g. 10:00
001
1
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS SPÓJNIA Warszawa Michał Pawlak 6:4 Szczegóły
2019-10-08
g. 18:00
002
1
KS Nadarzyn KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
2
KS SPÓJNIA II Warszawa KS Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2019-10-11
g. 18:30
007
2
KS SPÓJNIA III Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2019-10-12
g. 16:00
011
2
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów 6:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 12:00
002
1
IKTS BROŃ II Radom KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Mirosław Guziński 4:6 Szczegóły
2019-10-13
g. 16:00
008
2
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Grzegorz Lewandowski 4:6 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
2
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
009
2
UKS RETURN Piaseczno KTS Kozienice 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
2
UKS LUPUS KABATY II Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
2
KU AZS PW II Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
2
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
2
LUKS Kowala UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
2
KS LIMA Pruszków ULKS TENIS Węgrów 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
009
2
TG SOKÓŁ Brwinów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
011
2
SKS 40 II Warszawa ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
012
2
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS Kazanów 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
UKS II Sanniki TRANSLUK SRS III Łomna 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
2
UKS GROT Mała Wieś TĘCZA III Budki Piaseckie 7:7 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
2
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 2:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
2
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 6:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:30
007
2
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KS SPARTA Nasielsk 4:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
2
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
KS LIMA II Pruszków TRANSLUK SRS IV Łomna 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
007
2
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa SKS 40 III Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
008
2
KS Kobyłka MKS POGOŃ II Siedlce 8:3 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
005
2
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-10-13
g. 11:00
006
2
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS II Kazanów 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 18:30
007
2
HoReCup AICR Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 5:8 Szczegóły
2019-10-13
g. 17:00
008
2
KTS III Kozienice SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:00
026
7
ŁKTS PROFILTER Łochów TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-10-13
g. 14:00
019
5
ŁKTS PROFILTER II Łochów AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-10-17
g. 18:30
010
2
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-10-19
g. 18:00
010
2
TĘCZA Budki Piaseckie UKS VICTORIA Płock Dariusz Raczkowski 5:5 Szczegóły
2019-10-19
g. 16:30
012
2
UKS LUPUS KABATY Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Marek Zakrzewski 6:4 Szczegóły
2019-10-19
g. 13:00
006
2
GUKS SPARTA Szczytno TS Ciechanów 5:8 Szczegóły
2019-10-20
g. 10:30
010
2
KU AZS SGH Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:5 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
013
3
ULKS TENIS Węgrów LUKS Kowala 7:7 Szczegóły
2019-10-20
g. 11:00
016
3
MKS POGOŃ TREMET Siedlce TG SOKÓŁ Brwinów 2:8 Szczegóły
2019-10-23
g. 18:30
003
1
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki SKS 40 Warszawa Jarosław Dąbrowski 7:3 Szczegóły
2019-10-24
g. 18:30
011
2
KU AZS PW Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-10-26
g. 11:00
009
2
SKS 40 Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin Adrian Kostewicz 7:3 Szczegóły
2019-10-26
g. 13:00
044
8
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS LUPUS KABATY Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
003
2
UKS NAPRZÓD Skórzec IKTS BROŃ II Radom Magdalena Olszewska 4:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa 6:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
3
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS DEKORGLASS II Działdowo Leszek Przewłocki 1:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
3
GUKS ORZEŁ Siedlin KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki Michał Pawlak 4:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
016
3
UKS VICTORIA Płock SKS 40 Warszawa Maria Adamska 6:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
3
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów TĘCZA Budki Piaseckie Paweł Siry 7:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 13:00
018
3
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Jan Fuglewicz 3:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS SPÓJNIA II Warszawa 6:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:30
014
3
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KS Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
3
KTS Kozienice KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
3
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
3
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
013
3
GUKS ORZEŁ II Siedlin KS SPÓJNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
3
UKS 14 Ursus TRANSLUK SRS Łomna 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS Wąsewo 2:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
3
GKS WKRA Sochocin KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 5:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
3
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KU AZS PW II Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
014
3
ULKS Kazanów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
015
3
KTS II Kozienice KS LIMA Pruszków 8:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
017
3
ISKRA Kotuń STS Szydłowiec 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
018
3
UKS LUPUS KABATY III Warszawa SKS 40 II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
009
3
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS II Sanniki 8:4 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
3
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS GROT Mała Wieś 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
3
UKS ALFA II Gostynin MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
3
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
009
3
TS Ciechanów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
3
KS SPARTA Nasielsk GUKS SPARTA Szczytno 5:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
011
3
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
3
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
010
3
SKS 40 III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 3:8 Szczegóły
2019-10-27
g. 14:00
011
3
MKS POGOŃ II Siedlce SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-10-27
g. 11:00
012
3
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS Kobyłka 6:8 Szczegóły
2019-10-30
g. 18:30
016
3
UKS ALFA Gostynin UKS RETURN Piaseczno 2:8 Szczegóły
2019-10-31
g. 18:30
019
4
KS SPÓJNIA II Warszawa KTS Kozienice 8:2 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00
004
2
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock Krystian Kilar 10:0 Szczegóły
2019-11-03
g. 12:00
038
7
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS DEKORGLASS II Działdowo Marek Snopiński 0:10 Szczegóły
2019-11-03
g. 12:00
008
2
KS Wąsewo GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:5 Szczegóły
2019-11-03
g. 11:00
024
4
KU AZS PW II Warszawa UKS 14 Ursus 5:8 Szczegóły
2019-11-08
g. 18:30
019
4
KS SPÓJNIA III Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2019-11-09
g. 17:00
024
4
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MUKS BEINTERACTIVE Gąbin 5:5 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
005
3
IKTS BROŃ II Radom KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki Benedykt Mąkosa 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
006
3
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn UKS NAPRZÓD Skórzec 6:4 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
023
4
TĘCZA Budki Piaseckie UKS LUPUS KABATY Warszawa Dariusz Raczkowski 6:4 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
4
KS Nadarzyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
4
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS ALFA Gostynin 3:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 17:00
023
4
KU AZS SGH Warszawa UKS LUPUS KABATY II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
024
4
KU AZS PW Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
021
4
KS Wąsewo UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo GKS WKRA Sochocin 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
019
4
LUKS Kowala KTS II Kozienice 6:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
020
4
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
021
4
KS LIMA Pruszków MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
022
4
TG SOKÓŁ Brwinów ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
023
4
STS Szydłowiec UKS LUPUS KABATY III Warszawa 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
024
4
SKS 40 II Warszawa ULKS Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
013
4
UKS II Sanniki ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 5:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
014
4
TRANSLUK SRS III Łomna TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
015
4
UKS GROT Mała Wieś UKS ALFA II Gostynin 2:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
016
4
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin GKS FALA Nowy Duninów 0:10 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
013
4
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 8:6 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
014
4
TRANSLUK SRS II Łomna TS Ciechanów 3:8 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:00
015
4
GUKS SPARTA Szczytno KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-11-10
g. 16:00
013
4
KS LIMA II Pruszków SKS 40 III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-11-10
g. 09:00
015
4
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 8:5 Szczegóły
2019-11-10
g. 14:30
016
4
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:5 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
009
3
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 1:9 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
010
3
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa KTS III Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
011
3
ULKS II Kazanów HoReCup AICR Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-11-10
g. 11:00
012
3
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2019-11-11
g. 11:00
023
4
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 9:1 Szczegóły
2019-11-13
g. 19:00
017
5
UKS ALFA II Gostynin UKS II Sanniki 10:0 Szczegóły
2019-11-16
g. 11:00
026
5
GUKS ORZEŁ Siedlin KS DEKORGLASS II Działdowo Izabela Rozner 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
027
5
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Sławomir Załęski 4:6 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
030
5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn TĘCZA Budki Piaseckie 7:3 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
5
KTS Kozienice KS Nadarzyn 6:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
5
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
029
5
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 5:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
030
5
KU AZS PW Warszawa KU AZS SGH Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
5
TĘCZA II Budki Piaseckie TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
027
5
UKS 14 Ursus GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:4 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
029
5
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 0:10 Szczegóły
2019-11-17
g. 09:00
030
5
KU AZS PW II Warszawa KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
025
5
MKS POGOŃ TREMET Siedlce LUKS Kowala 4:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
026
5
KTS II Kozienice UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
028
5
ISKRA Kotuń KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 16:00
019
5
GKS FALA Nowy Duninów UKS GROT Mała Wieś 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:4 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
017
5
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 1:9 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
018
5
KS SPARTA Nasielsk TRANSLUK SRS II Łomna 10:0 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
019
5
ŁKTS PROFILTER Łochów GUKS SPARTA Szczytno 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
020
5
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
025
7
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2019-11-17
g. 14:00
017
5
MKS POGOŃ II Siedlce KS LIMA II Pruszków 8:5 Szczegóły
2019-11-17
g. 17:00
018
5
SKS 40 III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 9:1 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
013
4
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
014
4
HoReCup AICR Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 8:2 Szczegóły
2019-11-17
g. 11:00
015
4
KTS III Kozienice ULKS II Kazanów 3:8 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
008
4
MLUKS NADWIŚLANIN Płock IKTS BROŃ II Radom Sławomir Załęski 5:5 Szczegóły
2019-11-23
g. 12:00
022
4
SKS 40 Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów Magdalena Olszewska 4:6 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
025
5
UKS Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-11-23
g. 11:00
030
5
SKS 40 II Warszawa STS Szydłowiec 8:5 Szczegóły
2019-11-23
g. 12:30
023
6
TS Ciechanów KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 12:00
007
2
KS SPÓJNIA Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo Jan Fuglewicz 1:9 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
029
5
UKS LUPUS KABATY Warszawa SKS 40 Warszawa Marek Zakrzewski 4:6 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
025
5
UKS ALFA Gostynin KS SPÓJNIA II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-11-24
g. 14:00
034
6
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
016
3
UKS Sanniki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:5 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
028
5
GKS WKRA Sochocin KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
027
5
ULKS Kazanów ULKS TENIS Węgrów 8:2 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
018
5
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki TRANSLUK SRS III Łomna 3:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
016
4
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ŁKTS PROFILTER Łochów 2:8 Szczegóły
2019-11-24
g. 11:00
020
5
KS Kobyłka SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-11-24
g. 15:00
016
4
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-11-26
g. 17:00
022
4
UKS RETURN Piaseczno BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-11-27
g. 18:00
009
2
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TĘCZA II Budki Piaseckie 8:4 Szczegóły
2019-11-28
g. 17:45
020
4
KS DEKORGLASS II Działdowo KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Marek Zakrzewski 5:5 Szczegóły
2019-11-29
g. 17:45
037
7
UKS LUPUS KABATY III Warszawa LUKS Kowala 6:8 Szczegóły
2019-11-30
g. 13:00
028
5
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki Paweł Siry 4:6 Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
033
6
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ Siedlin Marek Snopiński 6:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
036
6
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin TĘCZA Budki Piaseckie Izabela Rozner 3:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
6
KS SPÓJNIA II Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
6
KS Nadarzyn UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
6
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS Kozienice 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
035
6
UKS RETURN Piaseczno KU AZS PW Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:30
036
6
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KU AZS SGH Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
6
KS SPÓJNIA III Warszawa GKS WKRA Sochocin 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
6
TRANSLUK SRS Łomna UKS Sanniki 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
6
GUKS ORZEŁ II Siedlin TĘCZA II Budki Piaseckie 5:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
6
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KU AZS PW II Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
031
6
LUKS Kowala ISKRA Kotuń 8:3 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
032
6
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria MKS POGOŃ TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
033
6
ULKS TENIS Węgrów KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
034
6
KS LIMA Pruszków UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
035
6
TG SOKÓŁ Brwinów SKS 40 II Warszawa 4:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
036
6
ULKS Kazanów STS Szydłowiec 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 16:00
021
6
UKS II Sanniki GKS FALA Nowy Duninów 5:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
6
TRANSLUK SRS III Łomna UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
023
6
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 1:9 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
024
6
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:5 Szczegóły
2019-12-01
g. 17:00
021
6
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów 7:7 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
022
6
TRANSLUK SRS II Łomna KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2019-12-01
g. 14:00
024
6
GUKS SPARTA Szczytno UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:4 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
022
6
TRANSLUK SRS IV Łomna MKS POGOŃ II Siedlce 2:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
017
5
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk 2:8 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
018
5
ULKS II Kazanów SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 10:0 Szczegóły
2019-12-01
g. 11:00
019
5
UKS TYMIANKA Stary Gózd KTS III Kozienice 0:10 Szczegóły
2019-12-01
g. 15:00
020
5
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria HoReCup AICR Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-03
g. 18:30
020
4
TRANSLUK SRS Łomna GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2019-12-07
g. 20:00
031
6
KS SPÓJNIA Warszawa PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów Jan Fuglewicz 0:10 Szczegóły
2019-12-07
g. 15:00
039
7
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS TENIS Węgrów 8:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
025
5
UKS VICTORIA Płock KS SPÓJNIA Warszawa Michał Pawlak 6:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 17:30
032
6
KS DEKORGLASS II Działdowo UKS VICTORIA Płock 10:0 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
010
2
STS Szydłowiec MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:4 Szczegóły
2019-12-08
g. 11:00
021
6
KS LIMA II Pruszków ŁKTS PROFILTER II Łochów 8:2 Szczegóły
2019-12-08
g. 09:00
024
6
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS Kobyłka 9:1 Szczegóły
2019-12-10
g. 19:00
019
4
KS SPÓJNIA Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin Krzysztof Piwowarski 4:6 Szczegóły
2019-12-11
g. 18:00
052
9
GKS WKRA Sochocin TĘCZA II Budki Piaseckie 8:5 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
043
8
KS SPÓJNIA II Warszawa KU AZS PW Warszawa 8:4 Szczegóły
2019-12-13
g. 18:30
037
7
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2019-12-14
g. 17:00
W: negatywna
027
5
SPALONA MLECZARNIA Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
7
GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Izabela Rozner 9:1 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
7
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki 5:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
7
TĘCZA Budki Piaseckie SKS 40 Warszawa Grzegorz Lewandowski 4:6 Szczegóły
2019-12-15
g. 12:00
037
7
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
7
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KS Nadarzyn 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
7
UKS ALFA Gostynin MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
7
KTS Kozienice SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
7
KU AZS PW Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
7
KU AZS SGH Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
044
8
KS Nadarzyn UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
039
7
UKS Sanniki GUKS ORZEŁ II Siedlin 8:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
7
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS 14 Ursus 5:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
041
7
KU AZS PW II Warszawa KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
038
7
ISKRA Kotuń UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 4:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
040
7
KTS II Kozienice ULKS Kazanów 7:7 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
042
7
STS Szydłowiec TG SOKÓŁ Brwinów 8:6 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
7
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS II Sanniki 8:2 Szczegóły
2019-12-15
g. 16:00
026
7
GKS FALA Nowy Duninów TRANSLUK SRS III Łomna 6:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
7
UKS ALFA II Gostynin TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2019-12-15
g. 14:00
028
7
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS GROT Mała Wieś 0:10 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
027
7
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 14:30
028
7
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa GUKS SPARTA Szczytno 3:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
025
7
KS Kobyłka KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
026
7
ŁKTS PROFILTER II Łochów TRANSLUK SRS IV Łomna 8:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
028
7
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa AKADEMIA WARSZAWY Warszawa 1:9 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
021
6
ULKS VICTORIA Jedlińsk HoReCup AICR Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
022
6
KTS III Kozienice UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:3 Szczegóły
2019-12-15
g. 11:00
023
6
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd 2:8 Szczegóły
2019-12-15
g. 10:00
024
6
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa ULKS II Kazanów 2:8 Szczegóły
2019-12-17
g. 18:45
034
6
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki UKS LUPUS KABATY Warszawa Jan Radoński 7:3 Szczegóły
2019-12-21
g. 15:00
021
4
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki UKS VICTORIA Płock Grzegorz Lewandowski 6:4 Szczegóły
2019-12-21
g. 16:00
035
6
SKS 40 Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Adrian Kostewicz 2:8 Szczegóły
2019-12-21
g. 18:00
037
7
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa Jarosław Dąbrowski 5:5 Szczegóły
2019-12-21
g. 15:00
045
8
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów Jacek Kozanowski 9:1 Szczegóły
2019-12-21
g. 15:00
048
8
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS RETURN Piaseczno 8:2 Szczegóły
2019-12-21
g. 17:00
044
8
TRANSLUK SRS Łomna MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:4 Szczegóły
2019-12-21
g. 11:30
029
8
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 8:2 Szczegóły
2019-12-21
g. 17:00
030
8
TRANSLUK SRS IV Łomna KS Kobyłka 2:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
8
KS SPÓJNIA Warszawa KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Krzysztof Piwowarski 3:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
8
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS VICTORIA Płock Sławomir Załęski 8:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 16:00
047
8
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki TĘCZA Budki Piaseckie Jan Radoński 5:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
8
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin SKS 40 Warszawa Marek Zakrzewski 1:9 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
8
MLUKS NADWIŚLANIN Płock BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
8
KTS Kozienice UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
8
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KU AZS SGH Warszawa 8:3 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
8
KS SPÓJNIA III Warszawa KU AZS PW II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
8
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
8
KS Wąsewo KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 4:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
8
UKS 14 Ursus SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
043
8
LUKS Kowala SKS 40 II Warszawa 7:7 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
044
8
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
045
8
ULKS TENIS Węgrów ISKRA Kotuń 8:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
046
8
KTS II Kozienice MKS POGOŃ TREMET Siedlce 8:3 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
047
8
KS LIMA Pruszków STS Szydłowiec 9:1 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
048
8
ULKS Kazanów TG SOKÓŁ Brwinów 8:2 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
029
8
UKS II Sanniki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 8:5 Szczegóły
2019-12-22
g. 14:00
030
8
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 8:3 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
031
8
TĘCZA III Budki Piaseckie GKS FALA Nowy Duninów 2:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
8
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS ALFA II Gostynin 5:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 14:00
030
8
TRANSLUK SRS II Łomna UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
031
8
TS Ciechanów ŁKTS PROFILTER Łochów 5:8 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
8
KS SPARTA Nasielsk KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2019-12-22
g. 11:00
032
8
SKS 40 III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce 4:8 Szczegóły
2020-01-04
g. 12:00
056
10
KS DEKORGLASS II Działdowo TĘCZA Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2020-01-04
g. 13:00
038
7
GKS WKRA Sochocin TRANSLUK SRS Łomna 3:8 Szczegóły
2020-01-05
g. 12:00
050
9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS DEKORGLASS II Działdowo 4:6 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
034
6
KS Wąsewo MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:4 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
036
6
UKS 14 Ursus KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-01-05
g. 16:00
041
7
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 9:1 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
029
5
UKS LUPUS KABATY III Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów 1:9 Szczegóły
2020-01-05
g. 11:00
034
9
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TRANSLUK SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2020-01-08
g. 18:00
041
7
SKS 40 II Warszawa KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-01-10
g. 17:30
035
9
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2020-01-11
g. 11:00
007
4
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Jacek Kozanowski 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
009
5
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn MLUKS NADWIŚLANIN Płock 9:1 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
010
5
UKS NAPRZÓD Skórzec KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki Magdalena Olszewska 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
9
TĘCZA Budki Piaseckie KS SPÓJNIA Warszawa Dariusz Raczkowski 6:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 10:00
051
9
UKS LUPUS KABATY Warszawa KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Jacek Kozanowski 1:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
9
SKS 40 Warszawa KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki Adrian Kostewicz 3:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
9
KU AZS SGH Warszawa KS SPÓJNIA II Warszawa 1:9 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
9
KU AZS PW Warszawa KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
9
UKS LUPUS KABATY II Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
9
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki KTS Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
9
UKS ALFA Gostynin SPALONA MLECZARNIA Warszawa 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 17:00
054
9
UKS RETURN Piaseczno KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
9
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS SPÓJNIA III Warszawa 10:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 18:00
051
9
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin GUKS ORZEŁ II Siedlin 7:7 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
9
UKS Sanniki UKS 14 Ursus 8:5 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
049
9
STS Szydłowiec LUKS Kowala 10:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
050
9
SKS 40 II Warszawa UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 2:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
051
9
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
052
9
ISKRA Kotuń KTS II Kozienice 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
053
9
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
054
9
TG SOKÓŁ Brwinów KS LIMA Pruszków 3:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
9
UKS GROT Mała Wieś UKS II Sanniki 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
035
9
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie 10:0 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
9
GKS FALA Nowy Duninów ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 8:4 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:00
033
9
GUKS SPARTA Szczytno ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:30
034
9
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa TRANSLUK SRS II Łomna 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
9
ŁKTS PROFILTER Łochów KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 14:00
029
8
KS LIMA II Pruszków SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
033
9
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa KS LIMA II Pruszków 5:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
034
9
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 8:6 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
036
9
ŁKTS PROFILTER II Łochów SKS 40 III Warszawa 0:10 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
025
7
ULKS II Kazanów ULKS VICTORIA Jedlińsk 8:3 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
026
7
UKS TYMIANKA Stary Gózd UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
027
7
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:2 Szczegóły
2020-01-12
g. 11:00
028
7
HoReCup AICR Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-01-18
g. 17:30
052
9
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów GUKS ORZEŁ Siedlin Marek Snopiński 8:2 Szczegóły
2020-01-18
g. 11:00
045
8
GUKS ORZEŁ II Siedlin GKS WKRA Sochocin 1:9 Szczegóły
2020-01-19
g. 11:00
054
9
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS Wąsewo 4:8 Szczegóły
2020-01-24
g. 17:30
W: negatywna
039
7
UKS VICTORIA Płock KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Krzysztof Piwowarski 10:0 Szczegóły
2020-01-26
g. 15:00
053
9
UKS VICTORIA Płock MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Maria Adamska 4:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
10
KS SPÓJNIA Warszawa SKS 40 Warszawa Jan Fuglewicz 5:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
10
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Krystian Kilar 9:1 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
10
GUKS ORZEŁ Siedlin UKS LUPUS KABATY Warszawa Michał Pawlak 6:4 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
10
UKS VICTORIA Płock PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów Maria Adamska 5:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
10
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki Leszek Przewłocki 4:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
10
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
10
KS Nadarzyn KU AZS SGH Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS PW Warszawa 8:6 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
10
KTS Kozienice UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
10
UKS ALFA Gostynin BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-01-26
g. 15:00
055
10
KS SPÓJNIA III Warszawa SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 3:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 16:30
057
10
GUKS ORZEŁ II Siedlin KU AZS PW II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 19:00
058
10
TĘCZA II Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 7:7 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
10
UKS Sanniki GKS WKRA Sochocin 8:2 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
10
UKS 14 Ursus KS Wąsewo 8:4 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
055
10
LUKS Kowala TG SOKÓŁ Brwinów 8:4 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
056
10
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria STS Szydłowiec 1:9 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
057
10
ULKS TENIS Węgrów SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
058
10
KTS II Kozienice UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
059
10
MKS POGOŃ TREMET Siedlce ISKRA Kotuń 9:1 Szczegóły
2020-01-26
g. 11:00
060
10
ULKS Kazanów KS LIMA Pruszków 6:8 Szczegóły
2020-01-27
g. 18:00
056
10
TRANSLUK SRS Łomna KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2020-01-31
g. 19:30
061
11
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA Warszawa Jacek Kozanowski 6:4 Szczegóły
2020-02-01
g. 19:00
066
11
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Jacek Kozanowski 6:4 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:30
060
10
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki 8:2 Szczegóły
2020-02-01
g. 10:00
062
11
UKS RETURN Piaseczno KS Nadarzyn 5:8 Szczegóły
2020-02-01
g. 15:30
050
9
KU AZS PW II Warszawa TRANSLUK SRS Łomna 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
11
SKS 40 Warszawa KS DEKORGLASS II Działdowo Krzysztof Piwowarski 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
11
TĘCZA Budki Piaseckie KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Dariusz Raczkowski 1:9 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
11
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn GUKS ORZEŁ Siedlin 7:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY Warszawa UKS VICTORIA Płock Jan Radoński 5:5 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
11
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA II Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
11
KU AZS SGH Warszawa MLUKS NADWIŚLANIN Płock 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
11
KU AZS PW Warszawa KTS Kozienice 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY II Warszawa UKS ALFA Gostynin 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 16:00
066
11
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki SPALONA MLECZARNIA Warszawa 0:10 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
11
KS Wąsewo KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
11
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo TRANSLUK SRS Łomna 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
11
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki GUKS ORZEŁ II Siedlin 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
11
KU AZS PW II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
11
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS Sanniki 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
11
GKS WKRA Sochocin UKS 14 Ursus 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
061
11
KS LIMA Pruszków LUKS Kowala 8:5 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
062
11
TG SOKÓŁ Brwinów UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
063
11
STS Szydłowiec ULKS TENIS Węgrów 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
064
11
SKS 40 II Warszawa KTS II Kozienice 0:10 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
065
11
UKS LUPUS KABATY III Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
066
11
ISKRA Kotuń ULKS Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-02-02
g. 16:00
001
10
UKS GROT Mała Wieś TRANSLUK SRS III Łomna 3:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
10
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin TĘCZA III Budki Piaseckie 9:1 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
003
10
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki ULKS VIS MAJBUD Wiskitki 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
10
GKS FALA Nowy Duninów UKS ALFA II Gostynin 4:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 14:00
001
10
GUKS SPARTA Szczytno TRANSLUK SRS II Łomna 8:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 14:00
002
10
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa TS Ciechanów 1:9 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
003
10
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
10
ŁKTS PROFILTER Łochów KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki 10:0 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
10
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa TRANSLUK SRS IV Łomna 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
10
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS LIMA II Pruszków 2:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
003
10
KS Kobyłka SKS 40 III Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
001
8
ULKS VICTORIA Jedlińsk KTS III Kozienice 6:8 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
002
8
HoReCup AICR Warszawa SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa 8:4 Szczegóły
2020-02-02
g. 10:00
003
8
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS LUPUS KABATY IV Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-02-02
g. 11:00
004
8
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS II Kazanów 1:9 Szczegóły
2020-02-05
g. 18:00
004
10
ŁKTS PROFILTER II Łochów MKS POGOŃ II Siedlce 5:8 Szczegóły
2020-02-27
g. 19:00
005
11
TRANSLUK SRS II Łomna ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki 7:7 Szczegóły
2020-02-29
g. 17:00
002
12
TRANSLUK SRS Łomna SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo 8:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
001
6
UKS NAPRZÓD Skórzec MLUKS NADWIŚLANIN Płock Magdalena Olszewska 8:2 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
002
6
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn IKTS BROŃ II Radom 6:4 Szczegóły
2020-03-01
g. 14:00
005
11
TRANSLUK SRS III Łomna UKS II Sanniki 8:3 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
11
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS GROT Mała Wieś 3:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
007
11
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin 10:0 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
11
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
11
TS Ciechanów GUKS SPARTA Szczytno 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
007
11
KS SPARTA Nasielsk SPALONA MLECZARNIA II Warszawa 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
11
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
11
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
11
MKS POGOŃ II Siedlce KS Kobyłka 7:7 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
008
11
TRANSLUK SRS IV Łomna KS LIMA II Pruszków 0:10 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
9
UKS TYMIANKA Stary Gózd ULKS VICTORIA Jedlińsk 3:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
007
9
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa HoReCup AICR Warszawa 4:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
001
12
KS DEKORGLASS II Działdowo GUKS ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2020-03-01
g. 16:00
003
12
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Grzegorz Lewandowski 8:2 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
12
KS SPÓJNIA Warszawa UKS VICTORIA Płock Jan Fuglewicz 8:2 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
12
SKS 40 Warszawa UKS LUPUS KABATY Warszawa Krzysztof Piwowarski 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
12
TĘCZA Budki Piaseckie MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Dariusz Raczkowski 7:3 Szczegóły
2020-03-01
g. 17:00
002
12
KS Nadarzyn UKS RETURN Piaseczno 4:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
12
KTS Kozienice BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
12
MLUKS NADWIŚLANIN Płock UKS LUPUS KABATY II Warszawa 8:3 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
003
12
UKS Sanniki KS Wąsewo 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
12
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA III Warszawa 6:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
12
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin GKS WKRA Sochocin 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
001
12
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria KTS II Kozienice 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
002
12
LUKS Kowala KS LIMA Pruszków 1:9 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
003
12
STS Szydłowiec ULKS Kazanów 4:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
004
12
ISKRA Kotuń SKS 40 II Warszawa 5:8 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
005
12
TG SOKÓŁ Brwinów UKS LUPUS KABATY III Warszawa 8:5 Szczegóły
2020-03-01
g. 11:00
006
12
ULKS TENIS Węgrów MKS POGOŃ TREMET Siedlce 3:8 Szczegóły
2020-03-07
g. 00:00
001
12
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki UKS 14 Ursus 10:0 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
007
11
SKS 40 III Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa 7:7 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
006
9
ULKS II Kazanów UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria 8:6 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
008
9
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa KTS III Kozienice 2:8 Szczegóły
2020-03-08
g. 15:00
001
12
SPALONA MLECZARNIA Warszawa UKS ALFA Gostynin 8:4 Szczegóły
2020-03-08
g. 11:00
009
13
KS SPÓJNIA II Warszawa UKS ALFA Gostynin 5:8 Szczegóły
2020-03-13
g. 19:00
011
13
KS SPÓJNIA III Warszawa MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-03-14
g. 18:00
002
12
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Jarosław Dąbrowski -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
003
7
IKTS BROŃ II Radom UKS NAPRZÓD Skórzec Benedykt Mąkosa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
004
7
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki Grzegorz Lipczyński -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
12
UKS II Sanniki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
12
UKS GROT Mała Wieś ULKS VIS MAJBUD Wiskitki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
12
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
12
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
12
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki TS Ciechanów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 14:00
010
12
GUKS SPARTA Szczytno KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 14:00
011
12
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
12
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki ŁKTS PROFILTER Łochów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
12
KS LIMA II Pruszków AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
12
TRANSLUK SRS IV Łomna SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
12
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
12
KS Kobyłka ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
10
ULKS VICTORIA Jedlińsk SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
10
HoReCup AICR Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
10
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
007
13
KS DEKORGLASS II Działdowo PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
13
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki Mateusz Kozanowski -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
13
GUKS ORZEŁ Siedlin KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Sławomir Załęski -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
13
UKS VICTORIA Płock UKS LUPUS KABATY Warszawa Maria Adamska -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
13
SKS 40 Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Leszek Przewłocki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
13
KS SPÓJNIA Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie Marek Snopiński -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 17:00
007
13
UKS RETURN Piaseczno SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
13
KS Nadarzyn KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
13
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
13
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
13
KU AZS SGH Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
007
13
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
13
UKS Sanniki TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
13
KS Wąsewo UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
13
TĘCZA II Budki Piaseckie KU AZS PW II Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
13
GKS WKRA Sochocin GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
008
13
STS Szydłowiec KS LIMA Pruszków -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
009
13
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
010
13
SKS 40 II Warszawa UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
011
13
TG SOKÓŁ Brwinów ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-03-15
g. 11:00
012
13
ISKRA Kotuń MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
013
13
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
014
13
TĘCZA III Budki Piaseckie TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
015
13
UKS ALFA II Gostynin UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
016
13
GKS FALA Nowy Duninów MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
013
13
KS SPARTA Nasielsk ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
014
13
TS Ciechanów TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
015
13
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
016
13
ŁKTS PROFILTER Łochów SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
004
12
KU AZS PW II Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-03-22
g. 11:00
016
14
GKS WKRA Sochocin KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-29
g. 11:00
010
10
KTS III Kozienice UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-03-29
g. 10:30
006
12
KU AZS SGH Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-03-29
g. 11:00
007
13
KTS II Kozienice LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-04-03
g. 18:00
014
14
KS LIMA Pruszków ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
017
14
UKS II Sanniki UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
018
14
TRANSLUK SRS III Łomna ULKS VIS MAJBUD Wiskitki -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
019
14
UKS GROT Mała Wieś GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
020
14
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
017
14
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
018
14
TRANSLUK SRS II Łomna KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
019
14
GUKS SPARTA Szczytno ŁKTS PROFILTER Łochów -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
020
14
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
13
KS Kobyłka AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
014
13
ŁKTS PROFILTER II Łochów SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 14:00
015
13
MKS POGOŃ II Siedlce TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
016
13
SKS 40 III Warszawa KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
013
11
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
014
11
UKS TYMIANKA Stary Gózd HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
015
11
ULKS II Kazanów KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-05
g. 11:00
016
11
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
005
8
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki IKTS BROŃ II Radom Krystian Kilar -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
006
8
UKS NAPRZÓD Skórzec KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Magdalena Olszewska -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
021
15
GKS FALA Nowy Duninów UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
022
15
UKS ALFA II Gostynin TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
023
15
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
024
15
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
021
15
ŁKTS PROFILTER Łochów ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
022
15
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
023
15
KS SPARTA Nasielsk TS Ciechanów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
024
15
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
14
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
14
KS LIMA II Pruszków MKS POGOŃ II Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
019
14
TRANSLUK SRS IV Łomna ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
14
SPALONA MLECZARNIA III Warszawa KS Kobyłka -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
12
ULKS VICTORIA Jedlińsk UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
12
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
019
12
KTS III Kozienice UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
020
12
HoReCup AICR Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 16:00
013
14
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo Marek Zakrzewski -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
014
14
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
14
GUKS ORZEŁ Siedlin PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów Izabela Rozner -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
14
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS VICTORIA Płock Michał Pawlak -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
14
SKS 40 Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie Adrian Kostewicz -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
14
KS SPÓJNIA Warszawa UKS LUPUS KABATY Warszawa Paweł Siry -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 14:30
013
14
SPALONA MLECZARNIA Warszawa KU AZS PW Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
014
14
KS Nadarzyn KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 17:00
015
14
UKS RETURN Piaseczno UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
14
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
14
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
14
UKS LUPUS KABATY II Warszawa BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
013
14
UKS Sanniki KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
014
14
KS Wąsewo TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
14
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
14
KU AZS PW II Warszawa MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
14
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
013
14
STS Szydłowiec KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
015
14
UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria LUKS Kowala -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
016
14
SKS 40 II Warszawa ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
017
14
TG SOKÓŁ Brwinów MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-04-19
g. 11:00
018
14
UKS LUPUS KABATY III Warszawa ISKRA Kotuń -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
025
16
UKS II Sanniki ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:00
026
16
TRANSLUK SRS III Łomna GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
027
16
TĘCZA III Budki Piaseckie UKS ALFA II Gostynin -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
028
16
UKS GROT Mała Wieś MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
025
16
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:00
026
16
TRANSLUK SRS II Łomna ŁKTS PROFILTER Łochów -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
027
16
TS Ciechanów KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:00
028
16
GUKS SPARTA Szczytno SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 14:30
029
17
SPALONA MLECZARNIA II Warszawa ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
030
17
UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki TRANSLUK SRS II Łomna -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
031
17
ŁKTS PROFILTER Łochów TS Ciechanów -:- Szczegóły
2020-05-03
g. 11:00
032
17
KTS NOSIR III Nowy Dwór Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk -:- Szczegóły
2020-05-09
g. 11:00
028
16
KTS Kozienice MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
007
9
KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
008
9
IKTS BROŃ II Radom MLUKS NADWIŚLANIN Płock Mirosław Guziński -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
029
17
MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin UKS II Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
030
17
ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki TRANSLUK SRS III Łomna -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
031
17
GKS FALA Nowy Duninów TĘCZA III Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
032
17
UKS ALFA II Gostynin ULKS VIS MAJBUD Wiskitki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
15
AKADEMIA WARSZAWY Warszawa SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
15
KS Kobyłka TRANSLUK SRS IV Łomna -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
15
ŁKTS PROFILTER II Łochów KS LIMA II Pruszków -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 14:00
024
15
MKS POGOŃ II Siedlce SKS 40 III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
025
16
MKS POGOŃ II Siedlce AKADEMIA WARSZAWY Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
026
16
SKS 40 III Warszawa ŁKTS PROFILTER II Łochów -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
027
16
KS LIMA II Pruszków KS Kobyłka -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
028
16
TRANSLUK SRS IV Łomna SPALONA MLECZARNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
13
HoReCup AICR Warszawa ULKS VICTORIA Jedlińsk -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
13
UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria KTS III Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
13
UKS TYMIANKA Stary Gózd SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
13
ULKS II Kazanów UKS LUPUS KABATY IV Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
15
KS DEKORGLASS II Działdowo KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 16:00
020
15
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów Grzegorz Lewandowski -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
15
GUKS ORZEŁ Siedlin KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki Michał Pawlak -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
15
UKS VICTORIA Płock TĘCZA Budki Piaseckie Izabela Rozner -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
15
MUKS BEINTERACTIVE Gąbin UKS LUPUS KABATY Warszawa Sławomir Załęski -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
15
SKS 40 Warszawa KS SPÓJNIA Warszawa Jacek Kozanowski -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
15
KS SPÓJNIA II Warszawa SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
15
KU AZS PW Warszawa UKS RETURN Piaseczno -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
15
UKS ALFA Gostynin KS Nadarzyn -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
15
KU AZS SGH Warszawa KTS Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
15
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
15
BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki MLUKS NADWIŚLANIN Płock -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
018
15
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki KS Wąsewo -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
15
SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo UKS Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
15
TRANSLUK SRS Łomna UKS 14 Ursus -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
15
GKS WKRA Sochocin KU AZS PW II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
15
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin TĘCZA II Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
15
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS ORZEŁ II Siedlin -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
019
15
ULKS Kazanów KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
020
15
LUKS Kowala STS Szydłowiec -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
021
15
KS LIMA Pruszków UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
022
15
SKS 40 II Warszawa MKS POGOŃ TREMET Siedlce -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
023
15
ULKS TENIS Węgrów UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-17
g. 11:00
024
15
ISKRA Kotuń TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
009
10
MLUKS NADWIŚLANIN Płock KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Sławomir Bor -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
010
10
KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki UKS NAPRZÓD Skórzec Mateusz Kozanowski -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
033
18
UKS II Sanniki UKS GROT Mała Wieś -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 14:00
034
18
TRANSLUK SRS III Łomna MUKS BEINTERACTIVE III Gąbin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
035
18
TĘCZA III Budki Piaseckie ULKS VIS MAJBUD II Wiskitki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
036
18
ULKS VIS MAJBUD Wiskitki GKS FALA Nowy Duninów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
033
18
ULKS MACOVIA Maków Mazowiecki GUKS SPARTA Szczytno -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 14:00
034
18
TRANSLUK SRS II Łomna SPALONA MLECZARNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
035
18
TS Ciechanów UKS REDUTA Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
036
18
KS SPARTA Nasielsk ŁKTS PROFILTER Łochów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
14
ULKS VICTORIA Jedlińsk ULKS II Kazanów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
14
UKS LUPUS KABATY IV Warszawa UKS TYMIANKA Stary Gózd -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
14
SPALONA MLECZARNIA IV Warszawa UKS BUDOWLANI II Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
14
KTS III Kozienice HoReCup AICR Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
16
KS BOGORIA II Grodzisk Mazowiecki KS DEKORGLASS II Działdowo -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
16
KTS NOSIR Nowy Dwór Mazowiecki GUKS ORZEŁ Siedlin Jacek Kozanowski -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
16
PONGORI ARTENGO IKRTS Józefów KS AZS UWM ENGLISH PERFECT Olsztyn Jan Radoński -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
16
SKS 40 Warszawa UKS VICTORIA Płock Jan Fuglewicz -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
029
16
KS SPÓJNIA Warszawa MUKS BEINTERACTIVE Gąbin Adrian Kostewicz -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
030
16
UKS LUPUS KABATY Warszawa TĘCZA Budki Piaseckie Paweł Siry -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
16
KS Nadarzyn SPALONA MLECZARNIA Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
16
KU AZS PW Warszawa UKS ALFA Gostynin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
16
UKS RETURN Piaseczno KS SPÓJNIA II Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
029
16
KTS NOSIR II Nowy Dwór Mazowiecki BS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
030
16
UKS LUPUS KABATY II Warszawa KU AZS SGH Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
024
16
KS BOGORIA III Grodzisk Mazowiecki TRANSLUK SRS Łomna -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
16
UKS 14 Ursus UKS Sanniki -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
16
KS Wąsewo SLKS OLIMPIJCZYK Jeżewo -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
16
KU AZS PW II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
16
GUKS ORZEŁ II Siedlin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
029
16
TĘCZA II Budki Piaseckie GKS WKRA Sochocin -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
025
16
KS LIMA Pruszków KTS II Kozienice -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
026
16
STS Szydłowiec UKS BUDOWLANI Góra Kalwaria -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
027
16
LUKS Kowala ULKS Kazanów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
028
16
SKS 40 II Warszawa TG SOKÓŁ Brwinów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
029
16
ISKRA Kotuń ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2020-05-24
g. 11:00
030
16
MKS POGOŃ TREMET Siedlce UKS LUPUS KABATY III Warszawa -:- Szczegóły