Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Agata
Grabowska
TG SOKÓŁ II Brwinów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 grudnia 1989 r.
30
Występy
16
Zwycięstwa
14
Porażki
53.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Grzegorz Tamioła - Agata Grabowska 1 3:2 (10:12, 11:7, 11:8, 10:12, 13:11)
2 Tomasz Tamioła - Agata Grabowska 1 3:2 (11:8, 8:11, 9:11, 11:5, 11:7)
2 Artur Moroz - Agata Grabowska 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6)
3 Agata Grabowska - Dariusz Miazga 1 3:2 (11:9, 9:11, 10:12, 11:4, 11:4)
3 Agata Grabowska - Jacek Frątczak 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
1 Agata Grabowska - Ewelina Tkaczyk 1 1:3 (4:11, 4:11, 11:9, 9:11)
1 Agata Grabowska - Adam Marchewka 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:5)
1 Agata Grabowska - Piotr Pluta 1 0:3 (7:11, 7:11, 4:11)
5 Agata Grabowska - Jakub Orłowski 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
5 Agata Grabowska - Emil Orłowski 1 2:3 (14:16, 11:8, 10:12, 11:9 6:11)
6 Ryszard Głód - Agata Grabowska 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 12:10)
6 Adam Trela - Agata Grabowska 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
6 Bogusław Kmuk - Agata Grabowska 1 1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 9:11)
8 Michał Wiśniewski - Agata Grabowska 1 3:2 (8:11, 11:9, 11:9, 6:11, 15:13)
8 Paweł Wojciechowski - Agata Grabowska 1 0:3 (6:11, 4:11, 4:11)
9 Agata Grabowska - Kacper Olczak 1 3:2 (11:7, 7:11, 6:11, 12:10, 11:7)
9 Agata Grabowska - Bartłomiej Szołkowski 1 1:3 (8:11, 8:11, 12:10, 7:11)
9 Agata Grabowska - Tomasz Kaszlewicz 1 3:0 (11:5, 11:4, 13:11)
10 Remigiusz Rybak - Agata Grabowska 1 0:3 (10:12, 7:11, 6:11)
10 Leszek Gil - Agata Grabowska 1 3:2 (10:12, 13:11, 11:9, 8:11, 11:8)
10 Krzysztof Figat - Agata Grabowska 1 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 12:10, 4:11)
11 Agata Grabowska - Adam Grabarski 1 3:2 (10:12, 11:8, 10:12, 13:11, 11:4)
11 Agata Grabowska - Krzysztof Zalewski 1 3:2 (7:11, 11:5, 7:11, 11:7, 11:9)
12 Wojciech Żmijewski - Agata Grabowska 1 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:5)
12 Dariusz Grabowski - Agata Grabowska 1 0:3 (8:11, 9:11, 9:11)
13 Michał Szcześnik - Agata Grabowska 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:4, 17:15)
13 Jakub Orłowski - Agata Grabowska 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
13 Emil Orłowski - Agata Grabowska 1 3:2 (9:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:3)
16 Agata Grabowska - Krzysztof Figat 1 3:1 (11:9, 12:14, 11:6, 11:9)
16 Agata Grabowska - Remigiusz Rybak 1 3:2 (6:11, 5:11, 11:9, 11:9, 11:7)