Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
Arkadiusz
Postek
TG SOKÓŁ II Brwinów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 stycznia 1992 r.
23
Występy
12
Zwycięstwa
11
Porażki
52.17%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. UKS RETURN Piaseczno 16 32 133:53
2. KTS II Kozienice 16 24 116:86
3. TG SOKÓŁ II Brwinów 16 24 117:80
4. ISKRA Kotuń 16 18 108:88
5. TOPSPIN Konstancin Jeziorna 16 16 94:96
6. ULKS TENIS Węgrów 16 15 99:98

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS POGOŃ III TREMET Siedlce 16 17 103:95
2. ULKS Kazanów 16 16 98:91
3. UKS IMOLA LUPUS KABATY II Warszawa 16 12 84:107
4. SKS 40 II Warszawa 16 11 84:108
5. SCKiS HALS WADWICZ-S Warszawa 16 4 60:123
6. MKS POGOŃ II Siedlce 16 3 55:126

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Występy w sezonie 2017/2018

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Filip Rudnicki - Arkadiusz Postek 1 0:3 (2:11, 3:11, 2:11)
4 Piotr Szczygielski - Arkadiusz Postek 1 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 8:11)
5 Arkadiusz Postek - Adam Ostrowski 1 1:3 (8:11, 14:12, 8:11, 11:7)
5 Arkadiusz Postek - Michał Szcześnik 1 3:0 (11:9, 11:7, 15:13)
7 Arkadiusz Postek - Jan Jasiński 1 3:1 (11;8, 11:13, 11:7, 13,11)
7 Arkadiusz Postek - Dariusz Zaręba 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 12:10)
7 Arkadiusz Postek - Wojciech Żmijewski 1 0:3 (7:11, 8:11, 10:12)
8 Karol Chmielak - Arkadiusz Postek 1 2:3 (11:9, 8:11, 6:11, 11:9, 7:11)
8 Wiesław Wiśniewski - Arkadiusz Postek 1 3:2 (9:11, 11:4, 3:11, 12:10, 13:11)
9 Arkadiusz Postek - Jan Należyty 1 0:3 (10:12, 7:11, 5:11)
10 Łukasz Skonecki - Arkadiusz Postek 1 3:2 (8:11, 8:11, 11:7, 11:7, 11:5)
10 Krzysztof Figat - Arkadiusz Postek 1 1:3 (7:11, 9:11, 12:10, 8:11)
10 Leszek Gil - Arkadiusz Postek 1 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:6)
12 Jan Jasiński - Arkadiusz Postek 1 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 4:11)
12 Dariusz Zaręba - Arkadiusz Postek 1 0:3 (7:11, 13:15, 4:11)
13 Jakub Orłowski - Arkadiusz Postek 1 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 3:11)
13 Michał Szcześnik - Arkadiusz Postek 1 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:8, 5:11)
13 Adam Ostrowski - Arkadiusz Postek 1 0:3 (5:11, 7:11, 10:12)
14 Arkadiusz Postek - Tomasz Tamioła 1 2:3 (11:5, 12:14, 11:9, 6:11, 5:11)
14 Arkadiusz Postek - Grzegorz Tamioła 1 0:3 (8:11, 4:11, 8:11)
15 Kacper Olczak - Arkadiusz Postek 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9)
15 Jan Należyty - Arkadiusz Postek 1 3:2 (11:5, 6:11, 6:11, 11:8, 11:5)
15 Bartłomiej Szołkowski - Arkadiusz Postek 1 3:2 (11:9, 11:7, 9:11, 4:11, 11:3)