Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
4. Liga Mężczyzn (grupa A)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. IKS KUŹNIA Stare Babice 10 16 75:42
2. TĘCZA II Budki Piaseckie 10 15 67:51
3. UKS RETURN III Piaseczno 10 14 77:37
4. ŁKTS PROFILTER Łochów 10 14 72:45
5. SRS III Łomna 11 14 76:54
6. UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 11 13 70:59
7. GUKS ORZEŁ Siedlin 10 10 53:54
8. KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 10 10 54:65
9. KS SPÓJNIA III Warszawa 10 8 59:58
10. SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 10 5 46:75
11. UKS Sanniki 10 3 32:81
12. MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 10 0 24:84

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
001
4LMA 1
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
002
4LMA 1
UKS Sanniki KS SPÓJNIA III Warszawa 1:9 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
003
4LMA 1
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin IKS KUŹNIA Stare Babice 4:8 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
004
4LMA 1
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS RETURN III Piaseczno 0:10 Szczegóły
2022-10-02
g. 14:00
005
4LMA 1
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo ŁKTS PROFILTER Łochów 0:10 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
006
4LMA 1
UKS LUPUS Kabaty II Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 8:3 Szczegóły
2022-11-06
g. 11:00
007
4LMA 2
SRS III Łomna GUKS ORZEŁ Siedlin 8:3 Szczegóły
2022-10-16
g. 13:00
008
4LMA 2
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 2:8 Szczegóły
2022-10-16
g. 16:00
009
4LMA 2
UKS RETURN III Piaseczno KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 8:2 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
010
4LMA 2
IKS KUŹNIA Stare Babice TĘCZA II Budki Piaseckie 8:3 Szczegóły
2022-10-09
g. 10:00
W: negatywna
011
4LMA 2
KS SPÓJNIA III Warszawa MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 10:0 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
012
4LMA 2
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków UKS Sanniki 7:7 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
013
4LMA 3
UKS Sanniki SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2022-10-22
g. 11:00
014
4LMA 3
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 4:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
015
4LMA 3
TĘCZA II Budki Piaseckie KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
016
4LMA 3
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo IKS KUŹNIA Stare Babice 8:5 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
017
4LMA 3
UKS LUPUS Kabaty II Warszawa UKS RETURN III Piaseczno 1:9 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
018
4LMA 3
GUKS ORZEŁ Siedlin ŁKTS PROFILTER Łochów 2:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
019
4LMA 4
SRS III Łomna ŁKTS PROFILTER Łochów 8:3 Szczegóły
2022-10-30
g. 16:00
020
4LMA 4
UKS RETURN III Piaseczno GUKS ORZEŁ Siedlin 8:2 Szczegóły
2022-11-20
g. 11:00
021
4LMA 4
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 8:2 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
022
4LMA 4
KS SPÓJNIA III Warszawa KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 8:4 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
023
4LMA 4
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków TĘCZA II Budki Piaseckie 1:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
024
4LMA 4
UKS Sanniki MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:5 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
025
4LMA 5
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin SRS III Łomna 2:8 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
026
4LMA 5
TĘCZA II Budki Piaseckie UKS Sanniki 8:5 Szczegóły
2022-11-13
g. 15:00
027
4LMA 5
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 8:5 Szczegóły
2022-12-03
g. 10:00
028
4LMA 5
UKS LUPUS Kabaty II Warszawa KS SPÓJNIA III Warszawa 5:8 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
029
4LMA 5
GUKS ORZEŁ Siedlin IKS KUŹNIA Stare Babice 8:5 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
030
4LMA 5
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS RETURN III Piaseczno 8:6 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
031
4LMA 6
SRS III Łomna UKS RETURN III Piaseczno 7:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
032
4LMA 6
IKS KUŹNIA Stare Babice ŁKTS PROFILTER Łochów 8:6 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
033
4LMA 6
KS SPÓJNIA III Warszawa GUKS ORZEŁ Siedlin 3:8 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
034
4LMA 6
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
035
4LMA 6
UKS Sanniki KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 5:8 Szczegóły
2022-11-27
g. 14:30
036
4LMA 6
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin TĘCZA II Budki Piaseckie 3:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
037
4LMA 7
TĘCZA II Budki Piaseckie SRS III Łomna 7:7 Szczegóły
2022-12-11
g. 13:00
038
4LMA 7
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
039
4LMA 7
UKS LUPUS Kabaty II Warszawa UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
4LMA 7
GUKS ORZEŁ Siedlin SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 8:2 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
041
4LMA 7
ŁKTS PROFILTER Łochów KS SPÓJNIA III Warszawa 8:6 Szczegóły
2022-12-11
g. 16:00
042
4LMA 7
UKS RETURN III Piaseczno IKS KUŹNIA Stare Babice 4:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
043
4LMA 8
SRS III Łomna IKS KUŹNIA Stare Babice 3:8 Szczegóły
2023-01-28
g. 11:00
044
4LMA 8
KS SPÓJNIA III Warszawa UKS RETURN III Piaseczno 2:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
045
4LMA 8
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków ŁKTS PROFILTER Łochów 6:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
046
4LMA 8
UKS Sanniki GUKS ORZEŁ Siedlin 2:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
047
4LMA 8
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 2:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
048
4LMA 8
TĘCZA II Budki Piaseckie KS ZJEDNOCZENI Bulkowo 8:2 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
049
4LMA 9
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo SRS III Łomna 8:6 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
050
4LMA 9
UKS LUPUS Kabaty II Warszawa TĘCZA II Budki Piaseckie 6:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
051
4LMA 9
GUKS ORZEŁ Siedlin MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin 8:2 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
052
4LMA 9
ŁKTS PROFILTER Łochów UKS Sanniki 9:1 Szczegóły
2023-01-08
g. 16:00
053
4LMA 9
UKS RETURN III Piaseczno SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków 7:7 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
054
4LMA 9
IKS KUŹNIA Stare Babice KS SPÓJNIA III Warszawa 8:3 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
055
4LMA 10
SRS III Łomna KS SPÓJNIA III Warszawa 8:4 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
056
4LMA 10
SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków IKS KUŹNIA Stare Babice 1:9 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
057
4LMA 10
UKS Sanniki UKS RETURN III Piaseczno 0:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
058
4LMA 10
MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin ŁKTS PROFILTER Łochów 0:10 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
059
4LMA 10
TĘCZA II Budki Piaseckie GUKS ORZEŁ Siedlin 8:3 Szczegóły
2023-01-07
g. 17:00
060
4LMA 10
KS ZJEDNOCZENI Bulkowo UKS LUPUS Kabaty II Warszawa 6:8 Szczegóły
2023-01-28
g. 18:00
061
4LMA 11
UKS LUPUS Kabaty II Warszawa SRS III Łomna 8:5 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
062
4LMA 11
GUKS ORZEŁ Siedlin KS ZJEDNOCZENI Bulkowo -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
063
4LMA 11
ŁKTS PROFILTER Łochów TĘCZA II Budki Piaseckie -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
064
4LMA 11
UKS RETURN III Piaseczno MUKS BEINTERACTIVE II Gąbin -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
065
4LMA 11
IKS KUŹNIA Stare Babice UKS Sanniki -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
066
4LMA 11
KS SPÓJNIA III Warszawa SPALONA MLECZARNIA UATS II BATIMEX Pruszków -:- Szczegóły