Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego Mazowiecki Związek Tenisa Stołowego
5. Liga Mężczyzn (grupa B)
Sezon 2022/2023

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS III Nowy Dwór Mazowiecki 10 18 83:30
2. KTS PIRANIA Radzymin 10 17 79:38
3. TS Ciechanów 10 16 75:43
4. MKS Pułtusk 10 16 77:45
5. KS SPÓJNIA IV Warszawa 11 13 78:57
6. ULKS TENIS Węgrów 10 11 64:48
7. KS SPARTA Nasielsk 10 10 63:52
8. ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 10 8 53:65
9. UATS BATIMEX III Pruszków 11 6 40:72
10. KS SOKÓŁ Serock 10 5 48:69
11. LKS RYŚ II Laski 10 2 21:79
12. MUKS START Nadarzyn 10 0 9:92

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Terminarz

Data Numer Gospodarz Gość Wynik  
2022-10-02
g. 11:00
001
5LMB 1
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KS SOKÓŁ Serock 8:5 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
002
5LMB 1
ULKS TENIS Węgrów LKS RYŚ II Laski 9:1 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
003
5LMB 1
KTS PIRANIA Radzymin KS SPARTA Nasielsk 8:2 Szczegóły
2022-10-04
g. 19:30
004
5LMB 1
KTS III Nowy Dwór Mazowiecki MUKS START Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
005
5LMB 1
KS SPÓJNIA IV Warszawa MKS Pułtusk 5:8 Szczegóły
2022-10-02
g. 11:00
006
5LMB 1
TS Ciechanów UATS BATIMEX III Pruszków 8:3 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
007
5LMB 2
KS SOKÓŁ Serock UATS BATIMEX III Pruszków 2:8 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
008
5LMB 2
MKS Pułtusk TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2022-10-16
g. 11:00
009
5LMB 2
MUKS START Nadarzyn KS SPÓJNIA IV Warszawa 0:10 Szczegóły
2022-10-13
g. 17:00
010
5LMB 2
KS SPARTA Nasielsk KTS III Nowy Dwór Mazowiecki 6:8 Szczegóły
2022-10-09
g. 11:00
W: negatywna
011
5LMB 2
LKS RYŚ II Laski KTS PIRANIA Radzymin 0:10 Szczegóły
2022-10-08
g. 12:00
012
5LMB 2
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki ULKS TENIS Węgrów 3:8 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
013
5LMB 3
ULKS TENIS Węgrów KS SOKÓŁ Serock 8:3 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
014
5LMB 3
KTS PIRANIA Radzymin ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 9:1 Szczegóły
2022-10-23
g. 16:00
015
5LMB 3
KTS III Nowy Dwór Mazowiecki LKS RYŚ II Laski 9:1 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
016
5LMB 3
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS SPARTA Nasielsk 8:4 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
017
5LMB 3
TS Ciechanów MUKS START Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2022-10-23
g. 11:00
018
5LMB 3
UATS BATIMEX III Pruszków MKS Pułtusk 1:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
019
5LMB 4
KS SOKÓŁ Serock MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
020
5LMB 4
MUKS START Nadarzyn UATS BATIMEX III Pruszków 1:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
021
5LMB 4
KS SPARTA Nasielsk TS Ciechanów 2:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
022
5LMB 4
LKS RYŚ II Laski KS SPÓJNIA IV Warszawa 1:9 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
023
5LMB 4
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KTS III Nowy Dwór Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2022-10-30
g. 11:00
024
5LMB 4
ULKS TENIS Węgrów KTS PIRANIA Radzymin 2:8 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
025
5LMB 5
KTS PIRANIA Radzymin KS SOKÓŁ Serock 8:5 Szczegóły
2022-10-29
g. 11:00
026
5LMB 5
KTS III Nowy Dwór Mazowiecki ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
027
5LMB 5
KS SPÓJNIA IV Warszawa ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 8:5 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
028
5LMB 5
TS Ciechanów LKS RYŚ II Laski 8:2 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
029
5LMB 5
UATS BATIMEX III Pruszków KS SPARTA Nasielsk 1:9 Szczegóły
2022-11-13
g. 11:00
030
5LMB 5
MKS Pułtusk MUKS START Nadarzyn 8:2 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
031
5LMB 6
KS SOKÓŁ Serock MUKS START Nadarzyn 8:3 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
032
5LMB 6
KS SPARTA Nasielsk MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
033
5LMB 6
LKS RYŚ II Laski UATS BATIMEX III Pruszków 1:9 Szczegóły
2022-11-24
g. 17:00
034
5LMB 6
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
035
5LMB 6
ULKS TENIS Węgrów KS SPÓJNIA IV Warszawa 7:7 Szczegóły
2022-11-27
g. 11:00
036
5LMB 6
KTS PIRANIA Radzymin KTS III Nowy Dwór Mazowiecki 8:6 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
037
5LMB 7
KTS III Nowy Dwór Mazowiecki KS SOKÓŁ Serock 9:1 Szczegóły
2022-12-04
g. 11:00
038
5LMB 7
KS SPÓJNIA IV Warszawa KTS PIRANIA Radzymin 6:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
039
5LMB 7
TS Ciechanów ULKS TENIS Węgrów 8:6 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
040
5LMB 7
UATS BATIMEX III Pruszków ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
041
5LMB 7
MKS Pułtusk LKS RYŚ II Laski 8:2 Szczegóły
2022-12-11
g. 11:00
042
5LMB 7
MUKS START Nadarzyn KS SPARTA Nasielsk 0:10 Szczegóły
2022-12-18
g. 16:00
043
5LMB 8
KS SOKÓŁ Serock KS SPARTA Nasielsk 3:8 Szczegóły
2022-12-18
g. 17:00
044
5LMB 8
LKS RYŚ II Laski MUKS START Nadarzyn 9:1 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
045
5LMB 8
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki MKS Pułtusk 7:7 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
046
5LMB 8
ULKS TENIS Węgrów UATS BATIMEX III Pruszków 8:2 Szczegóły
2022-12-17
g. 13:00
047
5LMB 8
KTS PIRANIA Radzymin TS Ciechanów 7:7 Szczegóły
2022-12-18
g. 11:00
048
5LMB 8
KTS III Nowy Dwór Mazowiecki KS SPÓJNIA IV Warszawa 8:5 Szczegóły
2023-01-08
g. 14:00
049
5LMB 9
KS SPÓJNIA IV Warszawa KS SOKÓŁ Serock 8:6 Szczegóły
2023-01-21
g. 11:00
050
5LMB 9
TS Ciechanów KTS III Nowy Dwór Mazowiecki 3:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
051
5LMB 9
UATS BATIMEX III Pruszków KTS PIRANIA Radzymin 1:9 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
052
5LMB 9
MKS Pułtusk ULKS TENIS Węgrów 8:3 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
053
5LMB 9
MUKS START Nadarzyn ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki 2:8 Szczegóły
2023-01-08
g. 11:00
054
5LMB 9
KS SPARTA Nasielsk LKS RYŚ II Laski 8:2 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
055
5LMB 10
KS SOKÓŁ Serock LKS RYŚ II Laski 8:2 Szczegóły
2023-01-13
g. 17:00
056
5LMB 10
ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki KS SPARTA Nasielsk 7:7 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
057
5LMB 10
ULKS TENIS Węgrów MUKS START Nadarzyn 10:0 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
058
5LMB 10
KTS PIRANIA Radzymin MKS Pułtusk 4:8 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
059
5LMB 10
KTS III Nowy Dwór Mazowiecki UATS BATIMEX III Pruszków 9:1 Szczegóły
2023-01-15
g. 11:00
060
5LMB 10
KS SPÓJNIA IV Warszawa TS Ciechanów 4:8 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
061
5LMB 11
TS Ciechanów KS SOKÓŁ Serock -:- Szczegóły
2023-01-29
g. 11:00
062
5LMB 11
UATS BATIMEX III Pruszków KS SPÓJNIA IV Warszawa 2:8 Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
063
5LMB 11
MKS Pułtusk KTS III Nowy Dwór Mazowiecki -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
064
5LMB 11
MUKS START Nadarzyn KTS PIRANIA Radzymin -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
065
5LMB 11
KS SPARTA Nasielsk ULKS TENIS Węgrów -:- Szczegóły
2023-02-05
g. 11:00
066
5LMB 11
LKS RYŚ II Laski ULKS MACOVIA II Maków Mazowiecki -:- Szczegóły